Західний автовокзал вінниця розклад руху автобусів – Автовокзал Вінниця 2 — Розклад руху автобусів

Вінниця (Автостанція-2 «Західна»). Відправлення. Графік 2019 р, з урахуванням оперативних змін.

Бар

щоденно до 27.10

Браїлів

щоденно до 27.10

Вінниківці

щоденно до 27.10

Гнатівка, Хмельницький район

Горбівці

щоденно до 27.10

Гусятин

щоденно до 27.10

Дашківці, Літинський район

щодня, окрім ср, пт до 27.10

щоденно до 27.10

Жван

щоденно до 27.10

Жмеринка

щоденно до 27.10

пн, пт, сб, нд до 27.10

пт, сб, нд до 27.10

Іскриня

лише 17, 19, 24, 26, 31 липня, 2 серпня

Калинівка

щоденно до 27.10

Кам’янець-Подільський

щоденно до 27.10

Колибабинці

щоденно до 27.10

Копайгород

щоденно до 27.10

Красилів

щоденно до 27.10

Летичів

щоденно до 27.10

Лисогірка, Жмеринський район

лише 14, 21, 28 липня, 4 серпня

лише 13, 20, 27 липня, 3 серпня

лише 13, 19, 20, 26, 27 липня, 2, 3 серпня

Лисогірка, Літинський район

щодня, окрім пт до 27.10

лише 19, 26 липня, 2 серпня

Лисогора

щоденно до 27.10

Літин

щоденно до 27.10

Любар

Любомирівка

щоденно до 27.10

Майдан

щоденно до 27.10

Микулинці, вулиця Комаргородська

щоденно до 27.10

Митинці

Михайлівці

щоденно до 27.10

Могилів-Подільський

щоденно до 27.10

Москва, автостанция Тёплый Стан

пн, вт, чт, пт з 16.07 до 27.10

Муровані Курилівці

щоденно до 27.10

Нова Ушиця

щоденно до 27.10

Потоки

щоденно до 27.10

Рівне

щоденно до 27.10

Сальниця

щодня, окрім пт, нд до 27.10

Сатанів

щоденно до 27.10

Сокиряни

щоденно до 27.10

Старокостянтинів

щоденно до 27.10

Тернопіль

щоденно до 27.10

rasp.yandex.ua

Автовокзал Вінниця АС-2 «Західна» — розклад руху автобусів та онлайн табло

Вінниця — Потоки 04:55, 13:35, 16:45
Вінниця — Шаргород 05:10, 06:55, 07:10, 07:40, 08:25, 09:55, 11:05, 11:20, 12:25, 12:55, 13:20, 13:35, 14:00, 14:20, 14:50, 15:20, 15:38, 15:55, 16:10, 17:25, 18:20
Вінниця — Дашківці 05:50, 06:10, 07:15, 07:30, 08:10, 09:35, 10:00, 11:00, 12:00, 12:50, 13:15, 14:20, 15:00, 16:00, 16:50, 18:00, 18:30, 18:55, 20:00
Вінниця — Жмеринка 05:55, 06:15, 06:35, 06:50, 07:20, 07:30, 07:50, 08:00, 08:12, 08:45, 09:00, 09:15, 09:30, 09:45, 10:20, 10:45, 10:46, 11:15, 11:30, 11:50, 12:10, 12:40, 13:10, 13:45, 14:00, 14:30, 15:05, 15:30, 15:50, 16:25, 16:45, 17:00, 17:15, 17:30, 17:45, 18:05, 18:30, 18:50, 19:10, 19:30, 20:30, 21:00
Вінниця — Могилів-Подільський
05:55, 06:40, 07:20, 08:10, 08:55, 09:45, 10:30, 11:00, 11:35, 12:20, 13:05, 13:50, 14:15, 14:40, 15:20, 15:50, 16:30, 16:52, 17:15, 17:45, 18:15, 19:00
Вінниця — Хмельницький 06:00, 06:12, 07:05, 08:00, 09:35, 12:05, 13:00, 14:12, 14:30, 15:00, 16:06, 18:50
Вінниця — Якушинці 06:10, 06:35, 06:40, 06:50, 07:00, 07:10, 07:25, 07:40, 07:50, 07:50, 08:15, 08:20, 08:30, 08:40, 09:00, 09:00, 09:25, 09:30, 10:00, 10:25, 10:30, 11:00, 11:15, 12:05, 12:30, 12:55, 13:00, 13:30, 13:45, 14:00, 14:20, 14:35, 15:20, 15:25, 16:00, 16:15, 16:20, 17:05, 17:25, 17:30, 17:55, 18:20, 18:25, 19:00, 19:15, 19:40, 20:35
Вінниця — Муровані Курилівці 06:15, 07:00, 07:00, 08:05, 08:45, 09:20, 10:20, 11:45, 11:55, 12:30, 13:15, 13:45, 14:10, 14:15, 14:40, 15:05, 15:50, 16:15, 17:05, 17:55
Вінниця — Бар 06:16, 06:50, 07:35, 07:50, 08:25, 08:55, 09:20, 09:45, 09:55, 10:30, 10:50, 11:15, 11:35, 12:20, 12:40, 13:00, 13:25, 14:05, 14:30, 14:50, 15:05, 15:30, 16:12, 16:35, 17:25, 18:00, 18:30, 19:10
Вінниця — Лисогора 06:20, 07:10, 08:10, 09:10, 10:50, 11:50, 13:45, 16:00, 17:00, 18:15, 19:15, 20:15
Вінниця — Хмільник 06:20, 06:40, 07:00, 07:25, 07:40, 08:00, 08:15, 08:34, 08:55, 09:15, 09:35, 10:00, 10:25, 10:40, 10:55, 11:10, 11:30, 11:50, 12:00, 12:20, 12:35, 13:20, 13:35, 13:54, 14:10, 14:25, 14:50, 15:18, 15:40, 16:10, 16:40, 16:55, 17:08, 17:30, 18:05, 18:30, 18:50, 19:19, 20:10
Вінниця — Браїлів 06:30, 07:30, 09:10, 11:00, 12:20, 15:30, 18:00
Вінниця — Літин 06:40, 06:52, 07:04, 07:16, 07:28, 07:40, 07:52, 08:04, 08:16, 08:28, 08:40, 08:52, 09:04, 09:16, 09:28, 09:40, 09:52, 10:04, 10:16, 10:28, 10:40, 10:52, 11:41, 11:53, 12:05, 12:17, 12:29, 12:41, 12:53, 13:05, 13:17, 13:29, 13:41, 13:53, 14:05, 14:17, 14:29, 14:41, 14:53, 15:05, 15:17, 15:29, 15:41, 15:53, 16:05, 16:17, 16:29, 16:41, 16:53, 17:05, 17:17, 17:29, 17:41, 17:53, 18:05, 18:17, 18:29, 18:41, 18:53, 19:05, 19:17, 19:29, 19:41, 20:05, 20:30, 21:00
Вінниця — Майдан 06:50, 08:30, 12:45, 14:35, 17:15, 18:45
Вінниця — Михайлівці 07:10
Вінниця — Уланів 07:15, 11:40, 16:25
Вінниця — Калинівка 07:20, 11:20, 17:50
Вінниця — Микулинці 07:30, 13:30, 17:00, 19:00
Вінниця — Сокиряни 07:45
Вінниця — Лисогірка 08:30, 11:10, 11:55, 12:10, 14:20, 14:30, 16:40
Вінниця — Товтри Санаторій 08:30
Вінниця — Горбівці 08:30, 13:30, 17:00
Вінниця — Кам’янець-Подільський 08:35, 13:50
Вінниця — Яремче 09:00, 09:00
Вінниця — Тернопіль 09:40, 12:30, 16:45
Вінниця — Тиврів 09:40, 12:20, 17:10
Вінниця — Чернівці 10:10, 10:10
Вінниця — Нова Ушиця 10:10, 17:40
Вінниця — Краків (Пол) 10:20
Вінниця — Прага (Чех) 10:20
Вінниця — Вінниківці 10:25, 15:25
Вінниця — Попівці

