Автобус луцьк варшава – Автобусы Луцк — Варшава: цены и расписание рейсов, купить билеты онлайн

Автобуси Луцьк — Варшава: ціни та розклад рейсів, купити квитки онлайн

01:05 – 12:50 Луцьк → Варшава Відправлення в 01:05 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 12:50 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

11 год. 45 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Подивитися ціни

01:05 – 12:50 Луцьк → Варшава Відправлення в 01:05 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 12:50 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

11 год. 45 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Чт, Сб

Подивитися ціни

01:05 – 12:50 Луцьк → Варшава Відправлення в 01:05 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 12:50 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

11 год. 45 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

Подивитися ціни

02:55 – 09:25 Луцьк → Варшава Відправлення в 02:55 від: Супермаркет «Епицентр», объездная дорога E85 Прибуття в 09:25 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

6 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Пт, Нд

Подивитися ціни

05:30 – 15:40 Луцьк → Варшава Відправлення в 05:30 від: ул. Окружная 37, Эпицентр Прибуття в 15:40 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

10 год. 10 хв.

Маршрут

Пт

Подивитися ціни

07:00 – 16:10 Луцьк → Варшава Відправлення в 07:00 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 16:10 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

9 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

08:55 – 17:05 Луцьк → Варшава Відправлення в 08:55 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 17:05 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

8 год. 10 хв.

Маршрут

Чт, Нд

Подивитися ціни

10:10 – 17:00 Луцьк → Варшава Відправлення в 10:10 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 17:00 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

6 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

11:00 – 18:40 Луцьк → Варшава Відправлення в 11:00 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 18:40 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

7 год. 40 хв.

Маршрут

Ср, Пт, Нд

Подивитися ціни

13:15 – 23:20 Луцьк → Варшава Відправлення в 13:15 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 23:20 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

10 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

13:40 – 22:10 Луцьк → Варшава Відправлення в 13:40 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 22:10 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

8 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

14:00 – 21:40 Луцьк → Варшава Відправлення в 14:00 від: Заправка БРСМ, ул. Конякина 24а Прибуття в 21:40 до: Автовокзал «Centralna»

7 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

14:00 – 22:30 Луцьк → Варшава Відправлення в 14:00 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 22:30 до: Автовокзал «Centralna»

8 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

14:00 – 21:40 Луцьк → Варшава Відправлення в 14:00 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 21:40 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

7 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

14:00 – 21:40 Луцьк → Варшава Відправлення в 14:00 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 21:40 до: Автовокзал «Centralna»

7 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

15:20 – 22:40 Луцьк → Варшава Відправлення в 15:20 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 22:40 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

7 год. 20 хв.

Маршрут

Вт, Сб

Подивитися ціни

15:30 – 22:10 Луцьк → Варшава Відправлення в 15:30 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 22:10 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

6 год. 40 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Сб, Нд

Подивитися ціни

16:20 – 00:10 Луцьк → Варшава Відправлення в 16:20 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 00:10 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

7 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

16:20 – 00:10 Луцьк → Варшава Відправлення в 16:20 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 00:10 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

7 год. 50 хв.

Маршрут

Ср, Пт, Нд

Подивитися ціни

16:40 – 22:50 Луцьк → Варшава Відправлення в 16:40 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 22:50 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

6 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

17:45 – 02:00 Луцьк → Варшава Відправлення в 17:45 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 02:00 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

8 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

18:30 – 01:55 Луцьк → Варшава Відправлення в 18:30 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 01:55 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

7 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

18:30 – 03:30 Луцьк → Варшава Відправлення в 18:30 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 03:30 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

9 год. 0 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Сб

Подивитися ціни

18:30 – 01:55 Луцьк → Варшава Відправлення в 18:30 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 01:55 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

7 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

18:30 – 03:00 Луцьк → Варшава Відправлення в 18:30 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 03:00 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

8 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

18:30 – 03:00 Луцьк → Варшава Відправлення в 18:30 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 03:00 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

8 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

18:30 – 03:30 Луцьк → Варшава Відправлення в 18:30 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 03:30 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

9 год. 0 хв.

