Розклад автобусів чернівці чортків – Чортків (Автостанція «Чортків»). Відправлення. Графік 2019 р, з урахуванням оперативних змін.

Чортків (Автостанція «Чортків»). Відправлення. Графік 2019 р, з урахуванням оперативних змін.

Увага! У розкладі показано рейси автобусів, доступні нашому сервісу. У багатьох випадках частини рейсів може не бути в розкладі, також перевізники можуть змінити вартість проїзду без повідомлення нашому сервісу — перед поїздкою рекомендовано скористатися довідковим телефоном автостанції або перевізника.

час місцевий

Тернопіль —

Білий Потік

щоденно до 27.10

Тернопіль —

Більче-Золоте

щоденно до 27.10

Тернопіль —

Борщів

щоденно до 27.10

Кам’янець-Подільський —

Бучач

щоденно до 27.10

Борщів —

Варшава

у непарні до 27.10

Кам’янець-Подільський —

Вроцлав

лише 15, 18, 22, 25, 29 червня

Тернопіль —

Городенка

щодня, окрім нд до 27.10

щоденно до 27.10

Чернівці-3 —

Гусятин

щоденно до 27.10

Чернiвцi-1 —

Гусятин

щоденно до 27.10

Хмельницький —

Заліщики

щоденно до 27.10

Тернопіль —

Заліщики

щоденно до 27.10

Хмельницький —

Івано-Франківськ

у непарні до 27.10

Трускавець —

Кам’янець-Подільський

щоденно до 27.10

Городенка —

Київ-1, Центральний автовокзал

лише 20, 23, 27, 30 червня

чт, нд з 20.06 до 27.10

Тернопіль —

Коломия

щоденно до 27.10

у непарні до 27.10

Тернопіль —

Кошилівці

щоденно до 27.10

Чернiвцi-1 —

Кременець

щоденно до 27.10

Чернівці-3 —

Кременець

щоденно до 27.10

Тернопіль —

Кулаківці

щоденно до 27.10

Тернопіль —

Литячі

щоденно до 27.10

Чернiвцi-1 —

Лодзь

щоденно до 27.10

Чернівці-3 —

Львiв, Центральний автовокзал

щоденно до 27.10

Чернiвцi-1 —

Львiв, Центральний автовокзал

щоденно до 27.10

Львiв, Центральний автовокзал

щоденно до 27.10

Заліщики —

Львiв, Центральний автовокзал

щоденно до 27.10

Кам’янець-Подільський —

Львiв, Центральний автовокзал

щоденно до 27.10

Тернопіль —

Мельниця-Подільська

щоденно до 27.10

Чернівці-3 —

Монастириська

щоденно до 27.10

Борщів —

Неаполь

Чернiвцi-1 —

Пінськ

щоденно до 27.10

пн, вт, сб, нд до 27.10

пн, пт, сб, нд до 27.10

Кам’янець-Подільський —

Познань

щодня, окрім пн, вт до 27.10

Чернiвцi-1 —

Почаїв

щоденно до 27.10

Кам’янець-Подільський —

Прага

щоденно до 27.10

лише 18, 20, 21, 23, 24, 30 червня, 29 липня

Чернiвцi-1 —

Рівне

щоденно до 27.10

у непарні до 27.10

Тернопіль —

Снятын

щоденно до 27.10

Чернiвцi-1 —

Тернопіль

щоденно до 27.10

Кам’янець-Подільський —

Трускавець

щоденно до 27.10

Тернопіль —

Устечко

щоденно до 27.10

Тернопіль —

Чернiвцi-1

щоденно до 27.10

щоденно з 22.06 до 27.10

лише 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 червня

Кам’янець-Подільський —

Щецин

щоденно до 27.10