avtobys.in.ua

Расписание автобусов по автостанции Винница АС-2 Западная

04:55Винница — Потоки
05:10Винница — Шаргород
05:50Винница — Дашковцы
05:55Винница — Могилев-Подольский
05:55Винница — Жмеринка
06:00Винница — Хмельницкий
06:10Винница — Якушинцы
06:10Винница — Дашковцы
06:12Винница — Хмельницкий
06:15Винница — Мурованые Куриловцы
06:15Винница — Жмеринка
06:16Винница — Бар
06:20Винница — Лысогора
06:20Винница — Хмельник
06:30Винница — Браилов
06:35Винница — Жмеринка
06:35Винница — Якушинцы
06:40Винница — Могилев-Подольский
06:40Винница — Якушинцы
06:40Винница — Хмельник
06:40Винница — Литин
06:50Винница — Жмеринка
06:50Винница — Бар
06:50Винница — Майдан
06:50Винница — Якушинцы
06:52Винница — Литин
06:55Винница — Шаргород
07:00Винница — Хмельник
07:00Винница — Мурованые Куриловцы
07:00Винница — Якушинцы
07:00Винница — Мурованые Куриловцы
07:04Винница — Литин
07:05Винница — Хмельницкий
07:10Винница — Лысогора
07:10Винница — Михайловцы
07:10Винница — Якушинцы
07:10Винница — Шаргород
07:15Винница — Уланов
07:15Винница — Дашковцы
07:16Винница — Литин
07:20Винница — Могилев-Подольский
07:20Винница — Жмеринка
07:20Винница — Калиновка
07:25Винница — Якушинцы
07:25Винница — Хмельник
07:28Винница — Литин
07:30Винница — Браилов
07:30Винница — Микулинцы
07:30Винница — Дашковцы
07:30Винница — Жмеринка
07:35Винница — Бар
07:40Винница — Литин
07:40Винница — Якушинцы
07:40Винница — Шаргород
07:40Винница — Хмельник
07:45Винница — Сокиряны
07:50Винница — Якушинцы
07:50Винница — Бар
07:50Винница — Якушинцы
07:50Винница — Жмеринка
07:52Винница — Литин
08:00Винница — Хмельницкий
08:00Винница — Жмеринка
08:00Винница — Хмельник
08:04Винница — Литин
08:05Винница — Мурованые Куриловцы
08:10Винница — Дашковцы
08:10Винница — Могилев-Подольский
08:10Винница — Лысогора
08:12Винница — Жмеринка
08:15Винница — Хмельник
08:15Винница — Якушинцы
08:16Винница — Литин
08:20Винница — Якушинцы
08:25Винница — Бар
08:25Винница — Шаргород
08:28Винница — Литин
08:30Винница — Лысогорка
08:30Винница — Якушинцы
08:30Винница — Майдан
08:30Винница — Товтры Санаторий
08:30Винница — Горбовцы
08:34Винница — Хмельник
08:35Винница — Каменец-Подольский
08:40Винница — Якушинцы
08:40Винница — Литин
08:45Винница — Мурованые Куриловцы
08:45Винница — Жмеринка
08:52Винница — Литин
08:55Винница — Могилев-Подольский
08:55Винница — Хмельник
08:55Винница — Бар
09:00Винница — Якушинцы
09:00Винница — Жмеринка
09:00Винница — Яремче
09:00Винница — Якушинцы
09:00Винница — Яремче
09:04Винница — Литин
09:10Винница — Лысогора
09:10Винница — Браилов
09:15Винница — Жмеринка
09:15Винница — Хмельник
09:16Винница — Литин
09:20Винница — Мурованые Куриловцы
09:20Винница — Бар
09:25Винница — Якушинцы
09:28Винница — Литин
09:30Винница — Якушинцы
09:30Винница — Жмеринка
09:35Винница — Дашковцы
09:35Винница — Хмельник
09:35Винница — Хмельницкий
09:40Винница — Тывров
09:40Винница — Тернополь
09:40Винница — Литин
09:45Винница — Бар
09:45Винница — Могилев-Подольский
09:45Винница — Жмеринка
09:52Винница — Литин
09:55Винница — Бар
09:55Винница — Шаргород
10:00Винница — Якушинцы
10:00Винница — Дашковцы
10:00Винница — Хмельник
10:04Винница — Литин
10:10Винница — Черновцы
10:10Винница — Новая Ушица
10:10Винница — Черновцы
10:16Винница — Литин
10:20Винница — Мурованые Куриловцы
10:20Винница — Краков (Пол)
10:20Винница — Прага (Чех)
10:20Винница — Жмеринка
10:25Винница — Винниковцы
10:25Винница — Хмельник
10:25Винница — Якушинцы
