Чернівці тернопіль – Квитки на автобус Чернівці — Тернопіль, розклад, купити, ціна Чернівці

билеты на автобус от 292р, цены и расписание

06:35

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

10:55

Черновцы

ЧЕРНІВЦІ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ АТП 16127 ПАТ

БАЗ АО79-29

от 431 р.

07:20

Тернополь

Тернополь АС1, ул.Живова,7

10:25

Черновцы

Черновцы АС1, ул. Главная, 219

ДЕНИСІВКА ТДВ

bus

от 435 р.

Поездка на машине с водителем, которому по пути

08:25

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

13:04

Черновцы

Автостанция «Черновцы-3»

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ АТП 16127 ПАТ

ПЕГАСО 35

от 385 р.

08:25

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

13:10

Черновцы

ЧЕРНІВЦІ

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ АТП 16127 ПАТ

ПЕГАСО 35

от 431 р.

09:50

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

14:00

Черновцы

Автостанция «Черновцы-3»

СКОРОПЛЯС В.В. ФОП

МЕРС SPRINTER

от 468 р.

09:50

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

14:15

Черновцы

Автостанция Черновцы-4

СКОРОПЛЯС В.В. ФОП

МЕРС SPRINTER

от 468 р.

09:50

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

14:19

Черновцы

ЧЕРНІВЦІ

СКОРОПЛЯС В.В. ФОП

МЕРС SPRINTER

от 469 р.

11:40

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

16:20

Черновцы

ЧЕРНІВЦІ

КОРЕЦЬАВТОТРАНС ПП

БАЗ АО79-29

от 444 р.

12:30

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

17:00

Черновцы

Автовокзал «Центральный»

«Нов-Транс-Авто» ЧП

BAZ-A079.23

от 473 р.

14:50

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

19:30

Черновцы

Автовокзал «Центральный»

ДЕНИСІВКА ЧЕРНІВЕЦЬКЕ ТДВ

БАЗ АО79-29

от 444 р.

15:25

Тернополь

Тернополь АС1, ул.Живова,7

19:40

Черновцы

Черновцы АС1, ул. Главная, 219

ДЕНИСІВКА ТДВ

bus

от 508 р.

16:15

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

20:29

Черновцы

Автостанция «Черновцы-3»

ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14631 ТОВ

БАЗ АО79-29

от 429 р.

16:15

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

20:52

Черновцы

ЧЕРНІВЦІ

ЛЬВІВСЬКЕ АТП-14631 ТОВ

БАЗ АО79-29

от 481 р.

17:45

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

20:45

Черновцы

Автовокзал «Центральный»

«Нов-Транс-Авто» ЧП

Mercedecs Benz Sprinter

от 472 р.

19:25

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

22:30

Черновцы

Автовокзал «Центральный»

«Нов-Транс-Авто» ЧП

Mercedecs Benz Sprinter

от 472 р.

19:40

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

23:00

Черновцы

ЧЕРНІВЦІ

КОРЕЦЬАВТОРНАНС ПП МЖР

МЕРСЕДЕС 32

от 419 р.

22:35

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

01:10

Черновцы

Автовокзал «Центральный»

«Тернвояж» ПП

VANOOL

от 292 р.

bus.biletyplus.ru

Расписание автобусов Черновцы — Тернополь(Центральный автовокзал)

