Кам янець подільський львів автобус – Квитки на автобус Кам’янець-Подільський — Львів, розклад, купити, ціна Кам’янець-Подільський

Автобуси Львів — Камянець-Подільський: ціни та розклад рейсів, купити квитки онлайн

01:30 – 09:40 Львів → Камянець-Подільський Відправлення в 01:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109, троллейбусная остановка Прибуття в 09:40 до: Автовокзал, ул.Князив Кориатовичей 19

8 год. 10 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

01:30 – 08:50 Львів → Камянець-Подільський Відправлення в 01:30 від: Автовокзал, возле шлагбаума, ул.Стрийска 109 Прибуття в 08:50 до: Автовокзал, ул.Князив Кориатовичей 19

7 год. 20 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

Подивитися ціни

02:00 – 08:30 Львів → Камянець-Подільський Відправлення в 02:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 08:30 до: Автовокзал, ул.Князив Кориатовичей 19

6 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

07:20 – 13:45 Львів → Камянець-Подільський Відправлення в 07:20 від: Ж/Д вокзал, парковка, пл.Дворцова 1 Прибуття в 13:45 до: Автовокзал, ул.Князив Кориатовичей 19

6 год. 25 хв.

Маршрут

Ср, Нд

Подивитися ціни

07:20 – 13:45 Львів → Камянець-Подільський Відправлення в 07:20 від: Ж/Д вокзал, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 13:45 до: Автовокзал, ул.Князив Кориатовичей 19

6 год. 25 хв.

Маршрут

Ср, Нд

Подивитися ціни

07:30 – 12:50 Львів → Камянець-Подільський Відправлення в 07:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 12:50 до: Автовокзал, ул.Князив Кориатовичей 19

5 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

10:20 – 17:00 Львів → Камянець-Подільський Відправлення в 10:20 від: Ж/Д вокзал, пл. Дворцовая, 1 Прибуття в 17:00 до: Автовокзал, ул.Князив Кориатовичей 19

6 год. 40 хв.

Маршрут

Чт

Подивитися ціни

infobus.eu

Кам’янець-Подільський (Автовокзал «Центральний»). Відправлення. Графік 2019 р, з урахуванням оперативних змін.

Абрикосівка

щоденно до 27.10

Адамівка, Кам’янець-Подільський район

щоденно до 27.10

Баговиця

щоденно до 27.10

Біла

щодня, окрім пн, ср до 27.10

щоденно до 27.10

Боришківці

щоденно до 27.10

Борщів

щоденно до 27.10

Брест

щоденно до 27.10

Бучач

щоденно до 27.10

Велика Слобідка

щоденно до 27.10

щодня, окрім пн до 27.10

Вижниця

щоденно до 27.10

Вихватнівці

щоденно до 27.10

Вільне

щодня, окрім пн до 27.10

Вінниця-2, автостанція «Західна»

