Розклад автобусів чернівці чортків: Buses Chernivtsi — Chortkiv: prices and schedule, buy coach tickets online

Содержание

Розклад автобусів по автовокзалу Чортків

Чортків — Тернопіль Ав 05:30
Чортків — Улашківці 05:35
Чортків — Черкавщина 05:40
Чортків — Сосулівка 05:55
Чортків — Чорнокінці Воля 06:00
Чортків — Тернопіль Ав 06:05
Чортків — Криволука 06:15
Чортків — Івано-Франківськ 2 06:15
Чортків — Буряківка 06:15
Чортків — Капустинці 06:25
Чортків — Росохач 06:30
Чортків — Слобідка Джуринська 06:32
Білий Потік — Тернопіль Ав 06:35
Чортків — Скомороше 06:35
Чортків — Колиндяни 07:00
Монастириська — Чернівці Ас-4 07:05
Чортків — Тернопіль Ав 07:05
Чортків — Антонів 07:10
Чортків — Нагірянка 07:10
Чортків — Тернопіль Ав 07:20
Чортків — Капустинці
07:20
Чортків — Росохач 07:30
Заліщики — Тернопіль Ав 07:30
Тернопіль Ав — Мельниця Подільська 07:31
Литячі — Тернопіль Ав 07:45
Чортків — Трускавець 07:45
Чортків — Черкавщина 07:50
Заліщики — Хмельницький 07:55
Липкани — Рівне 07:55
Чортків — Сосулівка 08:00
Чортків — Тернопіль Ав 08:05
Чортків — Залісся/Чортк/ 08:05
Чортків — Слобідка Джуринська 08:12
Чортків — Гусятин 08:20
Тернопіль Ав — Чернівці 08:25
Лодзь — Чернівці 08:30
Заліщики — Львів 08:30
Чортків — Росохач
08:30
Бучач — Кам.Подільський 08:30
Кам.Подільський — Львів 08:40
Городенка — Тернопіль Ав 08:45
Познань — Кам.Подільський 08:45
Тернопіль Ав — Кошилівці 08:45
Чортків — Заболотівка 08:45
Тернопіль Ав — Борщів 08:50
Коломия — Тернопіль Ав 08:55
Городенка — Тернопіль Ав 09:00
Чортків — Угринь 09:05
Чортків — Нагірянка 09:10
Бережани — Чернівці 09:15
Гусятин — Івано-Франківськ 2 09:20
Івано-Франківськ 2 — Сатанів 09:20
Чортків — Колиндяни 09:25
Чортків — Львів 09:25
Чернівці — Рівне 09:40
Тернопіль Ав — Більче-Золоте 09:40
Вроцлав — Чернівці 09:40
Чернівці — Рівне 09:40
Кулаківці — Тернопіль Ав 09:45
Гусятин — Чернівці 09:45
Чортків — Базар 09:50
Варшава — Борщів 10:00
Кам.Подільський — Прага Ав Флоренс 10:00
Варшава — Борщів 10:00
Чортків — Тернопіль Ав 10:05
Чортків — Шманьківці 10:06
Заліщики — Тернопіль Ав 10:10
Городенка — Тернопіль Ав 10:16
Хмельницький — Івано-Франківськ 2 10:30
Тернопіль Ав — Чернівці 10:30
Снятин — Тернопіль Ав 10:35
Чернівці — Почаїв 10:40
Кам.Подільський — Трускавець 10:45
Чортків — Тернопіль Ав 10:50
Верховина — Київ Ав 10:55
Чортків — Чорнокінці Малі 10:55
Чортків — Сосулівка 10:55
Чортків — Борщів 11:00
Чортків — Колиндяни 11:00
Чортків — Тернопіль Ав 11:05
Чортків — Нагірянка 11:10
Чортків — Росохач 11:10
Чортків — Тернопіль Ав 11:15
Кошилівці — Тернопіль Ав 11:15
Прага Ав Флоренс — Кам.Подільський 11:20
Чортків — Слобідка Джуринська 11:27
Устечко — Тернопіль Ав 11:30
Вроцлав — Кам.Подільський 11:30
Чортків — Свершківці 11:30
Чортків — Угринь 11:35
Кременець — Чернівці Ас-4 11:40
Чортків — Капустинці 11:45
Львів — Мог.Подільський 11:45
Львів — Мог.Подільський 11:45
Чортків — Черкавщина 11:50
Чернівці Вест Буковина — Вроцлав 12:00
Чернівці — Тернопіль Ав 12:00
Чортків — Гусятин 12:05
Кам.Подільський — Львів 12:05
Чортків — Залісся/Чортк/ 12:10
Чортків — Свидова 12:10
Вроцлав — Чернівці Вест Буковина 12:10
Чортків — Буряківка 12:10
Борщів — Івано-Франківськ 2 12:15
Тернопіль Ав — Заліщики 12:25
Чортків — Тернопіль Ав 12:40
Чернівці — Рівне
12:50
Чортків — Росохач 12:50
Чернівці — Рівне 12:50
Чортків — Антонів 13:10
Чортків — Тернопіль Ав 13:10
Чортків — Сосулівка 13:10
Чортків — Скомороше 13:10
Кам.Подільський — Познань 13:20
Чортків — Чорнокінці Воля 13:25
Чортків — Заболотівка 13:30
Тернопіль Ав — Городенка 13:30
Борщів — Тернопіль Ав 13:35
Рівне — Чернівці 13:40
Рівне — Чернівці 13:40
Чортків — Капустинці 14:00
Чортків — Росохач 14:00
Чортків — Івано-Франківськ 2 14:00
Чортків — Шманьківці 14:06
Чернівці — Тернопіль Ав 14:10
Тернопіль Ав — Заліщики 14:11
Більче-Золоте — Тернопіль Ав 14:25
Почаїв — Чернівці 14:25
Чортків — Росохач 14:30
Чортків — Черкавщина 14:30
Тернопіль Ав — Заліщики 14:35
Чортків — Тернопіль Ав 14:40
Чортків — Тернопіль Ав 14:45
Чортків — Тернопіль Ав 14:45
Чортків — Тернопіль Ав 14:55
Чортків — Криволука 15:05
Чортків — Львів 15:10
Івано-Франківськ 2 — Хмельницький 15:15
Івано-Франківськ 2 — Хмельницький 15:15
Тернопіль Ав — Литячі 15:20
Чортків — Капустинці 15:20
Тернопіль Ав — Городенка 15:25
Чортків — Тернопіль Ав 15:25
Сатанів — Івано-Франківськ 2 15:35
Львів — Кам.Подільський 15:35
Заліщики — Тернопіль Ав 15:45
Чортків — Целіїв 15:50
Чернівці — Вроцлав 15:50
Чернівці Ас-4 — Монастириська 15:55
Чернівці — Львів 16:00
Чортків — Тернопіль Ав 16:05
Чортків — Антонів 16:05
Чортків — Угринь 16:05
Тернопіль Ав — Коломия 16:15
Тернопіль Ав — Коломия 16:15
Хмельницький — Івано-Франківськ 2 16:20
Тернопіль Ав — Устечко 16:20
Вроцлав — Мог.Подільський 16:20
Хмельницький — Івано-Франківськ 2 16:20
Чортків — Росохач 16:30
Коломия — Тернопіль Ав 16:33
Коломия — Тернопіль Ав 16:33
Івано-Франківськ 2 — Гусятин 16:35
Рівне — Чернівці 16:50
Рівне — Чернівці 16:50
Кам.Подільський — Вроцлав 16:55
Чернівці — Бережани 16:55
Чортків — Черкавщина 17:05
Кам.Подільський — Бучач 17:05
Чортків — Сосулівка 17:10
Тернопіль Ав — Чернівці 17:10
Чортків — Скомороше 17:15
Чортків — Тернопіль Ав 17:20
Чортків — Чорнокінці Воля 17:20
Чортків — Слобідка Джуринська 17:20
Хмельницький — Заліщики 17:25
Кам.Подільський — Варшава 17:25
Тернопіль Ав — Снятин 17:30
Чортків — Росохач 17:30
Тернопіль Ав — Городенка 17:30
Тернопіль Ав — Кошилівці 17:35
Борщів — Варшава 17:35
Борщів — Варшава 17:35
Трускавець — Кам.Подільський 17:35
Чортків — Залісся/Чортк/ 17:40
Чортків — Буряківка 17:45
Чернівці — Тернопіль Ав 17:45
Чортків — Капустинці 17:45
Тернопіль Ав — Кулаківці 17:46
Чортків — Тернопіль Ав 17:55
Мог.Подільський — Львів 18:00
Київ Ав — Верховина 18:00
Мог.Подільський — Львів 18:00
Чернівці — Лодзь 18:00
Мог.Подільський — Вроцлав 18:00
Івано-Франківськ 2 — Хмельницький 18:10
Львів — Чернівці 18:20
Городенка — Київ Ав 18:28
Чернівці — Гусятин 18:30
Тернопіль Ав — Білий Потік 18:36
Тернопіль Ав — Коломия 19:00
Рівне — Липкани 19:05
Кошилівці — Тернопіль Ав 19:15
Мог.Подільський — Варшава 19:20

РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ ІЗ АВТОСТАНЦІЇ №3 — Чернівці, Чернівецька область

РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ ІЗ АВТОСТАНЦІЇ №3

РОЗКЛАД РУХУ АВТОБУСІВ

МІЖОБЛАСНОГО ТА МІЖНАРОДНОГО СПОЛУЧЕННЯ

З АВТОСТАНЦІЇ № 3  м. ЧЕРНІВЦІ ТОВ «Чернівціавтотранс» (тел. 52-95-09)

 

Бронювання квитків: WWW.BUS.COM.UA

Маршрут руху

 

Час відправлення з автостанції № 3 м. Чернівці

Час прибуття в пункт призначення

Час відправлення з пункту призначення (зворотній маршрут)

Час прибуття на автостанцію № 3 м. Чернівці

1

2

3

4

5

Чернівці –Перемишль (крім 6)

(Польша)

12-00

21-40

11-15

20-55

Чернівці – Бучач

ч/з Заліщики

Товсте

12-23

15-25

13-20

14-05

05-00

07-10

06-20

08-00

Чернівці – Борщів

ч/з Заліщики

13-25

15-50

06-40

09-13

Чернівці – Борщів

 ч/з Озеряни

15-45

18-40

07-15

10-05

Чернівці – Рогатин

ч/з Ів. Франківськ

(крім 1)

15-05 (кр.1)

20-05

18-15

03-30

06-10

09-05

Чернівці – Заболотів

7-55

11-20

15-00

09-00

12-30

16-10

06-10

09-05

12-40

07-15

10-15

13-40

Чернівці – Монастириська

ч/з Чортків

Бучач

13-50

17-10

15-54

19-35

05-50

07-05

06-20

09-15

Чернівці – Свершківці

ч/з Заліщики

13-35

16-50

06-00

07-55

Чернівці – Скала Подільська

ч/з Товсте

Борщів

14-05

17-15

16-00

16-50

05-50

07-05

06-20

09-00

Чернівці – Чортків

ч/з Товсте

12-55

 

15-10

14-30

06-05

06-45

08-45

Чернівці – Кременець

ч/з Чортків

Тернопіль

18-20

00-05

20-03

22-10

08-00

11-40

09-50

14-35

Чернівці – Івано-Франківськ

ч/з Коломию

10-05

13-30

12-05

06-00

07-25

09-00

Чернівці – Івано-Франківськ

ч/з Коломию

17-10

20-35

19-10

13-45

07-25

16-45

Чернівці –  Городенка

13-50

15-20

09-05

10-40

Чернівці –Зелений Гай

ч/з  Заліщики

10-00

16-40

11-25

18-05

06-15

12-20

07-50

13-45

Чернівці – Касперівці

10-20

14-20

11-40

15-40

08-40

12-00

10-00

13-20

Чернівці –Колодрібка / Заліщики

11-00

16-00

12-50

17-50

07-30

13-20

09-20

15-10

Чернівці – Заліщики

07-30

11-45

15-10

08-30

12-45

16-06

06-00

08-40

13-30

07-00

09-40

14-30

Чернівці –  Коломия

16-10

17-45

13-50

15-25

Чернівці –  Коломия

16-30

18-20

14-10

16-00

Чернівці –  Тюдів

12-55

14-50

06-05

08-15

Чернівці –  Гусятин

ч/з Заліщики

Борщів

Скала-Подільська

Пробіжна

15-25

19-45

16-30

17-53

18-25

19-15

07-25

10-45

09-20

08-45

07-56

11-50

 