rasp.yandex.ua

Автовокзал Чортків — розклад руху автобусів та онлайн табло

Чортків — Чернівці 03:20, 05:00, 06:05, 07:05, 07:40, 08:25, 08:50, 10:30, 13:40, 14:25, 16:50, 17:10, 18:20
Київ — Верховина 04:15
Київ — Коломия 04:35
Чортків — Сокиринці 05:00, 13:00, 17:00
Київ — Городенка 05:20
Чортків — Тернопіль 05:30, 06:05, 06:30, 07:05, 07:25, 08:05, 08:45, 08:55, 08:58, 09:46, 10:05, 10:10, 10:16, 10:35, 11:05, 11:20, 11:55, 12:00, 12:40, 13:10, 13:35, 14:10, 14:25, 14:45, 15:25, 15:45, 16:05, 16:33, 17:45, 19:35
Чортків — Чорнокінці 06:00, 13:25, 17:20
Чортків — Угринь 06:05, 07:15, 09:05, 11:35, 13:35, 16:05, 17:30
Чортків — Кам’янець-Подільський 06:05, 08:30, 14:35, 15:35, 17:35
Чортків — Швайківці
06:20, 07:37, 12:57, 17:27
Чортків — Тернопіль ч/з Гусятин 06:25
Чортків — Тудорів (кр Нд) 06:30, 12:40
Чортків — Пробіжна 06:36, 08:16, 12:06, 15:06
Чортків — Залісся 06:37, 08:06, 12:09, 17:39
Чортків — Товстеньке (кр Нд) 06:47, 08:47, 11:27, 14:37, 16:47
Київ — Яремче 06:55
Чортків — Заболотівка 07:00, 08:45, 12:10, 13:30, 16:30
Чортків — Шманьківці 07:00, 09:32, 10:06, 11:21, 12:36, 14:06, 17:35
Чортків — Колидняни 07:06, 09:32, 11:07, 15:22, 18:37
Чортків — Тарнавка 07:20, 10:35, 12:35, 14:30, 17:45
Тернопіль — Мельниця-Подільська 07:20
Чортків — Ворохта 07:35
Заліщики — Хмельницький 07:55
Тернопіль — Біла 08:05, 15:20
Заліщики — Львів 08:35, 18:00
Чортків — Давидківці 08:35, 11:26, 13:06
Тернопіль — Кошилівці 08:45, 17:35
Тернопіль — Скала-Подільська
08:45
Івано-Франківськ — Хмельницький 08:50, 15:15, 16:20
Івано-Франківськ — Сатанів 09:20
Чортків — Львів 09:25
Чернівці — Рівне 09:40, 12:50, 23:45
Тернопіль — Більче-Золоте 09:40
Тернопіль — Кулаківці 09:45, 17:35
Чортків — Шипівці 10:05, 12:45
Чернівці — Почаїв 10:30
Тернопіль — Чорнокінці 10:55, 17:40
Івано-Франківськ — Борщів 11:20, 19:45
Тернопіль — Білий Потік 11:40, 18:35
Львів — Могилів-Подільський 11:55
Кам’янець-Подільський — Львів 12:05
Чортків — Заліщики 12:21, 14:10, 17:30, 19:56
Тернопіль — Городенка 13:30, 15:25, 17:30
Чортків — Тернопіль ч/з Гусятин (Пт,Нд) 14:50
Чортків — Львів ч/з Тернопіль 15:10
Чортків — Бережани ч/з Тернопіль 15:25
Чернівці — Львів 16:00
Тернопіль — Коломия 16:15, 19:00
Івано-Франківськ — Гусятин 16:35
Чернівці — Бережани 16:55
Чернівці — Гримайлів 17:10
Тернопіль — Снятин 17:30
Могилів-Подільський — Львів 18:00
Чернівці — Берестя (Біл) 18:10
Івано-Франківськ — Чемерівці 18:10
Городенка — Київ ч/з Тернопіль 18:28
Чернівці — Золочів 19:15
Коломия — Київ 19:24
Чернівці — Кременець 20:05
Верховина — Київ ч/з Гусятин 20:10
Тернопіль — Космач 20:15
Яремче — Київ 21:30

avtobys.in.ua

Чортків (Автостанція «Чортків»). Відправлення. Графік 2019 р, з урахуванням оперативних змін.

