Біла церква вінниця маршрутка – Расписание поездов, электричек и автобусов по маршруту Белая Церковь

Автовокзал Біла Церква — розклад руху автобусів та онлайн табло

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Біла Церква, Київської області. Онлайн табло Біла Церква на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Данний автовокзал приймає автобуси за 33 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 97 маршрутів. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населенних пунктів як Ставище, Скребиші ч/з Глушки, Сидори ч/з Мазепинці, Сорокотяги ч/з Бакали та Поправка ч/з Шкарівка.

Автовокзал Біла Церква не працює цілодобово. У проміжку часу з 18:30 по 05:30 автостанція не працює. Цей проміжок становить 11 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 05:30 за маршрутом Біла Церква — Тараща ч/з Насташка. Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 18:10 за напрямком Біла Церква — Ставище. Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 11 годин і 20 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Куценка, 1а. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції Біла Церква.

Адреса автовокзалу: вул. Куценка, 1а (показати на карті)
Телефон для довідок: 0456354536

5 5 32914

Біла Церква — Тараща ч/з Насташка 05:30, 08:30, 10:30, 15:30
Біла Церква — Яблунівка ч/з Глибічка 05:45, 11:30, 14:15, 17:10
Біла Церква — Житомир ч/з Сквира 05:50, 12:50
Біла Церква — Чупира ч/з Шкарівка 06:00, 11:50, 16:00, 17:55
Біла Церква — Сидори ч/з Мазепинці 06:00, 07:50, 10:50, 14:30, 17:40
Біла Церква — Рокитне ч/з Узин 06:00, 11:15, 15:40
Біла Церква — Сорокотяги ч/з Бакали 06:00, 10:40, 12:30, 16:00, 17:45
Біла Церква — Павлівка ч/з Іванівка 06:15, 12:30, 15:45
Біла Церква — Володарка ч/з Березне 06:15, 13:30, 17:45
Біла Церква — Васильків 06:20, 10:15, 15:00
Біла Церква — Скребиші ч/з Глушки 06:40, 09:30, 12:00, 14:00, 16:00, 18:10
Біла Церква — Черкаси ч/з Бикова Гребля 06:50, 10:10, 14:15, 16:15
Біла Церква — Вінниця ч/з Сквира 07:00, 11:50
Біла Церква — Київ ч/з Обухів 07:00, 13:00
Біла Церква — Ставище 07:00, 08:05, 10:05, 13:00, 14:10, 16:55, 18:10
Біла Церква — Поправка ч/з Шкарівка 07:10, 09:40, 11:30, 14:10, 17:35
Біла Церква — Рокитне ч/з Бирюки
07:20, 11:30, 17:20
Біла Церква — Кагарлик 07:20, 08:10, 13:50, 14:45
Біла Церква — Озерне ч/з Коржівка 07:25, 11:05, 15:40, 18:05
Біла Церква — Ржищів ч/з Кагарлик 09:10, 10:30, 12:40, 16:50
Біла Церква — Кожанка ч/з Малополовецьке 09:30, 12:10
Біла Церква — Тадіївка ч/з Озерне 09:30, 12:30, 16:50
Біла Церква — Київ ч/з Васильків 09:40
Біла Церква — Чубинці ч/з Фурси 09:40, 14:50
Біла Церква — Фастів ч/з Устимівка 10:00, 13:00
Біла Церква — Косяківка ч/з Тараща 10:45, 17:30
Біла Церква — Лосятин
11:00, 17:45
Біла Церква — Київ ч/з Іванівка 11:30
Біла Церква — Лосятин (Чт,Сб-Нд) 13:40
Біла Церква — Черкаси ч/з Миронівка 14:00
Біла Церква — Черкаси ч/з Сміла 15:35
Біла Церква — Ржищів ч/з Кагарлик (Пт,Нд) 15:45
Біла Церква — Чубинці ч/з Фурси (кр Пн) 18:00

Автовокзал, Белая Церковь расписание движения автобусов

Автовокзал Белая Церковь, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за этим телефоном: 0456354536

Сусідні автовокзали: автовокзал Біла Церква «Зал. вокзал» Київської області (3 км), автовокзал Сквира Київської області (34 км), автовокзал Фастів Київської області (35 км), автовокзал Тараща Київської області (39 км), автовокзал Ставище Київської області (46 км).