10:28Винница — Литин
10:30Винница — Бар
10:30Винница — Якушинцы
10:30Винница — Могилев-Подольский
10:40Винница — Литин
10:40Винница — Хмельник
10:45Винница — Жмеринка
10:45Винница — Поповцы
10:46Винница — Жмеринка
10:50Винница — Красилов
10:50Винница — Бар
10:50Винница — Лысогора
10:52Винница — Литин
10:55Винница — Хмельник
11:00Винница — Могилев-Подольский
11:00Винница — Якушинцы
11:00Винница — Дашковцы
11:00Винница — Браилов
11:05Винница — Шаргород
11:10Винница — Лысогорка
11:10Винница — Хмельник
11:15Винница — Бар
11:15Винница — Тесы
11:15Винница — Жмеринка
11:15Винница — Якушинцы
11:20Винница — Шаргород
11:20Винница — Калиновка
11:30Винница — Жмеринка
11:30Винница — Хмельник
11:35Винница — Могилев-Подольский
11:35Винница — Бар
11:40Винница — Уланов
11:41Винница — Литин
11:45Винница — Летичев
11:45Винница — Мурованые Куриловцы
11:50Винница — Лысогора
11:50Винница — Хмельник
11:50Винница — Балин
11:50Винница — Жмеринка
11:53Винница — Литин
11:55Винница — Лысогорка
11:55Винница — Мурованые Куриловцы
12:00Винница — Искриня
12:00Винница — Хмельник
12:00Винница — Дашковцы
12:05Винница — Якушинцы
12:05Винница — Хмельницкий
12:05Винница — Литин
12:10Винница — Лысогорка
12:10Винница — Жмеринка
12:17Винница — Литин
12:20Винница — Браилов
12:20Винница — Бар
12:20Винница — Хмельник
12:20Винница — Могилев-Подольский
12:20Винница — Тывров
12:25Винница — Шаргород
12:29Винница — Литин
12:30Винница — Винница (Аэропорт)
12:30Винница — Якушинцы
12:30Винница — Тернополь
12:30Винница — Дунаевцы
12:30Винница — Мурованые Куриловцы
12:31Винница — Дунаевцы
12:35Винница — Хмельник
12:40Винница — Бар
12:40Винница — Жмеринка
12:41Винница — Литин
12:45Винница — Майдан
12:50Винница — Сальница
12:50Винница — Дашковцы
12:50Винница — Гнатовка
12:53Винница — Литин
12:55Винница — Якушинцы
12:55Винница — Шаргород
13:00Винница — Хмельницкий
13:00Винница — Якушинцы
13:00Винница — Бар
13:05Винница — Колыбабинцы
13:05Винница — Литин
13:05Винница — Могилев-Подольский
13:10Винница — Жмеринка
13:15Винница — Дашковцы
13:15Винница — Мурованые Куриловцы
13:17Винница — Литин
13:20Винница — Шаргород
13:20Винница — Хмельник
13:25Винница — Бар
13:25Винница — Копайгород
13:29Винница — Литин
13:30Винница — Горбовцы
13:30Винница — Микулинцы
13:30Винница — Якушинцы
13:35Винница — Шаргород
13:35Винница — Потоки
13:35Винница — Хмельник
13:40Винница — Любомировка
13:41Винница — Литин
13:45Винница — Мурованые Куриловцы
13:45Винница — Лысогора
13:45Винница — Якушинцы
13:45Винница — Жмеринка
13:50Винница — Могилев-Подольский
13:50Винница — Каменец-Подольский
13:53Винница — Литин
13:54Винница — Хмельник
14:00Винница — Жмеринка
14:00Винница — Шаргород
14:00Винница — Якушинцы
14:05Винница — Литин
14:05Винница — Бар
14:10Винница — Хмельник
14:10Винница — Мурованые Куриловцы
14:12Винница — Хмельницкий
14:15Винница — Мурованые Куриловцы
14:15Винница — Могилев-Подольский
14:17Винница — Литин
14:20Винница — Якушинцы
14:20Винница — Дашковцы
14:20Винница — Шаргород
14:20Винница — Лысогорка
14:25Винница — Хмельник
14:29Винница — Литин
14:30Винница — Лысогорка
14:30Винница — Хмельницкий
14:30Винница — Жмеринка
14:30Винница — Бар
14:35Винница — Майдан
14:35Винница — Якушинцы
14:40Винница — Мурованые Куриловцы
14:40Винница — Могилев-Подольский
14:41Винница — Литин
14:45Винница — Тесы
14:50Винница — Староконстантинов
14:50Винница — Шаргород
14:50Винница — Бар
14:50Винница — Хмельник
14:53Винница — Литин
15:00Винница — Хмельницкий
