Тернопіль івано франківськ автобус – Расписание автобусов Ивано-Франковск — Тернополь: все рейсы, цены, автовокзалы

Расписание автобусов Ивано-Франковск — Тернополь: все рейсы, цены, автовокзалы

05:10

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

08:55

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • АТП-12629
  • БАЗ-А079.23
  • Места: 30
  • Баг: 60, Стоя: 0

06:30

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

10:50

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • АТП-12629
  • Неоплан (45)
  • Места: 45
  • Баг: 90, Стоя: 0

Поездка на машине с водителем, которому по пути

07:05

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

10:40

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • АТП-12629
  • БАЗ-А079.23
  • Места: 30
  • Баг: 60, Стоя: 0

07:40

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

11:10

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • АТП 12629 ТЗОВ
  • БАЗ-29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

07:50

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

11:50

Тернополь

ТЕРНОПІЛЬ

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

ТЕРНОПІЛЬ

  • КАЛУСЬКЕ АТП ПАТ
  • МЕРСЕДЕС 24
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

08:10

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

11:35

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • АТП 12629 ТЗОВ
  • БАЗ-29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

08:45

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

11:30

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • ПЕРЕХОДЬКО В.П.(ФОП)
  • МАЗ-28
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

09:00

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

12:10

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • БАРАН В.В. (ФОП)
  • БАЗ-29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

09:20

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

13:15

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ АТП-16127 ПрАТ
  • БАЗ-29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

09:35

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

12:30

Тернополь

ТЕРНОПІЛЬ

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

ТЕРНОПІЛЬ

  • АВТОКОМБІНАТ-1 ТЗОВ
  • НЕОПЛАН-45
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

10:00

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

13:40

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • ТЕРЕШКУН І.М. (ФОП)
  • МЕРСЕДЕС-18
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

10:05

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

13:15

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • ОСТАШ Р.Р.(ФОП)
  • МЕРСЕДЕС-18
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

10:35

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

14:20

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • ЯРТРАНС ПП
  • БАЗ-25
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

11:03

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

14:35

Тернополь

ТЕРНОПІЛЬ

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

ТЕРНОПІЛЬ

  • АВТОЛІНІЇ ПОДІЛЛЯ ТОВ
  • БАЗ-25
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

11:30

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

13:50

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • «Стрибко В.М.» ФЛП
  • МАН
  • Места: 31
  • Баг: 62, Стоя: 0

11:30

Ивано-Франковск

Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а

14:00

Тернополь

Автовокзал, ул.Живова 7

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а

Тернополь

Автовокзал, ул.Живова 7

  • Стрибко В.М.
  • MAN (31seats)

12:10

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

15:15

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • СТЕЦИК Т.В.(ФОП)
  • БАЗ-28
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

12:40

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

16:40

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ АТП-16127 ПрАТ
  • БАЗ-29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

13:05

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

17:00

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • ТРОЯН О.І.(ФОП)
  • ФОЛЬКСВАГН 18
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

14:05

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

18:00

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • ЗБАРАЗЬКЕ АТП 16140 ПАТ
  • БАЗ-29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

14:50

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

17:25

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • «Подолье-Тур АТП» ЧП
  • VOLVO B10B
  • Места: 50
  • Баг: 100, Стоя: 0

14:50

Ивано-Франковск

Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а

17:40

Тернополь

Автовокзал, ул.Живова 7

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а

Тернополь

Автовокзал, ул.Живова 7

  • ПП «АТП Поділля – Тур»

15:10

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

18:55

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • ЗУБКОВИЧ В.І.(ФОП)
  • БАЗ-30
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

15:45

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

19:00

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • СТЕЦИК Т.В.(ФОП)
  • БАЗ-28
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

15:55

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

19:45

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • ПІДВОЛОЧИСЬКЕ АТП 16141 ПАТ
  • ФОЛЬКСВАГН 18
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

16:15

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

19:20

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • ПЕРЕХОДЬКО В.П.(ФОП)
  • МАЗ-28
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

