Славське львів електричка розклад – розклад електричок (приміських поїздів) на 2019 рік

Содержание

розклад електричок (приміських поїздів) на 2019 рік

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Львів — Славське:

Поточний розклад електричок Львів — Славське включає 6 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з’єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 44 хв зі станції Львів і прибуває на станцію Славське о 18 г 49 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6187 сполученням Львів — Мукачево, в цьому випадку поїздка займе 3 г 33 хв. Між станціями Львів і Славське цей електропоїзд проїжджає 25 зупинок. Серед них Скнилів(09.17), Черкаси Львівські(10.03), Конюхів(11.10), Тухля(12.26), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Львів — Славське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Львів Славське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.

Квитки на електричку Львів — Славське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Електрички і приміські поїзди

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Львів -Славське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах — місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Славське

poizdato.net

розклад електричок (приміських поїздів) на 2019 рік

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Славське — Львів:

Поточний розклад електричок Славське — Львів включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з’єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 08 г 46 хв зі станції Славське і прибуває на станцію Львів о 10 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6502-6166 сполученням Чоп — Львів, в цьому випадку поїздка займе 3 г 16 хв. Між станціями Славське і Львів цей електропоїзд проїжджає 25 зупинок. Серед них Тухля(11.19), Угерсько(12.49), Семенівка(13.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Славське — Львів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Славське Львів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.

Квитки на електричку Славське — Львів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Електрички і приміські поїзди

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Славське -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах —

місцевий .

Додаткові опції для маршруту Славське — Львів

poizdato.net

розклад поїздів та електричок на 2019 рік

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад поїздів та електричок Славське — Львів:

Розклад поїздів і електричок Славське — Львів на даний момент включає поїздів далекого прямування — 9, електричок (приміських поїздів, дизелів) — 5. Перший поїзд відправляється зі станції Славське вночі о 00 г 12 хв і прибуває на кінцеву станцію о 02 г 20 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Славське о 20 г 14 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Славське до пункту прибуття Львів становить 2 г 23 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 6 хв, найповільніший — знаходиться в дорозі 3 г 16 хв.

Деякі поїзди від станції Славське до станції Львів курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Славське — Львів проїжджають через такі станції і населені пункти як: Сколе.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом
Славське — Львів
, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Славське — Львів можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; — тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Поїзди далекого прямування

Електрички і приміські поїзди

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Славське -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах — місцевий .

Додаткові опції для маршруту Славське — Львів

poizdato.net

розклад поїздів та електричок на 2019 рік

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад поїздів та електричок Львів — Славське:

Розклад поїздів і електричок Львів — Славське на даний момент включає поїздів далекого прямування — 10, електричок (приміських поїздів, дизелів) — 6. Перший поїзд відправляється зі станції Львів вранці о 04 г 09 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 34 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Львів о 21 г 00 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Львів до пункту прибуття Славське становить 2 г 26 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 55 хв, найповільніший — знаходиться в дорозі 3 г 33 хв.

Деякі поїзди від станції Львів до станції Славське курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Львів — Славське проїжджають через такі станції і населені пункти як: Стрий.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Львів — Славське, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Львів — Славське можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; — тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Поїзди далекого прямування

Електрички і приміські поїзди

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Львів -Славське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах —

місцевий .

Додаткові опції для маршруту Львів — Славське

poizdato.net

Расписание электричек Львов — Славско

Тип Номер и маршрут

Время Местное время

Отправление Прибытие
Время
в пути
Ближ.дни
следования
График
7001 Львов → Мукачево