Маршрут

Вт, Чт, Сб

Подивитися ціни

18:45 – 06:00 Луцьк → Варшава Відправлення в 18:45 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 06:00 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

11 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

19:30 – 06:50 Луцьк → Варшава Відправлення в 19:30 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 06:50 до: Автовокзал «Wschodni», ul. Kijowska 20

11 год. 20 хв.

Маршрут

Чт

Подивитися ціни

19:30 – 09:30 Луцьк → Варшава Відправлення в 19:30 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 09:30 до: Автовокзал «Wschodni», ul. Kijowska 20

14 год. 0 хв.

Маршрут

Нд

Подивитися ціни

19:30 – 07:30 Луцьк → Варшава Відправлення в 19:30 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 07:30 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

12 год. 0 хв.

Маршрут

Чт

Подивитися ціни

19:30 – 06:50 Луцьк → Варшава Відправлення в 19:30 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 06:50 до: Автовокзал «Wschodni», ul. Kijowska 20

11 год. 20 хв.

Маршрут

Нд

Подивитися ціни

19:30 – 07:30 Луцьк → Варшава Відправлення в 19:30 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 07:30 до: Автовокзал «Wschodni», ul. Kijowska 20

12 год. 0 хв.

Маршрут

Чт

Подивитися ціни

19:30 – 08:00 Луцьк → Варшава Відправлення в 19:30 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 08:00 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

12 год. 30 хв.

Маршрут

Нд

Подивитися ціни

20:00 – 03:00 Луцьк → Варшава Відправлення в 20:00 від: Заправка БРСМ, ул. Конякина 24а Прибуття в 03:00 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

7 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

20:00 – 05:50 Луцьк → Варшава Відправлення в 20:00 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 05:50 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

9 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

20:00 – 03:00 Луцьк → Варшава Відправлення в 20:00 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 03:00 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

7 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

20:00 – 05:50 Луцьк → Варшава Відправлення в 20:00 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 05:50 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

9 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

20:00 – 03:00 Луцьк → Варшава Відправлення в 20:00 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 03:00 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

7 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

20:45 – 06:00 Луцьк → Варшава Відправлення в 20:45 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 06:00 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

9 год. 15 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

21:10 – 07:00 Луцьк → Варшава Відправлення в 21:10 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 07:00 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

9 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

21:10 – 07:00 Луцьк → Варшава Відправлення в 21:10 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 07:00 до: Автовокзал «Wschodni», ul. Kijowska 20

9 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

21:10 – 07:00 Луцьк → Варшава Відправлення в 21:10 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 07:00 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

9 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

21:10 – 07:00 Луцьк → Варшава Відправлення в 21:10 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 07:00 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

9 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

21:10 – 07:00 Луцьк → Варшава Відправлення в 21:10 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 07:00 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

9 год. 50 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

21:10 – 06:20 Луцьк → Варшава Відправлення в 21:10 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 06:20 до: Автовокзал «Wschodni», ul. Kijowska 20

9 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

21:45 – 06:40 Луцьк → Варшава Відправлення в 21:45 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 06:40 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

8 год. 55 хв.

Маршрут

Ср, Сб

Подивитися ціни

22:35 – 08:35 Луцьк → Варшава Відправлення в 22:35 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 08:35 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

10 год. 0 хв.

Маршрут

Пт

Подивитися ціни

22:35 – 08:35 Луцьк → Варшава Відправлення в 22:35 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 08:35 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

10 год. 0 хв.

Маршрут

Пт

Подивитися ціни

23:00 – 07:40 Луцьк → Варшава Відправлення в 23:00 від: Автовокзал, ул. Конякина 39 Прибуття в 07:40 до: Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

8 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

infobus.eu

Автобус Луцьк — Варшава Заходня

Мультімедія

Wi-Fi

220v

Кава

Кондиціонер

wc


Подорожуйте комфортабельним автобусом ECOLINES Луцьк — Варшава Заходня.

