Івано франківськ київ поїзд: расписание поездов, жд билеты на поезд

Содержание

Франківськ — Київ-Пасажирський: купити квитки на поїзд з Tickets.ua

Залізничні квитки Івано-Франківськ – Київ-Пасажирський

Tickets.ua представляє сервіс покупки залізничних квитків онлайн: ви можете купити квиток на поїзд в будь-якому місці, де є інтернет. Електронний квиток на поїзд на багатьох маршрутах є підставою для посадки без класичного квитка, придбаного в залізничній касі. Таким чином, покупка квитка на поїзд онлайн — це дешевше і зручніше, адже вам не доведеться їхати на вокзал та стояти в черзі.

Однак не на всі потяги передбачена посадка за електронним квитком. У цьому випадку ви зможете забронювати та оплатити квитки на поїзд Івано-Франківськ – Київ-Пасажирський онлайн і обміняти роздрукований електронний квиток на класичних паперовий квиток у касі без черги.

Щоб купити квиток або оплатити бронювання на потяг з Івано-Франківськ в Київ-Пасажирський за допомогою сервісу Tickets.ua, необхідно вказати дату і пункти відправлення та прибуття. Система автоматично знайде всі можливі варіанти проїзду і покаже вам їх від найдешевшого до найдорожчого. Із запропонованих варіантів залізничних рейсів ви можете вибрати найзручніший для вас за ціною і часом відправлення та прибуття. Ви зможете вибрати тип вагона (плацкарт, купе, СВ або загальний), місця та додаткові послуги (постіль, чай, кава та інші). Вартість квитка на потяг з Івано-Франківськ в Київ-Пасажирський відобразиться нижче.

Бронювати або оплатити електронний квиток на потяг Івано-Франківськ – Київ-Пасажирський онлайн можна за допомогою банківської карти Visa/MasterCard, через Приват24 (інтернет-банкінг) або WebMoney. Після здійснення оплати електронний квиток буде надісланий на ваш email. Якщо на документі зазначено, що він є підставою для проїзду, його достатньо просто роздрукувати та надати перед посадкою, якщо ні — обміняти в касі вокзалу без черги.

Ми піклуємося про безпеку ваших персональних даних. Уся персональна інформація (ім’я, номер телефону, електронна адреса, номер кредитної картки) передаються в зашифрованому вигляді та не зберігаються на сервері, тобто залишаються конфіденційними.

Якщо в результаті пошуку виявилося, що вільних місць за потрібним вам напрямком немає, ви можете скористатися послугою «Знайдіть мені квиток!»: щодесять хвилин наша система автоматично відстежуватиме наявність вільних місць на потрібний вам поїзд. Щойно вони з’являться (можливо, хтось здасть свій квиток або до вашого потяга додадуть ще один вагон) — ми повідомимо вам про це у SMS-сповіщенні або за допомогою email, або ж забронюємо для вас квиток на 30 хвилин. Вам залишиться тільки викупити свій квиток.

Щоб купити залізничні квитки Івано-Франківськ — Київ-Пасажирський на сервісі Tickets.ua, вам потрібно всього кілька хвилин. Ми пропонуємо вам у зручний час дізнатися вартість проїзду на будь-якому маршруті, розклад усіх потягів за потрібним вам напрямком на потрібну дату, наявність вільних місць, вибір класів вагона і додаткових послуг. З нашим сервісом вам вдасться вибрати кращі пропозиції з усіх можливих.

ІВАНО-ФРАНКІВСЬК >> КИЇВ — Розклад поїздів і залізничні квитки

Нічого не знайдено!

