Ковель автостанція – Расписание автобусов Луцьк — Ковель, цена билетов, купить билет онлайн

Автовокзал Ковель — розклад руху автобусів та онлайн табло

Тернопіль — Брест 00:30
Київ — Варшава 00:30
Харків — Вроцлав 01:30
Вроцлав-Ратне — Харків-Сєверодонецьк 01:30
Запоріжжя — Щецин 01:30
Щецин-Ратне — Запоріжжя 01:30
Чернівці — Вільнюс 01:30
Вільнюс-Нововолинськ — Чернівці 01:30
Херсон — Гдиня 01:30
Гдиня-Нововолинськ — Херсон 01:30
Брест-Ратне — Кривий Ріг-Марганець 01:30
Мінськ — Поляниця (Буковель) 01:45
Львів — Брест 02:10
Кам’янець-Подільський — Брест 02:30
Марганець-Кривий Ріг — Брест 03:55
Поляниця (Буковель) — Мінськ 03:55
Київ — Шацьк
04:15
Ковель — Трускавець 04:40, 17:00
Ратне — Рівне 05:25
Ковель — Брест ч/з Ратне 05:30, 07:40, 10:30, 13:00, 14:20, 16:10
Ковель — Львів 05:45, 06:15, 07:20, 07:50, 08:45, 13:25, 15:30, 15:55
Світязь/Шацькі Озера — Луцьк 05:50, 08:45, 13:50, 14:20, 19:00
Ковель — Гулівка 05:55, 08:00, 15:20
Ковель — Клевецьк 06:00, 17:10
Ковель — Байківці 06:00, 13:10, 18:30
Ковель — Луцьк 06:10, 06:20, 06:30, 06:45, 06:55, 11:10, 13:20, 14:00, 15:15, 15:55, 16:15, 16:25, 17:00, 21:45
Ковель — В-Волинськч/зкупичів 06:10, 13:20
Ковель — Брест ч/з К-Каширськ 06:15
Ковель — Любомль 06:15
Камінь-Каширський — Рівне 06:15, 10:15, 16:45
Ковель — Стеблі ч/з Скулин 06:15, 07:15, 08:00, 09:15, 12:15, 14:00, 15:15, 17:15
Луцьк — Ратне 06:20, 07:25, 12:05, 13:35, 15:05
Ковель — Ворона 06:20, 10:20, 15:00, 17:20
Сільце — Луцьк 06:25
Ковель — Кашівка ч/з Пісочне 06:30, 13:00, 16:15
Ковель — Ст.Вижва ч/з Мизове 06:30, 10:50, 17:15
Ковель — Любомль ч/з Підгород 06:30
Ковель — Почаїв 06:35
Ковель — Нововолинськ 06:35, 07:10, 09:50, 10:30, 11:35, 11:45, 14:30, 14:55, 15:20, 15:40, 20:30
Ковель — Пансіонат «Шацькі Озера» 06:35, 08:00
Ковель — Чорноплеси 06:40, 14:00
Камінь-Каширський — Львів 06:40
Ковель — Лісова Пісня Чзгряду 06:45
Ковель — Глухи ч/з Ст.Вижву 06:45, 12:15, 14:30, 18:40
Ковель — Відути ч/з Турійськ 06:50, 12:15
Ковель — Горохів 06:50, 07:55, 13:30
Ковель — Ст.Вижва ч/з Луків 06:50, 12:50
Ковель — Мирин ч/з Мельницю 06:50, 14:10
Ковель — Любохини ч/з Смоляри 06:55
Нововолинськ — Брест
07:00
Ковель — Ст.Вижва ч/з Серахов 07:00
Ратне — Львів 07:00
Острів’я — Луцьк 07:00, 18:50
Ковель — Черемошне 07:00, 08:50, 10:15, 12:30, 14:05, 15:20, 17:45, 20:10
Ковель — Ружин 07:00, 19:30
Любохини — Луцьк 07:05, 08:26, 09:20, 12:15, 16:40
Дошне — Луцьк 07:10
Ковель — Любешів 07:15
Хріпськ — Луцьк 07:15
Краснилівка — Берестечко 07:20
Луцьк — Пансіонат «Шацькі Озера» 07:20, 07:55, 09:45, 10:50, 11:10, 18:40, 19:40
Березники — Луцьк 07:25, 10:10
Ковель — Карпилівка 07:30, 14:20
Стара Гута — Луцьк 07:30
Ковель — Перковичі 07:30, 12:30, 18:00
Межисить — Луцьк 07:35, 09:35, 17:10
Пульмо — Луцьк 07:40, 11:20, 13:10
Ківерці — Коженіце-Варка 07:40
Верхи ч/з К-Каширськ — Луцьк 07:45, 09:50
Ратне — Луцьк 07:50, 15:25, 16:05, 19:35, 19:45, 20:55
Ковель — Мильці 07:50, 12:10, 17:20
Хабарище — Луцьк 08:00, 10:05, 10:25
Ковель — Любохини 08:00, 10:05, 11:15
Луцьк — Брониця 08:00
Гірки — Луцьк 08:05, 09:25
Луцьк — Вишнівка 08:10
Луцьк — Самари ч/з Броди 08:10
Ковель — Тернопіль 08:10, 10:20
Сокіл — Луцьк 08:15
Залисиця — Луцьк 08:20
Луцьк — Любешів ч/з Залаззя 08:25, 11:55
Ковель — Хмельницький 08:30
Луцьк — Світязь/Шацькі Озера 08:35, 09:20, 12:35, 17:25, 17:55
Піски Річицькі — Луцьк 08:35
Ковель — Тагачин ч/з Задиби 08:40
Любешів — Луцьк 08:40, 13:45
Рівне — Світязь Т/Б 08:45, 13:20
Нововолинськ — Любешів ч/з Седлище 08:50
Луцьк — «ЛІСОВА Пісня» 08:50
Залаззя — Луцьк 08:50, 20:25
Залазько — Луцьк 08:55
Луцьк — Брест Ав 09:00
Ковель — Варшава 09:00
Луцьк — Брест 09:00, 17:44
Датинь — Луцьк 09:00, 11:55, 14:55
Ковель — В-Волинський 09:05, 09:30, 12:55, 14:00, 17:45, 18:50
Лісова Пісня — Рівне 09:05
Ковель — Ратне 09:10, 14:05
Каливиця — Луцьк 09:10, 10:30
Любомль — Луцьк 09:15
Забужжя — Луцьк
09:15
Одеса — Брест 09:20
Щитинь — Луцьк 09:30
Дубечне — Львів 09:35
Нововолинськ — Кузнецовськ (Вараш) 09:40
Рівне — Краснік 09:40
Луцьк — Камінь-Каширський 09:45, 16:15, 20:10, 21:35
Пансіонат «Шацькі Озера» — Луцьк 09:45, 10:45, 12:35, 13:40, 15:10, 16:35, 18:15, 20:35
Висоцьк — Луцьк 09:55
Жиричі — Луцьк 10:00, 17:30
Луцьк — Межисить 10:00, 14:20, 17:10
Камінь-Каширський — Нововолинськ 10:10