17:40

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

20:35

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • ЗБАРАЗЬКЕ АТП 16140 ПАТ
  • БАЗ-29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

18:25

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

21:10

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ежедневно

Подробнее

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

  • АТП 12629 ТЗОВ
  • НЕОПЛАН-45
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

bus.biletyplus.ua

Расписание автобусов Тернополь — Ивано-Франковск: автовокзалы, стоимость билетов 2019

05:15

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

08:05

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • СТЕЦИК Т.В. ФОП
  • БАЗ-29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

06:20

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

10:10

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • ТРОЯН О.І. ФОП
  • ФОЛЬСКВ LT35
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

Поездка на машине с водителем, которому по пути

07:00

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

09:55

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • ЗБАРАЗЬКЕ АТП-16140 ПрАТ
  • БАЗ 29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

07:25

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

11:15

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ АТП 16127 ПАТ
  • ЗАЗ IVAN-25
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

07:39

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

10:30

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • СТЕЦИК Т.В. ФОП
  • БАЗ 29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

08:00

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

11:55

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • ЗБАРАЗЬКЕ АТП-16140 ПрАТ
  • БАЗ-29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

08:50

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

12:27

Ивано-Франковск

ІВ.ФРАНКІВСЬК 2

Ежедневно

Подробнее
08:50

27 апреля, 2019

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

12:27

27 апреля, 2019

Ивано-Франковск

ІВ.ФРАНКІВСЬК 2

  • БОЧКОР І СИНИ ТОВ
  • БОГДАН-27
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

09:50

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

13:40

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • ЗУБКОВИЧ В.І. ФОП
  • БАЗ-29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

10:15

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

14:05

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • БУЧАЦЬКЕ АТП-16139 ТОВ
  • БАЗ 29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

10:40

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

14:30

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • ПІДВОЛОЧИСЬКЕ АТП-16141 ТДВ
  • БАЗ-29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

11:00

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

14:50

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • КОМПАНІЯ АВТОПЕРЕВЕЗЕНЬ ТОВ
  • БАЗ 25
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

12:10

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

15:35

Ивано-Франковск

ІВ.ФРАНКІВСЬК 2

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

ІВ.ФРАНКІВСЬК 2

  • БУЧАЦЬКЕ АТП-16139 ТОВ
  • БАЗ 29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

12:25

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

16:10

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • АТП-12629
  • Неоплан (45)
  • Места: 45
  • Баг: 90, Стоя: 0

12:50

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

16:00

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • ІВ-ФРАНКІВСЬК АТП 12629 ТзОВ
  • БАЗ 28
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

13:00

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

16:58

Ивано-Франковск

ІВ.ФРАНКІВСЬК 2

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

ІВ.ФРАНКІВСЬК 2

  • КАЛУСЬКЕ АТП
  • МЕРСЕДЕС 28
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

13:40

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

16:00

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • «Стрибко В.М.» ФЛП
  • МАН
  • Места: 31
  • Баг: 62, Стоя: 0

14:00

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

17:20

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • ІВ-ФРАНКІВСЬК АТП 12629 ТзОВ
  • БАЗ-29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

14:20

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

17:40

Ивано-Франковск

ІВ.ФРАНКІВСЬК 2

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

ІВ.ФРАНКІВСЬК 2

  • ОСТАШ Р.Р. ФОП
  • МЕРСЕДЕС 16
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

14:40

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

17:22

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • «Подолье-Тур АТП» ЧП
  • VOLVO B12-600 (Free)
  • Места: 48
  • Баг: 96, Стоя: 0

14:40

Тернополь

Автовокзал, ул.Живова 7

17:25

Ивано-Франковск

Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал, ул.Живова 7

Ивано-Франковск

Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а

  • ПП «АТП Поділля – Тур»

15:05

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

18:50

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ АТП 16127 ПАТ
  • БАЗ-29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

16:00

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

19:45

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • ЯЦИШИН М.М. ФОП
  • БАЗ-29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