>>


749 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК >> КИЇВ ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО 08:56
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
17:21
КИЇВ
08:25
16 РАХІВ >> ХАРКІВ ЦІЛИЙ РІК ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 29,31,3 16:07
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
01:36

КИЇВ
09:29
130 ВОРОХТА >> КРЕМЕНЧУК ЦІЛИЙ РІК ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 30,2,4
17:04
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
04:01
КИЇВ
10:57
150
ЧЕРНІВЦІ >> ПОЛТАВА ЦІЛИЙ РІК ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 30,2,4
17:04
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
04:01
КИЇВ
10:57
260 ВОРОХТА >> СУМИ 25/12/2021-31/01/2022 ПО НЕПАРНИХ 17:04
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
04:01
КИЇВ
10:57
43 ІВАНО-ФРАНКІВСЬК >> КИЇВ ЦІЛИЙ РІК ПО НЕПАРНИХ (КРІМ 7,9/01/2022), ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 29,31,1 20:04
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
08:48
КИЇВ
12:44
43
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК >> ЧЕРНІГІВ ЦІЛИЙ РІК ПО ПАРНИХ (КРІМ 4,10,16/01/2022), ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 30,2,4 20:04
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
08:48
КИЇВ
12:44
8 ЧЕРНІВЦІ >> КИЇВ ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО 23:49
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
09:07
КИЇВ
09:18

Розклад і квитки на ЖД потяги Івано-Франківськ — Київ: вартість квиток на поїзд Укрзалізниці у напрямку Івано-Франківськ

Як купити квитки на поїзд Івано-Франківськ — Київ:

Купити квитки на поїзд Івано-Франківськ — Київ можна в залізничних касах найближчого вокзалу, а також онлайн у нас на сайті:

  • Для оформлення квитка потрібно вибрати відповідний поїзд і клас вагона за маршрутом Івано-Франківськ — Київ, якщо в якомусь класі вагона немає доступних місць, цей вагон не відображається.
  • Після вибору підходящого класу вагона, на екрані відобразиться схема вагона з вільними і вже зайнятих місць. Вибір відповідного місця для бронювання, робиться кліком миші, після цього буде показана вартість квитка. Для продовження оформлення квитків необхідно натиснути кнопку «Продовжити».
  • На даному етапі потрібно заповнити дані пасажира, якщо пасажир був раніше зареєстрований, частина даних будуть заповнені автоматично. Вибрати тип квитка: повний (без будь-яких пільг), дитячий або студентський. Також потрібно вибрати необхідні послуги, вартість яких буде включена в квиток: ліжко, напої та ін. Для різних типів вагонів послуги можуть відрізнятися. Потім потрібно натиснути кнопку «В кошик».
  • У кошику необхідно перевірити правильність обраних місць, послуг, ПІБ пасажирів. Також необхідно вказати адресу електронної пошти і номер телефону, якщо пасажир був раніше зареєстрований, ці дані будуть заповнені автоматично. Також, при необхідності, можна оформити перевізний документ на тварин (птахів), апаратуру або надмірна вага багажу (понад 36 кг). Для завершення оплати необхідно зазначити пункт «Згода з договором публічної оферти». Для завершення оплати необхідно натиснути на кнопку «Оплатити».
  • На сторінці оплати платіжного шлюзу, потрібно заповнити дані банківської картки, з якої буде проведена оплата, потім натиснути на кнопку «Оплатити». Для підтвердження оплати, від банку прийде смс-повідомлення, або запит на підтвердження оплати в мобільний додаток банку.
  • Слід пам`ятати, що на оплату квитка відводиться 30 хвилин, якщо за цей час квиток не був оплачений, бронювання на дане місце знімається.

Расписание поездов: Ивано-Франковск — Киев-Пасс.

Ивано-Франковск → Киев08:56  из Ивано-Франковска 17:21  в Киев Киев-Пасс.8 ч. 25 м.749Л

Нельзя купить в интернете, обратитесь в кассы

Ивано-Франковск → Киев16:07  из Ивано-Франковска 01:36  в Киев Киев-Пасс.9 ч. 29 м.016Л

Нельзя купить в интернете, обратитесь в кассы

Ивано-Франковск → Киев17:04  из Ивано-Франковска 04:01  в Киев Киев-Пасс.10 ч. 57 м.130Л

Нельзя купить в интернете, обратитесь в кассы

Ивано-Франковск → Киев17:04  из Ивано-Франковска 04:01  в Киев Киев-Пасс.10 ч. 57 м.150Л