Автовокзал Чортків — розклад руху автобусів та онлайн табло

* зверніть увагу
Чортків — Чернівці 03:20, 05:00, 06:05, 07:05, 07:40, 08:25, 08:50, 10:30, 13:40, 14:25, 16:50, 17:10, 18:20
Київ — Верховина 04:15
Київ — Коломия 04:35
Чортків — Сокиринці 05:00, 13:00, 17:00
Київ — Городенка 05:20
Чортків — Тернопіль 05:30, 06:05, 06:30, 07:05, 07:25, 08:05, 08:45, 08:55, 08:58, 09:46, 10:05, 10:10, 10:16, 10:35, 11:05, 11:20, 11:55, 12:00, 12:40, 13:10, 13:35, 14:10, 14:25, 14:45, 15:25, 15:45, 16:05, 16:33, 17:45, 19:35
Чортків — Чорнокінці 06:00, 13:25, 17:20
Чортків — Угринь 06:05, 07:15, 09:05, 11:35, 13:35, 16:05, 17:30
Чортків — Кам’янець-Подільський 06:05, 08:30, 14:35, 15:35, 17:35
Чортків — Швайківці 06:20, 07:37, 12:57, 17:27
Чортків — Тернопіль ч/з Гусятин 06:25
Чортків — Тудорів (кр Нд) 06:30, 12:40
Чортків — Пробіжна 06:36, 08:16, 12:06, 15:06
Чортків — Залісся 06:37, 08:06, 12:09, 17:39
Чортків — Товстеньке (кр Нд) 06:47, 08:47, 11:27, 14:37, 16:47
Київ — Яремче 06:55
Чортків — Заболотівка 07:00, 08:45, 12:10, 13:30, 16:30
Чортків — Шманьківці 07:00, 09:32, 10:06, 11:21, 12:36, 14:06, 17:35
Чортків — Колидняни 07:06, 09:32, 11:07, 15:22, 18:37
Чортків — Тарнавка 07:20, 10:35, 12:35, 14:30, 17:45
Тернопіль — Мельниця-Подільська 07:20
Чортків — Ворохта 07:35
Заліщики — Хмельницький 07:55
Тернопіль — Біла 08:05, 15:20
Заліщики — Львів 08:35, 18:00
Чортків — Давидківці 08:35, 11:26, 13:06
Тернопіль — Кошилівці 08:45, 17:35
Тернопіль — Скала-Подільська 08:45
Івано-Франківськ — Хмельницький 08:50, 15:15, 16:20
Івано-Франківськ — Сатанів 09:20
Чортків — Львів 09:25
Чернівці — Рівне 09:40, 12:50, 23:45
Тернопіль — Більче-Золоте 09:40
Тернопіль — Кулаківці 09:45, 17:35
Чортків — Шипівці 10:05, 12:45
Чернівці — Почаїв 10:30
Тернопіль — Чорнокінці 10:55, 17:40
Івано-Франківськ — Борщів 11:20, 19:45
Тернопіль — Білий Потік 11:40, 18:35
Львів — Могилів-Подільський 11:55
Кам’янець-Подільський — Львів 12:05
Чортків — Заліщики 12:21, 14:10, 17:30, 19:56
Тернопіль — Городенка 13:30, 15:25, 17:30
Чортків — Тернопіль ч/з Гусятин (Пт,Нд) 14:50
Чортків — Львів ч/з Тернопіль 15:10
Чортків — Бережани ч/з Тернопіль 15:25
Чернівці — Львів 16:00
Тернопіль — Коломия 16:15, 19:00
Івано-Франківськ — Гусятин 16:35
Чернівці — Бережани 16:55
Чернівці — Гримайлів 17:10
Тернопіль — Снятин 17:30
Могилів-Подільський — Львів 18:00
Чернівці — Берестя (Біл) 18:10
Івано-Франківськ — Чемерівці 18:10
Городенка — Київ ч/з Тернопіль 18:28
Чернівці — Золочів 19:15
Коломия — Київ 19:24
Чернівці — Кременець 20:05
Верховина — Київ ч/з Гусятин 20:10
Тернопіль — Космач 20:15
Яремче — Київ 21:30

Купити квитки на автобус Тернопіль — Чортків, недорогі автобусні квитки Тернопіль

Автобус Тернопіль – Чортків

Сайт inBus.ua створений для того, щоб кожен пасажир мав доступ до зручного пошуку і до швидкої купівлі квитків на автобус. Завдяки тому, що ми отримуємо квитковий ресурс безпосередньо від ряду автостанцій та перевізників, відправлення і прибуття автобусів на автостанціях здійснюється відповідно до розкладу руху. Всі питання щодо посадки можна вирішувати з персоналом автостанції, так як у вартість автобусних квитків Тернопіль – Чортків на inBus.ua включений автостанційний збір. Кожен користувач може вибрати з усіх варіантів рейсів, представлених на сайті, найбільш зручне для себе час відправлення і прибуття автобуса.

Всі автобусні рейси з пошукової видачі по напрямку Тернопіль – Чортків можна сортувати по часу в дорозі, часу відправлення і прибуття, а також за вартістю. Вибираючи пункт відправлення на inBus.ua, можна вибрати найближчу автостанцію, на якій буде комфортно здійснювати посадку на автобус. Те ж саме стосується і пункту прибуття. При виборі пунктів відправлення і прибуття, система розпізнає назви, навіть якщо ви забули перемкнути розкладку клавіатури на комп’ютері.

Оформлення квитка на автобус Тернопіль – Чортків

В Україні автобусні квитки онлайн дозволяють планувати поїздки в будь-який час доби, перебуваючи в будь-якому місці з пристроєм з доступом до мережі Інтернет. Тепер ніякі зовнішні обставини, включаючи погану погоду і роботу громадського транспорту, не завадять купити квиток на автобус Тернопіль – Чортків.

В опис кожного автобусного рейсу входить:
  • назви станцій відправлення та прибуття;
  • адреси станцій;
  • час в дорозі;
  • номер і назва рейсу;
  • пункти зупинки із зазначенням часу прибуття на пункт;
  • перевізник;
  • модель автобуса;
  • кількість вільних місць на рейсі.
Також зверніть увагу на те, який вид квитка ви купуєте, їх всього два: електронний квиток і обмінний бланк. Якщо перевізник надає електронний квиток, його можна не друкувати, досить показати на телефоні водієві. Якщо надається обмінний бланк, то з ним в обов’язковому порядку перед посадкою в автобус потрібно звернутися в касу автостанції для обміну на проїзний документ. Правила встановлює перевізник, а за обмін несете відповідальність ви самі.

Коли ви визначилися з вибором квитка Тернопіль – Чортків на відповідний час і з прийнятною ціною, переходьте на сторінку оформлення квитка, де потрібно заповнити дані пасажира, вибрати зручне місце, а також є можливість, при наявності, ввести промокод на знижку.