avtobys.in.ua

Ковель (Автовокзал Ковель). Отправление. График 2019 г, с учетом оперативных изменений.

Нововолынск —

Брест

Брест

Луцк —

Брест

25, 27, 29 июня, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 июля, 2 августа, …

24, 26, 28, 30 июня, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 июля, 1 августа, …

Львов, автостанция-2 «Северная» —

Брест

ежедневно по 27.10

ежедневно по 28.10

Ровно —

Варшава

ежедневно по 27.10

Львов, автостанция-2 «Северная» —

Дубечно

ежедневно по 27.10

Запорожье

пн, пт, сб по 27.10

Брест —

Каменец-Подольский

ежедневно по 27.10

Ровно —

Камень-Каширский

ежедневно, кроме вс по 27.10

ежедневно по 27.10

Львов, автостанция-2 «Северная» —

Камень-Каширский

ежедневно, кроме сб по 27.10

Варшава —

Киев-1, Центральный автовокзал

только 15, 17, 18, 22, 24, 25, 29 июня

ср, чт, пт, вс по 27.10

Рига —

Киев-1, Центральный автовокзал

только 22, 29 июня

Кельн —

Киев, автостанция-2 «Полесье»

только 18, 22, 25, 29 июня

Варшава —

Киев, автостанция-7 «Выдубичи»

ежедневно по 28.10

Ровно —

Лодзь

по нечётным по 27.10

Брест —

Луцк

Брест —

Львов, автостанция-2 «Северная»

Брест —

Нововолынск

Львов, автостанция-2 «Северная» —

Ратно

ежедневно по 27.10

Ровно —

Рига

только 15, 22, 26, 30 июня

Рига —

Ровно

только 22, 26, 29 июня

Ровно —

Свитязь

ежедневно по 27.10

Херсон

пн, пт, сб по 27.10

Внимание! В расписании показаны рейсы автобусов, доступные нашему сервису. В ряде случаев часть рейсов может отсутствовать в расписании, также перевозчики могут изменить стоимость проезда без уведомления нашего сервиса — перед поездкой рекомендуется воспользоваться справочным телефоном автостанции или перевозчика.

время местное

rasp.yandex.kz

Ковель (Автовокзал «Ковель»). Відправлення. Графік 2019 р, з урахуванням оперативних змін.

Нововолинськ —

Брест

Брест

Львів, автостанція «Північна» —

Брест

щоденно до 27.10

щоденно до 28.10

Луцьк —

Брест

24, 26, 28, 30 червня, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 липня, 1 серпня, …

25, 27, 29 червня, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 липня, 2 серпня, …

Рівне —

Варшава

щоденно до 27.10

Львів, автостанція «Північна» —

Дубечне

щоденно до 27.10

Запоріжжя

пн, пт, сб до 27.10

Рівне —

Камінь-Каширський

щодня, окрім нд до 27.10

щоденно до 27.10

Львів, автостанція «Північна» —

Камінь-Каширський

щодня, окрім сб до 27.10

Брест —

Кам’янець-Подільський

щоденно до 27.10

Рига —

Київ-1, Центральний автовокзал

лише 22, 29 червня

Варшава —

Київ-1, Центральний автовокзал

лише 15, 17, 18, 22, 24, 25, 29 червня

ср, чт, пт, нд до 27.10

Варшава —

Київ, автостанція «Видубичі»

щоденно до 28.10

Кельн —

Київ, автостанція «Полісся»

лише 18, 22, 25, 29 червня

Рівне —

Лодзь

у непарні до 27.10

Брест —

Луцьк

Брест —

Львів, автостанція «Північна»

Брест —

Нововолинськ

Львів, автостанція «Північна» —

Ратне

щоденно до 27.10

Рівне —

Рига

лише 15, 22, 26, 30 червня

Рига —

Рівне

лише 22, 26, 29 червня

Рівне —

Свитязь

щоденно до 27.10

www.rasp.yandex.ua

Ковель — офіційний сайт міста

У зв’язку з відсутністю перевізників-претендентів на участь у конкурсі на маршрути № 18а «Льонзавод – вул. Загородня (через Вокзал)», № 21«Водоканал СТО» (ч/з Вокзал, вул. Брестська) та №45 «вул. Г.Чупринки — Сільмаш» (ч/з Вокзал) перевезення пасажирів на зазначених маршрутах не здійснюються.

Для пошуку розкладу руху автобусів міських маршрутів введіть окремо або разом маршрут, зупинку, перевізника та час відправлення.