15:00Винница — Дашковцы
15:00Винница — Варшава (Пол)
15:05Винница — Бар
15:05Винница — Литин
15:05Винница — Мурованые Куриловцы
15:05Винница — Жмеринка
15:17Винница — Литин
15:18Винница — Хмельник
15:20Винница — Шаргород
15:20Винница — Могилев-Подольский
15:20Винница — Якушинцы
15:25Винница — Поповцы
15:25Винница — Винниковцы
15:25Винница — Якушинцы
15:26Винница — Летичев
15:29Винница — Литин
15:30Винница — Браилов
15:30Винница — Жмеринка
15:30Винница — Бар
15:35Винница — Жван
15:38Винница — Шаргород
15:40Винница — Хмельник
15:40Винница — Кудиевцы
15:41Винница — Литин
15:45Винница — Любар
15:50Винница — Жмеринка
15:50Винница — Могилев-Подольский
15:50Винница — Мурованые Куриловцы
15:53Винница — Литин
15:55Винница — Шаргород
15:55Винница — Чемеровцы
16:00Винница — Якушинцы
16:00Винница — Дашковцы
16:00Винница — Лысогора
16:05Винница — Литин
16:06Винница — Хмельницкий
16:10Винница — Хмельник
16:10Винница — Шаргород
16:12Винница — Бар
16:15Винница — Якушинцы
16:15Винница — Мурованые Куриловцы
16:17Винница — Литин
16:20Винница — Красилов
16:20Винница — Якушинцы
16:25Винница — Жмеринка
16:25Винница — Уланов
16:29Винница — Литин
16:30Винница — Могилев-Подольский
16:35Винница — Бар
16:40Винница — Лысогорка
16:40Винница — Хмельник
16:41Винница — Литин
16:45Винница — Жмеринка
16:45Винница — Потоки
16:45Винница — Тернополь
16:50Винница — Дашковцы
16:52Винница — Могилев-Подольский
16:53Винница — Литин
16:55Винница — Хмельник
17:00Винница — Ровно
17:00Винница — Копайгород
17:00Винница — Лысогора
17:00Винница — Жмеринка
17:00Винница — Микулинцы
17:00Винница — Горбовцы
17:01Винница — Ровно
17:05Винница — Литин
17:05Винница — Якушинцы
17:05Винница — Мурованые Куриловцы
17:08Винница — Хмельник
17:10Винница — Тывров
17:10Винница — Летичев
17:15Винница — Могилев-Подольский
17:15Винница — Жмеринка
17:15Винница — Майдан
17:17Винница — Литин
17:25Винница — Якушинцы
17:25Винница — Шаргород
17:25Винница — Бар
17:29Винница — Литин
17:30Винница — Хмельник
17:30Винница — Якушинцы
17:30Винница — Красилов
17:30Винница — Жмеринка
17:40Винница — Новая Ушица
17:41Винница — Литин
17:45Винница — Могилев-Подольский
17:45Винница — Жмеринка
17:45Винница — Липятин
17:50Винница — Калиновка
17:53Винница — Литин
17:55Винница — Якушинцы
17:55Винница — Мурованые Куриловцы
17:57Винница — Балин
18:00Винница — Дашковцы
18:00Винница — Бар
18:00Винница — Браилов
18:05Винница — Хмельник
18:05Винница — Жмеринка
18:05Винница — Литин
18:15Винница — Могилев-Подольский
18:15Винница — Лысогора
18:17Винница — Литин
18:20Винница — Шаргород
18:20Винница — Якушинцы
18:25Винница — Якушинцы
18:29Винница — Литин
18:30Винница — Хмельник
18:30Винница — Жмеринка
18:30Винница — Бар
18:30Винница — Дашковцы
18:41Винница — Литин
18:45Винница — Майдан
18:50Винница — Хмельницкий
18:50Винница — Хмельник
18:50Винница — Жмеринка
18:53Винница — Литин
18:55Винница — Искриня
18:55Винница — Дашковцы
19:00Винница — Микулинцы
19:00Винница — Якушинцы
19:00Винница — Могилев-Подольский
19:05Винница — Литин
19:10Винница — Бар
19:10Винница — Жмеринка
19:15Винница — Лысогора
19:15Винница — Якушинцы
19:17Винница — Литин
19:19Винница — Хмельник
19:29Винница — Литин
19:30Винница — Жмеринка
19:40Винница — Якушинцы
19:41Винница — Литин
20:00Винница — Дашковцы
20:05Винница — Литин
20:10Винница — Хмельник
20:15Винница — Лысогора
20:30Винница — Литин
20:30Винница — Жмеринка
20:35Винница — Якушинцы
21:00Винница — Литин
21:00Винница — Жмеринка

