Расписание автобусов новгород северский шостка – Расписание автобусов Новгород-Северский — Подорожі Україною

Расписание автобусов Новгород-Северский — Подорожі Україною

05:00 Шостка Семеновка кроме среды
05:10 Новгород-Северский Чернигов  
05:11 Новгород-Северский Чернигов  
05:17 Новгород-Северский Красный Хутор пн, пт
05:17 Шостка Гремяч  
05:20 Новгород-Северский Бучки пн,ср,пт
05:30 Новгород-Северский Чернигов  
05:30 Новгород-Северский Роговка вт, вс
05:33 Шостка Фаевка кроме вт, чт
05:40 Новгород-Северский Поповка
кроме вт,чт,вс
05:40 Новгород-Северский Буда-Воробьёвская  
05:55 Новгород-Северский Муравьи вт
06:05 Новгород-Северский Студинка кроме вт,чт,сб
06:15 Новгород-Северский Будище вт
06:20 Новгород-Северский Шостка  
06:20 Новгород-Северский Киев пн,пт,вс
06:25 Новгород-Северский Прокоповка пн,чт,вс
06:30 Новгород-Северский Гремяч  
07:10 Новгород-Северский Чернигов  
07:55 Фаевка Шостка кроме вт,чт
08:29 Гремяч Шостка  
08:44 Семеновка Шостка кроме вт,чт
08:45 Буда-Воробьёвская Чернигов  
09:40 Гремяч Чернигов пт,вс
10:10 Новгород-Северский Суммы  
10:45 Новгород-Северский Чернигов  
11:40 Новгород-Северский Чернигов  
11:55 Новгород-Северский Буда-Воробьёвская кроме сб
12:40 Новгород-Северский Чернигов  
12:50 Новгород-Северский Гремяч  
12:50 Новгород-Северский Суммы
 
13:30 Новгород-Северский Шостка  
13:30 Новгород-Северский Чернигов  
13:41 Новгород-Северский Красный Хутор пн,пт
13:55 Шостка Фаевка кроме вт,чт
14:35 Новгород-Северский Роговка вт,вс
14:40 Новгород-Северский Поповка кроме вт, чт, сб
14:40 Новгород-Северский Прокоповка пн,чт,вс
14:50 Шостка Буда-Воробьёвская пт,сб,вс
15:15 Новгород-Северский Киев ч/з Козелец  
15:20 Новгород-Северский Бучки ч/з Камень пн,ср,пт
15:30 Новгород-Северский Муравьи вт
15:40 Шостка Семеновка кроме вт,чт
15:41 Фаевка Шостка кроме вт,чт
15:50 Новгород-Северский Чернигов  
16:15 Шостка Гремяч  
16:15 Новгород-Северский Студинка кроме вт,чт,сб
16:40 Новгород-Северский Чернигов  
17:15 Буда-Воробьёвская Шостка пт,сб,вс
17:25 Новгород-Северский Чернигов  
17:40 Чернигов Буда-Воробьёвская  
18:20 Новгород-Северский Шостка  
19:15 Гремяч Шостка  
19:28 Семеновка Шостка кроме вт,чт

trip.org.ua

Расписание автобусов по автостанции Шостка

по маршрутам автобусов

Антоновка — Шостка
09:35(Ср,Пт-Вс)

Говоруново — Шостка
08:58(Чт)

Знобь-Новгородское — Сумы
06:55

Куйбышево — Терещенская
04:55 06:57 08:35 08:55 12:55 13:40 14:55 16:30 17:50 18:55 19:55

Новгород-Северский — Сумы
11:00 13:50

Рождественское — Шостка
09:00(Ср,Сб) 15:06(Ср,Сб)

Сумы — Знобь-Новгородское
16:45

Сумы — Новгород-Северский
10:40 20:00

Шостка — Антоновка
00:00(Ср,Пт-Вс) 06:00(Ср,Пт-Вс) 14:35(Ср,Пт-Вс)

Шостка — Бензики
06:50(Ср,Пт-Вс) 09:50(Ср,Пт-Вс) 12:35(Ср,Пт-Вс) 17:50(Ср,Пт-Вс)

Шостка — Бирино
04:40 13:00 15:45

Шостка — Боровичи
17:15(Сб)

Шостка — Вовна
06:30 12:50 16:50(Пт-Ср)