avtobys.in.ua

Расписание автобусов по автостанции Белая Церковь

05:30Белая Церковь — Тараща ч/з Насташка
05:45Белая Церковь — Яблоновка ч/з Глыбочка
05:50Белая Церковь — Житомир ч/з Сквира
06:00Белая Церковь — Ракитное ч/з Узин
06:00Белая Церковь — Чупира ч/з Шкаровка
06:00
Белая Церковь — Сидоры ч/з Мазепинцы
06:00Белая Церковь — Сорокотяги ч/з Бакалы
06:15Белая Церковь — Павловка ч/з Ивановка
06:15Белая Церковь — Володарка ч/з Березное
06:20Белая Церковь — Васильков
06:40Белая Церковь — Скребыши ч/з Глушки
06:50Белая Церковь — Черкассы ч/з Быковая Гребля
07:00Белая Церковь — Ставище
07:00Белая Церковь — Винница ч/з Сквира
07:00Белая Церковь — Киев ч/з Обухов
07:10Белая Церковь — Поправка ч/з Шкаровка
07:20Белая Церковь — Кагарлык
07:20Белая Церковь — Ракитное ч/з Бирюки
07:25Белая Церковь — Озерное ч/з Коржевка
07:50Белая Церковь — Сидоры ч/з Мазепинцы
08:05Белая Церковь — Ставище
08:10Белая Церковь — Кагарлык
08:30Белая Церковь — Тараща ч/з Насташка
09:10Белая Церковь — Ржищев ч/з Кагарлык
09:30Белая Церковь — Кожанка ч/з Малополовецкое
09:30Белая Церковь — Скребыши ч/з Глушки
09:30Белая Церковь — Тадиевка ч/з Озерное
09:40Белая Церковь — Киев ч/з Васильков
09:40Белая Церковь — Поправка ч/з Шкаровка
09:40Белая Церковь — Чубинцы ч/з Фурсы
10:00Белая Церковь — Фастов ч/з Устимовка
10:05Белая Церковь — Ставище
10:10Белая Церковь — Черкассы ч/з Быковая Гребля
10:15Белая Церковь — Васильков
10:30Белая Церковь — Ржищев ч/з Кагарлык
10:30Белая Церковь — Тараща ч/з Насташка
10:40Белая Церковь — Сорокотяги ч/з Бакалы
10:45Белая Церковь — Косяковка ч/з Тараща
10:50Белая Церковь — Сидоры ч/з Мазепинцы
11:00Белая Церковь — Лосятин
11:05Белая Церковь — Озерное ч/з Коржевка
11:15Белая Церковь — Ракитное ч/з Узин
11:30Белая Церковь — Киев ч/з Ивановка
11:30Белая Церковь — Ракитное ч/з Бирюки
11:30Белая Церковь — Поправка ч/з Шкаровка
11:30Белая Церковь — Яблоновка ч/з Глыбочка
11:50Белая Церковь — Винница ч/з Сквира
11:50Белая Церковь — Чупира ч/з Шкаровка
12:00Белая Церковь — Скребыши ч/з Глушки
12:10Белая Церковь — Кожанка ч/з Малополовецкое
12:30Белая Церковь — Павловка ч/з Ивановка
12:30Белая Церковь — Тадиевка ч/з Озерное
12:30Белая Церковь — Сорокотяги ч/з Бакалы
12:40Белая Церковь — Ржищев ч/з Кагарлык
12:50Белая Церковь — Житомир ч/з Сквира
13:00Белая Церковь — Ставище
13:00Белая Церковь — Фастов ч/з Устимовка
13:00Белая Церковь — Киев ч/з Обухов
13:30Белая Церковь — Володарка ч/з Березное
13:40Белая Церковь — Лосятин (Чт,Сб-Вс)
13:50Белая Церковь — Кагарлык
14:00Белая Церковь — Черкассы ч/з Мироновка
14:00Белая Церковь — Скребыши ч/з Глушки
14:10Белая Церковь — Ставище
14:10Белая Церковь — Поправка ч/з Шкаровка
14:15Белая Церковь — Черкассы ч/з Быковая Гребля
14:15Белая Церковь — Яблоновка ч/з Глыбочка
14:30Белая Церковь — Сидоры ч/з Мазепинцы
14:45Белая Церковь — Кагарлык
14:50Белая Церковь — Чубинцы ч/з Фурсы
15:00Белая Церковь — Васильков
15:30Белая Церковь — Тараща ч/з Насташка
15:35Белая Церковь — Черкассы ч/з Смела
15:40Белая Церковь — Ракитное ч/з Узин
15:40Белая Церковь — Озерное ч/з Коржевка
15:45Белая Церковь — Ржищев ч/з Кагарлык (Пт,Вс)
15:45Белая Церковь — Павловка ч/з Ивановка
16:00Белая Церковь — Скребыши ч/з Глушки
16:00Белая Церковь — Чупира ч/з Шкаровка
16:00Белая Церковь — Сорокотяги ч/з Бакалы
16:15Белая Церковь — Черкассы ч/з Быковая Гребля
16:50Белая Церковь — Ржищев ч/з Кагарлык
16:50Белая Церковь — Тадиевка ч/з Озерное
16:55Белая Церковь — Ставище
17:10Белая Церковь — Яблоновка ч/з Глыбочка
17:20Белая Церковь — Ракитное ч/з Бирюки
17:30Белая Церковь — Косяковка ч/з Тараща
17:35Белая Церковь — Поправка ч/з Шкаровка
17:40Белая Церковь — Сидоры ч/з Мазепинцы
17:45Белая Церковь — Лосятин
17:45Белая Церковь — Володарка ч/з Березное
17:45Белая Церковь — Сорокотяги ч/з Бакалы
17:55Белая Церковь — Чупира ч/з Шкаровка
18:00Белая Церковь — Чубинцы ч/з Фурсы (кр Пн)
18:05Белая Церковь — Озерное ч/з Коржевка
18:10Белая Церковь — Ставище
18:10Белая Церковь — Скребыши ч/з Глушки