Вищевказані послуги можуть частково бути відсутніми на деяких рейсах.

Розклад автобусів Луцьк — Варшава Заходня

Зупинки автобусів
Відправлення Луцьк:
Прибуття Варшава Заходня:

Інформація про рейс Луцьк — Варшава Заходня:

-ціна квитка на рейс Луцьк — Варшава Заходня вказана згідно обраної дати.
-відстань між містами Луцьк — Варшава Заходня-410 км.
-орієнтовний час в дорозі Луцьк — Варшава Заходня: 10 г 48 хв.
-різниці в часі між містами Луцьк — Варшава Заходня — 1 година.

Автобус Луцьк — Варшава Заходня обладнаний: планшетами (які розташовані на кожному сидінні), Wi-Fi та кондиціонерами. Додаткові послуги: гарячі напої та їжа*. Дані послуги частково можуть бути відсутніми на деяких рейсах. Уточнюйте, будь ласка, їх наявність в представництвах ECOLINES або в соціальних мережах.

Щоб зберегти свій час Ви можете придбати квиток на рейс Луцьк — Варшава Заходня через інтернет на нашому сайті, або ж завітати до одного з наших офісів. Якщо Ви купуєте квиток на сайті, оберіть маршрут, дату відправлення, кількість пасажирів та натисніть на кнопку «Шукати». Перевірити наявність вільних місць на рейсі Луцьк — Варшава Заходня можливо в такий же спосіб. Купити к

ecolines.net

Автобуси Луцьк — Варшава

Завдяки розгалуженій мережі автомобільних доріг сьогодні ми маємо можливість подорожувати практично в будь-які країни і міста євразійського континенту, до того ж із міст, найбільш наближених до наших власних жител. Наприклад, в столицю Польщі Варшаву ми можемо потрапити не тільки з Києва або Львова, а й з регіональних центрів. На цій сторінці сайту «Віз-Транс» ви можете придбати автобусні квитки Луцьк-Варшава — недорого, швидко і просто, в режимі онлайн!

Для того, щоб придбати квиток на автобус Луцьк-Варшава в режимі онлайн на нашому сайті, вам потрібно виконати кілька дуже простих дій:
1. вибрати рейс;
2. забронювати на нього квитки;
3. оплатити квитки;
4. роздрукувати електронні квитки на принтері.

Процедура бронювання безкоштовна і обов’язкова. Незалежно від того, плануєте ви відразу викупити квитки чи пізніше, їх необхідно спочатку забронювати. Роздруківка квитків — також необхідність, тому що електронні проїзні квитки вважаються дійсними і дають право на проїзд тільки в паперовому вигляді, та при пред’явленні документа, що посвідчує особу. Роздрукувати квитки можна в будь-якому копі-центрі, в інтернет-кафе, на принтері у знайомих або на роботі.

Отже, пункт перший. Як у нас на сайті вибрати рейс? У верхній частині сторінки знаходиться форма пошуку. Введіть у відповідні поля цієї форми місто відправлення та місто прибуття, а також можливу дату поїздки або потрібний проміжок часу. Через пару секунд після натискання кнопки «Пошук» система представить вашій увазі перелік відповідних вам рейсів, з яких ви зможете вибрати найкращий.

В онлайн-розкладі буде вказано все необхідне для того, щоб здійснити вибір: дата і точний час відправлення і прибуття автобуса, маршрут прямування, номер автобуса і назва перевізника, а також базова вартість квитка Луцьк-Варшава і можливі на нього знижки.