Шостка — Воздвиженское
06:20(Пн,Пт,Вс) 12:00(Пн,Пт,Вс) 16:45(Пт)

Шостка — Глазовое
08:00(Ср) 16:00(Ср)

Шостка — Глухов
09:00(Ср,Пт-Вс) 13:40(Пт,Вс)

Шостка — Говоруново
06:20(Чт)

Шостка — Дружба
06:50

Шостка — Заболотное
05:50(Ср-Пн) 12:00(Ср-Пн) 17:00(Ср-Пн)

Шостка — Киев

07:00 18:00

Шостка — Княжичи
04:10 14:45

Шостка — Короп
05:30(Ср,Пт,Вс) 12:15(Ср,Пт,Вс)

Шостка — Курск (РФ)
04:25

Шостка — Лесное
05:20(Ср,Пт-Вс) 11:10 15:30(Пт,Вс)

Шостка — Лушники
05:00 07:50 11:00 15:47

Шостка — Марчихина Буда
04:30 08:45(Сб-Вт,Чт) 13:45(Сб-Вт,Чт)

Шостка — Новгород-Северский
05:00 11:40 16:50

Шостка — Остроушки
06:20 11:30(Чт-Вт) 12:20(Ср) 15:30(Чт-Вт)

Шостка — Очкино
05:17(Пт-Пн,Ср) 12:40(Пт-Пн,Ср) 17:15(Пт)

Шостка — Пироговка
08:20(Пт-Вс) 10:30(Пт-Вс) 14:20(Пт-Вс) 17:50(Пт-Вс)

Шостка — Погореловка
06:00(Ср,Пт,Вс) 06:00(Пн-Вт,Чт,Сб) 13:00(Пн-Вт,Чт,Сб) 14:00(Ср,Пт,Вс)

Шостка — Рождественское
06:20(Ср,Сб) 12:00(Ср,Сб)

Шостка — Ромны
15:40

Шостка — Ромны ч/з Бурынь
07:20

Шостка — Ромны ч/з Конотоп
07:35

Шостка — Руденка
08:45(Ср,Пт) 13:45(Ср,Пт)

Шостка — Свесса
06:35 11:20 16:00

Шостка — Середина-Буда
04:50 10:30 13:30

Шостка — Собич
05:20(Пн) 07:40 10:05(Ср,Пт-Вс) 13:05 15:30(Ср,Сб) 18:50

Шостка — Степное
05:15(Пн-Вт,Чт) 13:15(Пн-Вт,Чт)

Шостка — Студинка
04:20(Ср,Пт-Вс) 12:10(Ср,Пт-Вс)

Шостка — Сумы
04:00 04:50(Пн-Сб) 05:28 06:00(Пн-Сб) 06:40 07:50(Вс-Пт) 09:35 11:50 12:45 14:40(Пн-Вт) 15:15 16:20 17:10 17:40

Шостка — Терещенская
06:20(Чт-Вт) 06:20(Ср) 08:10 10:00 11:20 12:10 13:25 14:10 15:40 17:00(Пн-Пт) 23:00(Пт)

Шостка — Тимановка
05:35(Пн,Ср,Пт,Вс) 13:40(Пн,Ср,Пт,Вс) 16:30(Пт,Вс)

Шостка — Фаевка
04:40(Ср,Пт-Вс) 13:00(Ср,Пт-Вс)

Шостка — Феофиловка
05:15(Ср,Пт-Вс) 13:15(Ср,Пт-Вс)

Шостка — Харьков
10:00

Шостка — Чуйковка
12:20

Шостка — Ямполь
07:10 12:40

zabytki.in.ua

Автовокзал Новгород-Сіверський — розклад руху автобусів та онлайн табло

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Новгород-Сіверський, Чернігівської області. Онлайн табло Новгород-Сіверський на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Данний автовокзал приймає автобуси за 36 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 62 маршрути. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населенних пунктів як Чернігів, Шостка, Леньків (Вт,Нд), Мурав’ї (Вт) та Прокопівка (Пн,Чт,Нд).

Автовокзал Новгород-Сіверський не працює цілодобово. У проміжку часу з 19:30 по 05:00 автостанція не працює. Цей проміжок становить 9 годин. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 05:00 за маршрутом Шостка — Семенівка (кр Вт-Чт). Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 19:28 за напрямком Семенівка — Шостка (кр Вт,Чт). Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 9 годин і 32 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Вокзальна, 7а. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції Новгород-Сіверський.