zabytki.in.ua

Вінниця (Автостанція-3 «Східна»). Відправлення. Графік 2019 р, з урахуванням оперативних змін.

Увага! У розкладі показано рейси автобусів, доступні нашому сервісу. У багатьох випадках частини рейсів може не бути в розкладі, також перевізники можуть змінити вартість проїзду без повідомлення нашому сервісу — перед поїздкою рекомендовано скористатися довідковим телефоном автостанції або перевізника.

час місцевий

Балабанівка

щоденно до 27.10

Білки

щоденно до 27.10

Брицьке

щоденно до 27.10

Бугаївка

щоденно до 27.10

Вербівка, Липовецький район

щоденно до 27.10

Гайсин

щоденно до 27.10

Дашів

щоденно до 27.10

Дружне

щоденно до 27.10

Заруддя

щоденно до 27.10

Зозівка

щоденно до 27.10

Іллінці

щоденно до 27.10

лише 19, 26 липня, 2 серпня

Йосипівка

щоденно до 27.10

Київ, автостанція «Полісся»

щоденно до 27.10

Костянтинівка

щоденно до 27.10

Костянтинівка, поворот

щоденно до 27.10

Криштопівка

щоденно до 27.10

Леухи

щоденно до 27.10

Липовець

щоденно до 27.10

щодня, окрім вт, нд до 27.10

щодня, окрім пт до 27.10

Лісова Лисіївка

щоденно до 27.10

Ліщинці

лише 19, 26 липня, 2 серпня

Лозовата, Липовецький район

щоденно до 27.10

Монастирище

щоденно до 27.10

Нападівка, Липовецький район

щоденно до 27.10

Нова Прилука

щоденно до 27.10

Оратів

щоденно до 27.10

Погребище

щодня, окрім нд до 27.10

щоденно до 27.10

лише 14, 21, 28 липня, 4 серпня

вт, чт, нд до 27.10

лише 19, 26 липня, 2 серпня

Погребище-2, залізнична станція

щоденно до 27.10

Свердловка

щоденно до 27.10

Скала

щоденно до 27.10

Скибинці, Погребищенський район

щоденно до 27.10

Соболівка, Липовецький район

щодня, окрім сб, нд до 27.10

щоденно до 27.10

Соснівка, Погребищенський район

лише 19, 26 липня, 2 серпня

Спичинці

щоденно до 27.10

Стара Прилука

щоденно до 27.10

Старостинці

щодня, окрім пт до 27.10

Турбів

щоденно до 27.10

Фронтівка-1

щодня, окрім сб, нд до 27.10

Шендерівка, Липовецький район

щоденно до 27.10

Юшківці

Якимівка

щоденно до 27.10

rasp.yandex.ua

Автовокзал Вінниця АС-2 Західна, розклад руху автобусів онлайн табло

Вінниця — Потоки04:55
Вінниця — Шаргород05:10
Вінниця — Дашківці05:50
Вінниця — Жмеринка05:55
Вінниця — Могилів-Подільський05:55
Вінниця — Хмельницький06:00
Вінниця — Якушинці06:10
Вінниця — Дашківці06:10
Вінниця — Хмельницький06:12
Вінниця — Жмеринка06:15
Вінниця — Муровані Курилівці06:15
Вінниця — Бар06:16
Вінниця — Лисогора06:20
Вінниця — Хмільник06:20
Вінниця — Браїлів06:30
Вінниця — Якушинці06:35
Вінниця — Жмеринка06:35
Вінниця — Могилів-Подільський06:40
Вінниця — Якушинці06:40
Вінниця — Хмільник06:40
Вінниця — Літин06:40
Вінниця — Якушинці06:50
Вінниця — Майдан06:50
Вінниця — Бар06:50
Вінниця — Жмеринка06:50
Вінниця — Літин06:52
Вінниця — Шаргород06:55
Вінниця — Муровані Курилівці07:00
Вінниця — Якушинці07:00
Вінниця — Муровані Курилівці07:00
Вінниця — Хмільник07:00
Вінниця — Літин07:04
Вінниця — Хмельницький07:05
Вінниця — Лисогора07:10
Вінниця — Михайлівці07:10
Вінниця — Якушинці07:10
Вінниця — Шаргород07:10
Вінниця — Дашківці07:15
Вінниця — Уланів07:15
Вінниця — Літин07:16
Вінниця — Могилів-Подільський07:20
Вінниця — Жмеринка07:20
Вінниця — Калинівка07:20
Вінниця — Хмільник07:25
Вінниця — Якушинці07:25
Вінниця — Літин07:28
Вінниця — Браїлів07:30
Вінниця — Микулинці07:30
Вінниця — Дашківці07:30
Вінниця — Жмеринка07:30
Вінниця — Бар07:35
Вінниця — Літин07:40
Вінниця — Шаргород07:40
Вінниця — Якушинці07:40
Вінниця — Хмільник07:40
Вінниця — Сокиряни07:45
Вінниця — Жмеринка07:50
Вінниця — Якушинці07:50
Вінниця — Бар07:50
Вінниця — Якушинці07:50
Вінниця — Літин07:52
Вінниця — Хмільник08:00
Вінниця — Жмеринка08:00
Вінниця — Хмельницький08:00
Вінниця — Літин08:04
Вінниця — Муровані Курилівці08:05
Вінниця — Дашківці08:10
Вінниця — Могилів-Подільський08:10
Вінниця — Лисогора08:10
Вінниця — Жмеринка08:12
Вінниця — Якушинці08:15
Вінниця — Хмільник08:15
Вінниця — Літин08:16
Вінниця — Якушинці08:20
Вінниця — Шаргород08:25
Вінниця — Бар08:25
Вінниця — Літин08:28
Вінниця — Лисогірка08:30
Вінниця — Якушинці08:30
Вінниця — Майдан08:30
Вінниця — Товтри Санаторій08:30