zabytki.in.ua

розклад поїздів на 2019 рік

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад поїздів Біла Церква — Вінниця:

Розклад поїздів Біла Церква Вінниця на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 46 хв, а кількість зупинок по даному маршруті — 1. Потяги, що курсують за напрямком Біла Церква Вінниця найчастіше зупиняються на станціях Козятин-1, Калинівка-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.14, 02.55 зі станції Біла Церква, в кінцевий же пункт Вінниця прибувають вони відповідно о 04.03, 05.40 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Біла Церква Вінниця говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Біла Церква — Вінниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Біла Церква — Вінниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Поїзди далекого прямування

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Біла Церква -Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах — місцевий .

Додаткові опції для маршруту Біла Церква — Вінниця

poizdato.net

Маршрут Біла Церква → Вінниця дорога та відстань

Або якщо казати точно, то з центра Білої Церкви до центра Вінниці, відстань між містами складає метрів.

З Білої Церкви до Вінниці, їхати хвилин, за умови дотримання правил дорожнього руху, та відсутності перешкод та заторів.


Вітаємо на мапі маршруту з Білої Церкви до Вінниці. Дорога між містами Біла Церква і Вінниця рахується в км, з допомогою карт гугла. Рухаючись машиною українськими автодорогами ви зможете побудувати найкращий маршрут, що допоможе порахувати кількість палива и бюджет дороги. Детальна схема маршруту до Вінниці розташована знизу під картою. З допомогою масштабу можна розглянути карту маршруту з Білої Церкви, та дізнатися деталі маршруту, а так само дізнатись як краще доїхати до міста Вінниці.
Щоб побудувати новий маршрут з Білої Церкви чи маршрут від Вінниці, потрібно вибрати місто звідки почати шлях, пункт призначення після чого натисніть кнопку розрахунку маршруту. Починайте писати назву міста українською мовою, та список зменшиться до пари співзвучних міст. Карта працює тільки по українським дорогам. Якщо маршрут можливий, то ви побачите маршрут на карті і детальні характеристики маршруту. Ви дізнаєтесь відстань між містами України, як доїхати в місто Біла Церква, як дістатися до міста Вінниці чи в інші міста України. Маршрут буде побудований на основі карт гугла, у котрих актуальні дані про відстані між українськими містами. Інформація на сайті мають рекомендаційний характер, так як створені за допомогою карт гугл. Карта маршруту між містами може мінятися в залежності від погоди, та проблем на дорогах. На різних дорогах свій швидкісний режим, і різна ймовірність заторів, що може змінити час в дорозі від Білої Церкви в Вінниця. Ми бажаємо відвідувачам сайту і автолюбителям приємних поїздок по маршрутах України, і закликаємо не порушувати правила дорожнього руху.