Тернопіль —

Білий Потік

щоденно до 27.10

Тернопіль —

Більче-Золоте

щоденно до 27.10

Тернопіль —

Борщів

щоденно до 27.10

Кам’янець-Подільський —

Бучач

щоденно до 27.10

Борщів —

Варшава

у непарні до 27.10

Кам’янець-Подільський —

Вроцлав

лише 15, 18, 22, 25, 29 червня

Тернопіль —

Городенка

щодня, окрім нд до 27.10

щоденно до 27.10

Чернівці-3 —

Гусятин

щоденно до 27.10

Чернiвцi-1 —

Гусятин

щоденно до 27.10

Хмельницький —

Заліщики

щоденно до 27.10

Тернопіль —

Заліщики

щоденно до 27.10

Хмельницький —

Івано-Франківськ

у непарні до 27.10

Трускавець —

Кам’янець-Подільський

щоденно до 27.10

Городенка —

Київ-1, Центральний автовокзал

лише 20, 23, 27, 30 червня

чт, нд з 20.06 до 27.10

Тернопіль —

Коломия

щоденно до 27.10

у непарні до 27.10

Тернопіль —

Кошилівці

щоденно до 27.10

Чернiвцi-1 —

Кременець

щоденно до 27.10

Чернівці-3 —

Кременець

щоденно до 27.10

Тернопіль —

Кулаківці

щоденно до 27.10

Тернопіль —

Литячі

щоденно до 27.10

Чернiвцi-1 —

Лодзь

щоденно до 27.10

Чернівці-3 —

Львiв, Центральний автовокзал

щоденно до 27.10

Чернiвцi-1 —

Львiв, Центральний автовокзал

щоденно до 27.10

Львiв, Центральний автовокзал

щоденно до 27.10

Заліщики —

Львiв, Центральний автовокзал

щоденно до 27.10

Кам’янець-Подільський —

Львiв, Центральний автовокзал

щоденно до 27.10

Тернопіль —

Мельниця-Подільська

щоденно до 27.10

Чернівці-3 —

Монастириська

щоденно до 27.10

Борщів —

Неаполь

Чернiвцi-1 —

Пінськ

щоденно до 27.10

пн, вт, сб, нд до 27.10

пн, пт, сб, нд до 27.10

Кам’янець-Подільський —

Познань

щодня, окрім пн, вт до 27.10

Чернiвцi-1 —

Почаїв

щоденно до 27.10

www.rasp.yandex.ua

Розклад автобусів Чортків — Подорожі Україною

Автостанція Чортків
адрeса: Тернопільська обл., м. Чортків,
вул. Копичинецька, 15
тeлeфон: (03552) 2-66-44

Увага! В розкладі можливі зміни! Уточнюйтe інформацію за тeлeфоном автовокзалу.