Оплата автобусного квитка Тернопіль – Чортків онлайн

Далі оплачуєте квиток. Вартість квитка на сайті вже включає в себе всі необхідні збори, податки, комісії і страхівку пасажира. Оплата відбувається через надійний сервіс LiqPay, для оплати автобусного квитка можете використовувати карту вашого банку. Також на сайті доступна оплата за допомогою Google Pay і Apple Pay. Для забезпечення фінансової безпеки inBus.ua не зберігає платіжні дані пасажирів.

Що робити в разі виникнення проблем з поїздкою?

На жаль, на даний момент немає єдиного органу, який відповідає за всі етапи поїздки, тому необхідно знати хто за що несе відповідальність, щоб оперативно вирішити проблему.

Сервіс inBus.ua відповідає за те, щоб дані на сайті відповідали, тим, що надає перевізник або автостанція; за те, щоб був правильно оформлений квиток/обмінний бланк, і за те, щоб дані про пасажира були занесені в квитково-касову відомість.

При виникненні проблем з посадкою в автобус необхідно звертатися до диспетчера автостанції, так як саме автостанція несе за це відповідальність, а також за надання поточної інформації про рух автобуса, а також за якість послуг на автостанції.

Безпосередньо за якість самої поїздки та перевезення багажу, за стан автобуса, за зрив автобусного рейсу і незаїзд на автостанцію, а також за безпеку при дорожньому русі несе відповідальність Перевізник.

Отже, при виникненні проблем, необхідно звертатися до того суб’єкту процесу надання послуг з перевезення пасажирів, що несе відповідальність за етап поїздки, на якому виникла конкретна проблема. За контактами перевізника можна звернутися на автостанцію або службу підтримки inBus.ua.

Повернення автобусних квитків

Якщо у вас змінилися плани щодо поїздки Тернопіль – Чортків і виникла необхідність повернути квиток, ви можете зробити це онлайн, якщо попередньо не роздрукували обмінний бланк в касі автостанції, в цьому випадку повернення можна зробити тільки в касі. Якщо у вас простий електронний квиток, то для повернення необхідно зробити наступні дії:

— На inBus.ua зайдіть в особистий кабінет на і біля відповідного квитка натисніть на меню «Докладно», а потім «Анулювати». Після цього на пошту прийде повідомлення про повернення, а менеджер служби підтримки зв’яжеться з вами для того, щоб узгодити порядок повернення грошей за квиток. Сума повернення залежить від часу, який залишився до відправлення автобуса. Детальніше можна ознайомитися в розділі «Часті питання» на inBus.ua.

— в разі, якщо ви не були авторизовані на сайті, зверніться з проханням про ануляцію до служби підтримки за телефонами (095) 508 55 77; (096) 508 55 77; (093) 508 55 77. Або напишіть листа на пошту [email protected] Служба підтримки працює щодня з 7:00 до 23:00.

Розклади руху автобусів : Автовокзал Чортків

03:20Чортків — Чернівці
04:15Київ — Верховина
04:35Київ — Коломия
05:00Чортків — Чернівці
05:00Чортків — Сокиринці
05:20Київ — Городенка
05:30Чортків — Тернопіль
06:00Чортків — Чорнокінці
06:05Чортків — Чернівці
06:05Чортків — Тернопіль
06:05Чортків — Угринь
06:05Чортків — Кам’янець-Подільський
06:20Чортків — Швайківці
06:25Чортків — Тернопіль ч/з Гусятин
06:30Чортків — Тернопіль
06:30Чортків — Тудорів (кр Нд)
06:36Чортків — Пробіжна
06:37Чортків — Залісся
06:47Чортків — Товстеньке (кр Нд)
06:55Київ — Яремче
07:00Чортків — Заболотівка
07:00Чортків — Шманьківці
07:05Чортків — Чернівці
07:05Чортків — Тернопіль
07:06Чортків — Колидняни
07:15Чортків — Угринь
07:20Чортків — Тарнавка
07:20Тернопіль — Мельниця-Подільська
07:25Чортків — Тернопіль
07:35Чортків — Ворохта
07:37Чортків — Швайківці
07:40Чортків — Чернівці
07:55Заліщики — Хмельницький
08:05Чортків — Тернопіль
08:05Тернопіль — Біла
08:06Чортків — Залісся
08:16Чортків — Пробіжна
08:25Чортків — Чернівці
08:30Чортків — Кам’янець-Подільський
08:35Заліщики — Львів
08:35Чортків — Давидківці
08:45Чортків — Тернопіль
08:45Чортків — Заболотівка
08:45Тернопіль — Кошилівці
08:45Тернопіль — Скала-Подільська
08:47Чортків — Товстеньке (кр Нд)
08:50Чортків — Чернівці
08:50Івано-Франківськ — Хмельницький
08:55Чортків — Тернопіль
08:58Чортків — Тернопіль
09:05Чортків — Угринь
09:20Івано-Франківськ — Сатанів
09:25Чортків — Львів
09:32Чортків — Шманьківці
09:32Чортків — Колидняни
09:40Чернівці — Рівне
09:40Тернопіль — Більче-Золоте
09:45Тернопіль — Кулаківці
09:46Чортків — Тернопіль
10:05Чортків — Тернопіль
10:05Чортків — Шипівці
10:06Чортків — Шманьківці
10:10Чортків — Тернопіль
10:16Чортків — Тернопіль
10:30Чортків — Чернівці
10:30Чернівці — Почаїв
10:35Чортків — Тернопіль
10:35Чортків — Тарнавка
10:55Тернопіль — Чорнокінці
11:05Чортків — Тернопіль
11:07Чортків — Колидняни
11:20Чортків — Тернопіль
11:20Івано-Франківськ — Борщів
11:21Чортків — Шманьківці
11:26Чортків — Давидківці
11:27Чортків — Товстеньке (кр Нд)
11:35Чортків — Угринь
11:40Тернопіль — Білий Потік
11:55Чортків — Тернопіль
11:55Львів — Могилів-Подільський
12:00Чортків — Тернопіль
12:05Кам’янець-Подільський — Львів
12:06Чортків — Пробіжна
12:09Чортків — Залісся
12:10Чортків — Заболотівка
12:21Чортків — Заліщики
12:35Чортків — Тарнавка
12:36Чортків — Шманьківці
12:40Чортків — Тернопіль
12:40Чортків — Тудорів (кр Нд)
12:45Чортків — Шипівці
12:50Чернівці — Рівне
12:57Чортків — Швайківці
13:00Чортків — Сокиринці
13:06Чортків — Давидківці
13:10Чортків — Тернопіль
13:25Чортків — Чорнокінці
13:30Чортків — Заболотівка
13:30Тернопіль — Городенка
13:35Чортків — Тернопіль
13:35Чортків — Угринь
13:40Чортків — Чернівці
14:06Чортків — Шманьківці
14:10Чортків — Тернопіль
14:10Чортків — Заліщики
14:25Чортків — Чернівці
14:25Чортків — Тернопіль
14:30Чортків — Тарнавка
14:35Чортків — Кам’янець-Подільський
14:37Чортків — Товстеньке (кр Нд)
14:45Чортків — Тернопіль
14:50Чортків — Тернопіль ч/з Гусятин (Пт,Нд)
15:06Чортків — Пробіжна
15:10Чортків — Львів ч/з Тернопіль
15:15Івано-Франківськ — Хмельницький
15:20Тернопіль — Біла
15:22Чортків — Колидняни
15:25Чортків — Тернопіль
15:25Тернопіль — Городенка
15:25Чортків — Бережани ч/з Тернопіль
15:35Чортків — Кам’янець-Подільський
15:45Чортків — Тернопіль
16:00Чернівці — Львів
16:05Чортків — Тернопіль
16:05Чортків — Угринь
16:15Тернопіль — Коломия
16:20Івано-Франківськ — Хмельницький
16:30Чортків — Заболотівка
16:33Чортків — Тернопіль
16:35Івано-Франківськ — Гусятин
16:47Чортків — Товстеньке (кр Нд)
16:50Чортків — Чернівці
16:55Чернівці — Бережани
17:00Чортків — Сокиринці
17:10Чортків — Чернівці
17:10Чернівці — Гримайлів
17:20Чортків — Чорнокінці
17:27Чортків — Швайківці
17:30Чортків — Угринь
17:30Чортків — Заліщики
17:30Тернопіль — Городенка
17:30Тернопіль — Снятин
17:35Чортків — Кам’янець-Подільський
17:35Чортків — Шманьківці
17:35Тернопіль — Кошилівці
17:35Тернопіль — Кулаківці
17:39Чортків — Залісся
17:40Тернопіль — Чорнокінці
17:45Чортків — Тернопіль
17:45Чортків — Тарнавка
18:00Заліщики — Львів
18:00Могилів-Подільський — Львів
18:10Чернівці — Берестя (Біл)
18:10Івано-Франківськ — Чемерівці
18:20Чортків — Чернівці
18:28Городенка — Київ ч/з Тернопіль
18:35Тернопіль — Білий Потік
18:37Чортків — Колидняни
19:00Тернопіль — Коломия
19:15Чернівці — Золочів
19:24Коломия — Київ
19:35Чортків — Тернопіль
19:45Івано-Франківськ — Борщів
19:56Чортків — Заліщики
20:05Чернівці — Кременець
20:10Верховина — Київ ч/з Гусятин
20:15Тернопіль — Космач
21:30Яремче — Київ
23:45Чернівці — Рівне