kartaukrainy.com.ua

Біла Церква — Вінниця, відстань в км, милях, маршрут, напрям

Єгипет

Ємен

Ізраїль

Індія

Індонезія

Ірак

Іран

Ірландія

Ісландія

Іспанія

Італія

Австрія

Австралія

Азербайджан

Аландські острови

Албанія

Алжир

Американське Самоа

Андорра

Антиґуа і Барбуда

Анґілья

Анґола

Аоминь

Аргентина

Аруба

Афганістан

Білорусь

Багамські острови

Банґладеш

Барбадос

Бахрейн

Беліз

Бельґія

Бенін

Бермудські Острови

Болівія

Болгарія

Боснія і Герцеґовина

Ботсвана

Бразілія

Британські Віргінські Острови

Британська Територія в Індійському Океані

Бруней Даруссалам

Буркіна-Фасо

Бурунді

Бутан

В’єтнам

Віргінські Острови США

Вірменія

Вануату

Ватикан

Великобританія

Венесуела

Гаїті

Габон

Гана

Гаяна

Гватемала

Гондурас

Гонконг

Гренада

Греція

Грузія

Данія

Демократична Республіка Конґо

Джерсі

Джибуті

Домініка

Домініканська Республіка

Еквадор

Екваторіальна Ґвінея

Ерітрея

Естонія

Ефіопія

Зімбабве

Замбія

Західна Сахара

Йорданія

Кіпр

Кірібаті

Кабо-Верде

Казахстан

Кайманові Острови

Камбоджа

Камерун

Канада

Катар

Кенія

Киргизстан

Китай

Кокосові острови

Колумбія

Коморські Острови

Конґо

Коста-Ріка

Кот-д’Івуар

Куба

Кувейт

Кюрасао

Ліберія

Лівія

Ліван

Ліхтенштейн

Лаос

Латвія

Лесото

Литва

Люксембург

Маврікій

Маврітанія

Мадаґаскар

Майотта

Македонія (Колишня Югославська Республіка Македонія)

Малі

Малаві

Малайзія

Мальдіви

Мальта

Марокко

Мартініка

Маршаллові острови

Мексика

Мозамбік

Молдова

Монако

Монголія

Монтсеррат

М’янма (Бірма)

Нігерія

Нідерланди

Нідерландські Карибські острови

Нікараґуа

Німеччина

Ніуе

Ніґер

Намібія

Науру

Непал

Нова Зеландія

Нова Каледонія

Норвеґія

Об’єднані Арабські Емірати

Оман

Острів Буве

Острів Мен

Острів Норфолк

Острів Різдва

Острів Св. Єлени

Острів Херд і Острови Макдональд

Острови Кука

Острови Піткерн

Острови Теркс і Кайкос

Південна Африка

Південна Джорджія та Південні Сандвічеві Острови

Південна Корея

Південний Судан

Північні Маріанські острови

Північна Корея

Пакистан

Палау

Палестина

Панама

Папуа-Нова Гвінея

Парагвай

Перу

Польща

Портуґалія

Пуерто-Ріко

Реюньйон

Росія

Руанда

Румунія

Сінт-Мартен

Сінґапур

Сальвадор

Самоа

Сан-Маріно

Сан-Томе і Прінсіпі

Саудівська Аравія

Свазіленд

Свальбард

Сейшельські Острови

Сен-Бартельмі

Сен-Мартен

Сен-П’єр і Мікелон

Сенеґал

Сент-Вінсент і Ґренадіни

Сент-Кітс і Невіс

Сент-Люсія

Сербія

Сирія

Словаччина

Словенія

Соломонові острови

Сомалі

Сполучені Штати Америки

Судан

Сурінам

Східний Тімор

Сьєрра-Леоне

Таїланд

Таджикістан

Тайвань

Танзанія

Токелау

Тонґа

Тоґо

Трінідад і Тобаґо

Тувалу

Туніс

Туреччина

Туркменістан

Угорщина

Узбекистан

Україна

Уолліс і Футуна

Уруґвай

Уґанда

Фіджі

Філіппіни

Фінляндія

Фарерські острови

Федеративні Штати Мікронезії

Фолклендські (Мальвінські) острови

Франція

Французькі Південні та Антарктичні Території

Французька Полінезія

Французька Ґвіана

Хорватія

Центральноафриканська Республіка

Чілі

Чад

Чехія

Чорногорія

Швейцарія

Швеція

Шрі-Ланка

Ямайка

Японія

Ґібралтар

Ґамбія

Ґвінея

Ґвінея-Бісау

Ґваделупа

Ґернсі

Ґренландія

Ґуам

ua.maptons.com

БІЛА ЦЕРКВА >> ВІННИЦЯ — Розклад поїздів і залізничні квитки

Нічого не знайдено!