 Почніть вводити пункт прибуття чи годину відправлення

Для сортування натисніть на заголовок будь-якого стовпчика ▼▲

Відправлeння з ЧортковаПункт відправлeнняПункт прибуття
03:20 Чортків Чернівці
04:15 Київ Верховина
04:35 Київ Коломия
05:00 Чортків Сокиринці
05:00 Чортків Чернівці
05:20
Київ Городенка
05:30 Чортків Тернопіль
06:00 Чортків Чорнокінці
06:05 Чортків Угринь
06:05 Чортків Чернівці
06:05 Чортків Кам’янець-Подільський
06:05 Чортків Тернопіль
06:20 Чортків Швайківці
06:25 Чортків Тернопіль ч/з Гусятин
06:30
Чортків Тернопіль
06:30 (крім нд) Чортків Туторів
06:36 Чортків Пробіжна
06:37 Чортків Залісся
06:47 (крім нд) Чортків Товстеньке
06:55 Київ Яремча
07:00 Чортків Заболотівка
07:00 Чортків Шманьківці
07:05 Чортків Чернівці
07:05
Чортків
Тернопіль
07:06 Чортків Колидняни
07:15 Чортків Угринь
07:20 Чортків Тарнавка
07:20 Тернопіль Мельниця-Подільська
07:25 Чортків Тернопіль
07:35 Чортків Ворохта
07:37 Чортків Швайківці
07:40 Чортків Чернівці
07:55 Заліщики Хмельницький
08:05 Тернопіль Біла
08:05 Чортків Тернопіль
08:06 Чортків Залісся
08:16 Чортків Пробіжна
08:25 Чортків Чернівці
08:30 Чортків Кам’янець-Подільський
08:35 Заліщики Львів
08:35 Чортків Давидківці
08:45 Чортків Заболотівка
08:45 Тернопіль Кошилівці
08:45 Тернопіль Скала-Подільська
08:45 Чортків Тернопіль
08:47 (крім нд) Чортків Товстеньке
08:50 Чортків Чернівці
08:50 Івано-Франківськ Хмельницький
08:55 Чортків Тернопіль
08:58 Чортків Тернопіль
09:05 Чортків Угринь
09:20 Івано-Франківськ Сатанів
09:25 Чортків Львів
09:32 Чортків Колидняни
09:32 Чортків Шманьківці
09:40 Чернівці Рівне
09:40 Тернопіль Більче Золоте
09:45 Тернопіль Кулаківці
09:46 Чортків Тернопіль
10:05 Чортків Шипівці
10:05 Чортків Тернопіль
10:06 Чортків Шманьківці
10:10 Чортків Тернопіль
10:16 Чортків Тернопіль
10:30 Чернівці Почаїв
10:30 Чортків Чернівці
10:35 Чортків Тарнавка
10:35 Чортків Тернопіль
10:55 Тернопіль Чорнокінці
11:05 Чортків Тернопіль
11:07 Чортків Колидняни
11:20 Івано-Франківськ Борщів
11:20 Чортків Тернопіль
11:21 Чортків Шманьківці
11:26 Чортків Давидківці
11:27 (крім нд) Чортків Товстеньке
11:35 Чортків Угринь
11:40 Тернопіль Білий Потік
11:55 Львів Могилів-Подільський
11:55 Чортків Тернопіль
12:00 Чортків Тернопіль
12:05 Кам’янець-Подільський Львів
12:06 Чортків Пробіжна
12:09 Чортків Залісся
12:10 Чортків Заболотівка
12:21 Чортків Заліщики
12:35 Чортків Тарнавка
12:36 Чортків Шманьківці
12:40 Чортків Тернопіль
12:40 (крім нд) Чортків Туторів
12:45 Чортків Шипівці
12:50 Чернівці Рівне
12:57 Чортків Швайківці
13:00 Чортків Сокиринці
13:06 Чортків Давидківці
13:10 Чортків Тернопіль
13:25 Чортків Чорнокінці
13:30 Чортків Заболотівка
13:30 Тернопіль Городенка
13:35 Чортків Угринь
13:35 Чортків Тернопіль
13:40 Чортків Чернівці
14:06 Чортків Шманьківці
14:10 Чортків Заліщики
14:10 Чортків Тернопіль
14:25 Чортків Чернівці
14:25 Чортків Тернопіль
14:30 Чортків Тарнавка
14:35 Чортків Кам’янець-Подільський
14:37 (крім нд) Чортків Товстеньке
14:45 Чортків Тернопіль
14:50 (пт, нд) Чортків Тернопіль ч/з Гусятин
15:06 Чортків Пробіжна
15:10 Чортків Львів ч/з Тернопіль
15:15 Івано-Франківськ Хмельницький
15:20 Тернопіль Біла
15:22 Чортків Колидняни
15:25 Чортків Бережани ч/з Тернопіль
15:25 Тернопіль Городенка
15:25 Чортків Тернопіль
15:35 Чортків Кам’янець-Подільський
15:45 Чортків Тернопіль
16:00 Чернівці Львів
16:05 Чортків Угринь
16:05 Чортків Тернопіль
16:15 Тернопіль Коломия
16:20 Івано-Франківськ Хмельницький
16:30 Чортків Заболотівка
16:33 Чортків Тернопіль
16:35 Івано-Франківськ Гусятин
16:47 (крім нд) Чортків Товстеньке
16:50 Чортків Чернівці
16:55 Чернівці Бережани
17:00 Чортків Сокиринці
17:10 Чортків Чернівці
17:10 Чернівці Гримайлів
17:20 Чортків Чорнокінці
17:27 Чортків Швайківці
17:30 Чортків Угринь
17:30 Тернопіль Снятин
17:30 Тернопіль Городенка
17:30 Чортків Заліщики
17:35 Чортків Шманьківці
17:35 Тернопіль Кошилівці
17:35 Тернопіль Кулаківці
17:35 Чортків Кам’янець-Подільський
17:39 Чортків Залісся
17:40 Тернопіль Чорнокінці
17:45 Чортків Тарнавка
17:45 Чортків Тернопіль
18:00 Могилів-Подільський Львів
18:00 Заліщики Львів
18:10 Чернівці Брест
18:10 Івано-Франківськ Чемерівці
18:20 Чортків Чернівці
18:28 Городенка Київ ч/з Тернопіль
18:35 Тернопіль Білий Потік
18:37 Чортків Колидняни
19:00 Тернопіль Коломия
19:15 Чернівці Золочів
19:24 Коломия Київ
19:35 Чортків Тернопіль
19:45 Івано-Франківськ Борщів
19:56 Чортків Заліщики
20:05 Чернівці Кременець
20:10 Верховина Київ ч/з Гусятин
20:15 Тернопіль Космач
21:30 Яремча Київ
23:45 Чернівці Рівне