Автовокзал Бучач, розклад руху автобусів онлайн табло

Бучач — Чернівці05:00
Бучач — Тернопіль05:50
Монастириська — Хмельницький06:30
Монастириська — Тернопіль06:43
Бучач — Львів06:45
Бучач — Киданів06:45
Тернопіль — Івано-Франківськ06:45
Бариш — Тернопіль07:00
Тернопіль — Івано-Франківськ07:00
Чортків — Івано-Франківськ07:15
Бучач — Кам’янець-Подільський07:15
Язловець — Тернопіль07:20
Тернопіль — Золотий Потік07:25
Борщів — Івано-Франківськ07:35
Золотий Потік — Тернопіль07:40
Бережани — Чернівці07:45
Івано-Франківськ — Хмельницький07:55
Монастириська — Тернопіль08:00
Тернопіль — Монастириська08:00
Тернопіль — Івано-Франківськ08:05
Тернопіль — Яремче08:05
Космирин — Тернопіль08:05
Поділля — Тернопіль08:10
Коропець — Тернопіль08:30
Івано-Франківськ — Сатанів08:40
Чортків — Трускавець08:45
Губин — Тернопіль09:00
Монастириська — Дунаївці (кр Ср)09:05
Тернопіль — Івано-Франківськ09:05
Івано-Франківськ — Луцьк09:20
Золотий Потік — Тернопіль09:25
Одеса — Калуш (Вт,Чт,Сб)09:37
Збараж — Івано-Франківськ09:40
Івано-Франківськ — Тернопіль09:40
Бучач — Тернопіль ч/з Зарваниця09:50
Чортків — Івано-Франківськ10:05
Монастириська — Тернопіль10:15
Підгайці — Чортків10:15
Тернопіль — Золотий Потік10:25
Підволочиськ — Рахів10:30
Івано-Франківськ — Рівне10:35
Коропець — Тернопіль10:35
Івано-Франківськ — Тернопіль10:50
Бучач — Стінка (кр Нд)11:00
Підволочиськ — Кути11:05
Львів — Чортків11:10
Бучач — Тернопіль ч/з Ласківці11:10
Чемерівці — Івано-Франківськ11:15
Дубно — Івано-Франківськ11:30
Кам’янець-Подільський — Трускавець11:40
Яремче — Тернопіль11:45
Бучач — Сновидів (кр Нд)11:50
Бучач — Космирин12:00
Тернопіль — Івано-Франківськ12:00
Чортків — Підгайці12:10
Підволочиськ — Івано-Франківськ12:20
Івано-Франківськ — Чортків12:20
Золотий Потік — Тернопіль12:30
Хмельницький — Яремче12:35
Рівне — Івано-Франківськ12:40
Яремче — Хмельницький12:50
Бучач — Киданів13:00
Львів — Заліщики13:00
Тернопіль — Космирин13:00
Бучач — Жнибороди13:00
Тернопіль — Бариш13:10
Івано-Франківськ — Тернопіль13:10
Яремче — Вінниця13:10
Івано-Франківськ — Тернопіль13:20
Бучач — Костільники13:30
Івано-Франківськ — Тернопіль13:45
Івано-Франківськ — Хмельницький13:50
Тернопіль — Івано-Франківськ13:50
Тернопіль — Золотий Потік14:20
Тернопіль — Івано-Франківськ14:20
Бариш — Тернопіль14:40
Тернопіль — Язловець14:55
Чортків — Івано-Франківськ15:00
Івано-Франківськ — Тернопіль15:05
Космирин — Тернопіль15:20
Тернопіль — Губин15:40
Тернопіль — Івано-Франківськ15:40
Хмельницький — Варшава (Пол)15:40
Кути — Підволочиськ15:45
Золотий Потік — Тернопіль16:00
Чортків — Львів16:10
Вінниця — Яремче16:10
Івано-Франківськ — Збараж16:20
Тернопіль — Коропець16:25
Бучач — Тернопіль ч/з Зарваниця16:30
Трускавець — Кам’янець-Подільський16:35
Тернопіль — Яремче16:45
Рахів — Підволочиськ16:50
Івано-Франківськ — Чемерівці17:05
Тернопіль — Золотий Потік17:05
Івано-Франківськ — Дубно17:15
Тернопіль — Поділля17:30
Луцьк — Івано-Франківськ17:35
Тернопіль — Ліщанці17:35
Чернівці — Бережани17:50
Тернопіль — Коропець17:50
Івано-Франківськ — Рівне17:55
Івано-Франківськ — Підволочиськ18:20
Калуш — Одеса18:45
Тернопіль — Золотий Потік19:50
Івано-Франківськ — Борщів19:50
Хмельницький — Івано-Франківськ19:55
Івано-Франківськ — Чортків20:15
Рівне — Івано-Франківськ20:20
Золотий Потік — Тернопіль20:40
Тернопіль — Івано-Франківськ21:20
Трускавець — Чортків23:05

