Львів ужгород розклад руху автобусів – Квитки на автобус Ужгород — Львів, розклад, купити, ціна Ужгород

Расписание автобусов Львов — Ужгород

Рейс Отправление Прибытие Расписание В пути
Львов - Ужгород 06:45
Львов(Автостанция-8 жд вокзал)
12:10
Ужгород(автостанция-1)
5 ч 25 мин
Тернополь(Центральный автовокзал) - Авеллино 10:30
Львов(Автостанция-1 Центральный)
15:00
Ужгород(автостанция-1)
4 ч 30 мин
Херсон - Салерно 12:50
Львов(Автостанция-1 Центральный)
17:00
Ужгород(автостанция-1)
4 ч 10 мин
Одесса - Бари 13:50
Львов(Автостанция-1 Центральный)
18:35
Ужгород(автостанция-1)
4 ч 45 мин
Львов - Ужгород 14:05
Львов(Автостанция-8 жд вокзал)
20:30
Ужгород(автостанция-1)
6 ч 25 мин
Киев - Загреб(главный жд вокзал) 16:30
Львов(Автостанция-1 Центральный)
21:20
Ужгород(автостанция-1)
4 ч 50 мин
Киев - Загреб(главный жд вокзал) 16:30
Львов(Автостанция-1 Центральный)
21:20
Ужгород(автостанция-1)
4 ч 50 мин
Киев - Мадрид 17:25
Львов(Автостанция-1 Центральный)
21:35
Ужгород(автостанция-1)
4 ч 10 мин
Киев - Мадрид 17:25
Львов(Автостанция-1 Центральный)
21:35
Ужгород(автостанция-1)
4 ч 10 мин

busik24.com

Автобуси Львів — Ужгород: ціни та розклад рейсів, купити квитки онлайн

00:45 – 04:30 Львів → Ужгород Відправлення в 00:45 від: Автостанция №8, пл.Дворцова 1 Прибуття в 04:30 до: ул. Станционная 9

3 год. 45 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

16:30 – 21:30 Львів → Ужгород Відправлення в 16:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 21:30 до: Автовокзал, ул. Станционная 2

5 год. 0 хв.

Маршрут

Чт, Сб

Подивитися ціни

19:00 – 01:05 Львів → Ужгород Відправлення в 19:00 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 01:05 до: Автовокзал, ул. Станционная 2

6 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

19:30 – 01:05 Львів → Ужгород Відправлення в 19:30 від: Автовокзал, ул. Стрийска 109 Прибуття в 01:05 до: Автовокзал, ул. Станционная 2

5 год. 35 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

22:05 – 06:10 Львів → Ужгород Відправлення в 22:05 від: ул. Богдана Хмельницкого, 225 (Автостанция №2) Прибуття в 06:10 до: Автовокзал, ул. Станционная 2

8 год. 5 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

22:45 – 06:10 Львів → Ужгород Відправлення в 22:45 від: ул. Богдана Хмельницкого, 225 (Автостанция №2) Прибуття в 06:10 до: Автовокзал, ул. Станционная 2

7 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

23:10 – 06:10 Львів → Ужгород Відправлення в 23:10 від: ул. Богдана Хмельницкого, 225 (Автостанция №2) Прибуття в 06:10 до: Автовокзал, ул. Станционная 2

7 год. 0 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

infobus.eu

билеты на автобус от 466р, цены и расписание

00:40

Львов

Железнодорожный вокзал «Центральный»

05:20

Ужгород

УЖГОРОД: УЖГОРОД Ж/Д ВОКЗАЛ

ПАВЛЮК В.

NeoplanN216H

от 924 р.

00:45

Львов

Автостанция №8, пл.Дворцова 1

04:30

Ужгород

ул. Станционная 9

Павлюк Л.И.

 

от 1024 р.

Поездка на машине с водителем, которому по пути

00:50

Львов

Остановка «Пиццерия Наполетана» (возле железнодорожного вокзала)

05:30

Ужгород

Железнодорожный вокзал «Ужгород»

«Павлюк М.І.» ФЛП

Volkswagen

от 1094 р.