Вінниця — Горбівці08:30
Вінниця — Хмільник08:34
Вінниця — Кам’янець-Подільський08:35
Вінниця — Літин08:40
Вінниця — Якушинці08:40
Вінниця — Муровані Курилівці08:45
Вінниця — Жмеринка08:45
Вінниця — Літин08:52
Вінниця — Бар08:55
Вінниця — Хмільник08:55
Вінниця — Могилів-Подільський08:55
Вінниця — Якушинці09:00
Вінниця — Жмеринка09:00
Вінниця — Яремче09:00
Вінниця — Якушинці09:00
Вінниця — Яремче09:00
Вінниця — Літин09:04
Вінниця — Браїлів09:10
Вінниця — Лисогора09:10
Вінниця — Хмільник09:15
Вінниця — Жмеринка09:15
Вінниця — Літин09:16
Вінниця — Муровані Курилівці09:20
Вінниця — Бар09:20
Вінниця — Якушинці09:25
Вінниця — Літин09:28
Вінниця — Жмеринка09:30
Вінниця — Якушинці09:30
Вінниця — Дашківці09:35
Вінниця — Хмільник09:35
Вінниця — Хмельницький09:35
Вінниця — Літин09:40
Вінниця — Тернопіль09:40
Вінниця — Тиврів09:40
Вінниця — Бар09:45
Вінниця — Могилів-Подільський09:45
Вінниця — Жмеринка09:45
Вінниця — Літин09:52
Вінниця — Шаргород09:55
Вінниця — Бар09:55
Вінниця — Хмільник10:00
Вінниця — Дашківці10:00
Вінниця — Якушинці10:00
Вінниця — Літин10:04
Вінниця — Чернівці10:10
Вінниця — Нова Ушиця10:10
Вінниця — Чернівці10:10
Вінниця — Літин10:16
Вінниця — Муровані Курилівці10:20
Вінниця — Краків (Пол)10:20
Вінниця — Прага (Чех)10:20
Вінниця — Жмеринка10:20
Вінниця — Якушинці10:25
Вінниця — Хмільник10:25
Вінниця — Вінниківці10:25
Вінниця — Літин10:28
Вінниця — Бар10:30
Вінниця — Якушинці10:30
Вінниця — Могилів-Подільський10:30
Вінниця — Хмільник10:40
Вінниця — Літин10:40
Вінниця — Попівці10:45
Вінниця — Жмеринка10:45
Вінниця — Жмеринка10:46
Вінниця — Красилів10:50
Вінниця — Бар10:50
Вінниця — Лисогора10:50
Вінниця — Літин10:52
Вінниця — Хмільник10:55
Вінниця — Могилів-Подільський11:00
Вінниця — Якушинці11:00
Вінниця — Дашківці11:00
Вінниця — Браїлів11:00
Вінниця — Шаргород11:05
Вінниця — Хмільник11:10
Вінниця — Лисогірка11:10
Вінниця — Бар11:15
Вінниця — Теси11:15
Вінниця — Жмеринка11:15
Вінниця — Якушинці11:15
Вінниця — Калинівка11:20
Вінниця — Шаргород11:20
Вінниця — Хмільник11:30
Вінниця — Жмеринка11:30
Вінниця — Могилів-Подільський11:35
Вінниця — Бар11:35
Вінниця — Уланів11:40
Вінниця — Літин11:41
Вінниця — Муровані Курилівці11:45
Вінниця — Летичів11:45
Вінниця — Лисогора11:50
Вінниця — Хмільник11:50
Вінниця — Балин11:50
Вінниця — Жмеринка11:50
Вінниця — Літин11:53
Вінниця — Муровані Курилівці11:55
Вінниця — Лисогірка11:55
Вінниця — Іскриня12:00
Вінниця — Хмільник12:00
Вінниця — Дашківці12:00
Вінниця — Літин12:05
Вінниця — Хмельницький12:05
Вінниця — Якушинці12:05
Вінниця — Лисогірка12:10
Вінниця — Жмеринка12:10
Вінниця — Літин12:17
Вінниця — Браїлів12:20
Вінниця — Бар12:20
Вінниця — Хмільник12:20
Вінниця — Могилів-Подільський12:20
Вінниця — Тиврів12:20
Вінниця — Шаргород12:25
Вінниця — Літин12:29
Вінниця — Вінниця (Аеропорт)12:30
Вінниця — Якушинці12:30
Вінниця — Тернопіль12:30
Вінниця — Дунаївці12:30
Вінниця — Муровані Курилівці12:30
Вінниця — Дунаївці12:31
Вінниця — Хмільник12:35
Вінниця — Жмеринка12:40
Вінниця — Бар12:40
Вінниця — Літин12:41
Вінниця — Майдан12:45
Вінниця — Гнатівка12:50
Вінниця — Дашківці12:50
Вінниця — Сальниця12:50
Вінниця — Літин12:53
Вінниця — Шаргород12:55
Вінниця — Якушинці12:55
Вінниця — Бар13:00
Вінниця — Якушинці13:00
Вінниця — Хмельницький13:00
Вінниця — Колибабинці13:05
Вінниця — Літин13:05
Вінниця — Могилів-Подільський13:05
Вінниця — Жмеринка13:10
Вінниця — Муровані Курилівці13:15
Вінниця — Дашківці13:15
Вінниця — Літин13:17
Вінниця — Хмільник13:20
Вінниця — Шаргород13:20
Вінниця — Бар13:25
Вінниця — Копайгород13:25
Вінниця — Літин13:29
Вінниця — Якушинці13:30
Вінниця — Микулинці13:30
Вінниця — Горбівці13:30
Вінниця — Хмільник13:35
Вінниця — Потоки13:35
Вінниця — Шаргород13:35
Вінниця — Любомирівка13:40
Вінниця — Літин13:41
Вінниця — Жмеринка13:45
Вінниця — Якушинці13:45
Вінниця — Лисогора13:45
Вінниця — Муровані Курилівці13:45
Вінниця — Кам’янець-Подільський13:50
Вінниця — Могилів-Подільський13:50
Вінниця — Літин13:53
Вінниця — Хмільник13:54
Вінниця — Якушинці14:00
Вінниця — Шаргород14:00
Вінниця — Жмеринка14:00
Вінниця — Бар14:05
Вінниця — Літин14:05
Вінниця — Хмільник14:10