Розклад руху автобусів — Ланчин

Коломийський напрямок

06:15 — Яремче-Чернівці

06:40 — Ланчин-Коломия

07:10 — Ланчин-Коломия

07:30 — Добротів-Коломия

07:50 — Ворохта-Коломия

07:55 — Надвірна-Коломия

08:05 — Яремче-Хмельницький

08:40 — Яремче-Коломия

08:40 — Надвірна-Коломия

08:45 — Ланчин-Коломия

09:10 — Добротів-Коломия

09:25 — Надвірна-Коломия

09:40 — Ланчин-Коломия

10:05 — Яремче-Коломия

10:35 — Надвірна-Коломия

10:45 — Добротів-Коломия

10:50 — Буковель-Коломия

11:05 — Надвірна-Коломия

11:20 — Ворохта-Коломия

11:25 — Яремче-Коломия

12:05 — Ланчин-Коломия

12:35 — Надвірна-Коломия

12:55 — Микуличин-Коломия

13:15 — Яремче-Коломия

13:40 — Добротів-Коломия

13:50 — Хуст-Чернівці

14:05 — Надвірна-Коломия

14:15 — Ланчин-Коломия

14:30 — Ланчин-Коломия

14:40 — Ворохта-Коломия

15:00 — Надвірна-Коломия

15:05 — Яремче-Коломия

15:35 — Буковель-Кути

15:40 — Добротів-Коломия

16:20 — Ланчин-Коломия

16:20 — Ворохта-Чортків

16:30 — Надвірна-Коломия

16:30 — Мукачево-Коломия

16:45 — Ланчин-Коломия

17:20 — Надвірна-Коломия

17:30 — Яремче-Коломия

17:55 — Надвірна-Коломия

18:25 — Яремче-Київ

18:35 — Яремче-Коломия

18:40 — Добротів-Коломия

18:45 — Ворохта-Коломия

18:45 — Ужгород-Чернівці

19:10 — Ланчин-Коломия

19:10 — Надвірна-Чернівці

19:20 — Буковель-Коломия

19:40 — Хуст-Коломия

20:20 — Надвірна-Коломия

21:10 — Ланчин-Коломия

Розклад автобусів на «Надвірну» та «Івано-Франківськ»

06:20 — Товмачик-Івано-Франківськ

07:00 — Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)

07:10 — Коломия-Надвірна

07:15 — Коломия-Добротів (крім неділі)

07:30 — Коломия-Надвірна

07:40 — Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)

08:00 — Саджавка-Надвірна (через Делятин)

08:15 — Товмачик-Івано-Франківськ

08:45 — Коломия-Добротів (крім неділі)

08:45 — Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)

09:00 — Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)

09:15 — Коломия-Надвірна

09:35 — Товмачик-Івано-Франківськ (по п’ятницях та неділях)

10:00 — Саджавка-Надвірна (через Делятин, крім неділі)

10:20 — Коломия-Добротів (крім неділі)

10:30 — Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)

10:55 — Коломия-Надвірна

11:10 — Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)

11:45 — Саджавка-Надвірна (через Делятин, крім неділі)

12:10 — Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)

12:45 — Коломия-Надвірна

12:55 — Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)

13:00 — Товмачик-Івано-Франківськ

13:15 — Коломия-Добротів (крім неділі)

13:25 — Саджавка-Надвірна (через Делятин, крім неділі)

13:45 — Коломия-Надвірна

14:00 — Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)

14:20 — Коломия-Надвірна

14:45 — Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)

14:50 — Коломия-Надвірна

15:10 — Товмачик-Івано-Франківськ

15:30 — Коломия-Добротів (крім неділі)

15:55 — Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)

16:10 — Ланчин-Надвірна (крім суботи та неділі)

16:10 — Коломия-Надвірна

16:45 — Коломия-Надвірна

17:15 — Товмачик-Івано-Франківськ (по п’ятницях та неділях)

17:15 — Саджавка-Надвірна (через Делятин, крім суботи та неділі)

17:30 — Коломия-Надвірна

18:00 — Коломия-Надвірна

18:20 — Коломия-Добротів (крім неділі)

18:40 — Коломия-Надвірна

Яремчанський напрямок

06:30 — Коломия-Хуст

06:45 — Коломия-Ворохта

07:40 — Коломия-Мукачево

07:55 — Коломия-Буковель

08:25 — Коломия-Яремче

09:30 — Кути-Буковель

09:50 — Київ-Яремче

09:55 — Коломия-Микуличин

10:25 — Чернівці-Хуст

11:15 — Коломия-Ворохта

11:30 — Коломия-Яремче

11:35 — Чортків-Ворохта

12:15 — Коломия-Яремче

12:35 — Коломия-Буковель

14:46 — Коломия-Ворохта

15:15 — Чернівці-Надвірна (до Делятина)

16:00 — Коломия-Яремче

16:20 — Хмельницький-Яремче

16:50 — Чернівці-Яремче

17:20 — Коломия-Яремче

17:50 — Коломия-Ворохта

18:30 — Коломия-Яремче

10:10 — Коломия-Яремче

Купить билеты на автобус Черновцы Чортков

Билеты на автобус Черновцы — Чортков

Современные технологии значительно упрощают нашу жизнь, помогают экономить время и деньги. Tickets.ua предлагает возможность купить билеты Черновцы — Чортков в пару кликов, не выходя из дома. Вы просто самостоятельно выбираете лучшие предложения от перевозчиков, оплачиваете билет и распечатываете электронный ваучер на автобус. Нет необходимости ходить в автобусные кассы за билетами, стоять в длинных очередях, чтобы купить желаемый билет.Теперь процедура покупки билетов Черновцы — Чортков занимает несколько минут.

