Ковель львів – расписание поездов и электричек на 2019 год

Содержание

розклад поїздів та електричок на 2019 рік

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад поїздів та електричок Ковель — Львів:

Розклад поїздів і електричок Ковель — Львів на даний момент включає поїздів далекого прямування — 3, електричок (приміських поїздів, дизелів) — 1. Перший поїзд відправляється зі станції Ковель вночі о 00 г 33 хв і прибуває на кінцеву станцію о 04 г 30 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Ковель о 17 г 13 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Ковель до пункту прибуття Львів становить 6 г 5 хв: найшвидший поїзд їде 3 г 57 хв, найповільніший — знаходиться в дорозі 7 г 19 хв.
Деякі поїзди від станції Ковель до станції Львів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Ковель — Львів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Турійськ, Підзамче.

Розклад поїздів і електричок за маршрутом Ковель — Львів, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Ковель — Львів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; — тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Поїзди далекого прямування

Електрички і приміські поїзди

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Ковель -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах —

місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Львів

poizdato.net

розклад поїздів та електричок на 2019 рік

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад поїздів та електричок Львів — Ковель:

Розклад поїздів і електричок Львів — Ковель на даний момент включає поїздів далекого прямування — 3, електричок (приміських поїздів, дизелів) — 1. Перший поїзд відправляється зі станції Львів вночі о 02 г 39 хв і прибуває на кінцеву станцію о 10 г 12 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Львів о 18 г 15 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Львів до пункту прибуття Ковель становить 6 г 9 хв: найшвидший поїзд їде 3 г 58 хв, найповільніший — знаходиться в дорозі 7 г 33 хв.
Деякі поїзди від станції Львів до станції Ковель курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Львів — Ковель проїжджають через такі станції і населені пункти як: Кам’янка-Бузька, Сенкевичівка, Голоби.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Львів — Ковель, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Львів — Ковель можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; — тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Поїзди далекого прямування

Електрички і приміські поїзди

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Львів -Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах — місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Ковель

poizdato.net

розклад поїздів і квитки на поїзд

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад поїздів Ковель — Львів:

Розклад поїздів Ковель Львів на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті — 7. Потяги, що курсують за напрямком Ковель Львів найчастіше зупиняються на станціях Турійськ, Володимир-Волинскький, Іваничі, Сокаль, Червоноград, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.33, 17.13 зі станції Ковель, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 04.30, 00.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Ковель Львів є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Ковель — Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, днем.

Купити квитки на поїзд Ковель — Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Поїзди далекого прямування

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ковель -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах —

місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Львів

poizdato.net

розклад електричок (приміських поїздів) на 2019 рік

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ковель — Львів:

Поточний розклад електричок Ковель — Львів включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з’єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 48 хв зі станції Ковель і прибуває на станцію Львів о 14 г 34 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6071 сполученням Ковель — Львів, в цьому випадку поїздка займе 5 г 46 хв. Між станціями Ковель і Львів цей електропоїзд проїжджає 28 зупинок. Серед них Фасти(08.54), Туропин(09.39), Іваничі(10.51), Червоноград(11.55), Батятичі(12.58), Запитів(13.47), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ковель — Львів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ковель Львів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ковель — Львів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Електрички і приміські поїзди

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ковель -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах — місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ковель — Львів

poizdato.net

Расписание автобусов Львов — Ковель

Рейс
Отправление Прибытие Расписание В пути
Херсон - Брест 00:20
Львов(Автостанция-8 жд вокзал)
03:40
Ковель(автовокзал)
3 ч 20 мин
Львов - Ковель 08:00
Львов(Автостанция-2 Северная)
12:30
Ковель(автовокзал)
4 ч 30 мин
Львов - Ковель 08:15
Львов(Автостанция-8 жд вокзал)
13:45
Ковель(автовокзал)
5 ч 30 мин
Львов - Ковель 10:25
Львов(Автостанция-2 Северная)
14:55
Ковель(автовокзал)
4 ч 30 мин
Трускавец - Ковель 10:40
Львов(Автостанция-8 жд вокзал)
16:00
Ковель(автовокзал)
5 ч 20 мин
Трускавец - Ковель 10:40
Львов(Автостанция-8 жд вокзал)
16:00
Ковель(автовокзал)
5 ч 20 мин
Трускавец - Ковель 11:20
Львов(Автостанция-2 Северная)
16:00
Ковель(автовокзал)
4 ч 40 мин
Львов - Ковель 13:10
Львов(Автостанция-2 Северная)
17:15
Ковель(автовокзал)
4 ч 5 мин
Львов - Ратно 13:55
Львов(Автостанция-2 Северная)
18:05
Ковель(автовокзал)
4 ч 10 мин
Львов - Камень-каширский 14:20
Львов(Автостанция-2 Северная)
18:55
Ковель(автовокзал)
4 ч 35 мин
Львов - Ковель 15:00
Львов(Автостанция-2 Северная)
19:10
Ковель(автовокзал)
4 ч 10 мин
Львов - Дубечно 16:20
Львов(Автостанция-2 Северная)
20:55
Ковель(автовокзал)
4 ч 35 мин
Львов - Ковель 16:50
Львов(Автостанция-2 Северная)
20:55
Ковель(автовокзал)
4 ч 5 мин
Львов - Ковель 18:30
Львов(Автостанция-2 Северная)
23:00
Ковель(автовокзал)
4 ч 30 мин
Львов - Брест 21:50
Львов(Автостанция-2 Северная)
02:00
Ковель(автовокзал)
4 ч 10 мин
Херсон - Гдыня 23:45
Львов(Автостанция-1 Центральный)
03:00
Ковель(автовокзал)
3 ч 15 мин

busik24.com

Расписание электричек Львов — Ковель

Тип Номер и маршрут

Время Местное время

Отправление Прибытие
Время
в пути
Ближ.дни
следования
График
6072 Львов → Ковель

Пригородный

18:15

Львов

23:47

Ковель

5 ч 32 м 17, 18, 19 июня
По выбранному направлению курсируют так же поезда дальнего следования

raspisanie24.com

КОВЕЛЬ >> ЛЬВІВ — Розклад поїздів і залізничні квитки

Шукати квитки

Розклад був складений без врахування дати відправлення — вкажіть дату відправлення


Поїзд Маршрут Відп Приб Тривалість

Нічого не знайдено!

>>


142 БАХМУТ >> ЛЬВІВ З 31/03/2019 ЩОДЕННО, КРІМ 24,26/06, 1,2,3,4,11,15,16,17/07/2019 00:33
КОВЕЛЬ
04:30
ЛЬВІВ
03:57
668 КОВЕЛЬ >> ЛЬВІВ 19,20/06/2019 17:13
КОВЕЛЬ
00:32
ЛЬВІВ
07:19
668 КОВЕЛЬ >> ЧЕРНІВЦІ З 31/03/2019 ЩОДЕННО, КРІМ 19,20/06/2019 17:13
КОВЕЛЬ
00:32
ЛЬВІВ
07:19

anytrain.com.ua