16:45

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

19:50

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • БАРАН В.В. ФОП
  • БАЗ-29
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

17:40

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

21:05

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее
17:40

05 апреля, 2019

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

21:05

05 апреля, 2019

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • ІВ-ФРАНКІВСЬК АТП 12629 ТзОВ
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

17:55

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

21:20

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

  • ТЕРЕШКУН І.М. ФОП
  • МЕРСЕДЕС 18
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

19:10

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

21:50

Ивано-Франковск

ІВ.ФРАНКІВСЬК 2

Ежедневно

Подробнее

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

Ивано-Франковск

ІВ.ФРАНКІВСЬК 2

  • ПЕРЕХОДЬКО В.П. ФОП
  • МАЗ 24
  • Места: 52
  • Баг: 104, Стоя: 0

bus.biletyplus.ru

Расписание автобусов Тернополь(Центральный автовокзал) — Ивано-Франковск

Рейс Отправление Прибытие Расписание В пути
Тернополь(Центральный автовокзал) - Ивано-Франковск 05:15
Тернополь(Центральный автовокзал)
08:05
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
2 ч 50 мин
Тернополь(Центральный автовокзал) - Ивано-Франковск 06:20
Тернополь(Центральный автовокзал)
10:10
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 50 мин
Збараж - Буковель(горнолыжный Комплекс) 07:00
Тернополь(Центральный автовокзал)
09:55
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
2 ч 55 мин
Тернополь(Центральный автовокзал) - Ивано-Франковск 07:25
Тернополь(Центральный автовокзал)
11:15
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 50 мин
Тернополь(Центральный автовокзал) - Калуш 07:39
Тернополь(Центральный автовокзал)
10:30
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
2 ч 51 мин
Збараж - Ивано-Франковск 08:00
Тернополь(Центральный автовокзал)
11:55
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 55 мин
Подволочиск - Рахов 08:50
Тернополь(Центральный автовокзал)
12:27
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 37 мин
Дубно - Ивано-Франковск 09:50
Тернополь(Центральный автовокзал)
13:40
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 50 мин
Тернополь(Центральный автовокзал) - Ивано-Франковск 10:15
Тернополь(Центральный автовокзал)
14:05
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 50 мин
Подволочиск - Ивано-Франковск 10:40
Тернополь(Центральный автовокзал)
14:30
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 50 мин
Хмельницкий - Яремча 11:00
Тернополь(Центральный автовокзал)
14:40
Ивано-Франковск(Центральный автовокзал)
3 ч 40 мин
Ровно - Ивано-Франковск 11:00
Тернополь(Центральный автовокзал)
14:50
Ивано-Франковск(Центральный автовокзал)
3 ч 50 мин
Ровно - Ивано-Франковск 11:00
Тернополь(Центральный автовокзал)
14:50
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 50 мин
Ровно - Ивано-Франковск 11:20
Тернополь(Центральный автовокзал)
14:10
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
2 ч 50 мин
Тернополь(Центральный автовокзал) - Ивано-Франковск 12:10
Тернополь(Центральный автовокзал)
15:35
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 25 мин
Тернополь(Центральный автовокзал) - Ивано-Франковск 12:25
Тернополь(Центральный автовокзал)
16:10
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 45 мин
Москва - Черновцы 12:30
Тернополь(Центральный автовокзал)
15:25
Ивано-Франковск(Центральный автовокзал)
2 ч 55 мин
Москва - Косов 12:40
Тернополь(Центральный автовокзал)
15:00
Ивано-Франковск(Центральный автовокзал)
2 ч 20 мин
Тернополь(Центральный автовокзал) - Ивано-Франковск 12:50
Тернополь(Центральный автовокзал)
16:00
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 10 мин
Тернополь(Центральный автовокзал) - Калуш 13:00
Тернополь(Центральный автовокзал)
16:58
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 58 мин
Тернополь(Центральный автовокзал) - Ивано-Франковск 14:00
Тернополь(Центральный автовокзал)
17:20
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 20 мин
Тернополь(Центральный автовокзал) - Долина 14:20
Тернополь(Центральный автовокзал)
17:40
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 20 мин
Хмельницкий - Хуст 14:40
Тернополь(Центральный автовокзал)
17:19
Ивано-Франковск(Центральный автовокзал)
2 ч 39 мин
Хмельницкий - Хуст 14:40
Тернополь(Центральный автовокзал)
17:22
Ивано-Франковск(Центральный автовокзал)
2 ч 42 мин
Тернополь(Центральный автовокзал) - Яремча
15:05
Тернополь(Центральный автовокзал)
18:50
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 45 мин
Луцк - Ивано-Франковск 16:00
Тернополь(Центральный автовокзал)
19:45
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 45 мин
Тернополь(Центральный автовокзал) - Ивано-Франковск
16:45
Тернополь(Центральный автовокзал)
19:50
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 5 мин
Тернополь(Центральный автовокзал) - Ивано-Франковск 17:55
Тернополь(Центральный автовокзал)
21:20
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
3 ч 25 мин
Ровно - Ивано-Франковск 19:10
Тернополь(Центральный автовокзал)
21:50
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
2 ч 40 мин