Дешевые билеты Черновцы — Чортков

Чтобы купить самые дешевые авиабилеты Черновцы — Чортков, лучше спланировать поездку заранее. За неделю до отъезда выбор автобусных маршрутов гораздо больше, чем в последние дни. Следует помнить, что не всегда самое выгодное предложение — это то, у которого самая низкая цена. Также следует учитывать время поездки.Чтобы облегчить пользователю поиск нужного билета, система помечает маршрут с самой низкой ценой на билет Черновцы — Чортков зеленым знаком «лучшая цена», а самый быстрый — синим.

Как купить автобусные билеты Черновцы — Чортков

  • найти нужный автобусный маршрут;
  • предоставить контактные данные; если едете группой — добавьте других пассажиров;
  • оплатить билеты на автобус онлайн;
  • распечатайте электронный ваучер на автобус.

Чтобы спланировать удачное путешествие из Черновцов в Чортков, придерживайтесь простых правил: не откладывайте покупку автобусных билетов на самый последний день. Планируйте прибытие к месту отправления автобуса так, чтобы не опоздать. Учитывайте время и место прибытия автобуса. Электронный ваучер на автобус содержит полезную информацию о месте, времени отправления и перевозчике.

Билеты на автобус Черновцы — Чортков, дешевые билеты на автобус Черновцы

Автобус Черновцы – Чортков

в автобусе.ua создан для того, чтобы каждый пассажир имел доступ к удобному поиску и быстрой покупке автобусных билетов. Поскольку мы получаем билетный ресурс напрямую от ряда автовокзалов и перевозчиков, отправление и прибытие автобусов на автовокзалы осуществляется по расписанию. Все вопросы по посадке можно решить с работниками автовокзала, так как вокзальный сбор включен в стоимость автобусных билетов Черновцы – Чортков на inBus.ua. Каждый пользователь может выбрать наиболее удобное время отправления и прибытия из всех вариантов рейсов, представленных на сайте.

Все автобусные рейсы из результатов поиска по направлению Черновцы – Чортков можно отсортировать по времени в пути, времени отправления и прибытия, цене. При выборе пункта отправления на inBus.ua вы можете выбрать ближайшую автостанцию, где вам будет удобно сесть в автобус. То же самое касается пункта прибытия. При выборе пунктов отправления и прибытия система распознает названия, даже если вы забудете переключить раскладку клавиатуры.

Оформление билета на автобус Черновцы – Чортков

Автобусные билеты онлайн в Украине позволяют планировать поездки в любое время с помощью устройства, имеющего выход в интернет.Никакие внешние обстоятельства, в том числе ненастная погода и работа общественного транспорта, не помешают вам купить билет на автобус Черновцы – Чортков.
Описание каждого автобусного рейса включает:

  • названия станций отправления и прибытия;
  • адреса автовокзалов;
  • время в пути;
  • номер запуска и название;
  • остановочных пунктов с указанием времени прибытия в пункт;
  • носитель
  • ;
  • модель автобуса
  • ;
  • количество свободных мест на ходу.

Также обратите внимание, какой тип билета вы покупаете; существует два вида: электронный билет и форма обмена. Если перевозчик предоставляет электронный билет, распечатывать его не нужно; достаточно показать водителю на телефоне. При наличии обменного бланка необходимо в обязательном порядке подойти с ним в кассу на автовокзале для обмена на билет перед посадкой в ​​автобус. Перевозчик устанавливает правила. Вы несете ответственность за обмен самостоятельно.

Если вы выбрали билет Черновцы – Чортков с подходящим временем и приемлемой ценой, перейдите на страницу оформления билетов, где необходимо заполнить данные пассажира, выбрать удобное место и ввести промокод на скидку, если он у вас есть. .

Онлайн оплата билета на автобус Черновцы – Чортков

Потом платишь за билет. Цена билета на сайте включает все необходимые сборы, налоги, комиссии и страховку пассажира.Оплата производится через надежный сервис LiqPay; Вы можете использовать свою банковскую карту для оплаты билета на автобус. Также на сайте доступна оплата с помощью Google Pay и Apple Pay. inBus.ua не хранит платежную информацию пассажиров для обеспечения финансовой безопасности.

Что делать в случае проблем с поездкой?

К сожалению, на данный момент нет единой структуры, которая отвечала бы за все этапы поездки. По этой причине вы должны знать, кто за что отвечает, чтобы быстро решить проблему.

Сервис inBus.ua отвечает за то, чтобы информация на сайте соответствовала той, которую предоставляет перевозчик или автовокзал; правильность оформления билета/формы обмена; что данные о пассажире внесены в кассовую ведомость.

Если у вас возникли проблемы с посадкой в ​​автобус, вам следует обратиться к диспетчеру автовокзала, так как за это отвечает автовокзал и предоставление актуальной информации о расписании и качестве обслуживания на автовокзале.

Перевозчик несет ответственность за качество поездки, провоз багажа, состояние автобуса, задержку рейса, неявку на остановку и безопасность дорожного движения.

Поэтому при возникновении проблемы необходимо обращаться к субъекту процесса оказания транспортных услуг, ответственному за этап поездки, на котором возникла определенная проблема. Вы можете запросить контакты перевозчика на автовокзале или в службе поддержки inBus.у.е.

Возврат билета на автобус

Если у вас изменились планы на поездку Черновцы — Чортков и необходимо вернуть билет, вы можете сделать это онлайн, если предварительно не распечатали форму обмена. Если у вас есть, вернуть билет можно только в кассе. Если у вас простой электронный билет, для его возврата необходимо совершить следующие действия:

— Зайдите в раздел «Личный кабинет» на сайте inBus.ua и нажмите на меню «Подробнее» возле соответствующего билета, а затем нажмите «Отменить».После этого на вашу электронную почту придет уведомление о возврате и менеджер службы поддержки свяжется с вами для согласования способа возврата билета. Сумма возврата зависит от времени, оставшегося до вылета. Более подробную информацию вы можете найти в разделе «Часто задаваемые вопросы» на сайте inBus.ua.

— в случае, если вы не авторизовались на сайте, обратитесь в службу поддержки с просьбой об отмене: (095) 508 55 77; (096) 508 55 77; (093) 508 55 77.Или отправьте электронное письмо на [email protected] Служба поддержки работает ежедневно с 7:00 до 23:00.

лучших поездок, удобное бронирование, низкие цены!

