Знам янка кіровоград – Знам’янка — Вікіпедія

Знам’янка — Вікіпедія

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.

Перейти до навігації Перейти до пошуку
Знам’янка
Герб міста Знам’янки Прапор міста Знам’янки
Залізничний вокзал Знам’янки
Основні дані
Країна  Україна
Регіон Кіровоградська область
Рада Знам’янська міськрада
Код КОАТУУ 3510600000
Засноване 1869
Статус міста з 1938 року
Населення 22 770 (01.01.2018)[1]
Площа 14,8 км²
Поштові індекси 27400
Телефонний код +380-5233

uk.wikipedia.org

Расписание автобусов Кировоград — Знаменка

Рейс Отправление Прибытие Расписание В пути
Черновцы - Днепропетровск 01:30
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
02:15
Знаменка
45 мин
Кировоград - Знаменка 06:00
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
06:50
Знаменка
50 мин
Кировоград - Кременчуг 06:20
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
07:15
Знаменка
55 мин
Кировоград - Москва 06:30
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
07:20
Знаменка
50 мин
Кировоград - Знаменка 06:35
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
07:25
Знаменка
50 мин
Кировоград - Знаменка 07:00
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
07:55
Знаменка
55 мин
Кировоград - Светловодск 07:40
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
08:35
Знаменка
55 мин
Новоукраинка - Александрия 07:45
Кировоград(Автостанция-2)
09:30
Знаменка
1 ч 45 мин
Кировоград - Знаменка 08:00
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
08:50
Знаменка
50 мин
Кировоград - Светловодск 08:40
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
09:35
Знаменка
55 мин
Кировоград - Александрия 09:00
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
09:55
Знаменка
55 мин
Кировоград - Светловодск 09:45
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
10:40
Знаменка
55 мин
Кировоград - Знаменка 09:55
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
10:45
Знаменка
50 мин
Кировоград - Знаменка 10:20
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
11:10
Знаменка
50 мин
Кировоград - Светловодск 10:45
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
11:40
Знаменка
55 мин
Кировоград - Александрия 11:20
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
12:15
Знаменка
55 мин
Кировоград - Знаменка 12:00
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
12:50
Знаменка
50 мин
Кировоград - Светловодск 12:30
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
13:25
Знаменка
55 мин
Кировоград - Знаменка 13:00
Кировоград(Автостанция-2)
14:20
Знаменка
1 ч 20 мин
Кировоград - Знаменка 13:00
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
13:55
Знаменка
55 мин
Кировоград - Светловодск 13:10
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
14:05
Знаменка
55 мин
Кировоград - Кременчуг 13:20
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
14:30
Знаменка
1 ч 10 мин
Кировоград - Александрия 14:15
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
15:05
Знаменка
50 мин
Кировоград - Петрово 14:25
Кировоград(Автостанция-2)
15:50
Знаменка
1 ч 25 мин
Винница - Светловодск 14:50
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
15:40
Знаменка
50 мин
Кировоград - Знаменка 15:10
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
16:00
Знаменка
50 мин
Кировоград - Светловодск 15:25
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
16:20
Знаменка
55 мин
Кировоград - Кременчуг 15:45
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
16:45
Знаменка
1 ч
Кировоград - Светловодск 16:10
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
17:05
Знаменка
55 мин
Кировоград - Знаменка 16:30
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
17:25
Знаменка
55 мин
Кировоград - Знаменка 17:00
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
17:50
Знаменка
50 мин
Кировоград - Александрия 17:30
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
18:25
Знаменка
55 мин
Кировоград - Светловодск 18:00
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
18:55
Знаменка
55 мин
Кировоград - Знаменка 18:30
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
19:20
Знаменка
50 мин
Кировоград - Знаменка 18:55
Кировоград-1(Центральный Автовокзал)
19:50
Знаменка
55 мин
Кировоград - Петрово 19:10
Кировоград(Автостанция-2)
20:30
Знаменка
1 ч 20 мин
Кировоград - Знаменка 19:50
Кировоград(Автостанция-2)
21:10
Знаменка
1 ч 20 мин