Нельзя купить в интернете, обратитесь в кассы

Ивано-Франковск → Киев19:19  из Ивано-Франковска 04:16  в Киев Киев-Пасс.8 ч. 57 м.001Л

Нельзя купить в интернете, обратитесь в кассы

Ивано-Франковск → Киев

«Прикарпатье»

20:04  из Ивано-Франковска 08:48  в Киев Киев-Пасс.12 ч. 44 м.043Л

Нельзя купить в интернете, обратитесь в кассы

Ивано-Франковск → Киев20:04  из Ивано-Франковска 08:48  в Киев Киев-Пасс.12 ч. 44 м.043Ш

Нельзя купить в интернете, обратитесь в кассы

Ивано-Франковск → Киев20:44  из Ивано-Франковска 09:20  в Киев Киев-Пасс.12 ч. 36 м.056Л

Нельзя купить в интернете, обратитесь в кассы

Ивано-Франковск → Киев20:44  из Ивано-Франковска 09:20  в Киев Киев-Пасс.12 ч. 36 м.056Ш

Нельзя купить в интернете, обратитесь в кассы

Ивано-Франковск → Киев22:09  из Ивано-Франковска 08:40  в Киев Киев-Пасс.10 ч. 31 м.096Л

Нельзя купить в интернете, обратитесь в кассы

Ивано-Франковск → Киев22:09  из Ивано-Франковска 08:40  в Киев Киев-Пасс.10 ч. 31 м.096Ш

Нельзя купить в интернете, обратитесь в кассы

Ивано-Франковск → Киев23:49  из Ивано-Франковска 09:07  в Киев Киев-Пасс.9 ч. 18 м.008О

Нельзя купить в интернете, обратитесь в кассы

ЖД квитки Київ-Пас. — Івано-Франківськ, розклад поїздів. Купити квиток на поїзд Київ-Пас.

ЭР Київ-Пас. — Івано-Франківськ

Відправлення

04:02

В дорозі

9 г 11 хв

Купити

ЭР Київ-Пас. — Івано-Франківськ

Відправлення

14:07

В дорозі

8 г 35 хв

Купити

ЭР Київ-Пас. — Івано-Франківськ

Відправлення

15:02

В дорозі

12 г 09 хв

Купити

ЭР Київ-Пас. — Івано-Франківськ

Відправлення

19:06

В дорозі

12 г 24 хв

Купити

ЭР Київ-Пас. — Івано-Франківськ

Відправлення

19:48

В дорозі

10 г 15 хв

Купити

ЭР Київ-Пас. — Івано-Франківськ

Відправлення

22:03

В дорозі

11 г 37 хв

Купити

ЭР Київ-Пас. — Івано-Франківськ

Відправлення

22:10

В дорозі

9 г 44 хв

Купити

ЭР Київ-Пас. — Івано-Франківськ

Відправлення

22:22

В дорозі

9 г 19 хв

Купити

Мінімальна тривалість маршруту за розкладом: 11 ч 35 мин.

Пасажирський поїзд Київ-Пас. — Івано-Франківськ зупиняється на станціях наступних міст: Львів-Пас..

За маршрутом Київ-Пас. — Івано-Франківськ курсують 8 поїздів.

График движения поезда 43/44 Чернигов ― Киев ― Ивано-Франковск

Поезда из Чернигова не ходят. Эвакуационные поезда из Киева на сегодня вы можете посмотреть здесь.

С 12 декабря изменяется график движения поезда 43/44 Чернигов ― Киев ― Ивано-Франковск. Поезд будет отправляться из Чернигова в 14.40, ежедневно из Киева в 19.06, прибывать в Моршин в 5.22, в Ивано-Франковск в 8.10. Обратно из Ивано-Франковска поезд будет отправляться в 20.10, из Моршина в 22.42, прибывать в Киев в 8.48, в Чернигов в 12.25.

