Красный лиман славянск электричка: расписание электричек (пригородных поездов) на 2020 год – Расписание электричек Красный Лиман — Славянск

Содержание

Расписание электричек Красный Лиман — Славянск

Тип Номер и маршрут

Время Местное время

Отправление Прибытие
Время
в пути
Ближ.дни
следования
График
6011-6021 Красный Лиман → Скотоватая

Пригородный

04:48

Красный Лиман

05:35

Славянск

47 м 24, 25, 26 мар
7031-7032- Красный Лиман → Харьков

Пригородный

05:55

Красный Лиман

06:25

Славянск

30 м 24, 26, 27 мар
6231 Изюм → Краматорск

Пригородный

07:18

Красный Лиман

08:05

Славянск

47 м 24, 25, 26 мар
6219 Изюм → Краматорск

Пригородный

08:45

Красный Лиман

09:32

Славянск

47 м 24, 25, 26 мар
6003 Изюм → Фенольная

Пригородный

12:02

Красный Лиман

12:50

Славянск

48 м 24, 25, 26 мар
6237-6243 Красный Лиман → Скотоватая

Пригородный

13:30

Красный Лиман

14:17

Славянск

47 м 24, 25, 26 мар
6009-6019 Красный Лиман → Фенольная

Пригородный

15:38

Красный Лиман

16:25

Славянск

47 м
24, 25, 26 мар
6249-6247 Изюм → Фенольная

Пригородный

17:26

Красный Лиман

18:20

Славянск

54 м 24, 25, 26 мар
6225 Святогорск → Краматорск

Пригородный

19:32

Красный Лиман

20:20

Славянск

48 м 24, 25, 26 мар
6077 Красный Лиман → Славянск

Пригородный

20:15

Красный Лиман

21:02

Славянск

47 м 24, 25, 26 мар

Расписание электричек Славянск — Красный Лиман

Тип Номер и маршрут

Время Местное время

Отправление Прибытие
Время
в пути
Ближ.дни
следования
График
6230 Славянск → Изюм

Пригородный

02:26

Славянск

03:17

Красный Лиман

51 м 24, 25, 26 мар
7044-6221 Славянск → Курдюмовка

Пригородный

04:00

Славянск

04:47

Красный Лиман

47 м 24, 25, 26 мар
6018-6234 Константиновка → Красный Лиман

Пригородный

06:40

Славянск

07:31

Красный Лиман

51 м 24, 25, 26 мар
6022-6002 Фенольная → Изюм

Пригородный

08:10

Славянск

09:01

Красный Лиман

51 м 24, 25, 26 мар
6236 Краматорск → Изюм

Пригородный

10:20

Славянск

11:11

Красный Лиман

51 м 24, 25, 26 мар
6074 Славянск → Красный Лиман

Пригородный

12:20

Славянск

13:12

Красный Лиман

52 м 24, 25, 26 мар
6014 Славянск → Красный Лиман

Пригородный

14:20

Славянск

15:11

Красный Лиман

51 м 24, 25, 26 мар
6208 Славянск → Изюм

Пригородный

16:50

Славянск

17:42

Красный Лиман

52 м 24, 25, 26 мар
6024-6004 Фенольная → Святогорск

Пригородный

18:40

Славянск

19:31

Красный Лиман

51 м 24, 25, 26 мар
6020-6010 Фенольная → Красный Лиман

Пригородный

21:25

Славянск

22:16

Красный Лиман

51 м 24, 25, 26 мар
7035-7037- Харьков → Красный Лиман

Пригородный

21:46

Славянск

22:33

Красный Лиман

47 м 25, 26, 27 мар

розклад електричок (приміських поїздів) на 2020 рік

Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Слов’янськ — Красний Лиман:

Поточний розклад електричок Слов’янськ — Красний Лиман включає 11 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з’єднують ці станції, серед яких є нічні, ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 46 хв зі станції Слов’янськ і прибуває на станцію Красний Лиман о 22 г 33 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6208 сполученням Слов’янськ — Ізюм, в цьому випадку поїздка займе 0 г 52 хв. Між станціями Слов’янськ і Красний Лиман цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Імені Кожушка(16.57), Придонецька(17.17), Брусин(17.29), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Слов’янськ — Красний Лиман, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Слов’янськ Красний Лиман ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Слов’янськ — Красний Лиман можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Електрички і приміські поїзди

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Слов’янськ -Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах — місцевий .