Адреса автовокзалу: вул. Вокзальна, 7а (показати на карті)
Телефон для довідок: 0465821134

5 5 4633

Шостка — Семенівка (кр Вт-Чт) 05:00
Новгород-Сіверський — Чернігів ч/з Корюківка 05:10
Новгород-Сіверський — Чернігів 05:11, 05:30, 07:49, 09:25, 10:45, 12:40, 13:30, 14:10, 15:50, 16:40, 17:25
Новгород-Сіверський — Красний Хутір (Пн,Пт) 05:17, 13:40
Шостка — Грем’яч 05:17, 16:15
Новгород-Сіверський — Рогівка (Вт,Нд) 05:30, 14:35
Шостка — Фаївка (кр Пн-Вт,Чт) 05:33, 13:53
Новгород-Сіверський — Попівка ч/з Володимирівка (Ср) 05:40
Новгород-Сіверський — Попівка (Пн,Пт,Нд) 05:40, 14:40
Новгород-Сіверський — Буда-Вороб’ївська 05:41, 11:55
Новгород-Сіверський — Студинка (кр Вт,Чт,Сб) 06:05, 16:16
Новгород-Сіверський — Будище (Вт) 06:15, 14:00
Новгород-Сіверський — Київ ч/з Чернігів (Пт,Нд) 06:20
Новгород-Сіверський — Прокопівка (Пн,Чт,Нд) 06:25, 14:40
Новгород-Сіверський — Чернігів (кр Пт,Нд) 06:26
Новгород-Сіверський — Мурав’ї (Вт) 06:30, 12:50
Новгород-Сіверський — Шостка 06:30, 13:40, 18:30
Фаївка — Шостка (кр Пн-Вт,Чт) 07:55, 16:10
Новгород-Сіверський — Леньків (Вт,Нд) 07:55, 13:00
Грем’яч — Чернігів 08:10
Грем’яч — Шостка 08:29, 19:15
Семенівка — Шостка (кр Вт-Чт) 08:44
Буда-Вороб’ївська — Чернігів (Пн,Пт,Нд) 08:45
Новгород-Сіверський — Суми 10:10, 12:50
Новгород-Сіверський — Чернігів (Пт,Нд) 11:40
Новгород-Сіверський — Грем’яч (кр Вт) 12:50
Новгород-Сіверський — Попівка (Ср) 14:40
Шостка — Буда-Вороб’ївська (Пт-Нд) 14:50
Новгород-Сіверський — Київ ч/з Козелець 15:15
Ярцево (РФ) — Київ ч/з Чернігів 15:25
Шостка — Семенівка (Пт) 15:28
Шостка — Семенівка (кр Вт,Чт) 15:40
Буда-Вороб’ївська — Шостка (Пт-Нд) 17:15
Чернігів — Грем’яч 17:35
Чернігів — Буда-Вороб’ївська ч/з Чайкине (Пн,Пт,Нд) 17:40
Семенівка — Шостка (кр Вт,Чт) 19:28

Автовокзал, Новгород-Северский расписание движения автобусов

Автовокзал Новгород-Северский, не принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за этим телефоном: 0465821134

Сусідні автовокзали: автовокзал Шостка АС-2 Сумської області (21 км), автовокзал Шостка АС-1 Сумської області (22 км), автовокзал Семенівка (Чернігівська обл.) Чернігівської області (51 км), автовокзал Короп Чернігівської області (52 км), автовокзал Глухів Сумської області (57 км).

avtobys.in.ua

Расписание автобусов, автовокзал, Новгород-Северский, автовокзал, вулиця Вокзальна, 7Б, Новгород-Сіверський, Чернігівська область, Украина, 16001

Примерный ардрес: вулиця Вокзальна, 7Б, Новгород-Сіверський, Чернігівська область, Украина, 16001

Направление Дни Остановки Время отправления
Чернигов-1 пн, пт, вс Везде 08:45      08:45      08:45     

Дни: пн, пт, вс
Остановки: Везде

Москва, автостанция Новоясеневская только 23, 25, 27, 29, 31 авг, 2, 4 сен Везде 18:20      18:20     