Розклад руху автобусів через автовокзал міста Чортків

Інформація носить довідковий характер. В розкладі руху можливі зміни, уточнюйте інформацію за телефонами автовокзалу. Про неточності у графіку руху також пишіть у коментарях.

Коментарі:

trip.org.ua

Автобуси Чернівці — Чортків: ціни та розклад рейсів, купити квитки онлайн

11:10 – 12:50 Чернівці → Чортків Відправлення в 11:10 від: улица Хотынская 10, возле Епіцентр Прибуття в 12:50 до: ул. С. Бандери 91, АЗС ОККО

1 год. 40 хв.

Маршрут

Чт, Нд

Подивитися ціни

11:10 – 12:50 Чернівці → Чортків Відправлення в 11:10 від: улица Хотынская 10, возле Епіцентр Прибуття в 12:50 до: ул. С. Бандери 91, АЗС ОККО

1 год. 40 хв.

Маршрут

Чт, Нд

Подивитися ціни

13:00 – 15:30 Чернівці → Чортків Відправлення в 13:00 від: Автовокзал, ул.Головна 219 Прибуття в 15:30 до: Автовокзал, ул.Копычинецка 15

2 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

13:00 – 15:30 Чернівці → Чортків Відправлення в 13:00 від: Автовокзал №3, ул. Галицкий Шлях 4А Прибуття в 15:30 до: Автовокзал, ул.Копычинецка 15

2 год. 30 хв.

Маршрут

Вт

Подивитися ціни

15:35 – 18:00 Чернівці → Чортків Відправлення в 15:35 від: Автовокзал, ул.Головна 219 Прибуття в 18:00 до: Автовокзал, ул.Копычинецка 15

2 год. 25 хв.

Маршрут

Кожен день

Подивитися ціни

infobus.eu

Автостанція Чортків, розклад руху автобусів » Тернопільщина

Автостанція Чортків. Адреса: вул. Копичинецька, 15 м. Чортків, Чортківський район, Тернопільська область
Режим роботи: цілодобово
Довідки за телефоном: (03552) 2 12 44
веб-сайт: http://bus.com.ua

Автостанція приймає автобуси за 62 напрямками і 169 маршрутами. Найпопулярніші дозволять добратися до Тернополя, Заліщик, Чернівців, Борщева, Івано-Франківська чи Заболотівки. У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому завжди звіряйте розклад у касі автостанції.