Ціна квитка Луцьк-Варшава у нас на сайті порадує вас своєю низькою вартістю. На тлі сьогоднішньої економічної ситуації можливість з’їздити до Польщі за цілком доступні гроші здається справжнім подарунком. До того ж, на сайті «Віз-Транс» діють знижки для студентів, пенсіонерів, дітей та великих туристичних груп, а також є програма лояльності для зареєстрованих груп. Крім того, регулярно проводяться акції, приурочені до свят і знаменних дат. З нами економити на поїздках зможе кожен!

Автобус Луцьк-Варшава, ціна квитка на який вам обов’язково сподобається, являє собою сучасний туристичний транспорт, оснащений всім необхідним для тривалої поїздки. Наявність додаткових зручностей і якість сервісу залежить від того, якого перевізника ви виберете.


Вибрали рейс? Тоді приступайте до бронювання квитків! Для того, щоб зарезервувати і потім купити квиток Луцьк-Варшава, вам потрібно на віртуальній схемі салону автобуса виділити курсором потрібні місця (вільні місця відзначені зеленим кольором). З’явиться форма бронювання, в якій вам потрібно вказати імена і прізвища кожної людини, якій ви купуєте квиток. Паспортні дані повинні бути записані в точності так само, як і в зарубіжному паспорті — це важливо для перевірки на польсько-українському кордоні. Також необхідно вказати контакти клієнта: номер телефону та електронну пошту — реальні і дійсні — на них буде відправлено повідомлення про бронювання, а також і самі електронні квитки. Крім того, контакти будуть використані для вашого сповіщення в разі надзвичайної ситуації.

Оплачуються електронні квитки протягом терміну бронювання. Для цього можна використовувати будь-який зручний для вас спосіб: оплату банківською карткою, грошовий переказ в касі банку, термінал «Приватбанку», службу «Приват24», а також можна оплатити готівкою в офісі нашої компанії (см.контакти).

Успішно оплачені квитки будуть вислані на вказану вами раніше електронну пошту, і вам залишиться лише роздрукувати їх. Під час зборів в дорогу не забудьте перевірити актуальність свого закордонного паспорта і візи.

Приємною дороги!

combiway.com

Автобус Луцк — Варшава (Zachodnia)

Мультимедиа

Wi-Fi

220v

Кофе

Кондиционер

wc


Путешествуйте Луцк — Варшава (Zachodnia) на автобусе ECOLINES. Удобные сиденья, планшет. WC, WiFi, 220V. Бесплатные 3 единицы багажа.

Вышеуказанные услуги могут частично отсутствовать на некоторых рейсах.

Расписание автобусов Луцк — Варшава (Zachodnia)

Остановки aвтобусов
Отправление Луцк :
Прибытие Варшава (Zachodnia):

Информация о маршруте Луцк — Варшава (Zachodnia):

-Цена билета на автобус Луцк — Варшава (Zachodnia) в системе продаж, выбрав дату и время поездки.
-Расстояние между городами Луцк и Варшава (Zachodnia)-410 км.
-Среднее время в пути на рейсе Луцк — Варшава (Zachodnia): 10 ч 48 мин.
-Разница во времени между городами Луцк и Варшава (Zachodnia) — 1 часов.

Автобус Луцк — Варшава (Zachodnia) оборудован следующими дополнительными услугами: мультимедийные экраны, бесплатный WiFi, кондиционер, горячие напитки и еда*. Данные услуги могут частично отсутствовать на некоторых рейсах. Уточняйте их наличие и доступность в наших представительствах или в социальных сетях.