щоденно до 27.10

Віньківці

щоденно до 27.10

Волочиськ

щоденно до 27.10

Вроцлав

лише 15, 18, 22, 25, 29 червня

Врублівці

щоденно до 27.10

щодня, окрім пн до 27.10

Голосків

щоденно до 27.10

Гораївка

щоденно до 27.10

Горошова

щоденно до 27.10

Гринчук

щоденно до 27.10

Гусятин

щоденно до 27.10

Дубинка

щодня, окрім пн до 27.10

Думанів

щоденно до 27.10

щодня, окрім пн до 27.10

Завалля

щоденно до 27.10

Залісся Перше

щоденно до 27.10

Залісся Перше, вулиця Соснова

щодня, окрім сб, нд до 27.10

щоденно до 27.10

Заліщики

щоденно до 27.10

Збриж

чт, пт, сб, нд до 27.10

лише 21, 28 червня

Зелена-Гура

щоденно до 27.10

Зеленче, Дунаєвецький район

щоденно до 27.10

Іване-Пусте

щоденно до 27.10

лише 21, 28 червня

Ізяслав

щоденно до 27.10

Каветчина

щоденно до 27.10

rasp.yandex.ua

Расписание автобусов Каменец-Подольский — Львов

Рейс Отправление Прибытие Расписание В пути
Каменец-Подольский - Львов 06:00
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
13:00
Львов(Автостанция-1 Центральный)
7 ч
Херсон - Прага 08:00
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
13:45
Львов(Автостанция-1 Центральный)
1 д 5 ч 45 мин
Каменец-Подольский - Прага 08:00
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
13:45
Львов(Автостанция-1 Центральный)
5 ч 45 мин
Каменец-Подольский - Прага 08:00
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
13:45
Львов(Автостанция-1 Центральный)
5 ч 45 мин
Херсон - Бонн 08:25
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
13:50
Львов(Автостанция-1 Центральный)
1 д 5 ч 25 мин
Херсон - Бонн 08:30
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
13:50
Львов(Автостанция-1 Центральный)
1 д 5 ч 20 мин
Херсон - Херне 08:30
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
13:50
Львов(Автостанция-1 Центральный)
1 д 5 ч 20 мин
Херсон - Кёльн(центральный автовокзал) 08:30
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
13:50
Львов(Автостанция-1 Центральный)
1 д 5 ч 20 мин
Херсон - Херне 08:30
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
13:50
Львов(Автостанция-1 Центральный)
1 д 5 ч 20 мин
Херсон - Кёльн(центральный автовокзал) 08:30
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
13:50
Львов(Автостанция-1 Центральный)
1 д 5 ч 20 мин
Каменец-Подольский - Львов 09:45
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
17:33
Львов(Автостанция-1 Центральный)
7 ч 48 мин
Каменец-Подольский - Познань 11:05
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
18:40
Львов(Автостанция-1 Центральный)
7 ч 35 мин
Каменец-Подольский - Познань 11:05
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
18:40
Львов(Автостанция-1 Центральный)
7 ч 35 мин
Каменец-Подольский - Зелёна-Гура 12:30
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
20:50
Львов(Автостанция-1 Центральный)
8 ч 20 мин
Каменец-Подольский - Щецин 14:30
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
21:30
Львов(Автостанция-1 Центральный)
7 ч
Каменец-Подольский - Колобжег 15:00
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
21:15
Львов(Автостанция-1 Центральный)
6 ч 15 мин
Каменец-Подольский - Колобжег 15:00
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
21:15
Львов(Автостанция-1 Центральный)
6 ч 15 мин
Каменец-Подольский - Львов 16:05
Каменец-Подольский(центральный автовокзал)
22:10
Львов(Автостанция-1 Центральный)
6 ч 5 мин

busik24.com

Каменец-Подольский (Автовокзал Центральный). Отправление. График 2019 г, с учетом оперативных изменений.

Абрикосовка

ежедневно по 27.10

Адамовка, Каменец-Подольский район

ежедневно по 27.10

Баговица

ежедневно по 27.10

Белая

ежедневно, кроме пн, ср по 27.10

ежедневно по 27.10

Борщев

ежедневно по 27.10

Борышковцы

ежедневно по 27.10

Брест

ежедневно по 27.10

Бучач

ежедневно по 27.10

Великая Слободка

ежедневно, кроме пн по 27.10

ежедневно по 27.10

Вижница

ежедневно по 27.10

Винница-2, Западная

ежедневно по 27.10

Виньковцы

ежедневно по 27.10

Волочиск

ежедневно по 27.10

Вольное

ежедневно, кроме пн по 27.10

Вроцлав

только 15, 18, 22, 25, 29 июня

Врублевцы

ежедневно, кроме пн по 27.10

ежедневно по 27.10

Выхватневцы

ежедневно по 27.10

Голосков

ежедневно по 27.10

Гораевка

ежедневно по 27.10

Горошова

ежедневно по 27.10

Гринчук

ежедневно по 27.10

Гусятин

ежедневно по 27.10

Дубинка

ежедневно, кроме пн по 27.10

Думанов

ежедневно, кроме пн по 27.10

ежедневно по 27.10

Завалье

ежедневно по 27.10

Залесье Первое

ежедневно по 27.10

Залесье Первое (Срснова)

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

ежедневно по 27.10

Залещики

ежедневно по 27.10

Збриж

только 21, 28 июня

чт, пт, сб, вс по 27.10

Зеленче, Дунаевецкий район

ежедневно по 27.10

Зелёна-Гура

ежедневно по 27.10

Иване-Пусте

ежедневно по 27.10

только 21, 28 июня

Изяслав

ежедневно по 27.10

Каветчина

ежедневно по 27.10

Кадиевцы

ежедневно по 27.10

Калуш

ежедневно по 27.10

Киев-1, Центральный автовокзал

ежедневно, кроме вс по 27.10

ежедневно по 27.10

только 15 июня

только 16, 23, 30 июня, 7 июля

Кизя-Кудринецкая

ежедневно по 27.10

Княгинин

ежедневно по 27.10

Княжполь

ежедневно по 27.10

Колобжег

только 16, 20, 23, 27 июня

Колодиевка-2

ежедневно по 27.10

Колубаевцы

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

ежедневно по 27.10

Кочубеев

ежедневно, кроме пн по 27.10

Красилов

ежедневно по 27.10

Кудринцы

ежедневно по 27.10

Кульчиевцы

ежедневно по 27.10

Летичев

ежедневно по 27.10

Липы

ежедневно по 27.10

Лодзь

ежедневно с 17.06 по 27.10

ежедневно по 27.10

Луцк

ежедневно по 27.10

Львов, автостанция-1 «Центральный»