Пошук Годин маршрутів
Маршрут: —№3 «Сільмаш — вул. Володимира Кияна (через Вокзал)»№№ 8 «Вокзал — дачні масиви «Калина», «Урожай», «Будівельник», «Машинобудівник»№42 «Сільмаш – Вокзал – вул. Січових Стрільців»№1а «Льонзавод – вул. Загородня»№17 «Сільмаш – вул. Корольова»№38 «Вул. Тихого – Сільмаш» (ч/з Вокзал)№31 «Сільмаш – вул. Миколайчука»№12б «Сільмаш – Вокзал – Вторчермет»№33 «Сільмаш – вул. Винниченка» (ч/з. Вокзал)№12 «Сільмаш – Залізнична лікарня» (вих.1)№2а «вул. Незалежності – Сільмаш» (ч/з вул. Черняховського)№45 «вул. Г.Чупринки — Сільмаш» (ч/з Вокзал)№11 «вул. Б.Хмельницького – Сільмаш»№26 «вул. Левицького – вул. Стуса»№24а «Вул. Лисенка – Вокзал – Левицького»№2 «вул. Незалежності – Сільмаш» (вих. 5)№2 «вул. Незалежності – Сільмаш» (вих. 3)№2 «вул. Незалежності – Сільмаш» (вих. 1)№28 «Сільмаш – вул. Грабовського» (вих. 2)№28 «Сільмаш – вул. Грабовського» (вих. 1)№25 «Вул. Незалежності – вул. Патріарха Мстислава» (ч/з Вокзал)№34 «Вул. Незалежності – Окружна» (ч/з Вокзал)№14 «Сільмаш – вул.В.Стуса» (ч/з. Вокзал) (вих.2)№14 «Сільмаш – вул.В.Стуса» (ч/з. Вокзал) (вих.1)№36 «Сільмаш – вул. Симоненка» (ч/з Вокзал)№40 «вул. Стуса – Льонзавод» (вих.2)№40 «вул. Стуса – Льонзавод» (вих.1)№18а «Льонзавод – вул. Загородня» (ч/з Вокзал)№10 «Сільмаш – вул. Архипенка»№19 «Сільмаш – Лісництво» (вих. 2) (СОЦІАЛЬНИЙ)№19 «Сільмаш – Лісництво» (вих. 1)№12а «Сільмаш – Вторчермет» (вих.2)№12а «Сільмаш – Вторчермет» (вих.1)№22 «вул. Незалежності — Сільмаш» (ч/з Інтерпорт) (вих. 2)№22 «вул. Незалежності — Сільмаш» (ч/з Інтерпорт) (вих. 1)№20 «Інтерпорт – М’ясокомбінат»№7 «Сільмаш – Вокзал – вул. Симоненка» (ч/зПошту)№4 «Вокзал – Сільмаш» (ч/з вул. Черняховського)№21 «Водоканал – СТО» (ч/з Вокзал, вул. Брестська)№30 «Сільмаш – вул. О. Гончара»№23 «Сільмаш – вул. Зарічна» (вих.2)№23 «Сільмаш – вул. Зарічна» (вих.1)№1 «вул.Незалежності – Льонзавод» (вих.4) – (СОЦІАЛЬНИЙ)№1 «вул.Незалежності – Льонзавод» (вих.3) – звичайний№1 «вул.Незалежності – Льонзавод» (вих.2) – звичайний№1 «вул.Незалежності – Льонзавод» (вих.1) – звичайний
Зупинка: —вул. стуса»д.м. Урожай»»Кінцева Льонзавод» (прибуття)»д.м. Машинобудівник»»д.м. Будівельник»»д.м. Калина»вул. Стуса кінцеваКінцева вул. ЛевицькогоВул. Корольовавул. Г. Чупринкивул. Зарічнавул. О. Гончара«Вул. Черняховського» (в напрямку Сільмаш)«Вул. Черняховського» (в напрямку Левицького)«ДОК кінцева» (вул. Кутузова)«Кафе Реноме» (вул. Брестська) «Комбікормовий завод» (вул. Брестська в центр міста)«Комбікормовий завод» (вул. Брестська з центру міста) «БУМ» (вул. Брестська) «Супермаркет «Наш Край» (вул. Брестська)«Вул. Драй-Хмари» (вул. Драй-Хмари) «Горка» (вул. Володимира Кияна, (*Ватутіна))«Фірма НЗК» (вул. Володимира Кияна (*Ватутіна))«Кінцева Льонзавод» «Комо» (вул. Володимира Кияна (*Ватутіна))«АТП 2002» (вул. Володимира Кияна (*Ватутіна), в напрямку с. Вербка)«АТП 2002» (вул. Володимира Кияна (*Ватутіна), в напрямку вул. Брестська)«Школа с. Вербка» (вул. Володимира Кияна (*Ватутіна), в напрямку с. Вербка)«Школа с. Вербка» (вул. Володимира Кияна (*Ватутіна), в напрямку вул. Брестська)«Котельня» (вул. Володимира Кияна (*Ватутіна))«Хлібокомбінат» (вул. Володимира Кияна (*Ватутіна))«Міжрайбаза» (вул. Володимира Кияна (*Ватутіна), в напрямку с. Вербка)«Міжрайбаза» (вул. Володимира Кияна (*Ватутіна), в напрямку вул. Брестська)«Вербка АЗС» (вул. Володимира Кияна (*Ватутіна))«Вербка» (перехрестя вул. Володимира Кияна (*Ватутіна) з вул. Брестська)«Вул. Річкова» (вул. Брестська, в центр міста) «Вул. Річкова» (вул. Брестська, з центру міста) «Поштове відділення» (вул. Брестська, в центр міста)«Поштове відділення» (вул. Брестська, з центру міста) «Ринок біля ЗОШ № 7» (вул. Брестська) «Ринок» (вул. Брестська) «П’ятихатки» (вул. Левицького) «Вул. Цинкаловського» (вул. М. Левицького, в напрямку с. Мощена) «Вул. П. Мстислава» (вул. М. Левицького, в напрямку с. Мощена)«Брістоль» (вул. М. Левицького) «Вул. Грабовського» (вул. Грабовського) «Б. Хмельницького» (вул. Б. Хмельницькото) «Залізнична лікарня» (вул. Б. Хмельницького)«Вул. Симоненка» (вул. Б. Хмельницького) «Вул. Герцена» (вул. Фестивальна) «Вул. Лисенка» (вул. Фестивальна) «Павільйон «Січневий» (вул. 22-ого Січня) «Вул. Менделєєва» (вул. Стуca)«Вул. Сковороди» (вул. Стуса) «Провулок Корольова» (вул. Стуса)«Магазин «Каштан» (вул.Стуса) «Привокзальна площа» (напрямок Ковель-2)«Привокзальна площа» «ЗОШ № 5» (вул. Театральна, в центр міста)«ЗОШ № 8» (вул. Театральна, з центру міста) «Водоканал» (вул. Івасюка, в центр міста) «ПТУ № 5» (вул. Івасюка, з центру міста) «Вул. Загородня» (вул. Загородня) «Вул. Будищанська кінцева» (вул. Будищанська) «Вул. Міцкевича» (вул. Міцкевича) «Ветлабораторія» (вул. Шевченка)«Геологів» (вул. Шевченка, в центр міста) «Вул. Пилипа Орлика» (вул. Шевченка)«Вул. Лугова» (вул. Шевченка, з центру міста) «Вул. Садова» (вул. Шевченка, в центр міста) «Виховна колонія» (вул. Шевченка, з центру міста) «Виховна колонія» (вул. Шевченка, в центр міста) «Ковельнафтопродукт» (вул. Луцька)«Вул. Луцька АЗС «Мавекс» (вул. Луцька) «Лісництво» «Садівничий масив «Світанок» (вул. Грушевського)«Інтерпорт» (вул. Грушевського) «Верес» (вул. Грушевського) «ПАККО» (вул. Грушевського)«Завод «Бетонник» (вул. Грушевського) «Садівничий масив «Дружба» (вул. Грушевського) «Ветлікарня» (вул. Грушевського) «Вул. Мєчнікова» (вул. Мєчнікова, в центр міста) «Вул. Мєчнікова» (вул. Мєчнікова, з центру міста) «ЗОШ № 1» (вул. Мєчнікова) «Незалежності кінцева» (вул. Незалежності, біля мосту) «Магазин «День-Ніч» (вул. Незалежності) «Костел» (вул. Незалежності, напроти кладовища) «Кладовище» (вул. Незалежності) «Магазин «Вечірній» (вул. Незалежності) «Аптека № 12» (вул. Незалежності) «ЗОШ № 3» (вул. Незалежності) «Центральна бібліотека» (вул. Незалежності) «Інтер’єр Люкс» (вул. Незалежності) «Швейна фабрика» (вул. Незалежності) «ЗОШ № 7» (вул. Володимирська) «Вареники» (вул. Володимирська, в центр міста) Парковий квартал (вул. Володимирська)«Магазин «Салют» (вул. Володимирська) «Вул. Княгині Ольги» (вул. Володимирська) «Комунальник» (вул. Володимирська) «Ювант» (вул. Заводська) «Обрій» (вул. Заводська)«Технікум» (вул. Заводська) «Палац культури і техніки» (вул. Володимирська) «Реал-Авто» (вул. Володимирська) «Військова частина» (вул. Володимирська) «М’ясокомбінат» (вул. Володимирська) «АТП 10761» (перехрестя вул. Варшавська з вул. Володимирська) «Сільмаш-1» (перехрестя вул. Відродження з вул. Варшавська) «Гастроном» (вул. Відродження) «Ринок Сільмаш» (вул. Відродження) «Козацькі забави» (вул. Відродження) «Кафе «Будьмо» (вул. Відродження) «Сільмаш-2» (вул. Відродження) «Сільмаш кінцева» (вул. Відродження)
Перевізник: —Шевчик Віктор ВасильовичХрабров Ігор МиколайовичТалашко Василь ОлександровичРомашук Павло ВолодимировичКорсак Сергій СтепановичКоляда Олександр ГергійовичКовалик Світлана ОлександрівнаДумітро Людмила ДанилівнаДомнюк Світлана ОлександрівнаДомнюк Володимир МихайловичДикун Анатолій ПетровичДелейчук Сергій МиколайовичГорбань Сергій МиколайовичГейко Сергій ВалерійовичБурко Катерина АдамівнаТОВ «Галактика-Авто»
Час: —000102030405060708091011121314151617181920212223 : —000102030405060708091011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859