Дни: только 23, 25, 27, 29, 31 авг, 2, 4 сен
Остановки: Везде

Москва, автостанция Тёплый Стан только 27 октября Везде 18:20     

Дни: только 27 октября
Остановки: Везде

по нечётным Везде 18:20     

Дни: по нечётным
Остановки: Везде

только 23, 25, 27, 29, 31 авг, 2, 4 сен Везде 18:20      18:20      18:20     

Дни: только 23, 25, 27, 29, 31 авг, 2, 4 сен
Остановки: Везде

только 24, 26, 28, 30 авг, 1, 3, 5 сен Везде 18:20      18:20      18:20     

Дни: только 24, 26, 28, 30 авг, 1, 3, 5 сен
Остановки: Везде

только 24, 26, 28, 30 окт, 1, 3, 5, 7 ноя Везде 18:20      18:20     

Дни: только 24, 26, 28, 30 окт, 1, 3, 5, 7 ноя
Остановки: Везде

только 25, 27, 29, 31 окт, 2, 4, 6 ноя Везде 18:20      18:20     

Дни: только 25, 27, 29, 31 окт, 2, 4, 6 ноя
Остановки: Везде

по чётным по 30.10 Везде 18:20     

Дни: по чётным по 30.10
Остановки: Везде

по нечётным по 26.03 Везде 18:20     

Дни: по нечётным по 26.03
Остановки: Везде

по чётным по 26.03 Везде 18:20     

Дни: по чётным по 26.03
Остановки: Везде

только 30 октября, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ноября Везде 18:20     

Дни: только 30 октября, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 ноября
Остановки: Везде

Буда-Воробьёвская ежедневно Везде 05:41      05:41      12:15     

Дни: ежедневно
Остановки: Везде

Бучки только 23, 30 окт, 6 ноя Везде 05:20     

Дни: только 23, 30 окт, 6 ноя
Остановки: Везде

только 21, 28 авг, 4 сен Везде 05:20      15:20     

Дни: только 21, 28 авг, 4 сен
Остановки: Везде

только 25 сен, 2, 9 окт Везде 15:20     

Дни: только 25 сен, 2, 9 окт
Остановки: Везде

Гремяч ежедневно Везде 05:17      05:17     

Дни: ежедневно
Остановки: Везде

ежедневно, кроме вт Везде 12:50     

Дни: ежедневно, кроме вт
Остановки: Везде

Киев-1, Центральный автовокзал только 20, 25, 27 сен, 2, 4, 9 окт Везде 06:20      06:20      06:20     

Дни: только 20, 25, 27 сен, 2, 4, 9 окт
Остановки: Везде

ежедневно, кроме пт, вс Везде 06:20     

Дни: ежедневно, кроме пт, вс
Остановки: Везде

Красное, Новгород-Северский район только 17, 21, 24, 28, 31 авг, 4 сен Везде 05:17      13:40     

Дни: только 17, 21, 24, 28, 31 авг, 4 сен
Остановки: Везде

Муравьи только 18, 25 авг, 1 сен Везде 06:30      12:50     

Дни: только 18, 25 авг, 1 сен
Остановки: Везде

только 20, 27 окт, 3 ноя Везде 06:30     

Дни: только 20, 27 окт, 3 ноя
Остановки: Везде

Поповка, Новгород-Северский район только 19, 26 авг, 2 сен Везде 05:40      14:40     

Дни: только 19, 26 авг, 2 сен
Остановки: Везде

Прокоповка только 17, 20, 24, 27, 31 авг, 3 сен Везде 06:25     

Дни: только 17, 20, 24, 27, 31 авг, 3 сен
Остановки: Везде

только 19, 22, 26, 29 окт, 2, 5 ноя Везде 06:25     

Дни: только 19, 22, 26, 29 окт, 2, 5 ноя
Остановки: Везде

только 20, 27 авг, 3 сен Везде 14:20     

Дни: только 20, 27 авг, 3 сен
Остановки: Везде

Студинка пн, ср, пт Везде 06:05      06:05      16:16     

Дни: пн, ср, пт
Остановки: Везде

Сумы, автовокзал ежедневно Везде 10:10      10:10      12:50     

Дни: ежедневно
Остановки: Везде

Чернигов-1 ежедневно Везде 05:11      05:11      05:11      05:11      05:30      05:45      07:10      07:10      07:10      07:10      07:10      07:10      10:45      10:45      11:40      11:40      12:40      12:40      13:30      13:30      16:15      16:15      16:15     