03:35

Львов

Остановка «Отель Львов»

07:50

Ужгород

Железнодорожный вокзал «Ужгород»

«Ольховик О.В.» ФОП

Mercedes — Benz *

от 954 р.

06:45

Львов

Железнодорожный вокзал «Центральный»

12:10

Ужгород

Автовокзал «Центральный»

ПП «ШІК-ТРАНС»

ЕТАЛОН

от 841 р.

07:10

Львов

Автовокзал «Центральный»

12:10

Ужгород

УЖГОРОД

ПП «ШІК-ТРАНС»

ЕТАЛОН_26

от 864 р.

14:05

Львов

Железнодорожный вокзал «Центральный»

20:20

Ужгород

УЖГОРОД 2

ТзОВ «САМБІРСЬКЕ АТП-14608»

БАЗ «ЕТАЛОН»

от 784 р.

14:05

Львов

Железнодорожный вокзал «Центральный»

20:30

Ужгород

УЖГ0Р0Д

ТзОВ «САМБІРСЬКЕ АТП-14608»

БАЗ «ЕТАЛОН»

от 814 р.

16:30

Львов

Автовокзал «Центральный»

21:00

Ужгород

Автовокзал «Центральный»

Euroclub

от 466 р.

16:30

Львов

Автовокзал «Центральный»

21:30

Ужгород

Автовокзал «Центральный»

«Евроклуб» ООО

Mercedes 0350 (СВ)

от 466 р.

19:00

Львов

Железнодорожный вокзал «Центральный»

00:50

Ужгород

Автовокзал «Центральный»

«Ерабус»ООО

Mercedes-0350

от 858 р.

19:00

Львов

Автостанция №8, пл.Дворцова 1

01:05

Ужгород

Автовокзал, ул. Станционная 2

ERABUS

 

от 864 р.

19:30

Львов

Автовокзал «Центральный»

00:50

Ужгород

Автовокзал «Центральный»

«Ерабус»ООО

Mercedes-0350

от 858 р.

19:30

Львов

Автовокзал, ул. Стрийска 109

01:05

Ужгород

Автовокзал, ул. Станционная 2

ERABUS

 

от 864 р.

22:05

Львов

ул. Богдана Хмельницкого, 225 (Автостанция №2)

06:10

Ужгород

Автовокзал, ул. Станционная 2

Гороховское АТП 10764

 

от 684 р.

22:45

Львов

Автостанция №8, пл.Дворцова 1

06:10

Ужгород

Автовокзал, ул. Станционная 2

Гороховское АТП 10764

 

от 684 р.

23:10

Львов

Автовокзал «Центральный»

06:10

Ужгород

Автовокзал «Центральный»

«Гороховское АТП 10764» ПАО

BAZ-A079.23

от 679 р.

bus.biletyplus.ru

Розклад руху автобуса Львів-Ужгород через Стрий


через Стрий, Нижні Ворота, Карпати, Мукачево

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
06:45 Львів АС-8 Львівська область A
07:10 Львів АВ Львівська область B
08:20 Стрий АС Львівська область C
10:05 Нижні Ворота АС Закарпатська область D
11:00 Карпати Закарпатська область E
11:27 Мукачево АС Закарпатська область F
12:25 Ужгород АВ Закарпатська область G
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes.
Протяжність складає 280 км.

Автобус Львів-Ужгород з’єднує столицю Галичини — місто Львів із Закарпаттям. Ужгород — найменший обласний центр країни за кількістю мешканців. Основні пам’ятки найзахіднішого міста, які варто відвідати — Ужгородський замок, Єпископська резиденція, Закарпатський музей народної архітектури та побуту, Пішохідний міст, Ужгородський кафедральний собор, Площа Театральна, Синагога, Площа Фенцика, Василіянський монастир, Закарпатський обласний художній музей ім. Й.Бокшая, Площа Народна, Винний льох «Совине гніздо» та багато інших.