Вы можете сэкономить свое время и купить билет на автобус Луцк — Варшава (Zachodnia) через интернет или же воспользоваться одним из наших офисов. При покупке билета на нашем сайте вам надо выбрать маршрут, дату отправления, количество пассажиров и нажать на кнопку «Искать». Проверить наличие свободных мест на рейсе Луцк — Варшава (Zachodnia) вы мож

ecolines.net

билеты на автобус от 307 грн, цены, маршрут

01:05

Луцк

Автовокзал Луцк

12:30

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

Z-Time

BOVA

от 606 ₴

01:05

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

12:50

Варшава

Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП

 

от 665 ₴

Поездка на машине с водителем, которому по пути

02:55

Луцк

Остановка «Гипермаркет «Эпицентр»

09:15

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

PP TVAD

от 593 ₴

05:30

Луцк

ул. Окружная 37, Эпицентр

15:40

Варшава

Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

ФОП Фоменко К.А. / Интерлайнер

Fomenko (36 seats)

от 506 ₴

07:00

Луцк

Автовокзал Луцк

16:10

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

«Владимир-Волынское АТП-10707» ЧАО

Сетра

от 454 ₴

10:10

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39, пл.1

17:00

Варшава

Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144, пл.10

ФОП Конончук В.В.

 

от 352 ₴

11:00

Луцк

Автовокзал Луцк

18:30

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

Коваль Т.Б.

Volvo (СВ)

от 407 ₴

11:00

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

18:40

Варшава

Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

TER PAS TRANS/EWHD

 

от 448 ₴

13:15

Луцк

Автовокзал Луцк

23:00

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

«Мустанг Транс» ООО

Neoplan

от 500 ₴

13:15

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

23:20

Варшава

Автовокзал Варшава-Западный

Mustang Trans

Neoplan (49 seats)

от 578 ₴

13:25

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

21:45

Варшава

ЖД вокзал “Центральный” (Dw. Centralny 04) ул. Jana Pawla II Al.

ECOLINES

 

от 643 ₴

13:25

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

22:15

Варшава

ЖД вокзал “Центральный” (Dw. Centralny 04) ул. Jana Pawla II Al.

ECOLINES

 

от 613 ₴

13:40

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

22:10

Варшава

Автовокзал Варшава-Западный

Korovytskyi A. L.

bus

от 434 ₴

14:00

Луцк

Автовокзал Луцк

21:15

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

IDEAL TRAVEL

от 616 ₴

14:00

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

21:40

Варшава

Автовокзал «Centralna»

ФОП Лехман А.І.

 

от 554 ₴

14:00

Луцк

Автовокзал Луцк

22:00

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

Калуженов В.В.

MAN (free)

от 694 ₴

15:20

Луцк

Автовокзал Луцк

22:20

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

«Аквітанія-Люкс» ТОВ

Neoplan 116

от 505 ₴

15:20

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

22:40

Варшава

Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

Аквитания-Люкс

Neoplan 116 (51 seats)

от 504 ₴

16:20

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

00:10

Варшава

Автовокзал Варшава-Западный

Melnik O.M.

bus

от 569 ₴

16:20

Луцк

Автовокзал Луцк

01:00

Варшава

Аэропорт Варшава-Модлин

«Мельник О.Н.» ФЛП

Neoplan

от 531 ₴

16:20

Луцк

Автовокзал Луцк

23:50

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

«Мельник О.Н.» ФЛП

Neoplan

от 531 ₴

16:40

Луцк

Автовокзал Луцк

22:40

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

«Кас-Транс» ООО

Setra

от 556 ₴

16:40

Луцк

Автовокзал Луцк

22:50

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

KAS-TRANS

от 553 ₴

17:00

Луцк

Автовокзал Луцк

01:30

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

Biacomex

от 590 ₴

17:40

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

01:00

Варшава

Автовокзал Варшава-Западный

Savchuk R.V.

bus

от 520 ₴

17:45

Луцк

Автовокзал Луцк

01:20

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

«Мельник О.Н.» ФЛП

Neoplan

от 531 ₴

17:45

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

02:00

Варшава

Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

Nadiya Bus/EWHD

 

от 558 ₴

18:30

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

01:55

Варшава

Автовокзал Варшава-Западный

CAZNA TRANS

bus

от 626 ₴

18:30

Луцк

Автовокзал Луцк

02:20

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

КАЗНА ТРАНС МТК

Mercedes 0350 (СВ)