www.kovelrada.gov.ua

Автовокзал Ковель, розклад руху автобусів онлайн табло

Кам’янець-Подільський — Берестя (Біл)02:30
Ковель — Люблін (Пол)04:30
Ковель — Трускавець04:40
Ковель — Шацьк ч/з Грабове04:45
Ковель — Личини ч/з Качин05:10
Ратне — Луцьк05:15
Ковель — Синове ч/з Шкроби05:25
Ковель — Берестя (Біл) ч/з Ратне05:30
Ковель — Світле ч/з Голоби05:30
Ковель — Синявка05:30
Ковель — Тернопіль05:35
Ковель — Висоцьк05:45
Ковель — Львів05:45
Ковель — Пересіка05:50
Світязь «Шацькі озера» — Луцьк05:50
Ковель — Адамівка ч/з Ратне06:00
Ковель — Клевецьк06:00
Світязь — Тернопіль06:05
Ковель — Поворськ06:10
Ковель — Луцьк06:10
Ковель — Володимир-Волинський ч/з Купичів06:10
Ковель — Львів06:15
Камінь-Каширський — Рівне06:15
Ковель — Скулин06:15
Ковель — Сокіл06:15
Ковель — Стеблі ч/з Скулин06:15
Ковель — Берестя (Біл) ч/з Камінь-Каширський06:15
Луцьк — Ратне06:20
Ковель — Луцьк06:20
Ковель — Ворона06:20
Сільце — Луцьк06:25
Ковель — Яревище06:25
Ковель — Стара Вижівка ч/з Мизове06:30
Ковель — Любомль ч/з Підгородне06:30
Ковель — Кашівка ч/з Пісочне06:30
Ковель — Берестя (Біл) ч/з Ратне06:30
Ковель — Нововолинськ06:35
Ковель — Почаїв06:35
Ковель — Чорноплеси06:40
Ковель — Ратне ч/з Велимче06:40
Камінь-Каширський — Львів06:40
Ковель — Луцьк06:40
Ковель — Глухи ч/з Стара Вижівка06:45
Ковель — Санаторій «Лісова Пісня»06:45
Ковель — Луцьк06:45
Ковель — Стара Вижівка ч/з Луків06:50
Ковель — Мирин ч/з Мельниця06:50
Ковель — Горохів06:50
Ковель — Відути ч/з Турійськ06:50
Ковель — Борщівка06:50
Ковель — Луцьк06:55
Ковель — Любохини ч/з Смолярі06:55
Ратне — Львів07:00
Ковель — Черемошне07:00
Ковель — Стара Вижівка ч/з Сереховичі07:00
Ковель — Гончий Брід07:00
Нововолинськ — Берестя (Біл)07:00
Любохини — Луцьк07:05
Дошне — Луцьк07:10
Ковель — Нововолинськ07:10
Ковель — Стеблі ч/з Скулин07:15
Ковель — Любешів07:15
Хрипськ — Луцьк07:15
Ковель — Львів07:20
Краснилівка — Берестечко07:20
Луцьк — Шацькі озера07:20
Луцьк — Датинь07:25
Березники — Луцьк07:25
Стара Гута — Луцьк07:30
Ковель — Перковичі07:30
Ковель — Карпилівка07:30
Ковель — Доротище ч/з Гішин07:35
Межисить — Луцьк07:35
Ковель — Берестя (Біл) ч/з Ратне07:40
Пульмо — Луцьк07:40
Верхи — Луцьк ч/з Камінь-Каширський07:45
Ковель — Байківці07:50
Ратне — Луцьк07:50
Ковель — Львів07:50
Ковель — Мильці07:50
Луцьк — Шацькі озера07:55
Комарове — Луцьк07:55
Луцьк — Брониця08:00
Ковель — Гулівка08:00
Хабарище — Луцьк08:00
Ковель — Стеблі ч/з Скулин08:00
Гірки — Луцьк08:05
Ковель — Тернопіль08:10
Луцьк — Вишнів ч/з Старовойтове08:10
Луцьк — Самари ч/з Броди08:10
Ковель — Володимир-Волинський08:15
Сокіл — Луцьк08:15
Ковель — Скулин08:15
Залисиця — Луцьк08:20
Луцьк — Любешів ч/з Залаззя08:20
Ковель — Горохів08:25
Любохини — Луцьк08:26
Ковель — Хмельницький08:30
Піски-Річицькі — Луцьк08:35
Любешів — Луцьк08:40
Ковель — Тагачин ч/з Задиби08:40
Світязь «Шацькі озера» — Луцьк08:45
Рівне — Світязь08:45
Ковель — Черемошне08:50
Нововолинськ — Любешів ч/з Седлище08:50
Залаззя — Луцьк08:50
Ковель — Доротище ч/з Гішин08:50
Луцьк — Санаторій «Лісова Пісня»08:50
Залазько — Луцьк08:55
Луцьк — Берестя (Біл)09:00
Луцьк — Берестя (Біл)09:00
Ковель — Володимир-Волинський09:00
Датинь — Луцьк09:00
Ковель — Шацькі озера09:00
Санаторій «Лісова Пісня» — Рівне09:05
Каливиця — Луцьк09:10
Любохини — Любешів09:10
Ковель — Ратне09:10
Забужжя — Луцьк09:15
Любомль — Луцьк09:15
Ковель — Стеблі ч/з Скулин09:15
Любохини — Луцьк09:20
Луцьк — Світязь «Шацькі озера»09:20
Гірки — Луцьк09:25
Ковель — Володимир-Волинський09:30
Луцьк — Камінь-Каширський09:30
Щитинь — Луцьк09:30
Межисить — Луцьк09:35
Дубечне — Львів09:35
Луцьк — Пульмо09:35
Нововолинськ — Кузнецовськ09:40
Луцьк — Шацькі озера09:45
Шацькі озера — Луцьк09:45
Верхи — Луцьк ч/з Камінь-Каширський09:50
Висоцьк — Луцьк09:55
Жиричі — Луцьк10:00
Луцьк — Межисить10:00
Луцьк — Світязь «Шацькі озера»10:00