Рейс Отправление Прибытие Расписание В пути
Черновцы - Пинск 04:30
Черновцы-1(Центральный)
07:36
Тернополь(Центральный автовокзал)
3 ч 6 мин
Черновцы - Пинск 04:30
Черновцы-1(Центральный)
07:40
Тернополь(Центральный автовокзал)
3 ч 10 мин
Черновцы - Москва 05:30
Черновцы-1(Центральный)
12:30
Тернополь(Центральный автовокзал)
7 ч
Черновцы - Москва 05:30
Черновцы-1(Центральный)
12:30
Тернополь(Центральный автовокзал)
7 ч
Черновцы - Москва 05:30
Черновцы-1(Центральный)
12:30
Тернополь(Центральный автовокзал)
7 ч
Черновцы - Москва 05:30
Черновцы-1(Центральный)
12:30
Тернополь(Центральный автовокзал)
7 ч
Черновцы - Москва 05:30
Черновцы-1(Центральный)
12:30
Тернополь(Центральный автовокзал)
7 ч
Черновцы - Москва 05:30
Черновцы-1(Центральный)
12:30
Тернополь(Центральный автовокзал)
7 ч
Липканы - Ровно 06:10
Черновцы-1(Центральный)
09:10
Тернополь(Центральный автовокзал)
3 ч
Липканы - Ровно 06:10
Черновцы-1(Центральный)
09:25
Тернополь(Центральный автовокзал)
3 ч 15 мин
Черновцы - Ровно 06:50
Черновцы-1(Центральный)
11:35
Тернополь(Центральный автовокзал)
4 ч 45 мин
Черновцы - Ровно 06:50
Черновцы-1(Центральный)
11:35
Тернополь(Центральный автовокзал)
4 ч 45 мин
Черновцы - Ровно 06:50
Черновцы-1(Центральный)
11:35
Тернополь(Центральный автовокзал)
4 ч 45 мин
Черновцы - Щецин 07:30
Черновцы-1(Центральный)
11:00
Тернополь(Центральный автовокзал)
3 ч 30 мин
Черновцы - Почаев 08:00
Черновцы-1(Центральный)
12:20
Тернополь(Центральный автовокзал)
4 ч 20 мин
Черновцы - Почаев 08:00
Черновцы-1(Центральный)
12:20
Тернополь(Центральный автовокзал)
4 ч 20 мин
Черновцы - Щецин 08:00
Черновцы-1(Центральный)
11:10
Тернополь(Центральный автовокзал)
3 ч 10 мин
Черновцы - Тернополь(Центральный автовокзал) 09:10
Черновцы-1(Центральный)
13:40
Тернополь(Центральный автовокзал)
4 ч 30 мин
Черновцы - Ровно 10:00
Черновцы-1(Центральный)
14:45
Тернополь(Центральный автовокзал)
4 ч 45 мин
Черновцы - Ровно 10:00
Черновцы-1(Центральный)
14:45
Тернополь(Центральный автовокзал)
4 ч 45 мин
Черновцы - Тернополь(Центральный автовокзал) 11:40
Черновцы-1(Центральный)
16:00
Тернополь(Центральный автовокзал)
4 ч 20 мин
Черновцы - Вроцлав 13:00
Черновцы-1(Центральный)
17:20
Тернополь(Центральный автовокзал)
4 ч 20 мин
Черновцы - Львов 13:05
Черновцы-1(Центральный)
17:55
Тернополь(Центральный автовокзал)
4 ч 50 мин
Черновцы - Львов 13:35
Черновцы-3
19:00
Тернополь(Центральный автовокзал)
5 ч 25 мин
Черновцы - Тернополь(Центральный автовокзал) 14:45
Черновцы-1(Центральный)
19:40
Тернополь(Центральный автовокзал)
4 ч 55 мин
Черновцы - Лодзь 15:10
Черновцы-1(Центральный)
19:30
Тернополь(Центральный автовокзал)
4 ч 20 мин
Черновцы - Ровно 17:00
Черновцы-1(Центральный)
20:05
Тернополь(Центральный автовокзал)
3 ч 5 мин
Черновцы - Кременец 17:45
Черновцы-1(Центральный)
21:55
Тернополь(Центральный автовокзал)
4 ч 10 мин
Черновцы - Кременец 18:00
Черновцы-3
21:50
Тернополь(Центральный автовокзал)
3 ч 50 мин
Черновцы - Кременец 18:20
Черновцы-3
22:10
Тернополь(Центральный автовокзал)
3 ч 50 мин
Черновцы - Пинск 21:00
Черновцы-1(Центральный)
00:50
Тернополь(Центральный автовокзал)
3 ч 50 мин
Черновцы - Пинск 21:00
Черновцы-1(Центральный)
00:50
Тернополь(Центральный автовокзал)
3 ч 50 мин
Черновцы - Пинск 21:00
Черновцы-1(Центральный)
00:50
Тернополь(Центральный автовокзал)
3 ч 50 мин

busik24.com

розклад поїздів на 2019 рік

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад поїздів Чернівці — Тернопіль:

Розклад поїздів Чернівці Тернопіль на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 13 хв, а кількість зупинок по даному маршруті — 7. Потяги, що курсують за напрямком Чернівці Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Снятин, Заболотів, Коломия, Коршів, Івано-Франківськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.37 зі станції Чернівці, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 23.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Чернівці Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Чернівці — Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Чернівці — Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Поїзди далекого прямування

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Чернівці -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах — місцевий .