Вінниця — Муровані Курилівці14:10
Вінниця — Хмельницький14:12
Вінниця — Могилів-Подільський14:15
Вінниця — Муровані Курилівці14:15
Вінниця — Літин14:17
Вінниця — Якушинці14:20
Вінниця — Дашківці14:20
Вінниця — Шаргород14:20
Вінниця — Лисогірка14:20
Вінниця — Хмільник14:25
Вінниця — Літин14:29
Вінниця — Бар14:30
Вінниця — Хмельницький14:30
Вінниця — Жмеринка14:30
Вінниця — Лисогірка14:30
Вінниця — Майдан14:35
Вінниця — Якушинці14:35
Вінниця — Могилів-Подільський14:40
Вінниця — Муровані Курилівці14:40
Вінниця — Літин14:41
Вінниця — Теси14:45
Вінниця — Старокостянтинів14:50
Вінниця — Шаргород14:50
Вінниця — Бар14:50
Вінниця — Хмільник14:50
Вінниця — Літин14:53
Вінниця — Варшава (Пол)15:00
Вінниця — Дашківці15:00
Вінниця — Хмельницький15:00
Вінниця — Бар15:05
Вінниця — Літин15:05
Вінниця — Муровані Курилівці15:05
Вінниця — Жмеринка15:05
Вінниця — Літин15:17
Вінниця — Хмільник15:18
Вінниця — Якушинці15:20
Вінниця — Могилів-Подільський15:20
Вінниця — Шаргород15:20
Вінниця — Попівці15:25
Вінниця — Вінниківці15:25
Вінниця — Якушинці15:25
Вінниця — Летичів15:26
Вінниця — Літин15:29
Вінниця — Бар15:30
Вінниця — Жмеринка15:30
Вінниця — Браїлів15:30
Вінниця — Жван15:35
Вінниця — Шаргород15:38
Вінниця — Кудіївці15:40
Вінниця — Хмільник15:40
Вінниця — Літин15:41
Вінниця — Любар15:45
Вінниця — Муровані Курилівці15:50
Вінниця — Могилів-Подільський15:50
Вінниця — Жмеринка15:50
Вінниця — Літин15:53
Вінниця — Чемерівці15:55
Вінниця — Шаргород15:55
Вінниця — Лисогора16:00
Вінниця — Дашківці16:00
Вінниця — Якушинці16:00
Вінниця — Літин16:05
Вінниця — Хмельницький16:06
Вінниця — Хмільник16:10
Вінниця — Шаргород16:10
Вінниця — Бар16:12
Вінниця — Муровані Курилівці16:15
Вінниця — Якушинці16:15
Вінниця — Літин16:17
Вінниця — Якушинці16:20
Вінниця — Красилів16:20
Вінниця — Жмеринка16:25
Вінниця — Уланів16:25
Вінниця — Літин16:29
Вінниця — Могилів-Подільський16:30
Вінниця — Бар16:35
Вінниця — Хмільник16:40
Вінниця — Лисогірка16:40
Вінниця — Літин16:41
Вінниця — Жмеринка16:45
Вінниця — Потоки16:45
Вінниця — Тернопіль16:45
Вінниця — Дашківці16:50
Вінниця — Могилів-Подільський16:52
Вінниця — Літин16:53
Вінниця — Хмільник16:55
Вінниця — Копайгород17:00
Вінниця — Лисогора17:00
Вінниця — Жмеринка17:00
Вінниця — Микулинці17:00
Вінниця — Горбівці17:00
Вінниця — Рівне17:00
Вінниця — Рівне17:01
Вінниця — Літин17:05
Вінниця — Якушинці17:05
Вінниця — Муровані Курилівці17:05
Вінниця — Хмільник17:08
Вінниця — Летичів17:10
Вінниця — Тиврів17:10
Вінниця — Могилів-Подільський17:15
Вінниця — Жмеринка17:15
Вінниця — Майдан17:15
Вінниця — Літин17:17
Вінниця — Бар17:25
Вінниця — Шаргород17:25
Вінниця — Якушинці17:25
Вінниця — Літин17:29
Вінниця — Хмільник17:30
Вінниця — Якушинці17:30
Вінниця — Красилів17:30
Вінниця — Жмеринка17:30
Вінниця — Нова Ушиця17:40
Вінниця — Літин17:41
Вінниця — Могилів-Подільський17:45
Вінниця — Жмеринка17:45
Вінниця — Липятин17:45
Вінниця — Калинівка17:50
Вінниця — Літин17:53
Вінниця — Якушинці17:55
Вінниця — Муровані Курилівці17:55
Вінниця — Балин17:57
Вінниця — Браїлів18:00
Вінниця — Бар18:00
Вінниця — Дашківці18:00
Вінниця — Хмільник18:05
Вінниця — Жмеринка18:05
Вінниця — Літин18:05
Вінниця — Лисогора18:15
Вінниця — Могилів-Подільський18:15
Вінниця — Літин18:17
Вінниця — Якушинці18:20
Вінниця — Шаргород18:20
Вінниця — Якушинці18:25
Вінниця — Літин18:29
Вінниця — Дашківці18:30
Вінниця — Бар18:30
Вінниця — Жмеринка18:30
Вінниця — Хмільник18:30
Вінниця — Літин18:41
Вінниця — Майдан18:45
Вінниця — Жмеринка18:50
Вінниця — Хмільник18:50
Вінниця — Хмельницький18:50
Вінниця — Літин18:53
Вінниця — Дашківці18:55
Вінниця — Іскриня18:55
Вінниця — Могилів-Подільський19:00
Вінниця — Якушинці19:00
Вінниця — Микулинці19:00
Вінниця — Літин19:05
Вінниця — Жмеринка19:10
Вінниця — Бар19:10
Вінниця — Якушинці19:15
Вінниця — Лисогора19:15
Вінниця — Літин19:17
Вінниця — Хмільник19:19
Вінниця — Літин19:29
Вінниця — Жмеринка19:30
Вінниця — Якушинці19:40
Вінниця — Літин19:41
Вінниця — Дашківці20:00
Вінниця — Літин20:05
Вінниця — Хмільник20:10
Вінниця — Лисогора20:15
Вінниця — Жмеринка20:30
Вінниця — Літин20:30
Вінниця — Якушинці20:35
Вінниця — Жмеринка21:00
Вінниця — Літин21:00