busik24.com

билеты на автобус от 210р, цены и расписание

05:10

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

08:55

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

АТП-12629

БАЗ-А079.23

от 280 р.

06:30

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

10:50

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

АТП-12629

Неоплан (45)

от 280 р.

Поездка на машине с водителем, которому по пути

07:05

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

10:40

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

АТП-12629

БАЗ-А079.23

от 280 р.

07:40

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

11:10

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

АТП 12629 ТЗОВ

БАЗ-29

от 377 р.

07:50

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

11:50

Тернополь

ТЕРНОПІЛЬ

КАЛУСЬКЕ АТП ПАТ

МЕРСЕДЕС 24

от 374 р.

08:10

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

11:35

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

АТП 12629 ТЗОВ

БАЗ-29

от 377 р.

08:45

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

11:30

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

ПЕРЕХОДЬКО В.П.(ФОП)

МАЗ-28

от 336 р.

09:00

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

12:10

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

БАРАН В.В. (ФОП)

БАЗ-29

от 348 р.

09:20

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

13:15

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ АТП-16127 ПрАТ

БАЗ-29

от 351 р.

09:35

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

12:30

Тернополь

ТЕРНОПІЛЬ

АВТОКОМБІНАТ-1 ТЗОВ

НЕОПЛАН-45

от 210 р.

10:00

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

13:40

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

ТЕРЕШКУН І.М. (ФОП)

МЕРСЕДЕС-18

от 358 р.

10:05

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

13:15

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

ОСТАШ Р.Р.(ФОП)

МЕРСЕДЕС-18

от 355 р.

10:35

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

14:20

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

ЯРТРАНС ПП

БАЗ-25

от 444 р.

11:03

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

14:35

Тернополь

ТЕРНОПІЛЬ

АВТОЛІНІЇ ПОДІЛЛЯ ТОВ

БАЗ-25

от 339 р.

11:30

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

13:50

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

«Стрибко В.М.» ФЛП

МАН

от 316 р.

11:30

Ивано-Франковск

Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а

14:00

Тернополь

Автовокзал, ул.Живова 7

Стрибко В.М.

MAN (31seats)

от 307 р.

12:10

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

15:15

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

СТЕЦИК Т.В.(ФОП)

БАЗ-28

от 391 р.

12:40

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

16:40

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

ТЕРНОПІЛЬСЬКЕ АТП-16127 ПрАТ

БАЗ-29

от 351 р.

13:05

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

17:00

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

ТРОЯН О.І.(ФОП)

ФОЛЬКСВАГН 18

от 405 р.

14:05

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

18:00

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

ЗБАРАЗЬКЕ АТП 16140 ПАТ

БАЗ-29

от 345 р.