Ковель — Хотешів10:00
Луцьк — Пехи ч/з Стара Вижівка10:05
Хабарище — Луцьк10:05
Березники — Луцьк10:10
Камінь-Каширський — Нововолинськ10:10
Камінь-Каширський — Рівне10:15
Ковель — Черемошне10:15
Ковель — Ворона10:20
Ковель — Тернопіль10:20
Тернопіль — Світязь10:25
Хабарище — Луцьк10:25
Ковель — Берестя (Біл) ч/з Ратне10:30
Каливиця — Луцьк10:30
Ковель — Нововолинськ10:30
Ковель — Скулин10:30
Пулемець — Луцьк10:35
Луцьк — Датинь10:45
Шацькі озера — Луцьк10:45
Берестя (Біл) — Червоноград10:50
Ковель — Стара Вижівка ч/з Мизове10:50
Луцьк — Шацькі озера10:50
Височне — Луцьк10:50
Ковель — Камінь-Каширський10:50
Ковель — Володимир-Волинський10:50
Хотешів — Луцьк10:55
Ковель — Ратне10:55
Борове — Луцьк11:00
Луцьк — Стара Вижівка11:05
Ковель — Луцьк11:10
Луцьк — Шацькі озера11:10
Ковель — Берестя (Біл) ч/з Ратне11:15
Ковель — Личини ч/з Качин11:20
Пульмо — Луцьк11:20
Ковель — Пересіка11:25
Луцьк — Ратне11:30
Ковель — Луцьк11:30
Рівне — Камінь-Каширський11:30
Ковель — Варшава (Пол)11:30
Ковель — Нововолинськ11:35
Луцьк — Гряда11:40
Луцьк — Датинь11:40
Вербівка — Луцьк11:40
Ковель — Скулин11:40
Рівне — Світязь11:45
Ковель — Ревушки11:45
Шацьк — Рівне11:45
Луцьк — Піски-Річицькі11:45
Крушинець — Луцьк11:50
Вишнівка — Луцьк ч/з Старовойтове11:55
Луцьк — Любешів ч/з Залаззя11:55
Луцьк — Любохини11:55
Ковель — Ситовичі ч/з Голоби12:00
Ковель — Поворськ12:00
Датинь — Луцьк12:00
Ковель — Володимир-Волинський ч/з Гайки12:00
Червоноград — Берестя (Біл)12:00
Брониця — Луцьк12:05
Луцьк — Шацькі озера12:05
Ковель — Мильці12:10
Ковель — Стеблі ч/з Скулин12:15
Шацьк — Луцьк12:15
Ковель — Діброва12:15
Ковель — Глухи ч/з Стара Вижівка12:15
Ковель — Відути ч/з Турійськ12:15
Луцьк — Великий Обзир12:15
Шацькі озера — Луцьк12:20
Ковель — Нововолинськ12:20
Камінь-Каширський — Луцьк12:25
Ковель — Синове ч/з Грабове12:25
Ковель — Черемошне12:30
Ковель — Перковичі12:30
Ковель — Доротище ч/з Гішин12:30
Шацькі озера — Луцьк12:35
Луцьк — Світязь «Шацькі озера»12:35
Ковель — Камінь-Каширський12:40
Луцьк — Любохини12:40
Ковель — Луцьк12:45
Луцьк — Хабарище12:45
Самари — Луцьк12:50
Ковель — Синявка12:50
Ковель — Стара Вижівка ч/з Луків12:50
Луцьк — Санаторій «Лісова Пісня»12:55
Ковель — Володимир-Волинський12:55
Шацькі озера — Луцьк12:55
Ковель — Яревище ч/з Любохини13:00
Ковель — Рудка13:00
Ковель — Кашівка ч/з Пісочне13:00
Ковель — Гончий Брід13:00
Луцьк — Гірки13:00
Ковель — Берестя (Біл) ч/з Ратне13:00
Ковель — Угли13:05
Любешів — Луцьк13:05
Пульмо — Луцьк13:10
Ковель — Скулин13:10
Ковель — Грабове13:15
Ковель — Володимир-Волинський ч/з Купичів13:20
Ковель — Луцьк13:20
Рівне — Світязь13:20
Ковель — Львів13:25
Берестя (Біл) — Луцьк13:25
Стара Вижівка — Луцьк13:25
Ковель — Кобринь (Біл)13:25
Луцьк — Каливиця13:25
Ковель — Горохів13:30
Луцьк — Ратне13:35
Ковель — Велимче13:35
Шацькі озера — Луцьк13:40
Луцьк — Гряда13:45
Ковель — Луцьк13:45
Ковель — Рудня ч/з Стара Вижівка13:50
Луцьк — Залаззя13:50
Ковель — Борщівка13:50
Луцьк — Жиричі13:55
Ковель — Луцьк13:55
Луцьк — Любомль13:55
Ковель — Чорноплеси14:00
Ковель — Стеблі ч/з Скулин14:00
Ковель — Київ14:00
Ковель — Доротище ч/з Гішин14:00
Ковель — Володимир-Волинський14:00
Ковель — Черемошне14:05
Ратне — Луцьк14:10
Луцьк — Щитинь14:10
Луцьк — Межисить14:20
Світязь «Шацькі озера» — Луцьк14:20
Ковель — Карпилівка14:20
Ковель — Діброва14:20
Крушинець — Луцьк14:25
Луцьк — Хрипськ14:25
Ковель — Глухи ч/з Стара Вижівка14:30
Ковель — Кузнецовськ14:30
Луцьк — Любохини14:35
Підбороччя — Луцьк14:35
Пехи — Луцьк14:35
Ковель — Мирин ч/з Мельниця14:40
Херсон — Берестя (Біл)14:45
Луцьк — Залисиця14:45
Санаторій «Лісова Пісня» — Луцьк14:45
Луцьк — Висоцьк14:50
Луцьк — Хабарище14:55
Ковель — Нововолинськ14:55
Датинь — Луцьк14:55
Луцьк — Верхи ч/з Камінь-Каширський15:00
Любешів — Любохини15:00
Луцьк — Ратне15:05
Луцьк — Залазько15:10
