Поїзд львів хмельницький – ЛЬВІВ >> ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ — Розклад поїздів і залізничні квитки

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ >> ЛЬВІВ — Розклад поїздів і залізничні квитки

Нічого не знайдено!

>>


136 БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ >> ЧЕРНІВЦІ 2/05-1/10/2019 ЩОДЕННО, КРІМ 19,20/06/2019 00:27
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
04:21

ЛЬВІВ
03:54
136 ОДЕСА >> ЧЕРНІВЦІ З 2/10/2019 ЩОДЕННО 00:27
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
04:21
ЛЬВІВ
03:54
49 КИЇВ >> ВАРНА 14,21,26/08, 2,7/09/2019
01:09
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
04:38
ЛЬВІВ
03:29
49 КИЇВ >> ТРУСКАВЕЦЬ З 31/03/2019 ЩОДЕННО 01:09
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
04:38

ЛЬВІВ
03:29
143 КИЇВ >> ВОРОХТА 2-30/09/10/2019 ПО ПАРНИХ; 10-31/08, 1/11-5/12/2019 ПО НЕПАРНИХ 01:48
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
06:15
ЛЬВІВ
04:27
150 КРЕМЕНЧУК >> ВОРОХТА 1-31/09/10/2019 ПО НЕПАРНИХ; 12-30/08/2019, 2/11-6/12/2019 ПО ПАРНИХ 01:48
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
06:15
ЛЬВІВ
04:27
26 ОДЕСА >> ЛЬВІВ З 22/04/2019 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 29,31,1; ДОДАТКОВО 19/06/2019 02:26
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
06:35
ЛЬВІВ
04:09
26
ОДЕСА >> РАХІВ З 21/04/2019 ПО НЕПАРНИХ (КРІМ 1/06-9/08/2019), ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 29,31,1
02:26
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
06:35
ЛЬВІВ
04:09
36 ОДЕСА >> ПШЕМИСЛЬ ГОЛОВНИЙ 21/04-30/08/2019 ЩОДЕННО 02:26
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
06:35
ЛЬВІВ
04:09
109 ХЕРСОН >> ЛЬВІВ З 31/03/2019 ЩОДЕННО 03:58
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
08:24
ЛЬВІВ
04:26
12 ОДЕСА >> ЛЬВІВ З 31/03/2019 ЩОДЕННО 04:23
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
07:58
ЛЬВІВ
03:35
41 ДНІПРО >> ТРУСКАВЕЦЬ З 31/03/2019 ЩОДЕННО, КРІМ 3-7,10-14,18-21,24-27/06/2019 04:31
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
08:34
ЛЬВІВ
04:03
108 ОДЕСА >> УЖГОРОД 31/03-7/06/2019 ЩОДЕННО 05:47
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
09:45
ЛЬВІВ
03:58
95 ЧЕРКАСИ >> ЛЬВІВ 5,9,13,17,21,25,29/06/08/2019; 3,7,11,15,19,23,27/07/09/10/11/12/2019; 31/07/2019 06:28
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
10:36
ЛЬВІВ
04:08