График движения поезда 044К ЧЕРНИГОВ ― ИВАНО-ФРАНКОВСК из Киева ежедневно, из Чернигова по нечетным числам

ЧЕРНИГОВ 14:40
НЕЖИН 16:08 2 16:10
БРОВАРЫ 17:51 1 17:52
ДАРНИЦА 18:10 2 18:12
КИЕВ-ПАССАЖИРСКИЙ 18:36 30 19:06
КОРОСТЕНЬ 20:59 2 21:01
НОВОГРАД-ВОЛЫНСКИЙ 1 22:20 2 22:22
ШЕПЕТОВКА 23:19 2 23:21
СЛАВУТА 1 23:41 2 23:43
КРИВИН 23:56 2 23:58
БРОДЫ 01:38 2 01:40
ЛЬВОВ 02:54 23 03:17
МОРШИН 05:22 3 05:25
БОЛЕХОВ 05:43 3 05:45
ДОЛИНА 06:06 2 06:08
РОЖНЯТОВ 06:41 2 06:43
КАЛУШ 07:03 3 07:06
ИВАНО-ФРАНКОВСК 08:10

График движения поезда 043Ш ИВАНО-ФРАНКОВСК ― ЧЕРНИГОВ из Киева ежедневно, до Чернигова по четным числам

ИВАНО-ФРАНКОВСК 20:10
КАЛУШ 21:08 2 21:10
РОЖНЯТОВ 21:28 2 21:30
ДОЛИНА 22:02 2 22:04
БОЛЕХОВ 22:24 2 22:26
МОРШИН 22:40 2 22:42
ЛЬВОВ 00:31 26 00:57
БРОДЫ 02:09 2 02:11
КРИВИН 03:57 2 03:59
СЛАВУТА 1 04:10 2 04:12
ШЕПЕТОВКА 04:30 2 04:32
НОВОГРАД-ВОЛЫНСКИЙ 1 05:24 2 05:26
КОРОСТЕНЬ 06:38 2 06:40
СВЯТОШИНО 08:29 2 08:31
КИЕВ-ПАССАЖИРСКИЙ 08:48 55 09:33
ДАРНИЦА 09:55 2 09:57
БРОВАРЫ 10:12 1 10:13
НЕЖИН 11:22 2 11:24
ЧЕРНИГОВ 12:25

Как добраться из Киева в Ивано-Франковск вы можете посмотреть здесь.
Как добраться из Ивано-Франковска в Киев вы можете посмотреть здесь.


Напрямки курсування поїздів Укрзалізниці на 13 березня — ІА «Вчасно»

Додаткові евакуаційні рейси за потреби призначатимуться щоденно, про них повідомлятимемо додатково.

Рейси по ст. Київ (регулярні до 27.03):

1:36 — № 17/18 Ужгород — Харків-Пас.

1:36 — № 15/16 Рахів — Харків-Пас.

2:30 — № 21/22 Трускавець — Харків-Пас.