14:50

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

17:25

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

«Подолье-Тур АТП» ЧП

VOLVO B10B

от 380 р.

14:50

Ивано-Франковск

Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а

17:40

Тернополь

Автовокзал Тернополь

Podilya Tour

bus

от 379 р.

15:10

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

18:55

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

ЗУБКОВИЧ В.І.(ФОП)

БАЗ-30

от 395 р.

15:45

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

19:00

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

СТЕЦИК Т.В.(ФОП)

БАЗ-28

от 351 р.

15:55

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

19:45

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

ПІДВОЛОЧИСЬКЕ АТП 16141 ПАТ

ФОЛЬКСВАГН 18

от 395 р.

16:15

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

19:20

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

ПЕРЕХОДЬКО В.П.(ФОП)

МАЗ-28

от 336 р.

17:40

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

20:35

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

ЗБАРАЗЬКЕ АТП 16140 ПАТ

БАЗ-29

от 348 р.

18:25

Ивано-Франковск

Автостанция «Ивано-Франковск-2»

21:10

Тернополь

Автовокзал «Центральный»

АТП 12629 ТЗОВ

НЕОПЛАН-45

от 377 р.

bus.biletyplus.ru

Расписание автобусов Ивано-Франковск — Тернополь(Центральный автовокзал)

Рейс Отправление Прибытие Расписание В пути
Ивано-Франковск - Ровно 05:10
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
08:55
Тернополь(Центральный автовокзал)
3 ч 45 мин
Ивано-Франковск - Луцк 07:05
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
10:40
Тернополь(Центральный автовокзал)
3 ч 35 мин
Черновцы - Москва 09:35
Ивано-Франковск(Центральный автовокзал)
12:30
Тернополь(Центральный автовокзал)
2 ч 55 мин
Черновцы - Москва 09:35
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
12:30
Тернополь(Центральный автовокзал)
2 ч 55 мин
Черновцы - Москва 09:35
Ивано-Франковск(Центральный автовокзал)
12:30
Тернополь(Центральный автовокзал)
2 ч 55 мин
Черновцы - Москва 09:35
Ивано-Франковск(Центральный автовокзал)
12:30
Тернополь(Центральный автовокзал)
2 ч 55 мин
Черновцы - Москва 09:35
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
12:30
Тернополь(Центральный автовокзал)
2 ч 55 мин
Черновцы - Щецин 10:40
Ивано-Франковск(Центральный автовокзал)
11:10
Тернополь(Центральный автовокзал)
30 мин
Косов - Москва 11:30
Ивано-Франковск(Центральный автовокзал)
13:50
Тернополь(Центральный автовокзал)
2 ч 20 мин
Косов - Москва 11:30
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
13:55
Тернополь(Центральный автовокзал)
2 ч 25 мин
Кёльн(центральный автовокзал) - Херсон 13:26
Ивано-Франковск(Центральный автовокзал)
10:15
Тернополь(Центральный автовокзал)
20 ч 49 мин
Кёльн(центральный автовокзал) - Херсон 13:26
Ивано-Франковск(Центральный автовокзал)
10:15
Тернополь(Центральный автовокзал)
20 ч 49 мин
Бонн - Херсон 13:30
Ивано-Франковск(Центральный автовокзал)
10:30
Тернополь(Центральный автовокзал)
21 ч
Рахов - Подволочиск 14:35
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
18:25
Тернополь(Центральный автовокзал)
3 ч 50 мин
Хуст - Хмельницкий 14:50
Ивано-Франковск(Центральный автовокзал)
17:25
Тернополь(Центральный автовокзал)
2 ч 35 мин
Ивано-Франковск - Дубно 15:10
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
18:55
Тернополь(Центральный автовокзал)
3 ч 45 мин
Ивано-Франковск - Подволочиск 15:55
Ивано-Франковск(Автостанция-2)
19:45
Тернополь(Центральный автовокзал)
3 ч 50 мин
Ивано-Франковск - Киев 18:30
Ивано-Франковск(Центральный автовокзал)
21:10
Тернополь(Центральный автовокзал)
2 ч 40 мин

busik24.com

Розклад руху автобуса Івано-Франківськ-Київ


через Монастириську, Бучач, Тернопіль, Хмельницький, Хмільник, Житомир, Коростишів