от 551 ₴

18:30

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

03:00

Варшава

Автовокзал Варшава-Западный

Agat/Partners

bus

от 622 ₴

18:30

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

03:30

Варшава

Автовокзал Варшава-Западный

East West Help Desk

bus

от 548 ₴

18:40

Луцк

Автовокзал Луцк

04:50

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

«Шуба В.Ф.» ФЛП

Neoplan(Free)

от 404 ₴

18:45

Луцк

Автовокзал Луцк

05:30

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

«Люкс-рейзен» ООО

VOLVO B12-600 (Free)

от 515 ₴

18:45

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

06:00

Варшава

Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

ЛЮКС-РЕЙЗЕН

 

от 506 ₴

19:00

Луцк

Автовокзал Луцк

06:00

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

LUX-REISEN SP ZOO

от 630 ₴

20:00

Луцк

Автовокзал Луцк

02:50

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

Калуженов В.В.

MAN (free)

от 500 ₴

20:00

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

03:00

Варшава

Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

Калуженов В.В.

 

от 506 ₴

20:00

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

05:50

Варшава

Автовокзал Варшава-Западный

Palko V.A.

Mercedes (50 seats)

от 544 ₴

20:10

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

02:40

Варшава

Автовокзал Варшава-Западный

NLA Novikov

bus

от 626 ₴

20:45

Луцк

Автовокзал Луцк

05:50

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

«Павловский И.П.» ФЛП

Neoplan(Free)

от 714 ₴

20:45

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39, пл.1-2

06:00

Варшава

Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144, пл.9-10

ФОП Павловский

 

от 709 ₴

21:10

Луцк

Автовокзал Луцк

06:40

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

«LEON POL TRANS»

Neoplan(Free)

от 500 ₴

21:10

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

07:00

Варшава

Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

Терлецкий/Leon Pol Trans

 

от 506 ₴

21:45

Луцк

Автовокзал Луцк

06:20

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

«Романович Транс» ООО

Scania 113 Ayats Bravo

от 404 ₴

21:45

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

06:40

Варшава

Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

Романович Транс

 

от 403 ₴

22:25

Луцк

Автовокзал Луцк

10:40

Варшава

Автовокзал «Варшава-Заходня»

ECOLINES

от 646 ₴

22:35

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

08:35

Варшава

Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

Kobra

 

от 307 ₴

23:00

Луцк

Автовокзал, ул. Конякина 39

07:40

Варшава

Автовокзал «Zachodnia», Al. Jerozolimskie 144

ФЛП Мельник О.Т.

 

от 456 ₴

23:35

Луцк

Отель Украина

06:55

Варшава

Автовокзал Варшава-Западный

Openline

bus

от 455 ₴

23:55

Луцк

Отель Украина

06:55

Варшава

Автовокзал Варшава-Западный

Openline

bus

от 489 ₴

bus.biletyplus.ua

Автобус Луцк — Варшава (Zachodnia)

Мультимедиа

Wi-Fi

220v

Кофе

Кондиционер

wc


Путешествуйте Луцк — Варшава (Zachodnia) на автобусе ECOLINES. Удобные сиденья, планшет. WC, WiFi, 220V. Бесплатные 3 единицы багажа.

Вышеуказанные услуги могут частично отсутствовать на некоторых рейсах.

Расписание автобусов Луцк — Варшава (Zachodnia)

Остановки aвтобусов
Отправление Луцк :
Прибытие Варшава (Zachodnia):

Информация о маршруте Луцк — Варшава (Zachodnia):

-Цена билета на автобус Луцк — Варшава (Zachodnia) в системе продаж, выбрав дату и время поездки.
-Расстояние между городами Луцк и Варшава (Zachodnia)-410 км.
-Среднее время в пути на рейсе Луцк — Варшава (Zachodnia): 10 ч 48 мин.
-Разница во времени между городами Луцк и Варшава (Zachodnia) — 1 часов.