255 ХЕРСОН >> ЛЬВІВ 15,19,23,27/06/2019; 5,9,13,17/07/09/2019; 7,11,15,19,23,27/08/2019; ДОДАТКОВО 1,21,25,29/07, 2,31/08/2019 06:39
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
11:24
ЛЬВІВ
04:45
120 ЗАПОРІЖЖЯ >> ЛЬВІВ З 31/03/2019 ЩОДЕННО, КРІМ 30/05-14/06/2019 08:31
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
12:37
ЛЬВІВ
04:06
85 ДНІПРО >> ПШЕМИСЛЬ ГОЛОВНИЙ 1,7,15,19,21,27,29/06, 5,13,19,27/07, 3,9,17,23,25/08, 7,21/09, 5,13,19/10, 9,23/11/2019 08:47
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
12:49
ЛЬВІВ
04:02
86 НОВООЛЕКСІЇВКА >> ЛЬВІВ З 9/09/2019 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 29,31,3; 1/06-8/09/2019 ЩОДЕННО 08:47
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
12:49
ЛЬВІВ
04:02
715 КИЇВ >> ПШЕМИСЛЬ ГОЛОВНИЙ З 31/03/2019 ЩОДЕННО 10:49
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
13:45
ЛЬВІВ
02:56
111 ХАРКІВ >> ЛЬВІВ 28/05-16/06, З 24/09/2019 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28,30,2,4 12:18
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
16:26
ЛЬВІВ
04:08
70 МАРІУПОЛЬ >> ЛЬВІВ З 31/03/2019 ЩОДЕННО 13:22
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
17:27
ЛЬВІВ
04:05
73 МОСКВА >> ЛЬВІВ З 19/05/2019 ПО НЕПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 29,31,3 13:40
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
17:57
ЛЬВІВ
04:17
191 КИЇВ >> ЛЬВІВ 17/06/2019 13:58
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
17:59
ЛЬВІВ
04:01
168 ОДЕСА >> ЛЬВІВ 4,5,8,9,12,13,16,17,20,21,24,25,28,29/06, 2,3,6,7,10,11,14,15,18,19,22,23,26,27,30,31/07, 3,4,7,8,11,12,15,16,19,20,23,24,27,28,31/08, 1/09/2019 16:56
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
21:05
ЛЬВІВ
04:09
170 ОДЕСА >> ЛЬВІВ 2,3,6,7,10,11,14,15,18,19,22,23,26,27,30/06, 1,4,5,8,9,12,13,16,17,20,21,24,25,28,29/07, 1,2,5,6,9,10,13,14,17,18,21,22,25,26,29,30/08, 2,3/09/2019 18:08
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
22:14
ЛЬВІВ
04:06
249 КИЇВ >> ІВАНО-ФРАНКІВСЬК 3/09/2019 21:18
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
01:58
ЛЬВІВ
04:40
249 КИЇВ >> ЧЕРНІВЦІ 9/09/2019 21:18
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
01:58
ЛЬВІВ
04:40
81 КИЇВ >> КОШИЦЕ 30/05 — 7/06/2019 ЩОДЕННО 23:56
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
03:42
ЛЬВІВ
03:46
81 КИЇВ >> УЖГОРОД ДО 16/06/2019 ЩОДЕННО 23:56
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ
03:42
ЛЬВІВ
03:46