Розклад руху автобусів за маршрутами

Івано-Франківськ — Борщів
11:20 19:45

Івано-Франківськ — Гусятин
16:35

Івано-Франківськ — Сатанів
09:20

Івано-Франківськ — Хмельницький
08:50 15:15 16:20

Івано-Франківськ — Чемерівці
18:10

Верховина — Київ ч/з Гусятин
20:10

Городенка — Київ ч/з Тернопіль
18:28

Заліщики — Львів
08:35 18:00

Заліщики — Хмельницький
07:55

Кам’янець-Подільський — Львів
12:05

Київ — Верховина
04:15

Київ — Городенка
05:20

Київ — Коломия
04:35

Київ — Яремче
06:55

Коломия — Київ
19:24

Львів — Могилів-Подільський
11:55

Могилів-Подільський — Львів
18:00

Тернопіль — Біла
08:05 15:20

Тернопіль — Білий Потік
11:40 18:35

Тернопіль — Більче-Золоте
09:40

Тернопіль — Городенка
13:30 15:25 17:30

Тернопіль — Коломия
16:15 19:00

Тернопіль — Космач
20:15

Тернопіль — Кошилівці
08:45 17:35

Тернопіль — Кулаківці
09:45 17:35

Тернопіль — Мельниця-Подільська
07:20

Тернопіль — Скала-Подільська
08:45

Тернопіль — Снятин
17:30

Тернопіль — Чорнокінці
10:55 17:40

Чернівці — Бережани
16:55

Чернівці — Берестя (Біл)
18:10

Чернівці — Гримайлів
17:10

Чернівці — Золочів
19:15

Чернівці — Кременець
20:05

Чернівці — Львів
16:00

Чернівці — Почаїв
10:30

Чернівці — Рівне
09:40 12:50 23:45

Чортків — Бережани ч/з Тернопіль
15:25

Чортків — Ворохта
07:35

Чортків — Давидківці
08:35 11:26 13:06

Чортків — Заболотівка
07:00 08:45 12:10 13:30 16:30

Чортків — Залісся
06:37 08:06 12:09 17:39

Чортків — Заліщики
12:21 14:10 17:30 19:56

Чортків — Кам’янець-Подільський
06:05 08:30 14:35 15:35 17:35

Чортків — Колидняни
07:06 09:32 11:07 15:22 18:37

Чортків — Львів
09:25

Чортків — Львів ч/з Тернопіль
15:10

Чортків — Пробіжна
06:36 08:16 12:06 15:06

Чортків — Сокиринці
05:00 13:00 17:00

Чортків — Тарнавка
07:20 10:35 12:35 14:30 17:45

Чортків — Тернопіль
05:30 06:05 06:30 07:05 07:25 08:05 08:45 08:55 08:58 09:46 10:05 10:10 10:16 10:35 11:05 11:20 11:55 12:00 12:40 13:10 13:35 14:10 14:25 14:45 15:25 15:45 16:05 16:33 17:45 19:35

Чортків — Тернопіль ч/з Гусятин
06:25 14:50(Пт,Нд)

Чортків — Товстеньке
06:47(кр Нд) 08:47(кр Нд) 11:27(кр Нд) 14:37(кр Нд) 16:47(кр Нд)

Чортків — Тудорів
06:30(кр Нд) 12:40(кр Нд)

Чортків — Угринь
06:05 07:15 09:05 11:35 13:35 16:05 17:30

Чортків — Чернівці
03:20 05:00 06:05 07:05 07:40 08:25 08:50 10:30 13:40 14:25 16:50 17:10 18:20