busik24.com

Расписание автобусов по автостанции Знаменка

05:00Знаменка — Иванковцы
05:05Знаменка — Ксп Жовтень
05:10Знаменка — Диковка
05:15Знаменка — Новопокровка
05:15Александрия — Киев
05:15Знаменка — Зеленый Гай
05:30Знаменка — Веселый Кут
05:30Знаменка — Новотреповка
05:30Знаменка — Дмитровка
05:30Знаменка — Троянка
05:30Знаменка — Треповка
05:30Знаменка — Меловая Балка
05:45Знаменка — Плоское
05:55Кировоград — Днепропетровск
06:20Знаменка — Новоромановка
06:30Знаменка — Владимировка
06:30Знаменка — Дмитровка
06:40Знаменка — Кировоград
06:45Знаменка — Цибулево
06:50Знаменка — Дмитровка
07:00Знаменка — Троянка
07:00Александрия — Кировоград
07:00Знаменка — Диковка
07:10Светловодск — Новомиргород
07:15Знаменка — Ксп Жовтень
07:20Знаменка — Кировоград
07:25Знаменка — Копани
07:25Кировоград — Кременчуг
07:35Петрово — Кировоград
07:45Знаменка — Дмитровка
07:55Кировоград — Днепропетровск
08:00Знаменка — Кировоград
08:10Кировоград — Сумы
08:10Знаменка — Дмитровка
08:10Кировоград — Сумы
08:15Знаменка — Богдановка
08:15Знаменка — Кировоград
08:40Кировоград — Светловодск
08:45Александрия — Кировоград
09:00Светловодск — Кировоград
09:00Кировоград — Днепродзержинск
09:00Знаменка — Дмитровка
09:05Знаменка — Кировоград
09:25Кременчуг — Кировоград
09:25Новоукраинка — Александрия
09:35Желтые Воды — Кировоград
09:35Знаменка — Дмитровка
09:40Новомиргород — Светловодск
09:45Светловодск — Кировоград
09:50Новоархангельск — Запорожье
09:50Знаменка — Ксп Жовтень
09:52Светловодск — Винница
10:00Кировоград — Александрия
10:00Знаменка — Копани
10:00Кривой Рог — Черкассы
10:10Днепропетровск — Черкассы
10:20Знаменка — Кировоград
10:22Черкассы — Кривой Рог
10:25Кировоград — Харьков
10:30Знаменка — Иванковцы
10:40Александрия — Бобринец
10:45Кировоград — Светловодск
11:00Знаменка — Плоское
11:00Желтые Воды — Киев
11:00Знаменка — Кировоград
11:00Знаменка — Владимировка
11:00Знаменка — Богдановка
11:10Светловодск — Кировоград
11:10Знаменка — Новопокровка
11:20Знаменка — Цибулево
11:25Кременчуг — Кировоград
11:25Знаменка — Треповка
11:25Знаменка — Меловая Балка
11:25Знаменка — Новотреповка
11:25Знаменка — Зеленый Гай
11:25Днепродзержинск — Кировоград
11:30Запорожье — Новоархангельск
11:45Днепропетровск — Кировоград
11:45Кировоград — Светловодск
11:45Знаменка — Кировоград
12:00Знаменка — Новоромановка
12:05Знаменка — Копани
12:10Александрия — Кировоград
12:20Кировоград — Александрия
12:30Знаменка — Новопокровка
12:45Светловодск — Кировоград
12:45Знаменка — Дмитровка
12:45Кировоград — Градижск
12:50Знаменка — Ксп Жовтень
13:00Светловодск — Кировоград
13:10Знаменка — Диковка
13:15Знаменка — Кировоград
13:20Знаменка — Веселый Кут
13:30Днепропетровск — Винница
13:30Кировоград — Светловодск
13:30Знаменка — Троянка
13:50Кировоград — Желтые Воды
13:55Александрия — Новоукраинка
14:10Кировоград — Светловодск
14:15Знаменка — Кировоград
14:25Кременчуг — Кировоград
14:35Знаменка — Иванковцы
14:35Кировоград — Кременчуг
14:50Киев — Желтые Воды
15:00Знаменка — Богдановка
15:00Днепропетровск — Черновцы
15:00Знаменка — Новоромановка
15:00Александрия — Кировоград
15:10Кировоград — Александрия
15:25Кировоград — Днепродзержинск
15:40Знаменка — Кировоград
15:45Винница — Светловодск
15:50Кировоград — Светловодск
15:55Кировоград — Петрово
15:55Черкассы — Днепропетровск
16:15Светловодск — Кировоград
16:15Знаменка — Ксп Жовтень
16:25Знаменка — Кировоград
16:30Знаменка — Богдановка
16:35Черкассы — Кривой Рог
16:50Петрово — Кировоград
16:50Кировоград — Кременчуг
17:00Знаменка — Цибулево
17:00Знаменка — Дмитровка
17:05Харьков — Кировоград
17:10Кировоград — Светловодск
17:15Знаменка — Кировоград
17:20Знаменка — Диковка
17:35Знаменка — Кировоград
17:40Бобринец — Александрия
17:45Светловодск — Кировоград
17:50Кировоград — Днепропетровск
18:00Знаменка — Кировоград
18:00Знаменка — Владимировка
18:05Винница — Днепропетровск
18:25Светловодск — Кировоград
18:30Кировоград — Александрия
18:35Днепропетровск — Кировоград
19:00Кировоград — Светловодск
19:05Кривой Рог — Черкассы
19:05Днепродзержинск — Кировоград
19:37Киев — Александрия
19:50Знаменка — Кировоград
20:05Градижск — Кировоград
20:35Знаменка — Кировоград
20:35Кировоград — Петрово
21:05Сумы — Кировоград
21:05Сумы — Кировоград
22:00Коблево — Сумы
22:00Днепропетровск — Кировоград