Автобус Луцк — Варшава (Zachodnia) оборудован следующими дополнительными услугами: мультимедийные экраны, бесплатный WiFi, кондиционер, горячие напитки и еда*. Данные услуги могут частично отсутствовать на некоторых рейсах. Уточняйте их наличие и доступность в наших представительствах или в социальных сетях.

Вы можете сэкономить свое время и купить билет на автобус Луцк — Варшава (Zachodnia) через интернет или же воспользоваться одним из наших офисов. При покупке билета на нашем сайте вам надо выбрать маршрут, дату отправления, количество пассажиров и нажать на кнопку «Искать». Проверить наличие свободных мест на рейсе Луцк — Варшава (Zachodnia) вы можете

ecolines.net

Расписание автобусов Луцк — Варшава

Рейс Отправление Прибытие Расписание В пути
Ровно - Варшава 07:00
Луцк-1(автовокзал)
16:10
Варшава(остановка)
9 ч 10 мин
Белая Церковь - Свиноуйсьце 13:15
Луцк-1(автовокзал)
23:00
Варшава(остановка)
9 ч 45 мин
Белая Церковь - Свиноуйсьце 13:15
Луцк-1(автовокзал)
23:00
Варшава(остановка)
9 ч 45 мин
Харьков - Щецин 14:00
Луцк-1(автовокзал)
22:15
Варшава(остановка)
8 ч 15 мин
Харьков - Гдыня 14:00
Луцк-1(автовокзал)
21:15
Варшава(остановка)
7 ч 15 мин
Харьков - Гдыня 14:00
Луцк-1(автовокзал)
21:30
Варшава(остановка)
7 ч 30 мин
Харьков - Гдыня 14:00
Луцк-1(автовокзал)
21:30
Варшава(остановка)
7 ч 30 мин
Харьков - Гдыня 14:00
Луцк-1(автовокзал)
21:15
Варшава(остановка)
7 ч 15 мин
Харьков - Гдыня 14:00
Луцк-1(автовокзал)
21:15
Варшава(остановка)
7 ч 15 мин
Харьков - Щецин 14:00
Луцк-1(автовокзал)
22:15
Варшава(остановка)
8 ч 15 мин
Харьков - Гдыня 14:00
Луцк-1(автовокзал)
22:00
Варшава(остановка)
8 ч
Харьков - Гдыня 14:00
Луцк-1(автовокзал)
21:15
Варшава(остановка)
7 ч 15 мин
Винница - Варшава 14:10
Луцк-1(автовокзал)
21:45
Варшава(остановка)
7 ч 35 мин
Винница - Варшава 14:10
Луцк-1(автовокзал)
21:45
Варшава(остановка)
7 ч 35 мин
Винница - Варшава 14:40
Луцк-1(автовокзал)
22:50
Варшава(остановка)
8 ч 10 мин
Хмельницкий - Вроцлав 16:40
Луцк-1(автовокзал)
22:40
Варшава(остановка)
6 ч
Хмельницкий - Вроцлав 16:40
Луцк-1(автовокзал)
22:40
Варшава(остановка)
6 ч
Черкассы - Вроцлав 16:55
Луцк-1(автовокзал)
01:20
Варшава(остановка)
8 ч 25 мин
Хмельницкий - Познань 17:25
Луцк-1(автовокзал)
00:55
Варшава(остановка)
7 ч 30 мин
Хмельницкий - Познань 17:40
Луцк-1(автовокзал)
00:55
Варшава(остановка)
7 ч 15 мин
Хмельницкий - Познань 17:40
Луцк-1(автовокзал)
00:55
Варшава(остановка)
7 ч 15 мин
Черкассы - Вроцлав 17:45
Луцк-1(автовокзал)