Маршрут автобуса Львів-Ужгород проходить територією двох сусідніх областей: Львівською та Закарпатською. Відстань між обласними центрами становить 280 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Стрий, Нижні Ворота, Карпати, Мукачево. Повна тривалість поїздки складе близько 6 годин. У Львові автобус відправляється із автовокзалу «Двірцевий» (АС-8, знаходиться біля головного залізничного вокзалу міста) та автовокзалу «Стрийський» (головний Львівський автовокзал) кожного ранку.

Скориставшись автобусом Львів-Ужгород, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
зі Львова — Львів-Стрий, Львів-Нижні Ворота, Львів-Карпати, Львів-Мукачево, Львів-Ужгород;
зі Стрия — Стрий-Нижні Ворота, Стрий-Карпати, Стрий-Мукачево, Стрий-Ужгород;
із Нижніх Воріт — Нижні Ворота-Карпати, Нижні Ворота-Мукачево, Нижні Ворота-Ужгород;
із Карпат — Карпати-Мукачево, Карпати-Ужгород;
із Мукачево — Мукачево-Ужгород.

ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на жовтень 2017 року) становить: зі Львова до Ужгорода — 200 грн., до Мукачево — 170 грн., до Карпат — 160 грн., до Нижніх Воріт — 125 грн., до Стрия — 50 грн.; із Мукачево до Ужгорода — 30 грн.

Забронювати або придбати квитки на рейс можна у касах автостанцій та автовокзалів по маршруту слідування автобуса. Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій та автовокзалів Львова, Стрия, Нижніх Воріт, Мукачево та Ужгорода.

rozklad.pl.ua

билеты на автобус от 191 грн, цены, маршрут

00:40

Львов

Железнодорожный вокзал «Центральный»

05:20

Ужгород

УЖГОРОД: УЖГОРОД Ж/Д ВОКЗАЛ

ПАВЛЮК В.

NeoplanN216H

от 368 ₴

00:45

Львов

Автостанция №8, пл.Дворцова 1

04:30

Ужгород

ул. Станционная 9

Павлюк Л.И.

 

от 418 ₴

Поездка на машине с водителем, которому по пути

00:50

Львов

Остановка «Пиццерия Наполетана» (возле железнодорожного вокзала)

05:30

Ужгород

Железнодорожный вокзал «Ужгород»

«Павлюк М.І.» ФЛП

Volkswagen

от 447 ₴

03:35

Львов

Остановка «Отель Львов»

07:50

Ужгород

Железнодорожный вокзал «Ужгород»

«Ольховик О.В.» ФОП

Mercedes — Benz *

от 401 ₴

06:45

Львов

Железнодорожный вокзал «Центральный»

12:10

Ужгород

Автовокзал «Центральный»

ПП «ШІК-ТРАНС»

ЕТАЛОН

от 356 ₴

07:10

Львов

Автовокзал «Центральный»

12:10

Ужгород

УЖГОРОД

ПП «ШІК-ТРАНС»

ЕТАЛОН_26

от 353 ₴

14:05

Львов

Железнодорожный вокзал «Центральный»

20:20

Ужгород

УЖГОРОД 2

ТзОВ «САМБІРСЬКЕ АТП-14608»

БАЗ «ЕТАЛОН»

от 320 ₴

14:05

Львов

Железнодорожный вокзал «Центральный»

20:30

Ужгород

УЖГ0Р0Д

ТзОВ «САМБІРСЬКЕ АТП-14608»

БАЗ «ЕТАЛОН»

от 333 ₴

16:30

Львов

Автовокзал «Центральный»

21:00

Ужгород

Автовокзал «Центральный»

Euroclub

от 191 ₴

16:30

Львов

Автовокзал «Центральный»

21:30

Ужгород

Автовокзал «Центральный»

«Евроклуб» ООО

Mercedes 0350 (СВ)

от 191 ₴

19:00

Львов

Железнодорожный вокзал «Центральный»

00:50

Ужгород

Автовокзал «Центральный»

«Ерабус»ООО

Mercedes-0350

от 351 ₴

19:00

Львов

Автостанция №8, пл.Дворцова 1

01:05

Ужгород

Автовокзал, ул. Станционная 2

ERABUS

 