Пригородный

07:42

Львов

09:56

Славско

2 ч 14 м 13, 14, 19 июля
6187 Львов → Мукачево

Пригородный

09:07

Львов

12:40

Славско

3 ч 33 м 13, 14, 15 июля
6189-6507 Львов → Чоп

Пригородный

14:00

Львов

17:16

Славско

3 ч 16 м 13, 14, 15 июля
829ЛШ Львов → Ужгород

Пригородный

16:44

Львов

18:49

Славско

2 ч 5 м 13, 14, 15 июля
6155 Львов → Лавочне

Пригородный

17:50

Львов

20:59

Славско

3 ч 9 м 14, 15, 16 июля
6157 Львов → Лавочне

Пригородный

18:50

Львов

22:02

Славско

3 ч 12 м 13, 14, 15 июля
По выбранному направлению курсируют так же поезда дальнего следования

raspisanie24.com

6157 Львів — Лавочне Приміський поїзд(електричка), розклад руху, маршрут

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6157 сполученням Львів — Лавочне відправляється зі станції Львів о 18.50 і прибуває на станцію Лавочне о 22.18 за місцевим часом, час в дорозі — 0 д 3 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі — 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Оброшин, Пустомити, Щирець 2, Дмитрія, Задорожна, Пісочна, П’ятничани, Стрий, Гірне, Стинава Нижня, Верхнє Синьовидне, Гребенів, Славське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

У розкладі поїзда 6157 Львів — Лавочне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі — місцевий.

Графік руху по станції ЛьвівСкнилівОброшинГлинна НаваріяПустомитиСеменівкаЩирець 2Щирець 1ДмитріяЧеркаси ЛьвівськіЗадорожнаМиколаїв-ДністровськийПісочнаБільчеП’ятничаниУгерськоСтрийКонюхівГірнеЛюбинціСтинава НижняНижнє СиньовиднеВерхнє СиньовиднеСколеГребенівТухляСлавськеТернавкаЛавочне

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

poizdato.net

ЛЬВІВ >> СЛАВСЬКЕ — Розклад поїздів і залізничні квитки

Шукати квитки

Розклад був складений без врахування дати відправлення — вкажіть дату відправлення


Поїзд Маршрут Відп Приб Тривалість

Нічого не знайдено!

>>


81 КИЇВ >> КОШИЦЕ 30/05 — 7/06/2019 ЩОДЕННО 04:09
ЛЬВІВ
06:34
СЛАВСЬКЕ
02:25
81 КИЇВ >> УЖГОРОД З 17/06/2019 ЩОДЕННО 04:09
ЛЬВІВ
06:34
СЛАВСЬКЕ
02:25
81 КИЇВ >> УЖГОРОД ДО 16/06/2019 ЩОДЕННО 04:09
ЛЬВІВ
06:35
СЛАВСЬКЕ
02:26
17 ХАРКІВ >> УЖГОРОД З 31/03/2019 ПО НЕПАРНИХ (КРІМ 11/06,23/07/2019), ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 29,31,1,3 05:19
ЛЬВІВ
07:17
СЛАВСЬКЕ
01:58
4 ЗАПОРІЖЖЯ >> УЖГОРОД З 2/04/2019 ПО ПАРНИХ, ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 28, 30, 2, 4 06:06
ЛЬВІВ
08:01
СЛАВСЬКЕ
01:55
46 ЛИСИЧАНСЬК >> УЖГОРОД З 31/03/2019 ЩОДЕННО, КРІМ 10,11,12,14/06/2019 08:33
ЛЬВІВ
10:35
СЛАВСЬКЕ
02:02
108 ОДЕСА >> УЖГОРОД 31/03-7/06/2019 ЩОДЕННО 10:11
ЛЬВІВ
12:17
СЛАВСЬКЕ
02:06
829 ЛЬВІВ >> УЖГОРОД З 17/12/2018 ЩОДЕННО 16:44
ЛЬВІВ
18:49
СЛАВСЬКЕ
02:05
145 ЛЬВІВ >> УЖГОРОД ЦІЛИЙ РІК ЩОДЕННО 21:00
ЛЬВІВ
23:04
СЛАВСЬКЕ
02:04
749 КИЇВ >> ВІДЕНЬ ГОЛОВНИЙ 31/03 — 12/12/2019 ЩОДЕННО 21:00
ЛЬВІВ
23:04
СЛАВСЬКЕ
02:04

anytrain.com.ua