anytrain.com.ua

розклад поїздів на 2019 рік

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад поїздів Львів — Хмельницький:

Розклад поїздів Львів Хмельницький на поточний момент містить 29 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті — 5. Потяги, що курсують за напрямком Львів Хмельницький найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Злочів, Волочиськ, Підзамче, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 01.15, 01.48 зі станції Львів, в кінцевий же пункт Хмельницький прибувають вони відповідно о 05.26, 06.01 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Львів Хмельницький свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Львів — Хмельницький складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Львів — Хмельницький можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Поїзди далекого прямування

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Львів -Хмельницький можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах — місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Хмельницький

poizdato.net

розклад поїздів і квитки на поїзд

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад поїздів Хмельницький — Львів:

Розклад поїздів Хмельницький Львів на поточний момент містить 35 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 4 хв, а кількість зупинок по даному маршруті — 2. Потяги, що курсують за напрямком Хмельницький Львів найчастіше зупиняються на станціях Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Злочів, Волочиськ, Зборів, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.27, 01.09 зі станції Хмельницький, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 04.21, 04.38 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Хмельницький Львів свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Хмельницький — Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі, вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Хмельницький — Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Поїзди далекого прямування

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Хмельницький -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах — місцевий .

Додаткові опції для маршруту Хмельницький — Львів

poizdato.net

Расписание поездов по маршруту Львов — Хмельницкий

070Л Львов — МариупольЛьвов-Пасс.01:15Хмельницкий05:26
107Л Ужгород — ОдессаЛьвов-Пасс.02:53Хмельницкий06:55
170П Львов — ОдессаЛьвов-Пасс.08:10Хмельницкий12:23
086Ш Львов — НовоалексеевкаЛьвов-Пасс.11:10Хмельницкий15:23
120Л Львов — ЗапорожьеЛьвов-Пасс.13:59Хмельницкий18:14
042Л Трускавец — ДнепрЛьвов-Пасс.15:22Хмельницкий19:43
110Л Львов — ХерсонЛьвов-Пасс.15:39Хмельницкий20:17
715Л Пшемысль — КиевЛьвов-Пасс.16:12Хмельницкий19:09
112Л Львов — ХарьковЛьвов-Пасс.17:40Хмельницкий21:52
144Л Ворохта — КиевЛьвов-Пасс.20:05Хмельницкий00:08 (16.06)
136Л Черновцы — Белгород-ДнестровскийЛьвов-Пасс.21:40Хмельницкий01:52 (16.06)
012Л Львов — ОдессаЛьвов-Пасс.22:16Хмельницкий02:10 (16.06)
081Л Ужгород — КиевЛьвов-Пасс.22:51Хмельницкий02:27 (16.06)
050Л Трускавец — КиевЛьвов-Пасс.23:08Хмельницкий02:41 (16.06)
026Л Львов — ОдессаЛьвов-Пасс.23:28Хмельницкий03:29 (16.06)
035Ш Пшемысль — ОдессаЛьвов-Пасс.23:28Хмельницкий03:29 (16.06)
335Д Пшемысль — ОдессаЛьвов-Пасс.23:28Хмельницкий03:29 (16.06)

intercityukraine.com

Расписание поездов Львов — Хмельницкий

Поезд Отправлениевремя местное Прибытиевремя местное В пути График
070Л Львов → Мариуполь