от 353 ₴

19:30

Львов

Автовокзал «Центральный»

00:50

Ужгород

Автовокзал «Центральный»

«Ерабус»ООО

Mercedes-0350

от 351 ₴

19:30

Львов

Автовокзал, ул. Стрийска 109

01:05

Ужгород

Автовокзал, ул. Станционная 2

ERABUS

 

от 353 ₴

22:05

Львов

ул. Богдана Хмельницкого, 225 (Автостанция №2)

06:10

Ужгород

Автовокзал, ул. Станционная 2

Гороховское АТП 10764

 

от 280 ₴

22:45

Львов

Автостанция №8, пл.Дворцова 1

06:10

Ужгород

Автовокзал, ул. Станционная 2

Гороховское АТП 10764

 

от 280 ₴

23:10

Львов

Автовокзал «Центральный»

06:10

Ужгород

Автовокзал «Центральный»

«Гороховское АТП 10764» ПАО

BAZ-A079.23

от 278 ₴

bus.biletyplus.ua

Розклад руху автобуса Ужгород-Львів через Стрий


через Мукачево, Карпати, Нижні Ворота, Стрий

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
13:35 Ужгород АВ Закарпатська область A
14:30 Мукачево АС Закарпатська область B
14:45 Карпати Закарпатська область C
15:45 Нижні Ворота АС Закарпатська область D
16:00 Латірка Закарпатська область
17:40 Стрий АС Львівська область E
18:50 Львів АВ Львівська область F
19:10 Львів АС-8 Львівська область G
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Mercedes, БАЗ, Еталон.
Протяжність складає 285 км.

Автобус Ужгород-Львів з’єднує сусідні обласні центри Західної України — місто Ужгород із містом Львів. Маршрут автобуса проходить територією Закарпатської та Львівської областей. Відстань між Ужгородом та Львовом становить 285 км. Найбільші населені пункти на шляху слідування: Мукачево, Нижні Ворота та Стрий. Повна тривалість поїздки складе 5,5 годин. В Ужгороді автобус відправляється щоденно в обідню пору з автостанції Ужгород-1, яка розташована навпроти залізничного вокзалу, у Львові — прибуває на центральний автовокзал (Стрийський) та АС-8 (автовокзал Двірцевий, поруч із головним залізничним вокзалом міста).

Скориставшись автобусом Ужгород-Львів, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
із Ужгорода — Ужгород-Мукачево, Ужгород-Карпати, Ужгород-Нижні Ворота, Ужгород-Стрий, Ужгород-Львів;
із Мукачево — Мукачево-Карпати, Мукачево-Нижні Ворота, Мукачево-Стрий, Мукачево-Львів;
із Карпат — Карпати-Нижні Ворота, Карпати-Стрий, Карпати-Львів;
із Нижніх Воріт — Нижні Ворота-Латірка, Нижні Ворота-Стрий, Нижні Ворота-Львів;
зі Стрия — Стрий-Львів.

ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на березень 2018 року) становить:
із Ужгорода до Мукачево — 50 грн., до Карпат — 60 грн., до Нижніх Воріт — 110 грн., до Стрия — 210 грн., до Львова — 270 грн.;
із Мукачево до Карпат — 20 грн., до Нижніх Воріт — 70 грн., до Стрия — 165 грн., до Львова — 230 грн.;
із Нижніх Воріт до Львова — 160 грн.;
зі Стрия до Львова — 70 грн.

Орієнтовна тривалість поїздки між населеними пунктами становить:
із Ужгорода до Мукачево — близько години, до Карпат — понад годину, до Нижні Воріт — 2 години, до Стрия — 4 години, до Львова — 5-5,5 годин;
із Мукачево до Карпат — 15 хвилин, до Нижніх Воріт — понад годину, до Стрия — 3 години, до Львова — 4-4,5 години;
із Карпат до Нижніх Воріт — 1 годину, до Стрия — 3 години, до Львова — 4-4,5 години;
із Нижніх Воріт до Стрия — 2 години, до Львова — 3-3,5 години;
зі Стрия до Львова — 1-1,5 години.