3:42 — № 21/22 Харків-Пас. — Трускавець

4:01 — № 130/129 Ворохта — Кременчук

4:01 — № 149/150 Чернівці — Полтава Півд

5:40 — № 114/113 Львів — Лиман

5:40 — № 142/141 Львів — Лиман

8:00 — № 705 Дарниця — Львів

11:46 — № 45/46 Ужгород — Краматорськ

13:09 — № 114/113 Лиман — Львів

13:09 — № 142/141 Лиман — Львів

14:07 — № 749/750 Київ-Пас — Івано-Франківськ

14:25 — № 769/770 Київ-Пас — Кам’янець-Подільський

14:25 — № 757/758 Київ-Пас — Могилів-Подільський

15:02 — № 55/56 Київ-Пас — Рахів

17:07 — № 743 Дарниця — Львів

17:09 — № 13/14 Київ-Пас — Солотвино

17:42 — № 790/789 Київ-Пас — Кропивницький

17:42 — № 792/791 Київ-Пас — Кременчук

18:30 — № 81/82 Київ-Пас — Ужгород

19:06 — № 43/44 Київ-Пас — Івано-Франківськ

19:13 — № 67/68 Київ-Пас — Варшава

19:48 — № 95/96 Київ-Пас — Рахів

20:12 — № 49/50 Київ-Пас — Трускавець

20:21 — № 57/59 Київ-Пас — Ворохта

20:21 — № 60/58 Київ-Пас — Чоп

21:07 — № 38/37 Київ-Пас — Запоріжжя-1

21:08 — № 29/30 Київ-Пас — Ужгород

21:15 — № 105/106 Київ-Пас — Одеса-Головна

21:22 — № 98/97 Київ-Пас — Ковель

21:28 — № 76/75 Київ-Пас — Кривий Ріг-Головний

21:33 — № 130/129 Кременчук — Ворохта

21:33 — № 149/159 Полтава Півд — Чернівці

21:50 — № 15/16 Харків-Пас. — Рахів

21:50 — № 17/18 Харків-Пас. — Ужгород

22:22 — № 7/8 Київ-Пас — Чернівці

22:27 — № 45/46 Краматорськ — Ужгород

22:37 — № 91/92 Київ-Пас — Львів

22:49 — № 138/137 Хмельницький — Лиман

23:46 — № 771/772 Київ-Пас — Хмельницький

Рейси по ст. Харків (регулярні до 27.03)

3:46 — № 114/113 Лиман — Львів

3:46 — № 142/141 Лиман — Львів

5:40 — № 114/113 Львів — Лиман

12:06 — № 45/46 Краматорськ — Ужгород

15:09 — № 15/16 Харків-Пас. — Рахів

15:09 — № 17/18 Харків-Пас. — Ужгород

19:27 — № 795/796 Харків-Пас. — Дніпро

20:15 — № 21/22 Харків-Пас. — Трускавець

20:35 — № 138/137 Лиман — Хмельницький

21:08 — № ½ Краматорськ — Івано-Франківськ

21:43 — № 8/7 Харків-Пас. — Одеса-Головна

22:11 — № 90/89 Краматорськ — Одеса-Головна

Рейси по ст. Одеса (регулярні до 27.03):

14:15 — № 25/26 Одеса-Головна — Рахів

18:13 — № 78/77 Одеса-Головна — Ковель

18:22 — № 38/36−35/37 Одеса-Головна — Пшемисль

20:49 — № 136/135 Одеса-Головна — Чернівці

21:31 — № 12/11 Одеса-Головна — Львів

22:03 — № 105/106 Одеса-Головна — Київ-Пас

22:25 — № 8/7 Одеса-Головна — Харків-Пас.

Рейси по ст. Вінниця (регулярні до 27.03):

0:23 — № 105/106 Київ-Пас — Одеса-Головна

2:33 — № 771/772 Київ-Пас — Хмельницький

3:52 — № 105/106 Одеса-Головна — Київ-Пас

4:32 — № 49/50 Трускавець — Київ-Пас

9:01 — № 138/137 Лиман — Хмельницький

17:15 — № 769/770 Київ-Пас — Кам’янець-Подільський

19:38 — № 138/137 Хмельницький — Лиман

23:14 — № 49/50 Київ-Пас — Трускавець

Рейси по ст. Дніпро (регулярні до 27.03):

4:45 — № 38/37 Київ-Пас — Запоріжжя-1

5:37 — № 86/85 Львів — Запоріжжя-1

5:37 — № 88/87 Ковель — Запоріжжя-1

6:23 — № 795/796 Дніпро — Харків-Пас.

14:26 — № 42/41 Дніпро — Трускавець

16:34 — № 44717 Запоріжжя-1 — Рахів

17:49 — № 86/85 Запоріжжя-1 — Львів

17:49 — № 88/87 Запоріжжя-1 — Ковель

23:11 — № 37/38 Запоріжжя-1 — Київ-Пас

Рейси по ст. Запоріжжя (регулярні до 27.03):

12:20 — № 120/119 Запоріжжя-1 — Львів

14:45 — № 44717 Запоріжжя-1 — Рахів

16:05 — № 86/85 Запоріжжя-1 — Львів

16:05 — № 88/87 Запоріжжя-1 — Ковель

21:38 — № 37/38 Запоріжжя-1 — Київ-Пас

Рейси по ст. Полтава (регулярні до 27.03):

6:03 — № 90/89 Одеса-Головна — Краматорськ

6:03 — № 17/18 Ужгород — Харків-Пас.