ежедневно по 27.10

Маков

ежедневно по 27.10

Милевцы

ежедневно, кроме пн по 27.10

ежедневно по 27.10

Михайловка, Борщевский район

ежедневно по 27.10

Москва, м. Щёлковская

только 17, 18, 20, 21, 23, 24, 26, 27, 29 июня

пн, чт, пт, вс с 17.06 по 27.10, а ещё 18.06, 26.06

Нагоряны

ежедневно по 27.10

Негин

ежедневно по 27.10

Нетешин

ежедневно по 27.10

Новоград-Волынский

по чётным по 27.10

по нечётным по 27.10

Новоднестровск

ежедневно по 27.10

Оринин

ежедневно по 27.10

Пановцы

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

ежедневно по 27.10

Пановцы-2, поворот

ежедневно по 27.10

Параевка

ежедневно по 27.10

Подольское, Каменец-Подольский район

ежедневно по 27.10

Подпилипье

ежедневно по 27.10

Познань

ежедневно, кроме пн, вт по 27.10

Понинка

ежедневно по 27.10

Прага

ежедневно по 27.10

только 17, 18, 20, 21, 23, 24, 30 июня, 29 июля

rasp.yandex.ru

Автобус у Кам’янці-Подільському ᐈ знайдено 21: каталог послуг, ціни, контакти

  • Головна
  • Карта
  • Обговорення
Кам’янець-Подільський
  • Івано-Франківськ
  • Тернопіль
  • Львів
  • Ужгород
  • Коломия
  • Калуш
  • Стрий
  • Дрогобич
  • Червоноград
  • Хмельницький
  • Чернівці
  • Рівне
  • Луцьк
  • Ковель
  • Одесса
  • Днепр
Кам’янець-Подільський
  • Івано-Франківськ
  • Тернопіль
  • Львів
  • Ужгород
  • Коломия
  • Калуш
  • Стрий
  • Дрогобич
  • Червоноград
  • Хмельницький
  • Чернівці
  • Рівне
  • Луцьк
  • Ковель
  • Одесса
  • Днепр
Увійти через Facebook| Вхід для підприємців Додати підприємство
По послугах
  • Запчастини для сільськогосподарської техніки 
  • Запчастини до важкої техніки 
  • Запчастини до причіпів, напівпричіпів  
  • Запчастини для автобусів 
  • Тури за кордон 
  • Тури в Карпати 

list.in.ua

Розклад руху автобусів Кам’янець-Подільський :: Автовокзал Кам’янець-Подільський :: Автовокзали України

Адреса автостанції Кам’янець-Подільський: ул. Князей Кориатовичей, 19
Телефон довідкової автовокзалу: (03849) 31251



Інформація про розклад автобусів по станції Кам’янець-Подільський

Вокзал Кам’янець-Подільський працює не цілодобово. Є достатньо велика перерва між автобусами з 21:00 по 04:20, яка складає 7 годин. 20 хвилин. Розклад автобусів по станції Кам’янець-Подільський на сьогоднішній день включає в себе 418 автобусів і мікроавтобусів. Останнє оновлення розкладу 2018-12-10. Довідковий телефон автовокзалу Кам’янець-Подільський: 03849 31251

Згідно з розкладом, перший міжміський автобус відправляється в 04:20 від автостанції Кам.Подільський в місто Київ Ав. Модель цього автобуса — `м3-ііі`. Звертаємо увагу, що перевізник має право змінювати модель і тип транспортного засобу без додаткового повідомлення. Останній рейсовий автобус м3-ііі проїде в 21:00 за маршрутом з міста Бориспіль в Сучава. Проміжок між останнім і першим автобусом становить 7 годин. 20 хвилин. Квиток на автобус на вокзалі Кам’янець-Подільський можна придбати онлайн або в касі за адресою ул. Князей Кориатовичей, 19. У розкладі автобусів можуть бути оперативні зміни.

Найбільш популярні наступні напрямки: Хмельницький, Чернівці, Чемерівці, В.Слобідка, Сл.Рихтецька, Ульянівка, Залісся, Кептинці-Голосків, Стара Ушиця, Кадиївці, Боришківці, Городок, Баговиця, Княжпіль, Волочиськ, Гораївка, Устя, Нігин, Фурманівка, Нагоряни, Колубаївці, Кульчиївці, Абрикосівка, Рогізна, Княгинен, Вінниця, Вихватнівці, Кудринці, Тернопіль, Красилів. Всього через станцію Кам’янець-Подільський проходить 127 унікальних маршрутів автотранспорту.


Інші автостанції


Пошук

www.autovokzal.net