Час відправлення по населених пунктах, крім автостанцій, указаний ОРІЄНТОВНИЙ і може відрізнятися від дійсного. Наявність автобуса у рейсі та більш повну інформацію про маршрут слідування УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Ужгорода, Мукачево, Нижніх Воріт, Стрия та Львова.

rozklad.pl.ua

Ужгород (Автостанция-1). Отправление. График 2019 г, с учетом оперативных изменений.

+380 (3122) 3-21-27, +380 (3122) 3-40-07, +380 (91) 318-16-46 Ужгород, улица Станционная, дом 2, про автовокзал

Анталовцы

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

ежедневно по 27.10

Анталовцы-2

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

Берегово

ежедневно, кроме вс по 27.10

ежедневно по 27.10

Березники

ежедневно, кроме вс по 27.10

Богдан

ежедневно по 27.10

Великий Бычков

ежедневно по 27.10

только 14, 21 июня

Великий Раковец

ежедневно, кроме вс по 27.10

ежедневно по 27.10

Вена

пн, ср, сб по 27.10

Верхнее Водяное

ежедневно по 27.10

Виноградов

ежедневно, кроме вс по 27.10

ежедневно по 27.10

Гайдош

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

ежедневно по 27.10

ежедневно, кроме сб по 27.10

Долгое

ежедневно по 27.10

Драгово

ежедневно, кроме вс по 27.10

Ивано-Франковск

ежедневно по 27.10

Иршава

ежедневно по 27.10

только 14, 21 июня

Кибляры

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

ежедневно по 27.10

Колочава

ежедневно по 27.10

Копашново

только 14, 21 июня

пн, вт, ср, чт по 27.10

Кошице

ежедневно по 27.10

Кричово

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

Кушница

ежедневно по 27.10

Липча

ежедневно по 27.10

Лисичево

ежедневно по 27.10

Лопухов

ежедневно по 27.10

Луцк

ежедневно по 27.10

Львов, автостанция-1 «Центральный»

ежедневно по 27.10

Львов, автостанция-8, ж/д вокзал

ежедневно по 27.10

Люта

ежедневно по 27.10

Малые Геевцы

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

ежедневно по 27.10

только 8, 9, 15, 16, 22, 23 июня

Малые Селменцы

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

ежедневно по 27.10

только 8, 9, 15, 16, 22, 23 июня

Межгорье

ежедневно по 27.10

Михаловце

ежедневно по 27.10

Мукачево

ежедневно по 27.10

Палло

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

ежедневно по 27.10

только 8, 9, 15, 16, 22, 23 июня

Пацканево

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

ежедневно по 27.10

Прешов

ежедневно по 27.10

Ратовцы

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

ежедневно, кроме вс по 27.10

только 8, 9, 15, 16, 22, 23 июня

Рахов

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

ежедневно, кроме пт по 27.10

ежедневно по 27.10

только 14, 21 июня

Санаторий Солнечное Закарпатье

ежедневно по 27.10

Сасовка

ежедневно по 27.10

Свалява

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

ежедневно по 27.10

Синевир

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

Тарасовка

ежедневно, кроме пт, сб по 27.10

только 14, 21 июня

Торунь

ежедневно по 27.10

Угля

ежедневно, кроме пт по 27.10

только 14, 21 июня

Ужок

только 14, 21 июня

Усть-Чорна

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

Худлево

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

ежедневно по 27.10

только 8, 9, 15, 16, 22, 23 июня

Хуст

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

ежедневно по 27.10

Черновцы-1, Центральный

по чётным по 27.10

по нечётным по 27.10

Чернотисов

ежедневно, кроме вс по 27.10

Чоп

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

ежедневно по 27.10

только 8, 9, 15, 16, 22, 23 июня

Шаян

ежедневно по 27.10

Широкий Луг

ежедневно, кроме пт, вс по 27.10

только 14, 21 июня

Ярок

ежедневно, кроме сб, вс по 27.10

rasp.yandex.ru