>>


255 ХЕРСОН >> ЛЬВІВ 15,19,23,27/06/2019; 5,9,13,17/07/09/2019; 7,11,15,19,23,27/08/2019; ДОДАТКОВО 1,21,25,29/07, 2,31/08/2019 01:14
БІЛА ЦЕРКВА
04:03
ВІННИЦЯ
02:49
85 ДНІПРО >> ПШЕМИСЛЬ ГОЛОВНИЙ 1,7,15,19,21,27,29/06, 5,13,19,27/07, 3,9,17,23,25/08, 7,21/09, 5,13,19/10, 9,23/11/2019 02:55
БІЛА ЦЕРКВА
05:40
ВІННИЦЯ
02:45
86 НОВООЛЕКСІЇВКА >> ЛЬВІВ З 9/09/2019 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 29,31,3; 1/06-8/09/2019 ЩОДЕННО 02:55
БІЛА ЦЕРКВА
05:40
ВІННИЦЯ
02:45
70 МАРІУПОЛЬ >> ЛЬВІВ З 31/03/2019 ЩОДЕННО 07:39
БІЛА ЦЕРКВА
10:29
ВІННИЦЯ
02:50
109 ХЕРСОН >> ЛЬВІВ З 31/03/2019 ЩОДЕННО 22:21
БІЛА ЦЕРКВА
01:04
ВІННИЦЯ
02:43
41 ДНІПРО >> ТРУСКАВЕЦЬ З 31/03/2019 ЩОДЕННО, КРІМ 3-7,10-14,18-21,24-27/06/2019 22:34
БІЛА ЦЕРКВА
01:25
ВІННИЦЯ
02:51

anytrain.com.ua

Маршрутки онлайн | Біла Церква



Маршрутки онлайн | Біла Церква — офіційний сайт
  • Про місто
    • Символіка міста
    • Біла Церква крізь віки
      • Інформація
      • Ялинкова алея
      • Альтанка
      • Чорнобильський дзвін
      • Богдан Хмельницький
      • Будинок органної музики
      • Каплиця святого Георгія
      • Місток
      • Руїни
      • Памятник Т.Г. Шевченку
      • Преображенський собор
      • Виконавчий комітет
      • Памятник Я.Мудрому
    • Міста-побратими
    • Біла церква сучасна
    • Олександрія
      • Інформація
      • Центральний вхід
      • Колонада Луна
      • Місток
      • Руїни
  • Документи міської ради
    • Рішення міської ради
      • 45 сесія від 25 січня 2018
      • 46 сесія від 01 лютого 2018
      • 47 сесія від 22 лютого 2018
      • 48 сесія від 29 березня 2018
      • 49 сесія від 19 квітня 2018
      • 50 сесія від 27 квітня 2018
      • 51 сесія від 15 травня 2018
      • 52 сесія від 24 травня 2018
      • 53 сесія від 21 червня 2018
      • 54 сесія від 12 липня 2018
      • 55 сесія від 30 серпня 2018
      • 56 сесія від 06 вересня 2018
      • 57 сесія від 27 вересня 2018
      • 58 сесія від 11 жовтня 2018
      • 59 сесія від 25 жовтня 2018
      • 60 сесія від 29 листопада 2018
      • 61 сесія від 13 грудня 2018
      • 62 сесія від 20 грудня 2018
      • 63 сесія від 27 грудня 2018
      • 64 сесія від 10 січня 2019
      • 65 сесія від 31 січня 2019
      • 66 сесія від 07 лютого 2019
      • 67 сесія від 28 лютого 2019
      • 68 сесія від 28 березня 2019
      • 69 сесія від 18 квітня 2019
      • 70 сесія від 25 квітня 2019
      • 71 сесія від 30 травня 2019
    • Проекти рішень міської ради
  • Документи виконкому
    • Рішення виконавчого комітету
      • № 01 від 08 січня 2019 року
      • № 02 від 15 січня 2019 року
      • № 03 від 23 січня 2019 року
      • № 04 від 29 січня 2019 року
      • № 05 від 12 лютого 2019 року
      • № 06 від 19 лютого 2019 року
      • № 07 від 26 лютого 2019 року
      • № 08 від 12 березня 2019 року
      • № 09 від 26 березня 2019 року
      • № 11 від 09 квітня 2019 року
      • № 12 від 23 квітня 2019 року
      • № 13 від 07 травня 2019 року
      • № 14 від 14 травня 2019 року
      • № 15 від 28 травня 2019
    • Проекти рішень
  • Контакти
  • Містобудівна документ.
    • Генеральний план міста Біла Церква
  • Вакансії

bc-rada.gov.ua