01:15 Львов

05:26 Хмельницкий

4 ч 11 м ежедневно
335Д Пшемысль → Днепропетровск

01:15 Львов

05:26 Хмельницкий

4 ч 11 м особый…
249Ш Ивано-Франковск → Киев

01:48 Львов

06:01 Хмельницкий

4 ч 13 м особый…
107Л Ужгород → Одесса

02:53 Львов

06:55 Хмельницкий

4 ч 2 м ежедневно
170П Львов → Одесса

08:10 Львов

12:23 Хмельницкий

4 ч 13 м особый…
168Л Львов → Одесса

09:16 Львов

13:43 Хмельницкий

4 ч 27 м особый…
086ЛШ Львов → Новоалексеевка

11:10 Львов

15:23 Хмельницкий

4 ч 13 м особый…
192Л Львов → Киев

11:54 Львов

15:50 Хмельницкий

3 ч 56 м особый…
096Л Львов → Черкассы

12:50 Львов

17:01 Хмельницкий

4 ч 11 м особый…
120Л Львов → Запорожье

13:59 Львов

18:14 Хмельницкий

4 ч 15 м ежедневно
256Л Львов → Херсон

14:13 Львов

18:26 Хмельницкий

4 ч 13 м особый…
074Л Львов → Москва

14:40 Львов

18:49 Хмельницкий

4 ч 9 м особый…
042Л Трускавец → Днепропетровск

15:22 Львов

19:43 Хмельницкий

4 ч 21 м ежедневно
110Л Львов → Херсон

15:39 Львов

20:17 Хмельницкий

4 ч 38 м ежедневно
715Л Пшемысль → Киев

16:12 Львов

19:09 Хмельницкий

2 ч 57 м ежедневно
112Л Львов → Харьков

17:40 Львов

21:52 Хмельницкий

4 ч 12 м особый…
144Л Ивано-Франковск → Киев

20:05 Львов

00:08 Хмельницкий

4 ч 3 м особый…
150Л Ивано-Франковск → Кременчуг

20:05 Львов

00:08 Хмельницкий

4 ч 3 м особый…
144Л Ворохта → Киев

20:05 Львов

00:08 Хмельницкий

4 ч 3 м особый…
150Л Ворохта → Кременчуг

20:05 Львов

00:08 Хмельницкий

4 ч 3 м особый…
136Л Черновцы → Белгород-Днестровский

21:40 Львов

01:52 Хмельницкий

4 ч 12 м особый…
136Л Черновцы → Одесса

21:40 Львов

01:52 Хмельницкий

4 ч 12 м особый…
012Л Львов → Одесса

22:16 Львов

02:10 Хмельницкий

3 ч 54 м ежедневно
081Л Ужгород → Киев

22:51 Львов

02:27 Хмельницкий

3 ч 36 м ежедневно
050Л Трускавец → Киев

23:08 Львов

02:41 Хмельницкий

3 ч 33 м особый…
026КЛ Львов → Одесса

23:28 Львов

03:29 Хмельницкий

4 ч 1 м особый…
035Ш Пшемысль → Одесса

23:28 Львов

03:29 Хмельницкий

4 ч 1 м особый…
335Д Пшемысль → Одесса

23:28 Львов

03:29 Хмельницкий

4 ч 1 м особый…
026К Рахов → Одесса

23:28 Львов

03:29 Хмельницкий

4 ч 1 м особый…

lvov.vsepoezda.com

ЛЬВОВ >> ХМЕЛЬНИЦКИЙ — Расписание поездов и жд билеты

Ничего не было найдено!

>>


33025 ПШЕМЫСЛЬ ГЛАВНЫЙ >> ДНЕПР 20.22.26.28.30/04 2.4.6.12.18.26/05. 2.8.16.20.22.28.30/06. 6.14.20.28/07. 4.10.18.24.26/08. 8.22/09. 6.14.20/10. 10.24/11/2019 01:15
ЛЬВОВ
05:26
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:11
70 ЛЬВОВ >> МАРИУПОЛЬ КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 01:15
ЛЬВОВ
05:26
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:11
107 УЖГОРОД >> ОДЕССА КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 02:53
ЛЬВОВ
06:55
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:02
170 ЛЬВОВ >> ОДЕССА ЗА ВКАЗІВКОЮ при призначенні з 25/03/2018 08:10
ЛЬВОВ
12:23
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:13
168 ЛЬВОВ >> ОДЕССА ПО УКАЗАНИЮ 09:16
ЛЬВОВ
13:43
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:27
86 ЛЬВОВ >> НОВОАЛЕКСЕЕВКА С 9/12/2018 ПО НЕЧЕТНЫМ, ПРИ ДВУХ НЕЧЕТНЫХ 27,29,1 11:10
ЛЬВОВ
15:23