Додаткові опції для маршруту Чернівці — Тернопіль

poizdato.net

Автобуси Тернопіль — Чернівці: ціни та розклад рейсів, купити квитки онлайн

07:05 – 10:45 Тернопіль → Чернівці Відправлення в 07:05 від: Автовокзал, ул.Живова 7 Прибуття в 10:45 до: Автовокзал, ул.Головна 219

3 год. 40 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

08:10 – 11:30 Тернопіль → Чернівці Відправлення в 08:10 від: Автовокзал, ул.Живова 7 Прибуття в 11:30 до: Автовокзал, ул.Головна 219

3 год. 20 хв.

Маршрут

Вт, Пт, Нд

Подивитися ціни

08:10 – 11:30 Тернопіль → Чернівці Відправлення в 08:10 від: Автовокзал, ул.Живова 7 Прибуття в 11:30 до: Автовокзал, ул.Головна 219

3 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

09:30 – 13:00 Тернопіль → Чернівці Відправлення в 09:30 від: АЗС «OKKO», ул. Збаражское кольцо 1 Прибуття в 13:00 до: улица Хотынская 10, возле Епіцентр

3 год. 30 хв.

Маршрут

Ср, Сб

Подивитися ціни

09:30 – 13:00 Тернопіль → Чернівці Відправлення в 09:30 від: АЗС «OKKO», ул. Збаражское кольцо 1 Прибуття в 13:00 до: улица Хотынская 10, возле Епіцентр

3 год. 30 хв.

Маршрут

Ср, Сб

Подивитися ціни

13:00 – 16:00 Тернопіль → Чернівці Відправлення в 13:00 від: Автовокзал, ул.Живова 7 Прибуття в 16:00 до: Автовокзал №3, ул. Галицкий Шлях 4А

3 год. 0 хв.

Маршрут

Чт

Подивитися ціни

infobus.eu

розклад поїздів на 2019 рік

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад поїздів Тернопіль — Чернівці:

Розклад поїздів Тернопіль Чернівці на поточний момент містить 4 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті — 4. Потяги, що курсують за напрямком Тернопіль Чернівці найчастіше зупиняються на станціях Львів, Івано-Франківськ, Коломия, Ходорів, Коршів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.04, 02.23 зі станції Тернопіль-Пас., в кінцевий же пункт Чернівці прибувають вони відповідно о 08.15, 10.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Тернопіль Чернівці є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Тернопіль — Чернівці складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Тернопіль — Чернівці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Поїзди далекого прямування

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Тернопіль -Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах — місцевий .

Додаткові опції для маршруту Тернопіль — Чернівці

poizdato.net

Чернівці — Тернопіль, відстань в км, милях, маршрут, напрям

Єгипет

Ємен

Ізраїль

Індія

Індонезія

Ірак

Іран

Ірландія

Ісландія

Іспанія

Італія

Австрія

Австралія

Азербайджан

Аландські острови

Албанія

Алжир

Американське Самоа

Андорра

Антиґуа і Барбуда

Анґілья

Анґола

Аоминь

Аргентина

Аруба

Афганістан

Білорусь

Багамські острови

Банґладеш

Барбадос

Бахрейн

Беліз

Бельґія

Бенін

Бермудські Острови

Болівія

Болгарія

Боснія і Герцеґовина

Ботсвана

Бразілія

Британські Віргінські Острови

Британська Територія в Індійському Океані

Бруней Даруссалам

Буркіна-Фасо

Бурунді

Бутан

В’єтнам

Віргінські Острови США

Вірменія

Вануату

Ватикан

Великобританія

Венесуела

Гаїті

Габон

Гана

Гаяна

Гватемала

Гондурас

Гонконг

Гренада

Греція

Грузія

Данія

Демократична Республіка Конґо

Джерсі

Джибуті

Домініка

Домініканська Республіка

Еквадор

Екваторіальна Ґвінея

Ерітрея

Естонія

Ефіопія

Зімбабве

Замбія

Західна Сахара

Йорданія

Кіпр

Кірібаті

Кабо-Верде

Казахстан

Кайманові Острови

Камбоджа

Камерун

Канада

Катар

Кенія

Киргизстан

Китай

Кокосові острови

Колумбія

Коморські Острови

Конґо

Коста-Ріка

Кот-д’Івуар

Куба

Кувейт

Кюрасао

Ліберія

Лівія

Ліван

Ліхтенштейн

Лаос

Латвія

Лесото

Литва

Люксембург

Маврікій

Маврітанія

Мадаґаскар

Майотта

Македонія (Колишня Югославська Республіка Македонія)