zabytki.in.ua

розклад поїздів та електричок на 2019 рік

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад поїздів та електричок Кропивницький — Знам’янка:

Розклад поїздів і електричок Кропивницький — Знам’янка на даний момент включає поїздів далекого прямування — 9, електричок (приміських поїздів, дизелів) — 1. Перший поїзд відправляється зі станції Кропивницький вночі о 00 г 05 хв і прибуває на кінцеву станцію о 00 г 52 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Кропивницький о 23 г 21 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Кропивницький до пункту прибуття Знам’янка становить 0 г 51 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 46 хв, найповільніший — знаходиться в дорозі 1 г 25 хв.
Деякі поїзди від станції Кропивницький до станції Знам’янка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Кропивницький — Знам’янка проїжджають через такі станції і населені пункти як: 290 Км, 325 Км.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Кропивницький — Знам’янка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Кропивницький — Знам’янка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; — тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Поїзди далекого прямування

Електрички і приміські поїзди

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Кропивницький -Знам’янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах — місцевий .

Додаткові опції для маршруту Кропивницький — Знам’янка

poizdato.net

КАРТА ЗНАМЕНКИ с улицами и номерами домов.НАЙТИ АДРЕС в Знаменке. Город ЗНАМЕНКА КАРТА спутник

КАРТА ЗНАМЕНКИ с названиями улиц и номерами домов в комплексе с действующими on-line поисковыми сервисами: «Найти человека в Знаменке», «Найти фирму г.Знаменка», «Черный список Знаменки»).

Открывает возможность не только найти адрес в Знаменке, но и увидеть его. Это делает интерактивная карта Знаменки, карта со спутника Знаменки или «схематическая карта + спутниковая карта» города Знаменки. Гибкий поиск позволит найти адрес и улицу в Знаменке.

Карта позволяет не только найти адрес по Знаменке, но и любой объект на карте Знаменки, определить, какие объекты (люди, фирмы, организации) находятся в адресе (карта Знаменки с номерами домов и названиями улиц легко позволяет это сделать).

Карта спутников Знаменки, проект для всех жителей Знаменки, в нем присутствует не только карта Знаменки, но и все объекты и их адрес в Знаменке с названиями улиц и номерами домов.

Для удобства пользования сервис может показать расстояние между адресами (объектами) город Знаменка.


Найти любой объект в Знаменке — воспользовавшись поиском ниже (банки, аптеки, ВУЗы, школы, организации, фирмы, больницы, поликлиники, почта, вокзал, автовокзал, отели, гостиницы, рестораны, кафе, ночные клубы, службы доставки, магазины, супермаркеты, СТО, заправки, достопримечательности Знаменки ):

 

УЛИЦЫ , АДРЕСА ЗНАМЕНКИ

 

 

ГОРОД ЗНАМЕНКА — Кировоградская обл.

Поиск по Знаменке позволит найти:

новости Знаменки, расписание поездов в Знаменке, расписание автобусов в Знаменке, недвижимость Знаменки — квартиры (дома) в Знаменке (купить), как снять (аренда) квартиру в Знаменке, найти работу в Знаменке, найти телефон в Знаменке, справочник Знаменки, пробки и заторы Знаменки, как объехать;

Для поиска информации по Знаменке, необходимо сделать поисковый запрос через поисковую форму сайта:

city450.in.ua

На дорозі Кіровоград-Знам’янка горів ЗІЛ (ФОТО) – novosti.kr.ua

На дорозі Кіровоград-Знам’янка, неподалік села Созонівки Кіровоградського району, загорівся ЗІЛ 431610.

Про це Новиини Кіровоградщини повідомила прес-служба УДСНС в області.

У машині зайнявся моторний відсік та кабіна. Травмованих та загиблих немає. Вогонь гасили 8 рятувальників. Причину пожежі встановлюють фахівці.

 

novosti.kr.ua