траєкторія маршруту може відрізнятися від зображеної на карті

розклад руху автобуса УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автостанцій


Час відправлення Станція Регіон На карті
18:25 Івано-Франківськ АС-2 Івано-Франківська область A
19:25 Монастириська АС Тернопільська область B
19:55 Бучач АС Тернопільська область C
21:30 Тернопіль АВ Тернопільська область D
23:50 Хмельницький АВ Хмельницька область E
01:50 Хмільник АС Вінницька область F
04:00 Житомир АВ Житомирська область G
04:30 Коростишів Житомирська область H
06:30 Київ ЦАВ місто Київ I
Рейс виконується щоденно.
Можливі автобуси на маршруті: Neoplan.
Протяжність складає 610 км.

Автобус Івано-Франківськ-Київ з’єднує західний обласний центр — місто Івано-Франківськ зі столицею — містом Київ. Маршрут автобуса проходить територією шести областей: Івано-Франківською, Тернопільською, Хмельницькою, Вінницькою, Житомирською та Київською. Відстань між Івано-Франківськом та Києвом становить 600 км. Маршрут автобуса Івано-Франківськ-Київ пролягає через Монастириську, Бучач, Тернопіль, Хмельницький, Хмільник, Житомир та Коростишів. Повна тривалість поїздки складе 12 годин. В Івано-Франківську автобус відправляється щовечора від АС-2, у столиці — прибуває на центральний автовокзал міста наступного ранку.

Скориставшись автобусом Івано-Франківськ-Київ, пасажири можуть здійснити поїздку за наступними напрямками:
з Івано-Франківська — Івано-Франківськ-Монастириська, Івано-Франківськ-Бучач, Івано-Франківськ-Тернопіль, Івано-Франківськ-Хмельницький, Івано-Франківськ-Хмільник, Івано-Франківськ-Житомир, Івано-Франківськ-Коростишів, Івано-Франківськ-Київ;
із Монастириської — Монастириська-Бучач, Монастириська-Тернопіль, Монастириська-Хмельницький, Монастириська-Хмільник, Монастириська-Житомир, Монастириська-Коростишів, Монастириська-Київ;
із Бучача — Бучач-Тернопіль, Бучач-Хмельницький, Бучач-Хмільник, Бучач-Житомир, Бучач-Коростишів, Бучач-Київ;
із Тернополя — Тернопіль-Хмельницький, Тернопіль-Хмільник, Тернопіль-Житомир, Тернопіль-Коростишів, Тернопіль-Київ;
із Хмельницького — Хмельницький-Хмільник, Хмельницький-Житомир, Хмельницький-Коростишів, Хмельницький-Київ;
із Хмільника — Хмільник-Житомир, Хмільник-Коростишів, Хмільник-Київ;
із Житомира — Житомир-Коростишів, Житомир-Київ.

ПРИБЛИЗНА вартість проїзду (станом на листопад 2018 року) становить:
з Івано-Франківська до Монастириської — 50 грн., до Бучача — 70 грн., до Тернополя — 130 грн., до Хмельницького — 200 грн., до Хмільника — 280 грн., до Житомира — 350 грн., до Коростишева — 370 грн., до Києва — 460 грн.;
із Тернополя до Києва — 400 грн.;
із Хмельницького до Хмільника — 70 грн., до Житомира — 160 грн., до Коростишева — 170 грн., до Києва — 270 грн.

Наявність автобуса у рейсі, а також більш повну інформацію по маршруту УТОЧНЮЙТЕ у довідкових автовокзалів та автостанцій Івано-Франківська, Монастириської, Тернополя, Хмельницького, Житомира та Києва.

rozklad.pl.ua