Дни: ежедневно
Остановки: Везде

Шостка. автостанция ежедневно Везде 06:20      06:20      13:20      18:20     

Дни: ежедневно
Остановки: Везде

ежедневно, кроме вт, ср Везде 10:30      10:30      16:20      19:45      19:45     

Дни: ежедневно, кроме вт, ср
Остановки: Везде

Шостка. автостанция ежедневно, кроме вт, чт Везде 08:44      19:28     

Дни: ежедневно, кроме вт, чт
Остановки: Везде

Шостка. автостанция ср, пт, сб, вс Везде 07:55      15:40     

Дни: ср, пт, сб, вс
Остановки: Везде

Буда-Воробьёвская пн, пт, вс Везде 17:40      17:40     

Дни: пн, пт, вс
Остановки: Везде

Гремяч ежедневно, кроме пт Везде 17:36      17:36      17:36      17:36     

Дни: ежедневно, кроме пт
Остановки: Везде

только 21, 28 авг, 4 сен Везде 17:36      17:36      17:36     

Дни: только 21, 28 авг, 4 сен
Остановки: Везде

Семеновка, автостанция ежедневно, кроме вт, чт Везде 05:00      05:00      15:40     

Дни: ежедневно, кроме вт, чт
Остановки: Везде

Фаевка ср, пт, сб, вс Везде 05:33      13:55     

Дни: ср, пт, сб, вс
Остановки: Везде

Киев-1, Центральный автовокзал 24, 26, 28, 30 авг, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 сен, 1 окт, … Везде 15:25     

Дни: 24, 26, 28, 30 авг, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 сен, 1 окт, …
Остановки: Везде

Одесса, Центральный автовокзал ежедневно Везде 00:30      23:30     

Дни: ежедневно
Остановки: Везде

ve7.ru

Автовокзал Шостка АС-1 — розклад руху автобусів та онлайн табло

На даній сторінці знаходяться довідкові номери телефону, онлайн табло та адреса розташування автостанції Шостка АС-1, Сумської області. Онлайн табло Шостка АС-1 на офіційному сайті допоможе вам з легкістю знайти необхідний маршрут. Данний автовокзал приймає автобуси за 70 напрямками. В загальному через автостанцію проходить 141 маршрут. Найбільш популярні маршрути дозволяють вам дібратись до таких населенних пунктів як Терещенська, Суми, Лушники, Бензики (Ср,Пт-Нд) та Пирогівка (Пт-Нд).

Автовокзал Шостка АС-1 працює цілодобово. Перший рейсовий автобус відправляється з автостанції о 00:00 за маршрутом Шостка — Антонівка (Ср,Пт-Нд). Останній міжміський автобус відправляється з автостанції о 23:00 за напрямком Шостка — Терещенська (Пт). Інтервал між останнім автобусом в поточній добі і першим в наступній складає 1 годин і 0 хвилин. Квитки на автобус можна придбати в касі за адресою вул. Привокзальна, 19а. На деякі рейси автобусів можна купити квитки онлайн. Актуальну інформацію по рейсах ви можете отримати звернувшись за телефоном для довідок автостанції Шостка АС-1.

Адреса автовокзалу: вул. Привокзальна, 19а (показати на карті)
Телефон для довідок: 0544961149