Додаткові опції для маршруту Слов’янськ — Красний Лиман

розклад електричок (приміських поїздів) на 2020 рік

Укрзалізниця, починаючи з 18 березня, тимчасово припиняє перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому)

Рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Красний Лиман — Слов’янськ:

Поточний розклад електричок Красний Лиман — Слов’янськ включає 10 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з’єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 55 хв зі станції Красний Лиман і прибуває на станцію Слов’янськ о 06 г 25 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6249-6247 сполученням Ізюм — Фенольна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 54 хв. Між станціями Красний Лиман і Слов’янськ цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Брусин(17.38), Слов’янський курорт(18.02), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Красний Лиман — Слов’янськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Красний Лиман Слов’янськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Красний Лиман — Слов’янськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Електрички і приміські поїзди

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Красний Лиман -Слов’янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах — місцевий .

Додаткові опції для маршруту Красний Лиман — Слов’янськ

Расписание электричек Красный Лиман — Славянский Курорт

6241 Красный Лиман → Краматорск

Пригородный

01:55

Красный Лиман

02:21

Славянский Курорт

26 м 24, 25, 26 мар
6011-6021 Красный Лиман → Скотоватая

Пригородный

04:48

Красный Лиман

05:17

Славянский Курорт

29 м 24, 25, 26 мар
7031-7032- Красный Лиман → Харьков

Пригородный

05:55

Красный Лиман

06:13

Славянский Курорт

18 м 24, 26, 27 мар
6231 Изюм → Краматорск

Пригородный

07:18

Красный Лиман

07:47

Славянский Курорт

29 м 24, 25, 26 мар
6219 Изюм → Краматорск

Пригородный

08:45

Красный Лиман

09:14

Славянский Курорт

29 м 24, 25, 26 мар
6003 Изюм → Фенольная

Пригородный

12:02

Красный Лиман

12:32

Славянский Курорт

30 м 24, 25, 26 мар
6237-6243 Красный Лиман → Скотоватая

Пригородный

13:30

Красный Лиман

13:59

Славянский Курорт

29 м 24, 25, 26 мар
6009-6019 Красный Лиман → Фенольная

Пригородный

15:38

Красный Лиман

16:07

Славянский Курорт

29 м 24, 25, 26 мар
6249-6247 Изюм → Фенольная

Пригородный

17:26

Красный Лиман

18:02

Славянский Курорт

36 м 24, 25, 26 мар
6225 Святогорск → Краматорск

Пригородный

19:32

Красный Лиман

20:02

Славянский Курорт

30 м 24, 25, 26 мар
6077 Красный Лиман → Славянск

Пригородный

20:15

Красный Лиман

20:44

Славянский Курорт

29 м 24, 25, 26 мар

Расписание электричек Красный лиман Славянск на сегодня и завтра с изменениями и станциями на маршруте

  • 04:50первый рейс
  • 21:25последний рейс

Расписание электричек Красный лиман Славянск на сегодня и завтра с изменениями:

Поезда на данном маршруте не найдены

Как добраться от станции Красный лиман до станции Славянск самостоятельно

Самая быстрая электричка по указанному маршруту № 7031/7032/7034, проходит расстояние между станциями Красный лиман и Славянск за 30 мин. Время отправления в 05:55:00

Продолжительнее всего в пути будет электричка № 6225, которая проедет расстояние между станциями Красный лиман и Славянск за 46 мин. Время отправления в 19:32:00

Станции по маршруту следования Святогорск — Славянск (ежедневно)

