Київ одеса поїзд – розклад поїздів на 2019 рік

Содержание

розклад поїздів на 2019 рік

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад поїздів Київ — Одеса:

Розклад поїздів Київ Одеса на поточний момент містить 15 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті — 5. Потяги, що курсують за напрямком Київ Одеса найчастіше зупиняються на станціях Вінниця, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Фастів-1, Вапнярка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.55, 01.37, 02.20 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Одеса-Головна прибувають вони відповідно о 10.26, 11.07, 12.15 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Київ Одеса свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Київ — Одеса складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ — Одеса можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Поїзди далекого прямування

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Одеса можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах — місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Одеса

poizdato.net

розклад поїздів і квитки на поїзд

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад поїздів Одеса — Київ:

Розклад поїздів Одеса Київ на поточний момент містить 16 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті — 4. Потяги, що курсують за напрямком Одеса Київ найчастіше зупиняються на станціях Вінниця, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Вапнярка, Подільськ-Жм., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 05.40, 10.51 зі станції Одеса-Головна, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 12.46, 20.45 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Одеса Київ свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Одеса — Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.

Купити квитки на поїзд Одеса — Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Поїзди далекого прямування

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Одеса -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах — місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Київ

poizdato.net

КИЇВ >> ОДЕСА — Розклад поїздів і залізничні квитки

Нічого не знайдено!

>>


287 КИЇВ >> ОДЕСА 15/06-2/09/2019 ЩОДЕННО, КРІМ ВІВТОРКІВ; ДОДАТКОВО 18/06/2019 00:55
КИЇВ
10:26
ОДЕСА
09:31
213 СУМИ >> ОДЕСА 1/06-15/09/2019 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 29,1,3 01:37
КИЇВ
11:07
ОДЕСА
09:30
630 ГРОДНО >> ОДЕСА 1/06-12/09/2019 ЩОДЕННО, КРІМ 5,6,7,8/08/2019 02:20
КИЇВ
12:15
ОДЕСА
09:55
94 МІНСЬК >> ОДЕСА 20/09-6/12/20219 ПО ВІВТОРКАХ, П’ЯТНИЦЯХ; 1/06-19/09/2019 ЩОДЕННО, КРІМ 5,6,7,8/08/2019 02:20
КИЇВ
12:15
ОДЕСА
09:55
291 КОВЕЛЬ >> ОДЕСА 31/05-16/09/2019 ЩОДЕННО 06:17
КИЇВ
17:02
ОДЕСА
10:45
263 КИЇВ >> ОДЕСА 15/06-2/09/2019 ЩОДЕННО 06:36
КИЇВ
16:43
ОДЕСА
10:07
63 ХАРКІВ >> ОДЕСА 14/06-1/09/2019 ЩОДЕННО 06:36
КИЇВ
16:43
ОДЕСА
10:07
23 МОСКВА >> ОДЕСА З 2/04/2019 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 30,2,4 10:34
КИЇВ
20:29
ОДЕСА
09:55
148 КИЇВ >> ОДЕСА З 31/03/2019 ЩОДЕННО 15:46
КИЇВ
05:14
ОДЕСА
13:28
763 КИЇВ >> ОДЕСА З 31/03/2019 ЩОДЕННО 16:30
КИЇВ
23:45
ОДЕСА
07:15
145 КИЇВ >> БЕРЕЗИНЕ З 5/04/2019 ПО П`ЯТНИЦЯХ ТА СУБОТАХ 17:40
КИЇВ
04:00
ОДЕСА
10:20
145 КИЇВ >> ІЗМАЇЛ З 31/03/2019 ЩОДЕННО 17:40
КИЇВ
04:00
ОДЕСА
10:20
105 КИЇВ >> ОДЕСА З 31/03/2019 ЩОДЕННО 21:15
КИЇВ
05:58
ОДЕСА
08:43

anytrain.com.ua

ЖД билеты на поезд Киев — Одесса

ЖД билеты на поезд Киев — Одесса | Расписание поездов Киев Одесса. воскресенье 28 июля 2019 воскресенье 28 июля 2019

КУПИТЬ БИЛЕТ

воскресенье 28 июля 2019 воскресенье 28 июля 2019

КУПИТЬ БИЛЕТ

воскресенье 28 июля 2019 воскресенье 28 июля 2019

КУПИТЬ БИЛЕТ

воскресенье 28 июля 2019 воскресенье 28 июля 2019

КУПИТЬ БИЛЕТ

воскресенье 28 июля 2019 воскресенье 28 июля 2019

КУПИТЬ БИЛЕТ

воскресенье 28 июля 2019 воскресенье 28 июля 2019

КУПИТЬ БИЛЕТ

воскресенье 28 июля 2019 воскресенье 28 июля 2019

КУПИТЬ БИЛЕТ

{{:from}} — {{:to}}

travelbook.ua

148К Київ-Пас. — Одеса-Головна Поїзд, розклад руху, маршрут

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 148К сполученням Київ-Пас. — Одеса-Головна відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.46 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 05.14 за місцевим часом, час в дорозі — 0 д 13 г 28 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі — 1 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Гребінка, Пальміра, Черкаси, Капітанівка, Виска, Адабаш, Людмилівка, Південноукраїнська, Вознесенськ, Березівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

У розкладі поїзда 148К Київ-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі — місцевий.