Шацькі озера — Луцьк15:10
Ковель — Стеблі ч/з Скулин15:15
Ковель — Поворськ15:15
Рівне — Камінь-Каширський15:20
Ковель — Нововолинськ15:20
Ковель — Черемошне15:20
Луцьк — Сільце ч/з Ратне15:25
Ковель — Львів15:30
Ковель — Луцьк15:30
Гряда — Луцьк15:35
Луцьк — Пулемець15:35
Ковель — Доротище ч/з Гішин15:40
Любохини — Луцьк15:40
Ковель — Нововолинськ15:40
Ковель — Світле ч/з Голоби15:45
Світязь — Рівне15:45
Луцьк — Гірки15:50
Луцьк — Хабарище15:50
Луцьк — Крушинець15:55
Ковель — Луцьк15:55
Ковель — Львів15:55
Луцьк — Пехи ч/з Стара Вижівка16:05
Любешів — Нововолинськ16:05
Ратне — Луцьк16:05
Ковель — Берестя (Біл) ч/з Ратне16:10
Луцьк — Пульмо16:10
Ковель — Скулин16:15
Ковель — Луцьк16:15
Ковель — Кашівка ч/з Пісочне16:15
Луцьк — Камінь-Каширський16:15
Луцьк — Височне16:15
Ковель — Мочалки16:20
Світязь «Шацькі озера» — Луцьк16:25
Луцьк — Шацькі озера16:25
Ковель — Львів16:30
Ковель — Луцьк16:30
Луцьк — Березники ч/з Годинь16:35
Луцьк — Борове16:35
Шацькі озера — Луцьк16:35
Берестя (Біл) — Нововолинськ16:35
Луцьк — Стара Гута16:40
Піски-Річицькі — Луцьк16:40
Нововолинськ — Камінь-Каширський16:45
Камінь-Каширський — Рівне16:45
Ковель — Ревушки16:45
Берестя (Біл) — Луцьк16:50
Любохини — Луцьк16:50
Берестя (Біл) — Луцьк16:50
Луцьк — Верхи ч/з Камінь-Каширський16:55
Луцьк — Вербівка17:00
Ковель — Луцьк17:00
Ковель — Трускавець17:00
Світязь — Тернопіль17:05
Луцьк — Межисить17:10
Луцьк — Любешів17:10
Межисить — Луцьк17:10
Ковель — Санаторій «Лісова Пісня»17:10
Ковель — Клевецьк17:10
Ковель — Тагачин17:15
Ковель — Стеблі ч/з Скулин17:15
Ковель — Стара Вижівка ч/з Мизове17:15
Великий Обзир — Луцьк17:15
Ковель — Гончий Брід17:15
Ковель — Велимче17:15
Ковель — Ворона17:20
Ковель — Кузнецовськ17:20
Шацькі озера — Луцьк17:20
Ковель — Мильці17:20
Луцьк — Світязь «Шацькі озера»17:25
Луцьк — Любохини17:25
Датинь — Луцьк17:25
Берестечко — Краснилівка17:30
Ковель — Личини ч/з Качин17:30
Жиричі — Луцьк17:30
Луцьк — Пульмо17:40
Гряда — Луцьк17:40
Луцьк — Датинь17:40
Луцьк — Берестя (Біл)17:44
Ковель — Володимир-Волинський17:45
Ковель — Доротище ч/з Гішин17:45
Ковель — Черемошне17:45
Санаторій «Лісова Пісня» — Луцьк17:50
Луцьк — Хотешів17:50
Луцьк — Світязь «Шацькі озера»17:55
Ковель — Володимир-Волинський18:00
Ковель — Перковичі18:00
Ковель — Поворськ18:00
Луцьк — Ратне18:00
Луцьк — Головне18:05
Котуш — Луцьк18:05
Ковель — Синове18:10
Кузнецовськ — Нововолинськ18:10
Ковель — Карпилівка18:10
Луцьк — Забужжя18:10
Ковель — Скулин18:15
Шацькі озера — Луцьк18:15
Луцьк — Каливиця18:15
Ковель — Діброва18:15
Тернопіль — Світязь18:20
Львів — Ратне18:25
Ковель — Байківці18:30
Рівне — Камінь-Каширський18:30
Пульмо — Луцьк18:30
Камінь-Каширський — Луцьк18:35
Луцьк — Дошне18:35
Ковель — Володимир-Волинський18:40
Ковель — Глухи ч/з Стара Вижівка18:40
Луцьк — Шацькі озера18:40
Світязь — Рівне18:40
Луцьк — Сокіл18:55
Луцьк — Комарове ч/з Ратне18:55
Ковель — Варшава (Пол)19:00
Львів — Камінь-Каширський19:00
Світязь «Шацькі озера» — Луцьк19:00
Ратне — Луцьк19:10
Ковель — Угли ч/з Жмудче19:15
Ковель — Ратне19:15
Рівне — Санаторій «Лісова Пісня»19:20
Камінь-Каширський — Луцьк19:20
Луцьк — Березники19:25
Ковель — Любешів19:25
Ковель — Мильці19:30
Ковель — Черемошне19:30
Світязь — Рівне19:30
Луцьк — Шацькі озера19:40
Ковель — Доротище ч/з Гішин19:45
Ратне — Луцьк19:45
Луцьк — Датинь19:50
Луцьк — Любохини20:00
Невір — Луцьк20:00
Луцьк — Піски-Річицькі20:05
Луцьк — Камінь-Каширський20:10
Ковель — Стеблі ч/з Скулин20:15
Ковель — Перковичі20:15
Ковель — Любохини20:15
Залаззя — Луцьк20:25
Ковель — Ворона20:30
Ковель — Нововолинськ20:30
Луцьк — Камінь-Каширський20:45
Ратне — Луцьк20:55
Луцьк — Шацькі озера21:00
Львів — Дубечне21:00
Рівне — Шацьк21:15
Луцьк — Жиричі21:20
Луцьк — Камінь-Каширський21:35
Берестя (Біл) — Кам’янець-Подільський21:55
Ковель — Київ23:00
Берестя (Біл) — Херсон23:40