Малі

Малаві

Малайзія

Мальдіви

Мальта

Марокко

Мартініка

Маршаллові острови

Мексика

Мозамбік

Молдова

Монако

Монголія

Монтсеррат

М’янма (Бірма)

Нігерія

Нідерланди

Нідерландські Карибські острови

Нікараґуа

Німеччина

Ніуе

Ніґер

Намібія

Науру

Непал

Нова Зеландія

Нова Каледонія

Норвеґія

Об’єднані Арабські Емірати

Оман

Острів Буве

Острів Мен

Острів Норфолк

Острів Різдва

Острів Св. Єлени

Острів Херд і Острови Макдональд

Острови Кука

Острови Піткерн

Острови Теркс і Кайкос

Південна Африка

Південна Джорджія та Південні Сандвічеві Острови

Південна Корея

Південний Судан

Північні Маріанські острови

Північна Корея

Пакистан

Палау

Палестина

Панама

Папуа-Нова Гвінея

Парагвай

Перу

Польща

Портуґалія

Пуерто-Ріко

Реюньйон

Росія

Руанда

Румунія

Сінт-Мартен

Сінґапур

Сальвадор

Самоа

Сан-Маріно

Сан-Томе і Прінсіпі

Саудівська Аравія

Свазіленд

Свальбард

Сейшельські Острови

Сен-Бартельмі

Сен-Мартен

Сен-П’єр і Мікелон

Сенеґал

Сент-Вінсент і Ґренадіни

Сент-Кітс і Невіс

Сент-Люсія

Сербія

Сирія

Словаччина

Словенія

Соломонові острови

Сомалі

Сполучені Штати Америки

Судан

Сурінам

Східний Тімор

Сьєрра-Леоне

Таїланд

Таджикістан

Тайвань

Танзанія

Токелау

Тонґа

Тоґо

Трінідад і Тобаґо

Тувалу

Туніс

Туреччина

Туркменістан

Угорщина

Узбекистан

Україна

Уолліс і Футуна

Уруґвай

Уґанда

Фіджі

Філіппіни

Фінляндія

Фарерські острови

Федеративні Штати Мікронезії

Фолклендські (Мальвінські) острови

Франція

Французькі Південні та Антарктичні Території

Французька Полінезія

Французька Ґвіана

Хорватія

Центральноафриканська Республіка

Чілі

Чад

Чехія

Чорногорія

Швейцарія

Швеція

Шрі-Ланка

Ямайка

Японія

Ґібралтар

Ґамбія

Ґвінея

Ґвінея-Бісау

Ґваделупа

Ґернсі

Ґренландія

Ґуам

ua.maptons.com

ТЕРНОПІЛЬ >> ЧЕРНІВЦІ — Розклад поїздів і залізничні квитки

Шукати квитки

Розклад був складений без врахування дати відправлення — вкажіть дату відправлення


Поїзд Маршрут Відп Приб Тривалість

Нічого не знайдено!

>>


249 КИЇВ >> ЧЕРНІВЦІ 9/09/2019 00:04
ТЕРНОПІЛЬ
08:15
ЧЕРНІВЦІ
08:11
136 БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ >> ЧЕРНІВЦІ 2/05-1/10/2019 ЩОДЕННО, КРІМ 19,20/06/2019 02:23
ТЕРНОПІЛЬ
10:20
ЧЕРНІВЦІ
07:57
136 ОДЕСА >> ЧЕРНІВЦІ З 2/10/2019 ЩОДЕННО 02:23
ТЕРНОПІЛЬ
10:20
ЧЕРНІВЦІ
07:57
49 КИЇВ >> ВАРНА 14,21,26/08, 2,7/09/2019 02:49
ТЕРНОПІЛЬ
11:30
ЧЕРНІВЦІ
08:41
49 КИЇВ >> ВАРНА 10,15,22,27/06, 4,9,16,21,28/07, 2,9/08/2019 02:49
ТЕРНОПІЛЬ
11:30
ЧЕРНІВЦІ
08:41
136 БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ >> ЧЕРНІВЦІ 19,20/06/2019 02:53
ТЕРНОПІЛЬ
08:21
ЧЕРНІВЦІ
05:28

anytrain.com.ua