01:20
Варшава(остановка)
7 ч 35 мин
Киев - Вроцлав 17:45
Луцк-1(автовокзал)
01:20
Варшава(остановка)
7 ч 35 мин
Черкассы - Вроцлав 17:45
Луцк-1(автовокзал)
01:20
Варшава(остановка)
7 ч 35 мин
Чернигов - Гданьск 18:20
Луцк-1(автовокзал)
02:00
Варшава(остановка)
7 ч 40 мин
Чернигов - Гданьск 18:20
Луцк-1(автовокзал)
02:00
Варшава(остановка)
7 ч 40 мин
Кировоград - Гдыня 18:30
Луцк-1(автовокзал)
02:50
Варшава(остановка)
8 ч 20 мин
Киев - Гданьск 18:30
Луцк-1(автовокзал)
03:30
Варшава(остановка)
9 ч
Кировоград - Гдыня 18:30
Луцк-1(автовокзал)
02:50
Варшава(остановка)
8 ч 20 мин
Кировоград - Гдыня 18:30
Луцк-1(автовокзал)
02:50
Варшава(остановка)
8 ч 20 мин
Днепропетровск - Зелёна-Гура 18:40
Луцк-1(автовокзал)
02:10
Варшава(остановка)
7 ч 30 мин
Каменец-Подольский - Лодзь 18:45
Луцк-1(автовокзал)
05:30
Варшава(остановка)
10 ч 45 мин
Каменец-Подольский - Лодзь 18:45
Луцк-1(автовокзал)
05:30
Варшава(остановка)
10 ч 45 мин
Днепропетровск - Зелёна-Гура 19:00
Луцк-1(автовокзал)
02:30
Варшава(остановка)
7 ч 30 мин
Днепропетровск - Зелёна-Гура 19:00
Луцк-1(автовокзал)
02:30
Варшава(остановка)
7 ч 30 мин
Днепропетровск - Зелёна-Гура 19:00
Луцк-1(автовокзал)
02:30
Варшава(остановка)
7 ч 30 мин
Хмельницкий - Варшава 20:00
Луцк-1(автовокзал)
05:50
Варшава(остановка)
9 ч 50 мин
Хмельницкий - Варшава 20:00
Луцк-1(автовокзал)
05:50
Варшава(остановка)
9 ч 50 мин
Павлоград - Познань 20:45
Луцк-1(автовокзал)
05:50
Варшава(остановка)
9 ч 5 мин
Полтава - Щецин 21:00
Луцк-1(автовокзал)
06:40
Варшава(остановка)
9 ч 40 мин
Днепропетровск - Свиноуйсьце 21:10
Луцк-1(автовокзал)
06:40
Варшава(остановка)
9 ч 30 мин
Полтава - Щецин 21:10
Луцк-1(автовокзал)
06:40
Варшава(остановка)
9 ч 30 мин
Винница - Варшава 21:30
Луцк-1(автовокзал)
05:35
Варшава(остановка)
8 ч 5 мин
Киев - Варшава 22:00
Луцк-1(автовокзал)
08:00
Варшава(остановка)
10 ч
Винница - Варшава 22:00
Луцк-1(автовокзал)
06:15
Варшава(остановка)
8 ч 15 мин
Винница - Варшава 22:00
Луцк-1(автовокзал)
05:35
Варшава(остановка)
7 ч 35 мин
Киев - Свиноуйсьце 22:25
Луцк-1(автовокзал)
10:50
Варшава(остановка)
12 ч 25 мин
Киев - Варшава 22:25
Луцк-1(автовокзал)
10:55
Варшава(остановка)
12 ч 30 мин
Киев - Варшава 23:00
Луцк-1(автовокзал)
07:40
Варшава(остановка)
8 ч 40 мин
Киев - Гданьск 23:05
Луцк-1(автовокзал)
06:45
Варшава(остановка)
7 ч 40 мин
Киев - Гдыня 23:35
Луцк-1(автовокзал)
07:45
Варшава(остановка)
8 ч 10 мин
Киев - Гдыня 23:35
Луцк-1(автовокзал)
07:45
Варшава(остановка)
8 ч 10 мин

busik24.com