bus-info.in.ua

Винница (Автовокзал Центральный). Отправление. График 2019 г, с учетом оперативных изменений.

Бабчинцы

ежедневно по 27.10

Белая Церковь

ежедневно по 27.10

Белый Камень

ежедневно, кроме вс по 27.10

Бершадь

ежедневно по 27.10

Бруслиновка

ежедневно по 27.10

Буша

Варшава

ежедневно по 27.10

только 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 июля, 5 августа

Василевка (Чечельницкая)

ежедневно, кроме вс по 27.10

Великая Косница

ежедневно по 27.10

Вилы

ежедневно по 27.10

Войтовка

ежедневно по 27.10

Вроцлав

ежедневно по 27.10

Высшая Крапивна

ежедневно по 27.10

Гайсин

ежедневно по 27.10

Геническ

ежедневно по 27.10, кроме 30.07

ежедневно по 27.10

Глубочок

ежедневно по 27.10

Голубовка (Калиновская)

ежедневно по 27.10

Голынчинцы

ежедневно по 27.10

Городковка

ежедневно по 27.10

Гранов

ежедневно по 27.10

Гущинцы (ПТУ)

ежедневно по 27.10

Демовка

ежедневно по 27.10

Джулинка

ежедневно по 27.10

Джуринцы

ежедневно, кроме сб по 27.10

Должок (Ямпольский)

ежедневно по 27.10

Дружное

ежедневно по 27.10

Еленя-Гура

ежедневно по 27.10

Житомир

ежедневно по 27.10

Зелёна-Гура

ежедневно по 27.10

Зяньковцы

ежедневно по 27.10

Иванов

ежедневно по 27.10

Ильинцы

ежедневно по 27.10

Калиновка

ежедневно по 27.10

Киев, автостанция-3 «Южная»

ежедневно по 27.10

Кирнасовка

ежедневно по 27.10

Кодыма

ежедневно по 27.10

Колобжег

Комаровка

ежедневно по 27.10

Коммунаровка

ежедневно по 27.10

Коростень

ежедневно по 27.10

Красноселка (Бершадская)

ежедневно по 27.10

rasp.yandex.by

Расписание автобусов — Винница, цена на автобусные билеты

Ежедневно

03:40

05:00

06:00

06:20

09:50

12:00

12:30

14:00

15:30

16:50

17:20

22:15

Вт,&nbspЧт,&nbspПт,&nbspСб,&nbspВс

Ежедневно, кроме Вс

Ежедневно, кроме Пн

Ср,&nbspЧт,&nbspСб,&nbspВс

unitiki.com