Билеты на автобус Черновцы — Чортков онлайн: лучшие поездки, удобное бронирование, низкая цена!

[0,2]

{«ru»:{«\u041d\u0435\u0442″:»Нет»,»\u0412\u044b\u0433\u043e\u0434\u043d\u043e!»:»Дешево»,»\u0411\u044b\u0441\ u0442\u0440\u043e!»:»Быстро»,»\u041f\u0440\u043e\u0432\u0435\u0440\u044f\u0435\u043c \u0434\u043e\u0441\u0442\u0443\u043f\u043d\u0443e u0442\u044c…»:»Проверка доступности»,»\u041e\u0431\u0440\u0430\u0431\u043e\u0442\u043a\u0430 \u0434\u0430\u043d\u043d\u044b\u0445…»:»Обработка данных.. .»,»\u0411\u0440\u043e\u043d\u0438\u0440\u043e\u0432\u0430\u043d\u0438\u0435 \u0440\u0435\u0439\u0441\u0430 \u0437\u07\u0430\u043au03 \u0438\u043b\u043e\u0441\u044c»:»Извините, бронирование завершено»,»\u041d\u0430\u043f\u0440\u0438\u043c\u0435\u0440:»:»Например:»,»\u041a \u0441 >\u0436\u0430\u043d\u0435\u043d\u0438\u044e, =\u0430 \u0434\u0430\u043d\u043d\u0443\u044e =\u0434\u0430\u0442\u0443\u0433f u043f\u0440\u0430\u0432\u043b\u0435\u043d\u0438\u044e {от}-{до} =\u0435 =\u043d\u0430\u0439\u0434\u0435\u043d\u043e \u0440\u04439 >>0432.\ U041F \ U043E \ U043F \ U043 \ U043 \ U0439 \ U0443 \ U0439 \ U0443 \ U0435 \ U04343 \ U0442343 \ U041 \ U0434343434343435 \ U0441 \ U0435 \ U0434 =\u0438\u0435 \u0434\u0430\u0442\u044b:»:»К сожалению, маршрутов {от}-{до} на эту дату нет. Пожалуйста, попробуйте другие даты:»,»=\u0430″:»at»,»\u041c\u0430\u0430\u043e \u043c\u0435\u0441\u0442″:»Недостаточно свободных мест»,»\u0423\u0436 \u0435 {count_routes} \u0440\u0435\u0439\u0441\u0430 =\u0435 \u0434\u043e\u0441\u0442\u0443\u043f\u043d\u044b \u0434\u043b\u043a\u0443f u043f\u043a\u0438.\ u0421 \ u0435 \ u0439 \ u04447 \ u043 \ u04441 \ u0441 \ u0444443c \ u0438 \ u043c \ u0438 \ u0443c \ u04323434 \ u0439 \ u043f \ u0439 \ u0438 \ u043e \ u0438 \ u0441 \u043a, \u0432\u043e\u0437\u043c\u043e\u0436\u043d\u043e, \u043f\u043e\u044f\u0432\u0438\u043b\u0438\u0441\u044c \u0434\u043e\u0443e \u0438\u0442\u0435\u043b\u044c\u043d\u0445 \u0440\u0435\u0439\u0441\u044b \u0434\u043b\u044f \u0432\u0430\u0441″:»Срок действия маршрутов уже истек! Пожалуйста, подождите, пока мы проверим наличие дополнительных поездок»,»\u041f\u0440\u043e\u043c\u043e\u043a\u043e\u0434 \u0443\u0441\u043f\u0435\u0448\u043d\u043e \u043f\u0440\u0438\u043c\ u0435\u043d\u0435\u043d!»:»Промокод применен!»,»\u0421\u043a\u0438\u0434\u043a\u0430 \u0437\u0430 \u043f\u0440\u043e\u043c\u043e\u043a\u043e «:»Скидка по промокоду»,»\u041f\u0440\u043e\u043c\u043e\u043a\u043e\u0434 \u0432\u0432\u0435\u0434\u0435\u043d =\u0435\u0432\u0435\u0443\u043e \u0438\u0438\u0435\u0433\u043e \u0441\u0440\u043e\u043a \u0438\u0441\u0442\u0435\u043a.»:»Срок действия промокода истек или неверен!»,»{сумма} \u0440.»:»{сумма} руб.»,»\u041f\u0440\u043e\u0432\u0435\u0440\u044f\u0435\u043c \u043f \u0440\u043e\u043c\u043e\u043a\u043e\u0434…»:»{сумма} руб.»,»\u0412\u044b \u0443\u0436\u0435 \u0432\u0441\u0440\u0430\u043b \u0438 \u043c\u0435\u0441\u0442\u0430 \u0434\u043f \u043f\u043e\u0441\u0430\u0434\u043a\u0438. \u0412\u044b \u043c\u043e\u0436\u0435\u0442\u0435 \u0438\u0437\u043c\u0435\u043d\u0438\u0442\u044c \u0432\u044b\u0431\u0430\u0440, u0430 \ u0432 \ u043 \ u0436 \ u0443 \ u0433 \ u0435 \ u043c \ u0435 \ u0447 \ u0435 \ u0435 \ u04343 \ u0435 \ u0441 \ u0442 \ u04343 \ u0442 \ u04343 \u0442\u0435\u043c \u043a\u0438\u043a\u043d\u0443\u0432 \u0434\u0440\u0443\u0433\u043e\u0435.»:»»}}

и

Купить билеты онлайн сервис

В поисках лучших автобусов…

  • Детали
  • Информация о пассажирах
  • Подтвердить

Черновцы — Чортков

24 марта

Сортировать по Время отправленияВремя прибытияПродолжительностьЦена

Внимание, в расписании автобусных маршрутов возможны изменения! Чтобы узнать точное расписание и цену билета, выберите дату в форме выше и нажмите «Искать»!

Купить билеты на автобус Черновцы — Чортков онлайн на BUY2BUS.RU! Поездки на автобусе очень удобны и намного дешевле по сравнению с самолетами и поездами, поэтому покупка билетов на автобус Черновцы — Чортков — хороший выбор для бюджетной поездки.

BUY2BUS — это самый простой способ приобрести билеты — больше не нужно тратить много времени на поиск кассы, достаточно сделать несколько шагов на нашем сайте, и готовый билет в Чортков будет у вас на руках!

Мы ищем различных перевозчиков, чтобы предоставить вам полный список маршрутов на указанную дату и самые дешевые цены для автобуса Черновцы — Чортков.

Вы получите билеты через минуту после быстрой оплаты любой кредитной картой. Приятной вам комфортной поездки на автобусе из Черновцов с BUY2BUS!

.