Чортків — Чорнокінці
06:00 13:25 17:20

Чортків — Швайківці
06:20 07:37 12:57 17:27

Чортків — Шипівці
10:05 12:45

Чортків — Шманьківці
07:00 09:32 10:06 11:21 12:36 14:06 17:35

Яремче — Київ
21:30

irp.te.ua

Розклад автобусів по автовокзалу Чортків

Чортків — Тернопіль Ав 05:30
Чортків — Улашківці 05:35
Чортків — Черкавщина 05:40
Чортків — Сосулівка 05:55
Чортків — Чорнокінці Воля 06:00
Чортків — Тернопіль Ав 06:05
Чортків — Криволука 06:15
Чортків — Івано-Франківськ 2 06:15
Чортків — Буряківка 06:15
Чортків — Капустинці 06:25
Чортків — Росохач 06:30
Чортків — Слобідка Джуринська 06:32
Білий Потік — Тернопіль Ав 06:35
Чортків — Скомороше 06:35
Чортків — Колиндяни 07:00
Монастириська — Чернівці Ас-4 07:05
Чортків — Тернопіль Ав 07:05
Чортків — Антонів 07:10
Чортків — Нагірянка 07:10
Чортків — Тернопіль Ав 07:20
Чортків — Капустинці 07:20
Чортків — Росохач 07:30
Заліщики — Тернопіль Ав 07:30
Тернопіль Ав — Мельниця Подільська 07:31
Литячі — Тернопіль Ав 07:45
Чортків — Трускавець 07:45
Чортків — Черкавщина 07:50
Заліщики — Хмельницький 07:55
Липкани — Рівне 07:55
Чортків — Сосулівка 08:00
Чортків — Тернопіль Ав 08:05
Чортків — Залісся/Чортк/ 08:05
Чортків — Слобідка Джуринська 08:12
Чортків — Гусятин 08:20
Тернопіль Ав — Чернівці 08:25
Лодзь — Чернівці 08:30
Заліщики — Львів 08:30
Чортків — Росохач 08:30
Бучач — Кам.Подільський 08:30
Кам.Подільський — Львів 08:40
Городенка — Тернопіль Ав 08:45
Познань — Кам.Подільський 08:45
Тернопіль Ав — Кошилівці 08:45
Чортків — Заболотівка 08:45
Тернопіль Ав — Борщів 08:50
Коломия — Тернопіль Ав 08:55
Городенка — Тернопіль Ав 09:00
Чортків — Угринь 09:05
Чортків — Нагірянка 09:10
Бережани — Чернівці 09:15
Гусятин — Івано-Франківськ 2 09:20
Івано-Франківськ 2 — Сатанів 09:20
Чортків — Колиндяни 09:25
Чортків — Львів 09:25
Чернівці — Рівне 09:40
Тернопіль Ав — Більче-Золоте 09:40
Вроцлав — Чернівці 09:40
Чернівці — Рівне 09:40
Кулаківці — Тернопіль Ав 09:45
Гусятин — Чернівці 09:45
Чортків — Базар 09:50
Варшава — Борщів 10:00
Кам.Подільський — Прага Ав Флоренс 10:00
Варшава — Борщів 10:00
Чортків — Тернопіль Ав 10:05
Чортків — Шманьківці 10:06
Заліщики — Тернопіль Ав 10:10
Городенка — Тернопіль Ав 10:16
Хмельницький — Івано-Франківськ 2 10:30
Тернопіль Ав — Чернівці 10:30
Снятин — Тернопіль Ав 10:35
Чернівці — Почаїв 10:40
Кам.Подільський — Трускавець 10:45
Чортків — Тернопіль Ав 10:50
Верховина — Київ Ав 10:55
Чортків — Чорнокінці Малі 10:55
Чортків — Сосулівка 10:55
Чортків — Борщів 11:00
Чортків — Колиндяни 11:00
Чортків — Тернопіль Ав 11:05
Чортків — Нагірянка 11:10
Чортків — Росохач 11:10
Чортків — Тернопіль Ав 11:15
Кошилівці — Тернопіль Ав 11:15
Прага Ав Флоренс — Кам.Подільський 11:20
Чортків — Слобідка Джуринська 11:27
Устечко — Тернопіль Ав 11:30
В

avtobus.org.ua