6:03 — № 15/16 Рахів — Харків-Пас.

7:27 — № 8/7 Одеса-Головна — Харків-Пас.

8:33 — №½ Івано-Франківськ — Краматорськ

15:21 — № 149/159 Полтава Півд — Чернівці

17:20 — № 15/16 Харків-Пас. — Рахів

17:20 — № 17/18 Харків-Пас. — Ужгород

23:20 — №½ Краматорськ — Івано-Франківськ

23:42 — № 8/7 Харків-Пас. — Одеса-Головна

23:44 — № 138/137 Лиман — Хмельницький

Додатково призначені рейси (евакуаційні та зворотні) на 13 березня:

15:00 — № 7931 Авдіївка — Дніпро

11:00 — Житомир — Бердичів

13:00 — № 7912 Бердичів — Львів

17:00 — № 7764 Вознесенськ — Львів

9:00 — № 722 Дарниця — Харків-Пас.

1:00 — № 754 Дарниця — Харків-Пас.

7:00 — № 731 Дарниця — Дніпро

11:00 — № 781 Дарниця — Дніпро

13:00 — № 7801 Дарниця — Львів

16:00 — № 7803 Дарниця — Львів

10:30 — № 907/908 Дніпро — Хелм

12:30 — № 903/904 Дніпро — Сокаль

16:00 — № 797 Дніпро — Львів

17:30 — № 782 Дніпро — Львів

14:00 — № 7904 Жмеринка — Львів

10:00 — № 217/218 Запоріжжя-1 — Чоп

16:00 — № 912/911 Запоріжжя-1 — Хелм

15:00 — № 265/266 Краматорськ — Чернівці

14:00 — № 219/220 Кривий Ріг — Чоп

11:00 — № 210/209 Кривий Ріг — Львів

16:00 — № 7736 Кропивницький — Львів

15:00 — № 225/226 Лиман — Ужгород

12:0 — № 255/256 Лиман — Львів

6:00 — № 222/221 Львів — Кривий Ріг

11:30 — № 210/209 Львів — Кривий Ріг

17:00 — № 261/262 Львів — Краматорськ

18:00 — № 716 Львів — Київ-Пас

0:40 — № 7603 Львів — Пшемисль

5:27 — № 7605 Львів — Пшемисль

12:12 — № 7609 Львів — Пшемисль

15:40 — № 7611 Львів — Пшемисль

19:55 — № 7601 Львів — Пшемисль

17:00 — Львів — Хелм

22:32 — № 238/237 Одеса-Головна — Ужгород

13:00 — № 239/240 Стрий — Харків-Пас.

17:00 — № 229/230 Ужгород — Харків-Пас.

8:30 — № 753 Харків-Пас. — Львів

9:40 — № 229/230 Харків-Пас. — Ужгород

13:00 — № 239/240 Харків-Пас. — Львів

16:00 — № 755 Харків-Пас. — Львів

15:30 — № 903/904 (904) Хелм — Дніпро

12:00 — № 907/908 (906) Хелм — Дніпро

16:30 — № 219/220 Чоп — Кривий Ріг

15:30 — № 217/218 Чоп — Запоріжжя-1

11:35 — № 8661 Чоп — Чієрна-над-Тісоу — Кошице (Словаччина)

16:50 — № 961 Чоп — Чієрна-над-Тісоу — Кошице (Словаччина)

23:23 — Одеса — Ізмаїл — Тульча (Румунія)

12:30 — Мукачево — Будапешт (Угорщина)

Крім того, зі ст. Чоп до ст. Захонь (Угорщина) протягом дня з інтервалом у 3 години курсують 9 пар поїздів.

Усі евакуаційні та регулярні рейси в напрямку західної України та за її межі лишаються безкоштовними. Квитки на зворотні рейси є у продажу.

А за актуальним розкладом завжди можна стежити на https://uz-vezemo.com/

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t. me/vchasnoua. Приєднуйтеся!