bus-info.in.ua

Расписание автобусов, автовокзал, Ковель, автовокзал, вулиця Сагайдачного, 8, Ковель, Волинська область, Украина

Примерный ардрес: вулиця Сагайдачного, 8, Ковель, Волинська область, Украина

Направление Дни Остановки Время отправления
Каменец-Подольский, Центральный автовокз ежедневно Везде 19:50      21:50      21:50     

Дни: ежедневно
Остановки: Везде

Луцк-1, автовокзал ежедневно Везде 13:25      16:50     

Дни: ежедневно
Остановки: Везде

Нововолынск, автостанция ежедневно Везде 16:35     

Дни: ежедневно
Остановки: Везде

Херсон, Междугородный автовокзал только 9, 16, 23 авг Везде 23:40     

Дни: только 9, 16, 23 авг
Остановки: Везде

вс Везде 23:40     

Дни: вс
Остановки: Везде

Червоноград, автостанция 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 сен, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 окт, … Везде 10:50     

Дни: 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 сен, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 окт, …
Остановки: Везде

14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 авг, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 сен, … Везде 10:50     

Дни: 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 авг, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 сен, …
Остановки: Везде

Брест ежедневно по 13.10 Везде 01:30     

Дни: ежедневно по 13.10
Остановки: Везде

ежедневно Везде 01:30      02:30     

Дни: ежедневно
Остановки: Везде

Кельн — Киев, автостанция-2 «Полесье» только 15, 19, 22, 26 ноября Везде 11:00     

Дни: только 15, 19, 22, 26 ноября
Остановки: Везде

Киев, автостанция «Киев» (Центральный ж/д вокзал) — Прага только 13, 20 янв Везде 15:40     

Дни: только 13, 20 янв
Остановки: Везде

Варшава ежедневно с 07.09 Везде 03:05     

Дни: ежедневно с 07.09
Остановки: Везде

пн, пт, вс Везде 14:25     

Дни: пн, пт, вс
Остановки: Везде

вт, ср, чт, сб Везде 14:25     

Дни: вт, ср, чт, сб
Остановки: Везде

ежедневно Везде 23:45     

Дни: ежедневно
Остановки: Везде

ежедневно по 30.10 Везде 23:45     

Дни: ежедневно по 30.10
Остановки: Везде

ежедневно по 26.03 Везде 23:45     

Дни: ежедневно по 26.03
Остановки: Везде

Гамбург (Центральный Автовокзал) только 8, 11, 15, 18, 22, 25 сен Везде 17:01     

Дни: только 8, 11, 15, 18, 22, 25 сен
Остановки: Везде

только 15, 18, 22, 25, 29 мар, 1 апр Везде 17:01     

Дни: только 15, 18, 22, 25, 29 мар, 1 апр
Остановки: Везде

Варшава ежедневно по 30.10 Везде 23:45     

Дни: ежедневно по 30.10
Остановки: Везде

Брест ежедневно Везде 05:15      05:30      05:30      06:15      06:15      06:30      15:10     