Станция Прибывает Время стоянки Отправляется Время в пути
Святогорск — :: 16-10-2018 18:50:00
Ёлочный 16-10-2018 18:53:00 1 мин 16-10-2018 18:54:00 4 м
Яровая 16-10-2018 18:58:00 1 мин 16-10-2018 18:59:00 5 м
Новосёловка 16-10-2018 19:01:00 1 мин 16-10-2018 19:02:00 3 м
Форпостная 16-10-2018 19:07:00 1 мин 16-10-2018 19:08:00 6 м
416 км 16-10-2018 19:09:00 1 мин 16-10-2018 19:10:00 2 м
Коллективный 16-10-2018 19:12:00 1 мин 16-10-2018 19:13:00 3 м
Зелёный Клин 16-10-2018 19:16:00 1 мин 16-10-2018 19:17:00 4 м
Новаторская 16-10-2018 19:19:00 1 мин 16-10-2018 19:20:00 3 м
Электровозная 16-10-2018 19:22:00 1 мин 16-10-2018 19:23:00 3 м
Лиман 16-10-2018 19:30:00 2 мин 16-10-2018 19:32:00 9 м
Брусин 16-10-2018 19:42:00 1 мин 16-10-2018 19:43:00 11 м
10 км 16-10-2018 19:46:00 1 мин 16-10-2018 19:47:00 4 м
Соболевка 16-10-2018 19:48:00 1 мин 16-10-2018 19:49:00 2 м
Придонецкая 16-10-2018 19:54:00 1 мин 16-10-2018 19:55:00 6 м
17 км 16-10-2018 19:57:00 1 мин 16-10-2018 19:58:00 3 м
Славянский Курорт 16-10-2018 20:02:00 1 мин 16-10-2018 20:03:00 5 м
Карандашная фабрика 16-10-2018 20:04:00 1 мин 16-10-2018 20:05:00 2 м
Масложиркомбинат 16-10-2018 20:07:00 1 мин 16-10-2018 20:08:00 3 м
Имени Кожушко 16-10-2018 20:11:00 1 мин 16-10-2018 20:12:00 4 м
Славянск 16-10-2018 20:18:00 — :: 6 м

На данном направлении 21 останов. если вы выбрали проезд электричкой № 6225 по маршруту Святогорск — Славянск. Продолжительность поездки между остановками Красный лиман и Славянск на данной электричке 46 мин.

Ж/Д расписание между станциями Красный лиман Славянск на данный момент включает в себя 11 электричек.
Практически с раннего утра и до поздней ночи электрички осуществляют движение по данному направлению.

Большая часть составов, выполняющих рейсы между станциями Красный лиман и Славянск следуют через популярные транспортные узлы, где можно совершить пересадку на другой общественный транспорт.

Расписание электричек по маршруту Красный лиман Славянск всегда актуально на нашем сайте и синхронизировано с расписанием на станциях.
Добавляйте его в закладки, смотрите на мобильных устройствах, но при изменениях погоды сверяйте время прибытия и отправления в справочных вокзалов и станций.
Билеты на электричку Красный лиман Славянск можно купить на большинстве остановок, которые расположены на данном маршруте.

Поделитесь личным опытом или оставьте комментарий, просто написав отзыв ниже. Как доехать или добраться, нюансы поездки и есть ли возможность сэкономить? Написать можно не регистрируясь, через небольшое время отзыв будет опубликован. Также можно писать на наш форум http://forum.copris.com/

Расписание электричек Славянский Курорт — Красный Лиман

6230 Славянск → Изюм

Пригородный

02:44

Славянский Курорт

03:17

Красный Лиман

33 м 24, 25, 26 мар
7044-6221 Славянск → Курдюмовка

Пригородный

04:16

Славянский Курорт

04:47

Красный Лиман

31 м 24, 25, 26 мар
6018-6234 Константиновка → Красный Лиман

Пригородный

06:58

Славянский Курорт

07:31

Красный Лиман

33 м 24, 25, 26 мар
6022-6002 Фенольная → Изюм

Пригородный

08:28

Славянский Курорт

09:01

Красный Лиман

33 м 24, 25, 26 мар
6236 Краматорск → Изюм

Пригородный

10:38

Славянский Курорт

11:11

Красный Лиман

33 м 24, 25, 26 мар
6074 Славянск → Красный Лиман

Пригородный

12:38

Славянский Курорт

13:12

Красный Лиман

34 м 24, 25, 26 мар
6014 Славянск → Красный Лиман

Пригородный

14:38

Славянский Курорт

15:11

Красный Лиман

33 м 24, 25, 26 мар
6208 Славянск → Изюм

Пригородный

17:09

Славянский Курорт

17:42

Красный Лиман

33 м 24, 25, 26 мар
6024-6004 Фенольная → Святогорск

Пригородный

18:58

Славянский Курорт

19:31

Красный Лиман

33 м 24, 25, 26 мар
6020-6010 Фенольная → Красный Лиман

Пригородный

21:43

Славянский Курорт

22:16

Красный Лиман

33 м 24, 25, 26 мар
7035-7037- Харьков → Красный Лиман

Пригородный

22:02

Славянский Курорт

22:33

Красный Лиман

31 м 25, 26, 27 мар