5 5 9119

Шостка — Антонівка (Ср,Пт-Нд) 00:00, 06:00, 14:35
Шостка — Суми 04:00, 05:28, 06:40, 09:35, 11:50, 12:45, 15:15, 16:20, 17:10, 17:40
Шостка — Княжичі 04:10, 14:45
Шостка — Студинка (Ср,Пт-Нд) 04:20, 12:10
Шостка — Курськ (РФ) 04:25
Шостка — Марчихина Буда 04:30
Шостка — Фаївка (Ср,Пт-Нд) 04:40, 13:00
Шостка — Бирине 04:40, 13:00, 15:45
Шостка — Суми (Пн-Сб) 04:50, 06:00
Шостка — Середина-Буда 04:50, 10:30, 13:30
Куйбишеве — Терещенська 04:55, 06:57, 08:35, 08:55, 12:55, 13:40, 14:55, 16:30, 17:50, 18:55, 19:55
Шостка — Лушники 05:00, 07:50, 11:00, 15:47
Шостка — Новгород-Сіверський 05:00, 11:40, 16:50
Шостка — Степне (Пн-Вт,Чт) 05:15, 13:15
Шостка — Феофілівка (Ср,Пт-Нд) 05:15, 13:15
Шостка — Очкине (Пт-Пн,Ср) 05:17, 12:40
Шостка — Лісне (Ср,Пт-Нд) 05:20
Шостка — Собич (Пн) 05:20
Шостка — Короп (Ср,Пт,Нд) 05:30, 12:15
Шостка — Тиманівка (Пн,Ср,Пт,Нд) 05:35, 13:40
Шостка — Заболотне (Ср-Пн) 05:50, 12:00, 17:00
Шостка — Погорілівка (Ср,Пт,Нд) 06:00, 14:00
Шостка — Погорілівка (Пн-Вт,Чт,Сб) 06:00, 13:00
Шостка — Остроушки 06:20
Шостка — Воздвиженське (Пн,Пт,Нд) 06:20, 12:00
Шостка — Терещенська (Чт-Вт) 06:20
Шостка — Рождественське (Ср,Сб) 06:20, 12:00
Шостка — Терещенська (Ср) 06:20
Шостка — Говорунове (Чт) 06:20
Шостка — Вовна 06:30, 12:50
Шостка — Свеса 06:35, 11:20, 16:00
Шостка — Дружба 06:50
Шостка — Бензики (Ср,Пт-Нд) 06:50, 09:50, 12:35, 17:50
Зноб-Новгородське — Суми 06:55
Шостка — Київ 07:00, 18:00
Шостка — Ямпіль 07:10, 12:40
Шостка — Ромни ч/з Буринь 07:20
Шостка — Ромни ч/з Конотоп 07:35
Шостка — Собич 07:40, 13:05, 18:50
Шостка — Суми (Нд-Пт) 07:50
Шостка — Глазове (Ср) 08:00, 16:00
Шостка — Терещенська 08:10, 10:00, 11:20, 12:10, 13:25, 14:10, 15:40
Шостка — Пирогівка (Пт-Нд) 08:20, 10:30, 14:20, 17:50
Шостка — Марчихина Буда (Сб-Вт,Чт) 08:45, 13:45
Шостка — Руденка (Ср,Пт) 08:45, 13:45
Говорунове — Шостка (Чт) 08:58
Шостка — Глухів (Ср,Пт-Нд) 09:00
Рождественське — Шостка (Ср,Сб) 09:00, 15:06
Антонівка — Шостка (Ср,Пт-Нд) 09:35
Шостка — Харків 10:00
Шостка — Собич (Ср,Пт-Нд) 10:05
Суми — Новгород-Сіверський 10:40, 20:00
Новгород-Сіверський — Суми 11:00, 13:50
Шостка — Лісне 11:10
Шостка — Остроушки (Чт-Вт) 11:30, 15:30
Шостка — Остроушки (Ср) 12:20
Шостка — Чуйківка 12:20
Шостка — Глухів (Пт,Нд) 13:40
Шостка — Суми (Пн-Вт) 14:40
Шостка — Лісне (Пт,Нд) 15:30
Шостка — Собич (Ср,Сб) 15:30
Шостка — Ромни 15:40
Шостка — Тиманівка (Пт,Нд) 16:30
Шостка — Воздвиженське (Пт) 16:45
Суми — Зноб-Новгородське 16:45
Шостка — Вовна (Пт-Ср) 16:50
Шостка — Терещенська (Пн-Пт) 17:00
Шостка — Боровичі (Сб) 17:15
Шостка — Очкине (Пт) 17:15
Шостка — Терещенська (Пт) 23:00

Автовокзал, Шостка расписание движения автобусов

Автовокзал Шостка, принимает проходящие автобусы круглосуточно; официальный сайт предоставляет онлай табло. Приобрести билеты можно в кассе автовокзала или без станционной комиссии у водителя. Получить актуальную справочною информацию вы можете обратившись к кассе автовокзала или за этим телефоном: 0544961149

Сусідні автовокзали: автовокзал Шостка АС-2 Сумської області (2 км), автовокзал Новгород-Сіверський Чернігівської області (22 км), автовокзал Глухів Сумської області (36 км), автовокзал Короп Чернігівської області (49 км), автовокзал Путивль Сумської області (65 км).