Дни: ежедневно
Остановки: Везде

пт, сб, вс по 14.10, а ещё 21.12, 22.12 Везде 10:15     

Дни: пт, сб, вс по 14.10, а ещё 21.12, 22.12
Остановки: Везде

Брест ежедневно Везде 04:30     

Дни: ежедневно
Остановки: Везде

Львов, автостанция-2 «Северная» — Дубечно ежедневно по 26.03 Везде 21:00     

Дни: ежедневно по 26.03
Остановки: Везде

Брест ежедневно Везде 06:00      07:00      07:00     

Дни: ежедневно
Остановки: Везде

Калининград, автовокзал только 12, 19, 26 сен Везде 01:00     

Дни: только 12, 19, 26 сен
Остановки: Везде

Запорожье-1 только 19, 26 июля, 2 августа Везде 04:05     

Дни: только 19, 26 июля, 2 августа
Остановки: Везде

только 20, 27 декабря, 3 января Везде 04:05     

Дни: только 20, 27 декабря, 3 января
Остановки: Везде

Ровно — Варшава ежедневно по 26.03, кроме 24.12, 30.12, 31.12 Везде 22:20     

Дни: ежедневно по 26.03, кроме 24.12, 30.12, 31.12
Остановки: Везде

Ровно — Камень-Каширский ежедневно по 30.10 Везде 18:30     

Дни: ежедневно по 30.10
Остановки: Везде

Варшава по чётным с 08.09 Везде 03:50     

Дни: по чётным с 08.09
Остановки: Везде

Вроцлав, центральный автовокзал только 11, 18, 25 сен Везде 23:40     

Дни: только 11, 18, 25 сен
Остановки: Везде

Харьков — Вроцлав только 20 дек, 8 янв Везде 20:00     

Дни: только 20 дек, 8 янв
Остановки: Везде

Брест сб Везде 14:45     

Дни: сб
Остановки: Везде

Брест 23, 25, 27, 29, 31 декабря, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 января, … Везде 11:00     

Дни: 23, 25, 27, 29, 31 декабря, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 января, …
Остановки: Везде

20, 22, 24, 26, 28, 30 ноября, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 декабря, … Везде 11:00     

Дни: 20, 22, 24, 26, 28, 30 ноября, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 декабря, …
Остановки: Везде

по чётным Везде 12:00     

Дни: по чётным
Остановки: Везде

13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 сен, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 окт, … Везде 12:00     

Дни: 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 сен, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 окт, …
Остановки: Везде

ve7.ru

Станция, Ковель — Автовокзал Ковель

Рейсы Отправление Прибытие Дни курсирования
Ковель — Запорожье автобус Ковель Автовокзал Ковель Запорожье Центральный автовокзал только 8, 10, 14, 15, 17, 21, 22 июня
Ковель — Херсон автобус Ковель Автовокзал Ковель Херсон Междугородный автовокзал Херсон только 8, 10, 14, 15, 17, 21, 22 июня
Львов — Брест автобус Львов Автостанция-2 «Северная» Брест Автовокзал Брест ежедневно по 27.10
Львов — Брест автобус Львов Автостанция-2 «Северная» Брест Автовокзал Брест ежедневно
Брест — Львов автобус Брест Автовокзал Брест Львов Автостанция-2 «Северная» ежедневно
Ковель — Брест автобус Ковель Автовокзал Ковель Брест Автовокзал Брест ежедневно
Ковель — Брест автобус Ковель Автовокзал Ковель Брест Автовокзал Брест ежедневно
Нововолынск — Брест автобус Нововолынск Нововолынск, автостанция Брест Автовокзал Брест ежедневно
Ковель — Брест автобус Ковель Автовокзал Ковель Брест Автовокзал Брест ежедневно
Луцк — Брест автобус Луцк Автовокзал Луцк Брест Автовокзал Брест 25, 27, 29 июня, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 июля, 2 августа, …
Луцк — Брест автобус Луцк Автовокзал Луцк Брест Автовокзал Брест 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 июня, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 июля, …
Ковель — Брест автобус Ковель Автовокзал Ковель Брест Автовокзал Брест ежедневно
Ковель — Брест автобус Ковель Автовокзал Ковель Брест Автовокзал Брест пн, пт, сб, вс
Ровно — Камень-Каширский автобус Ровно Ровно, Центральный автовокзал Камень-Каширский Камень-Каширский, автостанция ежедневно по 27.10
Ковель — Брест автобус Ковель Автовокзал Ковель Брест Автовокзал Брест ежедневно
Брест — Луцк автобус Брест Автовокзал Брест Луцк Автовокзал Луцк ежедневно
Брест — Львов автобус Брест Автовокзал Брест Львов Автостанция-2 «Северная» ежедневно
Ровно — Камень-Каширский автобус Ровно Ровно, Центральный автовокзал Камень-Каширский Камень-Каширский, автостанция ежедневно, кроме вс по 27.10
Ковель — Брест автобус Ковель Автовокзал Ковель Брест Автовокзал Брест ежедневно
Брест — Нововолынск автобус Брест Автовокзал Брест Нововолынск Нововолынск, автостанция ежедневно
Брест — Луцк автобус Брест Автовокзал Брест Луцк Автовокзал Луцк ежедневно
Львов — Брест автобус Львов Автостанция-2 «Северная» Брест Автовокзал Брест ежедневно
Львов — Брест автобус Львов Автостанция-2 «Северная» Брест Автовокзал Брест ежедневно по 27.10
Луцк — Брест автобус Луцк Автовокзал Луцк Брест Автовокзал Брест ежедневно
Львов — Ратно автобус Львов Автостанция-2 «Северная» Ратно Ратно, автостанция ежедневно по 27.10
Ровно — Камень-Каширский автобус Ровно Ровно, Центральный автовокзал Камень-Каширский Камень-Каширский, автостанция ежедневно по 27.10
Львов — Камень-Каширский автобус Львов Автостанция-2 «Северная» Камень-Каширский Камень-Каширский, автостанция ежедневно, кроме сб по 27.10
Брест — Каменец-Подольский автобус Брест Автовокзал Брест Каменец-Подольский Автовокзал Центральный ежедневно
Брест — Каменец-Подольский автобус Брест Автовокзал Брест Каменец-Подольский Автовокзал Центральный ежедневно по 27.10

xn--80aapkb3algkc.xn--p1ai