Графік руху по станції Київ-Пас.ДарницяГребінкаДрабове-БарятинськеПальміраЗолотоноша-1ЧеркасиІм. Тараса ШевченкаКапітанівкаНовомиргородВискаКапустинеАдабашПомічнаЛюдмилівкаКавуниПівденноукраїнськаТрикратнеВознесенськВеселиновеБерезівкаОдеса-СхіднаОдеса-Головна

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

poizdato.net

Расписание поездов Киев — Одесса

287К Киев → Одесса

Пассажирский

00:55

Киев-Пасс.

10:26

Одесса-Главная

9 ч 31 м 28, 29, 31 июля
213О Сумы → Одесса

Пассажирский

01:37

Киев-Пасс.

11:07

Одесса-Главная

9 ч 30 м 28, 30 июля, 2 авг
094Б Минск → Одесса

Пассажирский

02:20

Киев-Пасс.

12:15

Одесса-Главная

9 ч 55 м 28, 29, 30 июля
703Б Витебск → Одесса

Пассажирский

02:20

Киев-Пасс.

12:15

Одесса-Главная

9 ч 55 м 28, 29, 30 июля
628Б Барановичи → Одесса

Пассажирский

02:20

Киев-Пасс.

12:15

Одесса-Главная

9 ч 55 м 28, 30 июля, 1 авг
630Б Гродно → Одесса

Пассажирский

02:20

Киев-Пасс.

12:15

Одесса-Главная

9 ч 55 м
292Л Ковель → Одесса

Пассажирский

06:17

Киев-Пасс.

17:02

Одесса-Главная

10 ч 45 м 28, 29, 30 июля
263К Киев → Одесса

Пассажирский

06:36

Киев-Пасс.

16:43

Одесса-Главная

10 ч 7 м 28, 29, 30 июля
063О Харьков → Одесса

Пассажирский

06:36

Киев-Пасс.

16:43

Одесса-Главная

10 ч 7 м 1 авг
023М Москва → Одесса

Пассажирский

10:34

Киев-Пасс.

20:29

Одесса-Главная

9 ч 55 м 29, 31 июля, 3 авг
148К Киев → Одесса

Пассажирский

15:46

Киев-Пасс.

04:38

Одесса-Восточная

12 ч 52 м 28, 29, 30 июля
763ДКО Киев → Одесса

Пассажирский

16:30

Киев-Пасс.

23:45

Одесса-Главная

7 ч 15 м 28, 29, 30 июля
145К Киев → Березино

Пассажирский

17:40

Киев-Пасс.

04:00

Одесса-Главная

10 ч 20 м 2, 3, 9 авг
145К Киев → Измаил

Пассажирский

17:40

Киев-Пасс.

04:00

Одесса-Главная

10 ч 20 м 28, 29, 30 июля
105К Киев → Одесса

Пассажирский

21:15

Киев-Пасс.

05:58

Одесса-Главная

8 ч 43 м 28, 29, 30 июля

raspisanie24.com

ОДЕСА >> КИЇВ — Розклад поїздів і залізничні квитки

Нічого не знайдено!

>>


764 ОДЕСА >> КИЇВ З 31/03/2019 ЩОДЕННО 05:40
ОДЕСА
12:46
КИЇВ
07:06
294 ОДЕСА >> КОВЕЛЬ 1/06-17/09/2019 ЩОДЕННО 10:51
ОДЕСА
20:45
КИЇВ
09:54
264 ОДЕСА >> КИЇВ 15/06-2/09/2019 ЩОДЕННО 12:45
ОДЕСА
22:38
КИЇВ
09:53
264 ОДЕСА >> ХАРКІВ 15/06-2/09/2019 ЩОДЕННО, КРІМ 11,15,17/07/2019 12:45
ОДЕСА
22:38
КИЇВ
09:53
288 ОДЕСА >> КИЇВ 14/06-1/09/2019 ЩОДЕННО, КРІМ ПОНЕДІЛКІВ; ДОДАТКОВО 17/06/2019 13:36
ОДЕСА
00:02
КИЇВ
10:26
214 ОДЕСА >> СУМИ 2/06-16/09/2019 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 30,2,4 13:45
ОДЕСА
00:09
КИЇВ
10:24
94 ОДЕСА >> ГРОДНО 2/06-13/09/2019 ЩОДЕННО, КРІМ 4,5,6,7/08/2019 15:40
ОДЕСА
01:23
КИЇВ
09:43
94 ОДЕСА >> МІНСЬК 21/09-7/12/2019 ПО СЕРЕДАХ, СУБОТАХ; 2/06-20/09/2019 ЩОДЕННО. КРІМ 4,5,6,7/08/2019 15:40
ОДЕСА
01:23
КИЇВ
09:43
24 ОДЕСА >> МОСКВА З 1/04/2019 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 29,1,3 16:01
ОДЕСА
01:50
КИЇВ
09:49
148 ОДЕСА >> КИЇВ З 31/03/2019 ЩОДЕННО 19:41
ОДЕСА
09:24
КИЇВ
13:43
106 ОДЕСА >> КИЇВ З 31/03/2019 ЩОДЕННО 22:25
ОДЕСА
07:10
КИЇВ
08:45
146 ІЗМАЇЛ >> КИЇВ З 31/03/2019 ЩОДЕННО 23:30
ОДЕСА
09:55
КИЇВ
10:25
688 БЕРЕЗИНЕ >> КИЇВ З 31/03/2019 ПО СУБОТАХ ТА НЕДІЛЯХ 23:30
ОДЕСА
09:55
КИЇВ
10:25

anytrain.com.ua