avtobys.in.ua

Северский | Расписание автобусов Новгород-Северского

Актуальное расписание и заказ билетов на сайте

С Киева

Автостанции КИЇВ АВ Рейс: 626Д АС КИЇВ АВ — АС НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ
  НЕОПЛАН ЕЖ-УК тел. (044) 265-0430
 

состоянием на:2009-08-11 02:16:00

Приб. Отпр. Нас. пункт   км ст.грн
   07:10  КИЕВ АВ    
 08:24  08:34  КОЗЕЛЕЦ  79  12.43
 09:45  10:10  ЧЕРНИГОВ  154   25.04
 11:01  11:06  БЕРЕЗНА  192  31.48
 11:45  11:50  МЕНА  224  36.33
 12:15  12:20   СОСНИЦА  244  39.57
 12:44  12:49   ЧЕРНОТЫЧИ  262  42.80 
 12:57  12:58   РУДНЯ  268  42.80
 13:09  13:14   ХЛОПЯНИКИ  277  44.42 
 13:22  13:27   АВДЕЕВКА  284  46.02
 13:39  13:44   ЛОСКА  296  47.64
 14:30     НОВГОРОД-  СЕВЕРСКИЙ  334  53.30 

 А также от станции метро «Лесная» часто отправляются маршрутки на Чернигов.

С Чернигова

Чернигов, расписание автобусов, автостанция №1

 

В Чернигов

Отправление Прибытие  
5.10 9.52
5.11 8.48
5.30 8.50
6.20
8.10 11.35
10.45 11.55
11.40 14.50
12.40 15.52
13.30 16.57
15.15
15.50 19.20
16.40 19.40
17.25 20.56

 

С Сум

Сумы, расписание автобусов, автостанция №1
ул. Баумана, 40; тел. (0542) 27-43-13

В Суми

Отправление Прибытие
10.10 14.50
12.50 17.35

С Шостки

Шостка, расписание автобусов, автостанция №1



 

nsgrad.com

Автобус Новгород-Северский — Шостка — Довезуха.рф

Автобус Новгород-Северский — Шостка — маршрут следования, остановки, время стоянки.

Отправление из пункта автовокзал «Новгород-Северский, автовокзал», адрес отправления: вулиця Вокзальна, 7Б, Новгород-Сіверський, Чернігівська область, Украина, 16001 в 10:30.

Прибытие в пункт автовокзал «Шостка. автостанция», адрес прибытия: Привокзальна вулиця, 19А, Шостка, Сумська область, Украина в 11:40. Поездка займет 1 ч 10 мин. Счастливого пути!

 

Остановка Время прибытия Время отправления Стоянка Время в пути
Новгород-Северский, автовокзал
Новгород-Сіверський
10:30

Отправление: 10:30

Комань 10:44 10:45 1 мин 15 мин

Прибытие: 10:44
Отправление: 10:45
Стоянка: 1 мин
Время в пути: 15 мин

Чулатов 10:47 10:48 1 мин 18 мин

Прибытие: 10:47
Отправление: 10:48
Стоянка: 1 мин
Время в пути: 18 мин

Дробышев 10:50 10:51 1 мин 21 мин

Прибытие: 10:50
Отправление: 10:51
Стоянка: 1 мин
Время в пути: 21 мин

Араповичи 10:54 10:55 1 мин 25 мин

Прибытие: 10:54
Отправление: 10:55
Стоянка: 1 мин
Время в пути: 25 мин

Путивск 11:02 11:03 1 мин 33 мин

Прибытие: 11:02
Отправление: 11:03
Стоянка: 1 мин
Время в пути: 33 мин

Пироговка 11:08 11:09 1 мин 39 мин

Прибытие: 11:08
Отправление: 11:09
Стоянка: 1 мин
Время в пути: 39 мин

Богдановка 11:14 11:15 1 мин 45 мин

Прибытие: 11:14
Отправление: 11:15
Стоянка: 1 мин
Время в пути: 45 мин

Богданка 11:22 11:23 1 мин 53 мин

Прибытие: 11:22
Отправление: 11:23
Стоянка: 1 мин
Время в пути: 53 мин

Шостка. автостанция
Шостка
11:40 1 ч 10 мин

Прибытие: 11:40
Время в пути: 1 ч 10 мин

ve7.ru