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:13
192 ЛЬВОВ >> КИЕВ ПО УКАЗАНИЮ с 31/03/2019 11:54
ЛЬВОВ
15:50
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
03:56
96 ЛЬВОВ >> ЧЕРКАССЫ 11/12/2018-31/05/2019 ТА З 19/09/2019 ПО 3,7,11,15,19,23,27,31 ЧИСЛАХ КОЖНОГО МІСЯЦЯ; 5,9,13,17,21,25,29/06, 3,7,11,15,19,23,27,31/07, 4,8,12,16,20,24,28/08, 1,5,9,13,17/09/2019 12:50
ЛЬВОВ
17:01
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:11
120 ЛЬВОВ >> ЗАПОРОЖЬЕ КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 13:59
ЛЬВОВ
18:14
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:15
256 ЛЬВОВ >> ХЕРСОН ЛЕТНИЙ ПО УКАЗАНИЮ 14:13
ЛЬВОВ
18:26
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:13
74 ЛЬВОВ >> МОСКВА КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 14:40
ЛЬВОВ
18:49
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:09
42 ТРУСКАВЕЦ >> ДНЕПР КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 15:22
ЛЬВОВ
19:43
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:21
110 ЛЬВОВ >> ХЕРСОН КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 15:39
ЛЬВОВ
20:17
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:38
715 ПШЕМЫСЛЬ ГЛАВНЫЙ >> КИЕВ КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 16:12
ЛЬВОВ
19:09
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
02:57
112 ЛЬВОВ >> ХАРЬКОВ С 11/12/2016 ПО НЕЧЕТНЫМ, ПРИ ДВУХ НЕЧЕТНЫХ 29,31,3 17:40
ЛЬВОВ
21:52
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:12
144 ВОРОХТА >> КИЕВ 11-31/12/2018, 1-31/02/03/06/07/09/10/2019 ПО НЕЧЕТНЫМ; 2-30/01/04/05/08/2019, 2/11-6/12/2019 ПО ЧЕТНЫМ 20:05
ЛЬВОВ
00:08
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:03
150 ВОРОХТА >> КРЕМЕНЧУГ 10-30/12/2018, 2-30/02/03/06/07/09/10/2019 ПО ЧЕТНЫМ; 1-31/01/04/05/08/2019, 1/11-7/12/2019 ПО НЕЧЕТНЫМ 20:05
ЛЬВОВ
00:08
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:03
136 ЧЕРНОВЦЫ >> БЕЛГОРОД-ДНЕСТРОВСКИЙ 1/05-30/09/2019 ЕЖЕДНЕВНО 21:40
ЛЬВОВ
01:52
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:12
136 ЧЕРНОВЦЫ >> ОДЕССА 1/05-30/09/2019 ЕЖЕДНЕВНО 21:40
ЛЬВОВ
01:52
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:12
12 ЛЬВОВ >> ОДЕССА КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 22:16
ЛЬВОВ
02:10
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
03:54
81 УЖГОРОД >> КИЕВ КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 22:51
ЛЬВОВ
02:27
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
03:36
1004 ВАРНА >> КИЕВ ЛЕТНИЙ ПО ЧИСЛАМ 23:08
ЛЬВОВ
02:41
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
03:33
50 ТРУСКАВЕЦ >> КИЕВ КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 23:08
ЛЬВОВ
02:41
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
03:33
26 ЛЬВОВ >> ОДЕССА КРУГЛОГОДИЧНО ПО ЧЕТНЫМ 23:28
ЛЬВОВ
03:29
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:01
26 РАХОВ >> ОДЕССА КРУГЛОГОДИЧНО ПО ЧЕТНЫМ 23:28
ЛЬВОВ
03:29
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:01
33025 ПШЕМЫСЛЬ ГЛАВНЫЙ >> ОДЕССА КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 23:28
ЛЬВОВ
03:29
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:01

anytrain.com.ua

ХМЕЛЬНИЦКИЙ >> ЛЬВОВ — Расписание поездов и жд билеты

Ничего не было найдено!

>>


136 БЕЛГОРОД-ДНЕСТРОВСКИЙ >> ЧЕРНОВЦЫ 2/05-1/10/2019 ЕЖЕДНЕВНО 00:27
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:21
ЛЬВОВ
03:54
136 ОДЕССА >> ЧЕРНОВЦЫ 2/05-1/10/2019 ЕЖЕДНЕВНО 00:27
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:21
ЛЬВОВ
03:54
49 КИЕВ >> ВАРНА ЛЕТНИЙ ПО ЧИСЛАМ 01:09
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:38
ЛЬВОВ
03:29
49 КИЕВ >> ТРУСКАВЕЦ КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 01:09
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
04:38
ЛЬВОВ
03:29
143 КИЕВ >> ВОРОХТА 10-30/12/2018, 2-30/02/03/06/07/09/10/2019 ПО ЧЕТНЫМ; 1-31/01/04/05/08/2019, 1/11-5/12/2019 ПО НЕЧЕТНЫМ 01:48
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
06:15
ЛЬВОВ
04:27
150 КРЕМЕНЧУГ >> ВОРОХТА 9-31/12/2018, 1-31/02/03/06/07/09/10/2019 ПО НЕЧЕТНЫМ; 2-30/01/04/05/08/2019, 2/11-6/12/2019 ПО ЧЕТНЫМ 01:48
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
06:15
ЛЬВОВ
04:27
26 ОДЕССА >> ЛЬВОВ КРУГЛОГОДИЧНО ПО НЕЧЕТНЫМ 02:26
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
06:35
ЛЬВОВ
04:09
26 ОДЕССА >> РАХОВ КРУГЛОГОДИЧНО ПО НЕЧЕТНЫМ 02:26
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
06:35
ЛЬВОВ
04:09
36 ОДЕССА >> ПШЕМЫСЛЬ ГЛАВНЫЙ КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 02:26
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
06:35
ЛЬВОВ
04:09
109 ХЕРСОН >> ЛЬВОВ КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 03:58
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
08:24
ЛЬВОВ
04:26
12 ОДЕССА >> ЛЬВОВ КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 04:23
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
07:58
ЛЬВОВ
03:35
41 ДНЕПР >> ТРУСКАВЕЦ КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 04:31
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
08:34
ЛЬВОВ
04:03
108 ОДЕССА >> УЖГОРОД КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 05:47
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
09:45
ЛЬВОВ
03:58
95 ЧЕРКАССЫ >> ЛЬВОВ 10/12/2018-30/05/2019 ТА З 18/09/2019 ПО 2,6,10,14,18,22,26,30 ЧИСЛАХ КОЖНОГО МІСЯЦЯ; 2,6,10,14,18,22,26,30/06, 4,8,12,16,20,24,28/07, 1,5,9,13,17,21,25,29/08, 2,6,10,14/09/2019 06:28
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
10:36
ЛЬВОВ
04:08
255 ХЕРСОН >> ЛЬВОВ ЛЕТНИЙ ПО УКАЗАНИЮ 06:39
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
11:24
ЛЬВОВ
04:45
120 ЗАПОРОЖЬЕ >> ЛЬВОВ КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 08:31
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
12:37
ЛЬВОВ
04:06
85 ДНЕПР >> ПШЕМЫСЛЬ ГЛАВНЫЙ 19.2125.27.29/04. 1.3.5.11.17.25/05. 1.7.15.19.21.27.29/06. 5.13.19.27/07. 3.9.17.23.25/08. 7.21/09. 5.13.19/10. 9.23/11/2019 08:47
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
12:49
ЛЬВОВ
04:02
86 НОВОАЛЕКСЕЕВКА >> ЛЬВОВ С 10/12/2018 ПО ЧЕТНЫМ, ПРИ ДВУХ НЕЧЕТНЫХ 28,30,2 08:47
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
12:49
ЛЬВОВ
04:02
715 КИЕВ >> ПШЕМЫСЛЬ ГЛАВНЫЙ КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 10:49
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
13:45
ЛЬВОВ
02:56
111 ХАРЬКОВ >> ЛЬВОВ С 10/12/2018 ПО ЧЕТНЫМ, ПРИ ДВУХ НЕЧЕТНЫХ 28,30,2,4 12:18
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
16:26
ЛЬВОВ
04:08
70 МАРИУПОЛЬ >> ЛЬВОВ КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 13:22
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
17:27
ЛЬВОВ
04:05
73 МОСКВА >> ЛЬВОВ КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 13:40
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
17:57
ЛЬВОВ
04:17
191 КИЕВ >> ЛЬВОВ ПО УКАЗАНИЮ При призначенні з 20/05/2019 13:58
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
17:59
ЛЬВОВ
04:01
168 ОДЕССА >> ЛЬВОВ ПО УКАЗАНИЮ 16:56
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
21:05
ЛЬВОВ
04:09
170 ОДЕССА >> ЛЬВОВ ЗА ВКАЗІВКОЮ при призначенні з 25/03/2018 18:08
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
22:14
ЛЬВОВ
04:06
249 КИЕВ >> ИВАНО-ФРАНКОВСК ПО УКАЗАНИЮ 21:18
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
01:58
ЛЬВОВ
04:40
249 КИЕВ >> ЧЕРНОВЦЫ ПО УКАЗАНИЮ 21:18
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
01:58
ЛЬВОВ
04:40
81 КИЕВ >> КОШИЦЕ 9/12/2018 — 12/12/2019 ЕЖЕДНЕВНО 23:56
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
03:42
ЛЬВОВ
03:46
81 КИЕВ >> УЖГОРОД КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 23:56
ХМЕЛЬНИЦКИЙ
03:42
ЛЬВОВ
03:46

anytrain.com.ua